Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Путівник по програмам для читання RSS. Частина 3.


СодержаніеFeedreader 3.08

Офіційна сторінка: www.feedreader.com
Розмір: 4636 КБ
ОС: Windows
Російський інтерфейс: є
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Feedreader

За скромним зовнішнім виглядом Feedreader ховається потужний програмний продукт для підписки і читання RSS-новин. Програма володіє російським інтерфейсом, який не треба встановлювати окремо, так як русифікація входить в дистрибутив. Треба лише вибрати потрібну мову під час установки.

Майстер початкового налаштування Feedreader пропонує велику колекцію встановлених підписок, відсортовану по тематиках. Ви можете вибрати кілька груп або навіть окремих новинних стрічок, автоматично підписавшись на них. Крім того, пропонується імпорт налаштувань бази даних OPML.

Feedreader володіє дуже простим, лаконічним інтерфейсом, позбавленим традиційної для багатьох продуктів панелі інструментів. Рядок статусу містить кнопки перемикання розкладки вікон, засоби управління розміром шрифту і виклик вбудованого браузера, що дозволяє переглядати деякі мультимедійні документи.

Якщо в якійсь із папок присутні новинні канали з непрочитаними статтями, то вони виділяються жирним шрифтом. Аналогічну дію відбувається і для виділення окремих каналів. Однак кількість непрочитаних статей навпроти кожного каналу не показується.

Кожна стаття може містити одну або кілька міток. Ви можете додавати власні теги для більш зручної систематизації кореспонденції. Панель заголовків статей дозволяє сортувати новини не за датою, як це зроблено за умовчанням, а по мітках.

Створення нової стрічки відбувається за допомогою введення адреси web-сторінки. Програма проводить її аналіз і пропонує список доступних підписок. Ви вибираєте необхідні канали, що завершує дану процедуру.

Ви можете також створювати «розумні» новинні стрічки. Їх суть зводиться до збору інформації з різних каналів, на які ви підписані. В налаштуваннях розумної новинної стрічки ви вказуєте ключові слова, за якими повинен відбуватися збір. Можна вказати кілька таких міток, причому для знаходження результату досить або якогось одного входження, або потрібно повний збіг всіх ключових слів. Як джерело порівняння слів може виступати заголовок статті, її тіло, мітка, статус, прапор і багато іншого. Ви можете виключити розумну новинну стрічку зі списку показу повідомлень. Після завершення всіх налаштувань, вам будуть показуватися статті так само, як це відбувається і з звичайними каналами.

Налаштування новинних стрічок відбувається в єдиному робочому вікні програми. Яких-небудь додаткових діалогових вікон не створюється. Якщо сервер вимагає окремої авторизації, то можна вказати в налаштуваннях ім'я і пароль. Крім того, допускається вказівка ​​довільного інтервалу оновлення новинної стрічки, а також введення максимальної кількості збережених на локальному диску статей. Як службової інформації пропонуються часи останнього і наступного оновлення каналу.

Властивості новинного каналу в Feedreader

Окремою, віртуальної новинний стрічкою є список непрочитаних статей. Кожній статті може бути присвоєно спеціальний прапор у вигляді зірочки. Список всіх помічених зіркою новин також відображається всередині окремої підписки Starred News.

Пошук інформації здійснюється з єдиної пошукового рядка, розташованої над списком новинних стрічок, на які ви підписані. Ви можете шукати інформацію тільки в заголовках статей, а також додавати в пошук і їх тіла, змісту.

Програма згортається в системний лоток. Налаштування не дозволяють вказувати конкретні новинні стрічки, оновлення яких викликає показ повідомлень. Як наслідок, спливаюче вікно з'являється щораз, коли всередині будь-якого каналу з'являються нові статті. Ви можете лише вказувати час показу спливаючого вікна. На практиці ж після перевірки новин одне за іншим починають вискакувати спливаючі вікна, і їх закриття призводить лише до появи нових і нових повідомлень. Так, ви не пропустите жодної новини, але постійний показ спливаючих вікон сильно відволікає від роботи. Звичайно, якщо ви підписані на невелику кількість новинних стрічок, то в подібній поведінці повідомлень немає нічого страшного. Крім того, програма дозволяє встановити жорсткий часовий ліміт показу спливаючих вікон - один раз на годину. Допускається також відтворення звуку при появі нових статей.

Якщо у прибуваючих новинах зустрічаються картинки, відео, аудіо та інші типи документів, то їх можна окремо переглядати в окремому модулі Enclosure Browser. Всі документи сортуються за типами. Ви можете фільтрувати елементи за датою їх отримання і по джерелу.

Цікава деталь. У налаштуваннях програми є дуже цікавий пункт «збільшити швидкодію». Її включення, зрозуміло, не принесло на око різкого прискорення роботи Feedreader. Пошук будь-якої інформації в довідковій системі по даній опції також не увінчався успіхом. Але на деяких користувачів подібні пункти діють, як магічні заклинання, тому все це має право на існування.

Feedreader може бути налаштований на запуск з мобільних носіїв. При цьому всі конфігураційні файли будуть зберігатися в програмної папці.

Feedreader - потужна, але проста і зручна програма для читання RSS-новин. Довідкова система не включається в дистрибутив, розташовуючись на офіційному сайті проекту. Документація на англійській мові.

До змісту FleetNews 1.6

Офіційна сторінка: www.naissoft.com
Розмір: 1109 Отримати КБ
ОС: Windows
Російський інтерфейс: немає
Ціна: 19.99 $

Робоче вікно FleetNews

FleetNews - дуже простий інструмент підписки і читання RSS-новин. Програма має мінімальний набір інструментів, що, з іншого боку, позитивно позначається на її швидкодії.

Після установки FleetNews вам пропонується десять встановлених новинних каналів. Дана кількість невипадково, воно дорівнює обмеження незареєстрованої версії.

Як додати нові стрічки відбувається, ввівши адресу новинної стрічки і вибору папки, куди необхідно її помістити. Програма дозволяє інтегруватися з браузером Internet Explorer, пропонуючи підписку в разі відвідування сторінок, що містять новинні стрічки RSS. Втім, не можна сказати, що FleetNews жорстко прив'язаний до Internet Explorer. Відкриття повних версій статей відбувається в браузері, встановленому в системі за замовчуванням, в якості якого може виступати досить широке коло програмних продуктів. Крім того, ви можете переглядати оригінали новин прямо всередині робочого вікна FleetNews, в панелі перегляду коротких зведень статей.

Значок програми знаходиться в системному лотку Windows. Повідомлення про прихід нової кореспонденції дуже прості і полягають в показі стандартних спливаючих вікон balloons.

Налаштування програми дозволяють вказувати інтервал оновлення новинних стрічок, а також папку зберігання локального кеша.

налаштування FleetNews

Робота в Мережі може відбуватися через проксі-сервер. Його налаштування або вводяться вручну, або імпортуються з Internet Explorer.

FleetNews володіє короткою, але досить інформативною, якщо врахувати простоту програми, довідкової системою.

До змісту infoscape 1.7

Офіційна сторінка: www.worldofinfoscape.blogspot.com
Розмір: 218 КБ
ОС: Windows
Російський інтерфейс: немає
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно infoscape

infoscape - мініатюрний інструмент для підписки і читання новин RSS. Програма підтримує всі версії RSS, а також новинні стрічки у форматі Atom.

Програма не має традиційного робочого вікна зі списком каналів, панелями перегляду заголовків, короткого змісту новин. Принцип подачі інформації кардинально відрізняється від того, що ми звикли бачити в програмах для читання новин RSS. Вся підписка відбувається всередині діалогового вікна налаштувань програми. За замовчуванням в списку присутній один лише елемент. Ви вводите свою адресу новинної стрічки і додаєте її в список. Якщо необхідно ввійти в систему, можна відразу ввести ім'я та пароль сервера. На екрані відображається статус роботи каналу, час останнього поновлення, кількість отриманих статей. За допомогою регулятора Polling Interval можна вказувати інтервал оновлення для кожної стрічки окремо. Крім того, ви можете призначати довільні кольори вікна повідомлення і вибирати значок для кожного каналу з невеликого списку.

Вікно повідомлень infoscape

Перегляд короткого змісту новинних статей зводиться до роботи повідомлень. Яких-небудь додаткових коштів програма не пропонує. В налаштуваннях infoscape можна вказувати інтервал повторень демонстрації новинних зведень. Крім того, ви можете примусово включити повтор всіх заголовків, а також тільки останньої новини.

Спливаючі вікна повідомлень плавно виїжджають з межі екрану. У реальному часі змінюється їх прозорість. У міру просування по робочому столу, вікно поступово проявляється до тих пір, поки не стане повністю непрозорим. Значок каналу досить великий і відразу дозволяє його ідентифікувати. Можливість призначення унікального кольору для кожної стрічки і зовсім робить оформлення конкретних повідомлень легко запам'ятовується.

Клацання мишею по тексту заголовка відкриває браузер, встановлений в системі за замовчуванням. Трохи бентежить відсутність зміни курсора при наведенні на заголовок статті. Він виглядає як звичайний текст. Але немає, якщо клацнути по ньому мишею, в браузері починає завантажуватися новий документ. Збір новин може здійснюватися через проксі-сервер. Всі файли, що завантажуються відображаються у вбудованому менеджері завантажень.

Програма не має довідки. На офіційному сайті також дається лише кілька рядків довідкової інформації. Втім, для настільки простий програми це не є великим недоліком.

До змісту Noopod 3.0.1.0

Офіційна сторінка: www.noopod.com
Розмір: 14624 КБ
ОС: Windows
Російський інтерфейс: немає
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно Noopod

Noopod призначений для підписки на RSS-канали та подкасти. Другий тип новин є мультимедійні файли, одержувані за передплатою.

Після першого старту програми ніяких заздалегідь визначених підписок не відбувається. Однак при виклику діалогового вікна додавання нового каналу, допускається вибір великий мережевий бібліотеки як джерело новин. У бібліотеку входять як звичайні RSS-новини, так і подкасти. Одних тільки музичних підписок можна вибрати більше однієї тисячі.

Всі новинні канали можна групувати по папках. На панелі присутній також віртуальна група непрочитаних статей і папка видалених повідомлень.

Перегляд новинних статей, в общем-то, стандартний. Ви вибираєте необхідний канал, статтю і читаєте коротке зведення новини. Перегляд повної її версії може здійснюватися або за допомогою вбудованих засобів, або в браузері, що використовується в системі за замовчуванням. Треба зауважити, що вбудований браузер досить непоганий і забезпечує повноцінну навігацію по Мережі. У нього входить адресний рядок, кнопки переходу вперед і назад, зупинка завантаження сторінки і її оновлення.

Процес завантаження файлів, що надходять по передплати, здійснюється за допомогою спеціального менеджера завантажень. Ви можете бачити типові для програм подібного класу індикатори швидкості передачі даних, статусу з'єднання, відсоток переданої інформації і багато іншого. Остаточно завантажені файли можуть бути прослухані або переглянуті у вбудованому програвачі, який використовує ядро ​​VLC Media Player.

Над панеллю задач Windows знаходиться рядок, що біжить, що відображає короткі зведення останніх новин. Наведення вказівника миші на будь-який заголовок народжує підказку, всередині якої зміст новини розкривається більш детально. Клік миші по заголовку відкриває новина в Noopod. Дана панель дуже наочно представляє новинну інформацію. Однак комфортному сприйняттю тексту заважає дискретність його руху. Вона викликає швидке стомлення очей. Читати тремтячий текст всередині рядка, що біжить вкрай незручно.

Статусна рядок повідомлень Noopod

До складу Noopod входить три додаткові сервіси. Програма може показувати гороскопи, програму телепередач і прогноз погоди. Перші два сервіси працюють як файли в браузері web-сторінки і не заслуговують великої цікавості. Прогноз погоди же відображається всередині окремої панелі, захованої за замовчуванням за межами робочого столу. Лише невелика закладка стирчить з краю екрану. Клацання по ній мишею отримати доступ до панелі прогнозу погоди. На ній показується поточна температура повітря в обраному в налаштуваннях місті. Вибір здійснюється вручну - необхідно латиницею написати ім'я вашого міста. Програма була перевірена шляхом введення міста Ульяновськ. Температура збіглася з показаннями термометра за вікном, а значок з хмарками в панелі був ідентичний справжнім сірим хмарам на небі. Значить, дані збираються вірно. Ви можете відкривати карти декількох країн і наочно бачити області високого та низького тисків. Однак Росія в списку підтримуваних країн відсутня. Гороскопи, до речі, також не порадували. Вони французькою мовою.

Noopod підтримує синхронізацію подкастів з мобільними пристроями. Ви можете також створити будильник, який буде в заданий час відтворювати будь-якої подкаст.

Noopod не містить довідкової системи, що може утруднити освоєння програми. На офіційній сторінці також досить мало інформації про роботу програмного продукту.

До змісту QuickRSS 2.0

Офіційна сторінка:
Розмір: КБ
ОС: Windows
Російський інтерфейс: немає
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно QuickRSS

QuickRSS простий інструмент для підписки і читання новин RSS. Його назва досить відображає суть роботи програми - швидке освоєння і швидка робота, пов'язана з невибагливістю до системних ресурсів.

Програма включає в себе список встановлених новинних стрічок. Всі вони представлені лінійним списком. Однак це не означає відсутності систематизації за категоріями. Її реалізація дещо відрізняється від звичної сортування по папках. Ви можете фільтрувати список по встановленим і призначеним для користувача категоріям. Управління ними виконано не зовсім звичайно. Наприклад, для того, щоб перейменувати категорію, ви повинні викликати загальне вікно редагування, вибрати потрібну групу, а потім в окремому полі Rename вписати нове ім'я.

Підписка на нові канали здійснюється тільки шляхом введення їх адрес. Будь-яких інструментів імпорту новинних стрічок немає.

На панелі каналів присутні дві вкладки. Крім стандартного відображення всіх новинних каналів, ви можете перемикатися в режим Favorites. Він призначений для збору найцікавіших статей. У вікні перегляду короткого змісту новин завжди присутнє посилання додавання статті в закладки. Посилання з закладок можна відкривати вбудованим браузером.

Перегляд документів здійснюється у вкладках. Ви можете показувати в них заголовки новин, їх короткий зміст, а також повноцінні web-сторінки. У правій частині панелі вкладок знаходиться кнопка виклику списку всіх відкритих документів. Вона дозволяє не заплутатися навіть в тому випадку, якщо відкрито безліч вкладок, і вони не всі поміщаються на екрані.

налаштування QuickRSS

QuickRSS дозволяє створювати резервні копії бази збережених статей, а також відновлювати дані з неї. В архіві використовується формат ZIP. Програма також може перевіряти коректність коду каналів за допомогою спеціальних сервісів, а також переглядати вихідний текст новинних стрічок.

Незважаючи на цілком серйозний номер версії, при виклику довідки нас зустрічає наївне повідомлення Coming Soon. Довідкова система відсутня. Втім, для настільки простий програми подібний факт не є серйозною трагедією.

До змісту RSS Aggregator 2.6

Офіційна сторінка: www.seeita.com
Розмір: 2435 КБ
ОС: Windows
Російський інтерфейс: немає
Ціна: безкоштовний

Робоче вікно RSS Aggregator

RSS Aggregator - досить оригінальний програмний продукт, призначений для підписки і читання RSS-новин. Для його роботи потрібна наявність в системі встановленого пакета Microsoft .NET Framework 1.1.

Набір попередньо встановлених підписок практично відсутня. Вам пропонується всього лише два канали, один з яких розташований на офіційному сайті проекту. Крім імпорту даних з бази OPML і файлів XML, ви можете додавати нові канали з контекстного меню лівій бічній панелі. Адреса автоматично вставляється з буфера обміну. Ви можете відразу вибрати категорію для новинної стрічки.

Перегляд списку новинних стрічок може відбуватися в двох режимах, перемикання між якими відбувається за допомогою вкладок. Втім, відмінності межу ними полягають лише в способі систематизації кореспонденції. News має на увазі показ каналів у вигляді лінійного списку, а Categories є деревовидної структурою, що відбиває категорії новин.

Третя вкладка Weather має призначення, які не пов'язане з технологією RSS. Ви можете Дивитися в ній прогноз погоди. У налаштування інструменту вам Пропонується ввести имя міста. Програма Здійснює поиск на сервері І, в разі успіху, виводу повне его имя населеного пункту з зазначеним країни. Якщо вас влаштовують пропозиції програми, то можна додати результат пошуку в список локацій. Прогноз погоди може працювати для кількох населених пунктів відразу. Для цього досить повторно вводити імена міст і додавати їх в список. Температура може показуватися в градусах Цельсія або Фаренгейта, тиск вимірюється в дюймах або миллибарах, відстані відображаються в милях або кілометрах. Далі ви можете вказати кількість днів, на які показується прогноз, а також інтервали поновлення даних. Крім того, можна включити показ повідомлень при оновленні даних про погоду.

RSS Aggregator показує досить незвичайні повідомлення про прихід нової кореспонденції. Вони досить інформативні. На них присутня список всіх заголовків новинних статей. За замовчуванням вікно має жовтий колір.

Вікно повідомлень про отримання новин в RSS Aggregator

Налаштування програми дозволяють гнучко налаштовувати зовнішній вигляд повідомлень. Ви можете змінювати колір вікна, тексту, задавати довільний шрифт. Крім того, можна регулювати ступінь прозорості вікна з повідомленнями, його становище на робочому столі. В якості елемента озвучування подій може виступати системний динамік або завантажується з жорсткого диска файл.

Повідомлення можуть бути трьох типів. За замовчуванням жовтим кольором виділяються звичайні повідомлення, червоним - новинні, а зеленим - завантаження. Але все це досить умовно, так як властивості каналу дозволяють вказувати будь-які комбінації спливаючих вікон. Ви можете і зовсім відмовитися від показу повідомлень для певних стрічок, а можете і, навпаки, включити повний список повідомлень. Крім того, допускається додавання довільних текстових написів усередині вікон з повідомленнями. Кожен канал може мати власний набір фраз або слів. Після отримання нових повідомлень значок в системному лотку змінює свій колір.

Програма може переходити в спеціальний режим Snooze. Його суть полягає у відсутності показу будь-яких повідомлень. При активації даного режиму задається питання про його тривалості. Ви можете вибирати заздалегідь певні значення зі списку або вводити їх вручну.

Перегляд новин вельми незвичайний. Найчастіше для показу заголовків статей відводиться окрема панель. RSS Aggregator надходить інакше. Заголовки відображаються в лівій бічній панелі шляхом розкриття списку статей поточного каналу. Якщо ви клацніть лівою кнопкою миші по імені каналу, то в правій панелі будуть показуватися всі новини з їх коротким змістом. Вибір же будь-якого заголовка в лівій панелі відкриває web-сторінку з оригіналом статті. Налаштування програми дозволяють використовувати не вбудований компонент Internet Explorer, а браузер, встановлений в системі за замовчуванням.

Окреме вікно налаштувань дозволяє сортувати канали всередині лівій бічній панелі. Метод Drag & Drop не підтримується, тому подібний спосіб - єдиний шлях до зміни порядку відображення списку новинних стрічок.

Кожен новинний канал може проходити через фільтри, що блокують небажану інформацію. Програма також виявляє ступінь використання з'єднання з інтернетом і може оновлювати канали з найменшим мережевої активності.

RSS Aggregator має дуже зручну довідку. Більшість діалогових вікон має кнопку виклику контекстної допомоги. Якщо вам щось не зрозуміло, можна швидко подивитися значення всіх кнопок, меню.

до змісту зведена таблиця

до змісту

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: