Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Путівник по плагинам до Adobe Photoshop, частина 2

 1. зміст

зміст

CrispImage Pro 1.1

Офіційний сайт: www.softwhile.com
Розмір: 163 КБ
Ціна: 59.00 $
Сумісність з іншими редакторами: немає
Незалежне додаток: немає

Підвищення різкості зображення зазвичай є фінальним етапом обробки знімка. Фотографія повинна виглядати чітко на моніторі і на папері, в Мережі і в сімейному альбомі. Adobe Photoshop володіє п'ятьма штатними інструментами, призначеними для підвищення різкості зображення. За допомогою них можна зробити більш акцентованими контури об'єктів, а також підвищити загальну чіткість всій площі зображення.

CrispImage Pro пропонує різні механізми підвищення різкості, в залежності від мети застосування фотографії. Відхід від універсальності досить часто дозволяє досягти більш якісного результату. Ця теза застосуємо і до CrispImage Pro.

Підвищення різкості зображення за допомогою CrispImage Pro

Інтерфейс плагіна досить простий і складається з панелі попереднього перегляду результату роботи і невеликого набору опцій, керуючих підвищенням різкості. Перегляд зображення завжди здійснюється в реальному масштабі 1: 1. Це виправдано, адже при будь-якому іншому масштабі неможливо побачити реальну картину того, що відбувається, стосовно підвищення різкості. З боків вікна розташовані кнопки навігації по зображенню. Втім, більш зручно користуватися утриманням лівої кнопки на миші на зображенні. При цьому зображення можна вільно переміщувати всередині вікна попереднього перегляду.

У правій частині діалогового вікна розташована гістограма підвищення різкості і опції управління процесом. На гістограмі показано розподіл агресивності застосування обраного алгоритму. Програма містить сім методів обробки зображення, три з яких дозволяють виводити інформацію на гістограму. Втім, формальний висновок даних - не єдине її призначення. Під гістограмою розташовується регулятор радіусу застосування фільтра. Керуючи їм, можна вказувати площа текстур, оброблюваних при підвищенні різкості.

У правій частині діалогового вікна розташовані три основні інструменти управління підвищенням різкості. Перший з них Strength вказує на ступінь застосування фільтра, яка змінюється від 1 до 9.5 одиниць з дискретністю 0.5. Більш точної коригування даного параметра можна досягти за допомогою зміни непрозорості копії шару, на якому застосовується фільтр.

Друга опція Threshold вказує на мінімальну різницю між сусідніми пікселями, допустиму для застосування фільтра. Це дозволяє більшу увагу приділити підвищенню різкості на контурах і в меншій мірі зачіпати однорідні поверхні. Третя опція Halo Limit дозволяє боротися зі світлими ореолами навколо контрастних об'єктів. При сильному підвищенні різкості програма так старається, що не просто робить акцент на контрастних переходах, а буквально розкидав граничні точки по краях динамічного діапазону. Це виглядає негарно, неприродно. Усунення даного ефекту допомагає позбутися від світлих ореолів, хоча, в свою чергу, кілька знижує ефект підвищення різкості.

У нижній частині діалогового вікна модуля знаходиться панель вибору режимів його роботи. Вона дозволяє оптимізувати зображення для показу на моніторі, для роздруківки на принтері, а також для деяких інших, більш специфічних застосувань. Алгоритми відрізняються досить серйозно, тому в кожному конкретному випадку, заради кожної конкретної мети варто працювати з відповідним їй режимом.

Програма дозволяє застосовувати фільтр вибірково, до кожного колірного каналу окремо. Ви можете вказувати галочками окремі канали, які беруть участь в обробці. Наприклад, на фотографії зображений червона квітка на тлі синього неба і зеленого листя. Фон сильно розмитий. Підвищувати його різкість не потрібно, чого не скажеш про квітку, чиї пелюстки бажають виглядати чітко, кидатися в очі всім глядачам. У подібному випадку є сенс залишити тільки червоний канал і підвищити агресивність фільтра в порівнянні з традиційним стилем підвищення різкості.

CrispImage Pro дуже добре готує фотографії до показу на моніторі. Підвищення ж різкості з метою подальшого друку викликає деякі нарікання. Ви не можете вказувати розмір відбитка і дозвіл принтера. Про яку точність, в такому випадку, може йти мова?

Одна з переваг CrispImage Pro полягає в компактності модуля. Плагін швидко стартує, а також має високу швидкість застосування фільтра. Втім, останній теза справедлива не для всіх алгоритмів. У будь-якому випадку, програму зручно використовувати в пакетному режимі для однотипного підвищення різкості великого числа зображень.

До змісту Color Adjuster 1.0

Офіційний сайт: www.softwhile.com
Розмір: 261 КБ
Ціна: 29.00 $
Сумісність з іншими редакторами: немає
Незалежне додаток: немає

Adobe Photoshop володіє різноманітними інструментами управління кольором на фотографіях. Один з них полягає в маніпулюванні кривими, які є відображенням розподілу яскравості. Кожен канал має власну криву, якою можна керувати в графічному редакторі. Adobe Photoshop CS3 дозволяє також виводити гістограму під кожною з кривих, що робить обробку зображень більш наочною.

Color Adjuster пропонує більш зручні механізми управління кольором в порівнянні з тим, що реалізовано в штатних інструментах графічного редактора. Суть роботи фільтра зводиться точно також до управління кривими, проте програма пропонує ряд корисних сервісних функцій, що вигідно відрізняє її від стандартного інструменту Adobe Photoshop.

Управління кольором за допомогою Color Adjuster

Розташування елементів управління всередині діалогового вікна залежить від орієнтації кадру. При горизонтальній орієнтації в верхній частині вікна знаходиться мініатюра редагованого зображення, під нею три кольорові смуги, а в самому низу - криві і опції управління ними. Портретний режим розгортає все інструменти на 90 градусів проти годинникової стрілки. Зліва знаходиться зображення, в центрі три вертикальні смуги колірних каналів, а права частина містить всі опції.

Попередній перегляд зображення завжди має на увазі його повний показ. Масштаб прив'язується до розмірів вікна. Це логічно, інакше буде неможливо оцінити всю колірну картину знімка.

Три кольорові смуги, що символізують канали, призначені для відображення інформації про довільних точках зображення. Виберіть пункт Control Point Probe і клацніть в будь-яке місце мініатюри. При цьому на панелі каналів відобразиться інформація про те, в якому місці кожного рядка знаходиться поточний колір. Кожну точку можна редагувати. Наприклад, ви вибрали область шкіри, яка має дуже жовтий відтінок. Нижня рядок відповідає за баланс між жовтим і синім кольором. Досить зачепити точку мишею і перемістити її вправо, в протилежну сторону від жовтизни. Швидше за все, колір нормалізується. Подібні коригування впливають на все зображення цілком, тому вони змінюють загальний колірний баланс. Вибравши кілька точок всередині зображення, можна прийти до деякого компромісу в досягненні красивої передачі кольору.

Другий інструмент вказівки точок Gray Point Probe відрізняється від попереднього способу тим, що не просто виводить інформацію про точці, а нейтралізує її, роблячи абсолютно сіркою. При цьому в рядках каналів все три точки розташовуються, відповідно, строго вертикально. З великою ймовірністю, вони будуть мати невеликі чорні хвостики, що говорить про те, що відбулося коригування.

Ви можете ставити кілька точок на зображенні, однак тільки одна з них має здатність до коректування зображення. Інші елементи носять виключно службовий, декоративний характер. Однак це не означає, що ви не можете гнучко управляти кривими. По-перше, на кордонах кожного рядка є окремі точки, за допомогою яких можна звужувати динамічний діапазон кожного каналу. Його можна усувати з найбільш світлих або темних ділянок зображення. По-друге, програма допускає ручне редагування кривих. Кожен новий її вигин народжує додатковий набір точок всередині рядків колірних каналів.

Панель кривих може також відображати вертикальними рисами рівні яскравості кожного колірного каналу для окремої обраної на зображенні точки.

Три канали, три кривих. У нижній частині вікна знаходяться кнопки вибору пріоритетного кольору. Якщо графіки розташовані дуже близько, то потрапити в потрібну криву іноді буває складно або навіть неможливо. Програма допускає відображення службової сітки всередині графіка. Криві можуть зберігатися на жорсткий диск у вигляді попередніх установок.

Color Adjuster не має якихось унікальних способів управління кольором. Гідність плагіна полягає в зручності. Набір сервісних можливостей, реалізованих в Color Adjuster, дуже допомагає швидко позбавлятися, наприклад, від помилок у визначенні фотокамерами балансу білого. Якщо ви не довіряєте автоматичним режимам графічного редактора, якщо вони тільки псують картинку, то використання простого інструменту для управління квітів - відмінна альтернатива.

До змісту Tone Adjuster 1.0

Офіційний сайт: www.softwhile.com
Розмір: 119 КБ
Ціна: 29.00 $
Сумісність з іншими редакторами: немає
Незалежне додаток: немає

Управління яскравістю і контрастом можна здійснювати за допомогою спеціальних інструментів, а також шляхом коригування кривої. Adobe Photoshop володіє подібним інструментом, що викликається за допомогою комбінації клавіш Ctrl + M. Він універсальний, дозволяючи працювати як із загальною, яркостной кривої, так і з окремими колірними каналами.

Tone Adjuster дозволяє здійснювати управління кривої яскравості більш зручно, ніж це відбувається при використанні штатного інструменту Adobe Photoshop. Плагін володіє додатковими сервісними можливостями, що допомагають при коригуванні яскравості і контрасту.

Управління яскравістю і контрастом з допомогою Tone Adjuster

Інтерфейс Tone Adjuster багато в чому нагадує попереднього учасника путівника - Color Adjuster. Вони мають ідентичну структурою, проте окремі елементи, звичайно, відрізняються.

Графік кривої містить також фонову гистограмму, яка змінюється в реальному часі в залежності від внесених коригувань в знімок. Після першого ж зміни зображення на графіку виявляється дві різних діаграми. Одна з них показує вихідне розподіл яскравості, а друга, про яку було сказано вище, змінюється по ходу коригувань.

Окремих кнопок для створення проб немає. Це пояснюється тим, що програма пропонує всього лише один варіант створення точок, не маючи інструментів роботи з кольором. Вибирати нема з чого, відповідно і зайві кнопки також не потрібні. Після того, як на мініатюрі зображення буде вказана точка, вона за допомогою лінії з'єднується з рядком яскравості. Ви можете переміщати покажчик по рядку, тим самим змінюючи яскравість локального ділянки динамічного діапазону. Стільки б точок ви не поставили на зображенні, в будь-якому випадку допускається їх коригування всередині рядка яркостей. Крайні точки відповідають за максимальний динамічний діапазон. Звужуючи його, можна досягти більшого контрасту ціною втрати деталей в прикордонних областях, в відблисках і тінях.

Управління яскравістю може здійснюватися в трьох режимах - HSL, HSV і YCbCr. Результат впливу зміненої кривої в кожному з них унікальний, серйозні відмінності помітні неозброєним оком. Ви можете перемикати вікно попереднього перегляду в чорно-білий режим. Це виключно сервісна функція, саме зображення при цьому не редагується. На графіку кривої можна малювати сітку і діагональну межу, яка є кривою вихідного зображення. Налаштування плагіна можна зберігати і завантажувати в вигляді сюжетних установок.

Як і попередній учасник путівника, Tone Adjuster корисний, в першу чергу, для ручного коректування яскравості і контрасту за допомогою кривої. Модуль успішно працює як з чорно-білими, так і з кольоровими зображеннями. Можливість роботи з пробами дозволяє регулювати яскравість і контраст конкретних областей, які вас чимось не влаштовують. Крива вишикується автоматично, піддавшись зміні тільки всередині локального діапазону.

Всі три підключаються модуля від компанії Softwhile дуже компактні, прості в освоєнні, дозволяючи виконувати якусь одну, вузькоспеціалізовану операцію.

До змісту Focal Blade 1.04

Офіційний сайт: www.thepluginsite.com
Розмір: 2435 КБ
Ціна: 49.95 $
Сумісність з іншими редакторами: є
Незалежне додаток: є

Focal Blade призначений для підвищення різкості фотографій і для застосування спеціальних фільтрів, нерозривно пов'язаних з її зміною. Плагін має велику кількість опцій, проте новачків це не повинно лякати. Допускається перемикання в режим Novice, де все лише кілька меню, причому вони мають явно сюжетне походження. Більш досвідченим користувачам буде цікаво працювати з окремими фільтрами, які можна конфігурувати за всіма правилами. А для експертів створений особливий режим Expert, в якому відразу відкриті всі можливі в програмі опції.

Підвищення різкості зображення за допомогою Focal Blade

Діалогове вікно плагіна складається з панелі досить великої попереднього перегляду і набору опцій, розташованого праворуч від неї. Фотографія, що знаходиться всередині вікна модуля, за замовчуванням має масштаб показу 100%. Це виправдано тим, що підвищення різкості вимагає контролю локальних ділянок, а не загальної сюжету знімка. Втім, ви можете змінювати масштаб за допомогою спливаючого меню, або натискаючи кнопки, розташовані по його краях. Присутній режим прив'язки розміру зображення до кордонів вікна попереднього перегляду.

Інформація, яка відображається всередині даного вікна, також може змінюватися в залежності від налаштувань. За замовчуванням відображається кінцевий варіант зображення, після застосування фільтра. Ви можете включити комбінований показ двох зображень, розділивши вікно пунктирною лінією. Допускаються всі можливі варіанти розподілу. Риса може бути горизонтальної та вертикальної. Кожне з розташувань також має два поєднання. Наприклад, при наявності вертикальної риси вихідне зображення може бути як зліва, так і справа.

Деякі фільтри підтримують особливий режим попереднього перегляду результатів своєї роботи. Програма може малювати відразу кілька ліній. Від однієї секції до іншої можна бачити, як фільтр застосовується все агресивніше.

Всередині вікна попереднього перегляду за замовчуванням завжди відображається одна копія зображення. Поділ його лініями чи не порушує сюжет, цілісність. Ви можете переключитися в режим показу декількох копій документа. Повністю незалежними копії все ж назвати не можна, так як переміщення документа всередині вікна єдине. Зсуваються всі копії паралельно.

Режим новачка, як і слід було очікувати, найбільш простий в застосуванні. Ви вказуєте кінцеву мету перетворення - монітор або принтер. Після цього необхідно визначитися з трьома опціями. Кожна з них визначається серією сюжетних значень. Перша опція полягає у вказівці ступеня підвищення різкості фото. Друга відповідає за складність текстур. Наприклад, пейзаж, що складається з безлічі листя і гілочок, має значно складніші текстури, ніж, наприклад, студійний портрет на однорідному фоні. Третій параметр визначає розмір деталей. Наприклад, на ростових портретах деталі значно дрібніші, ніж на великих планах. Зазначенням трьох опцій застосування фільтра і завершується робота з плагінів в режимі новачка.

Другий спосіб роботи з програмою полягає в використанні сюжетних установок. У базовій поставці товару їх 48 штук. Вони включають в себе численні стилізації. Іншими словами, попередні установки - це не просто якийсь банальне підвищення різкості, а справжній сюжет, наприклад, імітація блакитного світіння, малюнка олійними фарбами і багато іншого.

Другий, більш простий варіант використання сюжетних установок полягає у відкритті контекстного меню. Його сюжети більш прості і зрозумілі вже за своїми назвами. Портрети, пейзажі, нічні знімки - все це багатьом знайоме по сюжетним програмам компактних камер.

Більш досвідченим користувачам буде цікаво використовувати окремі режими плагіна, викликає з меню Mode. Ви можете використовувати чотири способи підвищення різкості, три методу розмивання зображення, а також два художніх ефекту, один з яких імітує ефект м'якого фокусу портретної оптики (Soft Focus), а другий додає світіння контурам контрастних об'єктів. Це трохи нагадує артефакт гало, тільки в його красивою, високохудожній формі. Кожен з ефектів має досить складні настройки, які, втім, роз'яснюються в довідковій системі плагіна.

І, Нарешті, режим експерта дозволяє застосовуваті всі ЕФЕКТ відразу, комбіновано. Ви можете управляти всіма доступними в Програмі опціямі. Вони поділені на три групи, перемикання між якими здійснюється за допомогою вкладок. Перша група відповідає за підвищення контурної різкості, автора - за обробку текстур, а третій набір включає в себе безліч опцій, що відповідають за виправлення різних недоліків зображення.


Focal Blade дозволяє застосовувати вельми різноманітні ефекти, які, однак, засновані на трьох основних операціях: зміна різкості, обробка текстур і додавання світіння. Багатий набір опцій дозволяє створювати красиві художні ефекти. Безліч сюжетних програм дозволяють швидко застосовувати заздалегідь скомпоновані стилізації.

до змісту PhotoFreebies 1.0

Офіційний сайт: www.thepluginsite.com
Розмір: 517 КБ
Ціна: безкоштовний
Сумісність з іншими редакторами: є
Незалежне додаток: немає

PhotoFreebies є набором дуже простих безкоштовних плагінів, що підключаються до Adobe Photoshop і деяким іншим графічним редакторам. Кожен з модулів має свій окремий пункт виклику із загального меню, створюваного в розділі Filter.

Тонування в кольори сепія за допомогою PhotoFreebies

Один з модулів дозволяє інвертувати кольору без звернення яскравості в негатив. Діалогове вікно плагіна має один регулятор. За допомогою нього можна міняти ступінь інверсії. Положення посередині означає нейтралізацію всіх кольорів і переклад знімка в чорно-білий режим. Зліва розташовуються нормальні кольори, праворуч - інвертовані. Інший схожий плагін дозволяє інвертувати яскравість. Кольори при цьому залишаються недоторканими. Управління аналогічно до попереднього прикладу.

Ще один модуль дозволяє накладати на знімки знебарвлюючий градієнт. В налаштуваннях плагіна вказується напрямок заливки. Можна вибирати чотири варіанти, що повторюють число сторін прямокутника.

Одним з цікавих модулів, що входять до складу PhotoFreebies, можна назвати програму, тонуючу зображення в кольори сепія. У неї є два різних режиму. Перший з них спочатку переводить знімок в чорно-білий режим, а потім накладає колір, що імітує старовину. Ви можете змінювати його відтінок за допомогою сюжетних установок, що означають вік фото. Другий режим не позбавляє фото всіх фарб. Канали частково змішуються, але при цьому на фотографії залишаються помітними різні відтінки. Ви можете також змінювати тон сепія, однак на цей раз дана маніпуляція відбувається за допомогою окремого регулятора. Розробники запевняють, що подібного ефекту дуже важко досягти штатними засобами Adobe Photoshop.

Деякі з модулів, що входять до складу PhotoFreebies, практично не приносять користі. Подібного ефекту можна елементарно досягти і за допомогою стандартних засобів Adobe Photoshop. Наприклад, вам пропонують просто перевести фото в чорно-білий режим. Будь-яких налаштувань немає. І це підноситься як окремий модуль. З іншого боку, деякі ефекти, наприклад, кольорова сепія, дійсно цікаві.

до змісту

Про яку точність, в такому випадку, може йти мова?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: