Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

QWERTY-смартфони на білоруському ринку

Про те, що смартфони міцно увійшли в наше життя, не говорить тільки ледачий. " розумні телефони "Сьогодні майже у всіх, від малого до великого, в кількості від одного до двох-трьох. Нескладний аналіз ринку дозволяє стверджувати, що в нашій країні на сьогоднішній день пропозиція смартфонів, ніж телефонів , Переважає.

Воно й зрозуміло: функціональність апаратів зростає, технології виробництва розвиваються і дешевшають, чому б і не пропонувати, тим більше що попит є і буде - пересічний користувач відходить від аксіоми "мені тільки дзвонити", і починає використовувати блага IT-прогресу. Цікаво інше. Телефони в плані форм-факторів були різноманітніше: моноблоки , "Розкладачки" і слайдери декількох видів, фліпи, трубки горизонтального виконання, а також у вигляді наручного годинника. Смартфони ж нині в своїй більшості зовні однотипні - на перше місце ставиться розмір дисплея (чим більше, тим краще) і товщина корпусу (чим менше, тим краще). Ось і виходить, що поряд з багатющим функціоналом сучасні смартфони колірним різноманітністю і оформленням не блищать - дисплей із захисним склом та кнопки знизу, від однієї до чотирьох.

Однак "партизанів" у таборі смартфонів теж знайти можна - при бажанні. Це будуть апарати, провідні свою генеалогію від телефонів з розширеною клавіатурою, від комунікаторів, від "доайфоновской" епохи. Сьогодні такі клавіатури прийнято називати фізичними qwerty-клавіатурами, а пристрої - qwerty-смартфонами. Колись це був окремий клас, бізнес-стандарт, сімейство апаратів, призначене для ділових людей, які ведуть активне щоденну листування, що працюють з поштою, використовуючи при цьому мобільних помічників. Розташування на них кнопок в кількості більш стандартних дванадцяти вважалося природним проривом, нормою для смартфонів. Досить згадати такі моделі, як Motorola Q, Nokia E62, Nokia E90, їх поширеність, популярність. Але все змінилося, нехай і не відразу, і світовий ринок хитнуло в сторону сенсорних дисплеїв на всю лицьову панель смартфона, мінімізації кількості кнопок, уніфікованого зовнішнім виглядом. І зроблено це було, швидше за все, з легкої руки Стіва Джобса , Засновника легендарної Apple Inc. Саме він у 2007 році на презентації першого телефону компанії озвучив думку про те, що у всіх сучасних смартфонів є одна велика проблема і знаходиться вона знизу, у вигляді незмінною фізичної клавіатури , Незмінно однаковою під різні завдання в різних програмах. І запропонував інший підхід, який - всім відомо.

І все ж досить підняти питання на просторах Всесвітньої павутини, щоб з'ясувати, що фізичні qwerty-клавіатури в смартфонах все ще затребувані - людьми старої школи , Користувачами, ценівшімі фізичний введення з усіма його плюсами (зворотний тактильний зв'язок, можливість "сліпого введення" і створення клавішних комбінацій). Нарешті, велику роль відіграє просто звичка, звичка настільки, що користувачі купують qwerty-апарати, лише частково підтримувані стільниковими операторами регіону ( BlackBerry в Eвропе), роблять власні гравіювання в заводських кнопках, ставлять додаткове програмне забезпечення для перепризначення клавіш, готові доплачувати за модернізацію, набуваючи до своїх сенсорним смартфонам додаткові фізичні радіо -, bluetooth-клавіатури.

Однак, незважаючи на гадану затребуваність, qwerty-смартфонів на IT-ринку все менше. По-перше, позначається вплив прийнятого де-факто тренда і боязні виробників "пролетіти" з "експериментальної" моделлю, по-друге, диктує умови вартість виробництва - один раз програмно "намалювати" клавіатуру для всіх пристроїв все ж дешевше, ніж виробляти апаратну для кожного. Крім цього, у смартфонів з фізичної qwerty-клавіатурою є і об'єктивні мінуси: габаритний корпус через необхідність розміщення на ньому не тільки дисплея, але і клавіатури (які в зв'язку з цим самі зменшені в розмірах), незмінність заводського призначення клавіш, їх знос / стирання з часом. Апаратні незручності доповнюють і функціональні: робота зі смартфоном в портретної / альбомної орієнтації може бути утруднена, а якщо до того ж в апараті відсутній сенсорний дисплей, хоча б резистивний, то при наборі, правці великого фрагмента тексту користувач може витрачати більше часу на позиціонування курсора .

Що ж залишається користувачам- фанатам -любитель? З апаратів трирічної свіжості - не такий вже і великий вибір: моноблоки і бічні слайдери, в основному одноядерні, стандарту зв'язку 3. 5G -4G, c операційними системами BlackBerry, Android або Symbian , З дисплеями від 2,4 до 4 дюймів при дозволі від 240x320 до 720x720 або 480x800 пікселів на дюйм, з об'ємом оперативної і незалежній пам'яті від 256 і 160 Мб до 2 і 16 Гб відповідно, з Wi-Fi стандарту 802.11n і Bluetooth версії від 2.1 до 4.0 і з вартістю на нашому ринку від $ 160 до $ 799. Ось список цих моделей:

 • BlackBerry Bold 9790
 • BlackBerry Torch 9810
 • BlackBerry Bold 9900
 • BlackBerry Bold 9930
 • BlackBerry Curve 9320
 • BlackBerry Curve 9360
 • BlackBerry Q5
 • BlackBerry Q10
 • HTC Desire Z (2010 р)
 • HTC ChaCha
 • Nokia E6
 • Nokia E7-00 (2010 р)
 • Samsung B5330 Galaxy Chat
 • Samsung B5510 Galaxy Y Pro
 • Samsung B5512 Galaxy Y Pro Duos
 • Motorola Fire XT311
 • LG C660 Optimus Pro
 • Sony Ericsson Xperia pro SK16i.

З представленого списку слідують різні висновки: "засилля" в ньому апаратів BlackBerry , Всього два смартфона випуску 2013 роки (і знову це BlackBerry - моделі Q5 і Q10), а також явна перевага моноблоків. На смак і колір, як відомо, товаришів немає, але суб'єктивно користуватися qwerty-моноблоком не зовсім зручно: так, такий форм-фактор добре підходить для частих, але нетривалих робіт з текстом - клавіатура-то завжди під рукою, але з іншого боку, розмір дисплея в моноблоках урізаний, а клавіші клавіатури мініатюрні і щільно скомпоновані. На додаток, втрачається сенс в портретної / альбомної орієнтації пристрою - дисплей майже квадратний.

Саме тому наостанок хотілося б звернути увагу на незаслужено обділені увагою виробників групу апаратів - бічних слайдерів, яких у вищенаведеному списку всього три: HTC Desire Z, Nokia E7-00, Sony Ericsson Xperia pro SK16i. Передбачаючи вигуки аудиторії, обуреної з приводу "застарілих" характеристик даних апаратів, хочеться відзначити, що дана група, так само, як і весь клас qwerty-смартфонів, вибирається користувачами в усьому світі не за багатоядерні процесори, величезні обсяги вбудованої пам'яті, широкі дисплеї і " многопіксельние " фотокамери , А за щось інше.

Наостанок варто відзначити, що, висвітлюючи цю тему, " Комп'ютерні вести «Не дотримуються крайніх поглядів на долю, функціональність і зручність користування qwerty-смартфонів. Кожен має право вибирати сам, чому віддати перевагу - зручному серфінгу в глобальній павутині і мультимедійних можливостей або більш оперативному комунікаційному спілкуванню (з поміткою -" безперервно-тривалого "). До речі , до певного часу вважалося, що qwerty-клавіатури швидше в наборі, але з появою програм інтелектуального введення тексту ця різниця, схоже, нівелювалася.

Руслан ЛАНКОВСКІЙ

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: