Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

РАДА ЮРИСТА: Як жителю непідконтрольною території отримати біометричний паспорт (ID-карту)?

РАДА ЮРИСТА: Як жителю непідконтрольною території отримати біометричний паспорт (ID-карту)?

Фото: pravda.lutsk.ua

Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України.

У жовтні 2016 року у зв'язку з підготовкою до отримання Україною безвізового режиму Кабінет Міністрів України прийняв ряд змін в законодавство про документах, які підтверджують громадянство України, в тому числі щодо паспорта громадянина України. Зміни вже вступили в силу і оформлення паспортів відбувається за новими правилами.

Що змінилося?

 • Знижено вік отримання паспорта вперше: кожен громадянин України, який досяг чотирнадцятирічного віку, зобов'язаний отримати паспорт громадянина України.
 • Встановлено термін дії паспорта: паспорт громадянина України, виданий неповнолітнім особам, діє чотири роки (до досягнення особою 18 років); паспорт, виданий повнолітнім особам, діє 10 років з моменту видачі.
 • Тепер паспорт містить інформацію про податковий номер (або повідомлення про відмову від його прийняття).
 • Змінилася форма документа: паспорт громадянина України виготовляється тепер у формі пластикової картки з безконтактним електронним носієм, що містить персональну інформацію і біометричні дані особи.

У яких випадках можна отримати ID-карту?

Паспорт громадянина України у формі ID-картки, зверніться до в наступних випадках:

 • Отримання паспорта громадянина України вперше особою, яка досягла 14 років.
 • Обмін паспорта громадянина України зразка 1994 року (паспортна книжечка) на ID-карту (в разі зміни персональних даних особи (прізвища, імені, по батькові, дати народження, місця народження); виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта; закінчення терміну дії паспорта; непридатності паспорта для подальшого використання; досягнення 25- або 45-річного віку особою, яка має паспорт зразка 1994 року (при бажанні).
 • Отримання паспорта громадянина України у разі втрати або крадіжки паспорта.

Куди звертатися для отримання ID-карти жителю непідконтрольною території?

Правила оформлення ID-карти є єдиними для всіх громадян України незалежно від місця проживання і затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 № 302 «Порядок оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України»

Для отримання ID-карти необхідно звертатися:

 • У територіальні органи та підрозділи Державної міграційної служби.
 • У центри надання адміністративних послуг.

Необхідно звернути увагу, що документи для оформлення ID - карти подаються особою за зареєстрованим місцем проживання (за місцем прописки). Якщо у особи немає реєстрації місця проживання, документи подаються за місцем фактичного проживання.

Особи, зареєстровані і проживають на неконтрольованої території України, які не мають довідки про реєстрацію внутрішньо переміщеного особи, подають документи в будь-якому підрозділі Державної міграційної служби або центр надання адміністративних послуг на території відповідної області, де зареєстровано особу (з переліком всіх підрозділів можна ознайомитися на сайті Державної міграційної служби ).

Особи, зареєстровані як внутрішньо переміщених осіб, подають документи за місцем фактичного проживання, зазначеного в довідці.

Порядок дій заявника:

 1. Визначитися з місцем подачі документів (вибрати конкретне територіального підрозділу Державної міграційної служби України або Центр надання адміністративних послуг в області реєстрації свого проживання).
 2. У разі подачі через територіальний підрозділ Державної міграційної служби України - зареєструватися на сайті відомства в електронній черзі на подачу документів.
 3. Зібрати пакет документів, відповідний підстав оформлення паспорта.
 4. Прийти до територіального підрозділу Державної міграційної служби України або Центр надання адміністративних послуг та зареєструватися в електронній черзі (якщо це не було зроблено заздалегідь через інтернет).
 5. За допомогою співробітників, які беруть документи, заповнити заяву-анкету і прикласти до нього необхідний пакет документів.

Необхідний пакет документів

У разі отримання паспорта громадянина України вперше особою, яка досягла 14 років:

 1. заява-анкета (заповнюється на місці);
 2. свідоцтво про народження;
 3. паспорти батьків;
 4. довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи (для внутрішньо переміщених осіб);
 5. документи, що підтверджують відомості для внесення інформації на безконтактний електронний носій і в паспорт (при наявності таких документів):
 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера або про відмову від прийняття зазначеного номера (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття зазначеного номера);
 • документ, що підтверджує місце реєстрації проживання особи. З огляду на, що документи, видані на непідконтрольною території, визнаються недійсними в Україні, довідка з ЖЕКу про склад сім'ї в даному випадку не може бути прийнята до розгляду. Можна порекомендувати зробити копію сторінки будинкової книги, картки або інших документів в паспортному столі, з яких було б видно прописка дитини. У разі, якщо немає можливості надати документ, що підтверджує місце реєстрації проживання - паспорт буде виданий без відмітки про реєстрацію проживання.

Вартість послуги: за оформлення паспорта вперше адміністративний збір не стягується.

У разі обміну паспорта громадянина України зразка 1994 року (паспортна книжечка) на ID-карту:

 1. заяву-анкету (заповнюється на місці);
 2. паспорт громадянина України, який підлягає обміну;
 3. документи, що підтверджують обставини, у зв'язку з якими паспорт підлягає обміну;
 4. документи, що підтверджують сплату адміністративного збору та державного мита;
 5. довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи (для внутрішньо переміщених осіб);
 6. документи, що підтверджують відомості для внесення інформації на безконтактний електронний носій і в паспорт (при наявності таких документів):
 • про місце проживання - довідку органу реєстрації встановленого зразка;
 • про народження дітей - свідоцтва про народження дітей;
 • про шлюб та розірвання шлюбу - свідоцтво про шлюб або свідоцтво про розірвання шлюбу, або рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили;
 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера або про відмову від прийняття зазначеного номера (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття зазначеного номера);
 • за письмовою заявою особи паспорт, що підлягає обміну (крім випадків непридатності паспорта для подальшого використання), після прийому документів може бути повернутий особі і здається тільки при отриманні нового паспорта.

Вартість послуги: адміністративний збір у розмірі 279 грн. (366 грн. - при терміновому оформленні) і державне мито 34 грн.

У разі оформлення ID-карти при втраті або крадіжці паспорта:

 1. заяву встановленого МВС зразка про втрату або викрадення паспорта;
 2. виписка з Єдиного реєстру досудових розслідувань (у разі викрадення паспорта на території України);
 3. довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеного особи (для внутрішньо переміщених осіб);
 4. рішення суду про встановлення особи (для осіб, особистість яких не була встановлена ​​за результатами проведення процедури встановлення особи);
 5. документ, що підтверджує сплату адміністративного збору;
 6. документи, що підтверджують відомості для внесення інформації на безконтактний електронний носій і в паспорт (при наявності таких документів):
 • про місце проживання - довідку органу реєстрації встановленого зразка;
 • про народження дітей - свідоцтва про народження дітей;
 • про шлюб та розірвання шлюбу - свідоцтво про шлюб або свідоцтво про розірвання шлюбу або рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили;
 • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера або про відмову від прийняття зазначеного номера (для осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття зазначеного номера);
 • для проходження процедури встановлення особи рекомендується надати будь-які документи або їх копії з фотозображенням і письмове пояснення у довільній формі, в якому вказується інформація про адреси місць проживання, навчання, роботи, установ виконання покарань та інша інформація, відомості про батьків або інших родичів, які будуть залучені до проведення процедури встановлення особи. До письмового пояснення додаються документи (копії), що підтверджують зазначені факти (при їх наявності). Якщо за результатами проведення зазначеної процедури особистість не буде встановлена, приймається рішення про відмову в оформленні паспорта, особа інформується про необхідність встановлення особи через суд.

Вартість послуги: адміністративний збір у розмірі 279 грн (366 грн - при терміновому оформленні) і державне мито 34 грн.

Необхідно відзначити, що до моменту видачі нового паспорта особі видається тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України, на підставі якого особа має право перетинати лінію розмежування.

Додаткові документи

На практиці, органи Державної міграційної служби можуть зажадати у осіб, які проживають на непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей, а також на тимчасово окупованій території АР Крим та м.Севастополя або є внутрішньо переміщеними особами, і отримували паспорт громадянина України на зазначених територіях, надання додаткових документів для ідентифікації особи.

Такими документами можуть бути: документи про освіту, приписне посвідчення, військовий квиток, посвідчення водія, пенсійне посвідчення, інші документи, що містять фотографію.

Вичерпного переліку додаткових документів не існує, так само як і законодавчо встановленого обов'язку особи надавати такі документи. Однак слід пам'ятати, що в разі, якщо за наданими документами ідентифікувати особу неможливо, Державна міграційна служба має право відмовити в оформленні паспорта.

Підстави для відмови в оформленні та видачі паспорта:

Територіальний орган / територіального підрозділу Державної міграційної служби має право відмовити особі в оформленні або видачі паспорта, якщо:

 • особа не є громадянином України;
 • особа вже отримала паспорт (в тому числі паспорт зразка 1994 року), який є дійсним на день звернення (крім випадків обміну паспорта у зв'язку з виявленням помилки в інформації, внесеної в нього; звернення для обміну протягом одного місяця до дати закінчення терміну дії паспорта ; непридатності для подальшого використання);
 • дані, отримані з баз даних Єдиного державного демографічного реєстру, картотек, не підтверджують надану заявником інформацію;
 • за видачею паспорта звернувся законний представник, який не має документально підтверджених повноважень на отримання паспорта;
 • особа подала не в повному обсязі документи та інформацію, необхідні для оформлення і видачі паспорта;
 • особу заявника не встановлена ​​за результатами проведення процедури встановлення особи.

У разі отримання відмови у видачі паспорта особа має право оскаржити дане рішення в суді.

Термін видачі ID-карти

Законодавством встановлено загальний строк видачі паспорта - не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня подачі документів, а також і термінове оформлення паспорта - не пізніше ніж через 10 робочих днів.

При цьому в разі, якщо заявник подав до оформлення паспорт зразка 1994 року, виданий раніше на тимчасово неконтрольованої території і не має чинного паспорта для виїзду за кордон, процедура ідентифікація особистості може тривати до двох місяців. У таких випадках не рекомендується оплачувати підвищену суму адміністративного збору за термінове оформлення документів.

РАДА ЮРИСТА: Як жителю непідконтрольною території отримати біометричний паспорт (ID-карту)?
Що змінилося?
У яких випадках можна отримати ID-карту?
Куди звертатися для отримання ID-карти жителю непідконтрольною території?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: