Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Реальна математика на ДПА-2013

В Інтернеті стала доступна офіційна версія  демонстраційного варіанти ДПА з математики 2013 року

В Інтернеті стала доступна офіційна версія демонстраційного варіанти ДПА з математики 2013 року . У цій статті розібрані завдання демонстраційного варіанта ДПА-2013 з модуля Реальна математика. Подано докладний відеоразбор всіх завдань з репетитором з математики. З завданнями з геометрії з ДПА з математики бажаючі можуть ознайомитися, вивчивши статтю « Геометрія на ДПА з математики ».


У 2013 році укладачі ДПА вирішили розбити його три модуля: Алгебра, Геометрія і Реальна математика. На іспиті передбачається послідовне виконання кожного модуля. Загальна тривалість іспиту становить 240 хвилин. З них 90 хвилин відводиться на виконання модуля Алгебра, 70 хвилин - модуля Геометрія, 50 хвилин - модуля Реальна математика. Між виконанням модулів передбачені перерви по 15 хвилин. Для складання іспиту необхідно набрати 8 або більше балів, причому не менше 2 балів по кожному з модулів. Тим самим укладачі іспиту хочуть переконатися в наявності у учня базових знань і умінь за всіма основними складовими шкільного курсу математики, що відповідає кожному модулю.

Завдання 21.

У таблиці представлені нормативи з бігу (дистанція 30 метрів) для учнів 9-х класів загальноосвітніх установ. Хлопчики Дівчатка Відмітка «5» «4» «3» «5» «4» «3» Час, секунди 4.6 4.9 5.3 5.0 5.5 5.9

Яку позначку учитель фізкультури поставить Маші, якщо вона пробігла цю дистанцію за 5,36 секунди?

 1. Відмітка «5».
 2. Відмітка «4».
 3. Відмітка «3».
 4. Норматив не виконано.

Рішення. Маша - дівчинка, тому ми дивимося на другий стовпчик нашої таблиці. Щоб отримати четвірку, Маша повинна була пробігти дистанцію за 5,5 секунди, але вона пробігла швидше, тому позначку «4» вона вже почала працювати. Бігла вона швидко, але недостатньо для того, щоб отримати позначку «5». Для цього потрібно було пробігти дистанцію за 5 с або швидше. Отже, вчитель фізкультури поставить Маші за пробіжку позначку «4».
Відповідь 2.

Завдання 22.

На малюнку представлена залежність тиску повітря (в мм. Рт. Ст.) Від висоти над рівнем моря (в кілометрах). На скільки мм. рт. ст. тиск повітря на вершині Евересту менше тиску повітря на вершині Ельбрусу?

Рішення. Визначимо спершу ціну поділки по вертикальній шкалі. Між двома сусідніми підписаними зарубками знаходиться п'ять однакових інтервалів, що містять в сумі 100 мм. рт. ст. Отже, ціна поділки дорівнює мм. рт. ст. Тоді на Евересті тиск одно 240 мм. рт. ст., а на Ельбрусі - 360 мм. рт. ст. Отже, різниця мм. рт. ст.
Відповідь: 120.

Завдання 23.

Вартість квитка на електропоїзд приміського сполучення становить 198 рублів. Школярам надається пільга 50%. Обчисліть вартість проїзду групи з 4 дорослих та 12 школярів?

Рішення. За умовою вартість квитка для дорослого становить 198 рублів. Для школяра надається знижка 50% (півціни), тому вартість квитка дорівнює 99 рублів. 4 дорослих квитка будуть коштувати 792 рубля (множимо 4 на 198. Для простоти рахунку множимо 4 на 200 і віднімаємо зайві 8), 12 шкільних квитків будуть коштувати 1188 рублів (множимо 12 на 99. Для простоти рахунку множимо 12 на 100 і віднімаємо зайві 12 ). Загальна вартість поїздки складе 1980 рублів (складаємо 792 і 1188).
Відповідь: 1980.

Завдання 24.

Скільки всього осей симетрії має фігура, зображена на малюнку?

Рішення. Осьову симетрію називають іноді дзеркальної. Це пов'язано з тим, що фігури, які мають осьову симетрію, можна отримати за допомогою дзеркала. При цьому саме дзеркало буде віссю симетрії. Як можна поставити дзеркало на малюнку, щоб наша сніжинка відбилася сама на себе? Очевидно, такими шістьма способами:

Відповідь: 6.

Завдання 25.

На малюнку зображений колодязь «журавель». Коротке плече має довжину 2 метра, а довге плече - 4 метри. На скільки метрів опуститься відро, коли кінець короткого плеча підніметься на 1,5 метра?

Рішення. Велике плече в два рази більше маленького. Отже, якщо кінець більшого плеча опускається на вдвічі більшу висоту, ніж піднімається кінець меншого, тобто на 3 метри.
Відповідь: 3.

Завдання 26.

Учитель проаналізував підсумки контрольної роботи з математики в 9-х класах. Результати були представлені на круговій діаграмі.

Яке з тверджень щодо результатів контрольної роботи невірно, якщо всього в школі 120 дев'ятикласників?

 1. Більше половини учнів отримали оцінку «3».
 2. Близько чверті учнів були відсутні на контрольній роботі або отримали позначку «2».
 3. Позначку «4» або «5» отримали близько 20 учнів.
 4. Позначку «3», «4» або «5» отримали більше 100 учнів.

Рішення. Неправильним є четверте твердження. Якщо припустити зворотне, то відсутніх на контрольній роботі разом учнями, які отримав позначку «2», було б менше людей, тобто менше чверті всіх дев'ятикласників (). Але з діаграми слід протилежне. Оскільки невірно лише одне з тверджень, інші можна не перевіряти.
Відповідь: 4.

Завдання 27.

На тарілці лежать однакові на вигляд пиріжки: 4 з м'ясом, 8 з капустою і 3 з вишнею. Вася навмання вибирає один пиріжок. Обчисліть ймовірність того, що пиріжок виявиться з вишнею.

Рішення. Детальніше про рішення задач на ймовірність читайте в статті « Рішення задач на ймовірність з ЄДІ ». Імовірність настання випадкової події обчислюється шляхом ділення кількості сприятливих результатів на кількість всіляких результатів. В даному випадку сприятливих результатів (обраний пиріжок з вишнею) всього 3, всіляких результатів (обраний якийсь пиріжок) всього 15. Значить ймовірність вибрати пиріжок з вишнею дорівнює
Відповідь: 0,2.

Рішення. Для відповіді на питання завдання висловимо з цієї формули довжину нитки маятника Для цього зведемо обидві частини рівняння в квадрат (всі вхідні в рівняння величини позитивні, тому до придбання сторонніх рішень це не призведе): Після чого висловлюємо шукану довжину маятника:
м.
Відповідь: 2,25.

Сергій Валерійович
Підготовка до ДПА з репетитором

Яку позначку учитель фізкультури поставить Маші, якщо вона пробігла цю дистанцію за 5,36 секунди?
Иск повітря на вершині Евересту менше тиску повітря на вершині Ельбрусу?
Обчисліть вартість проїзду групи з 4 дорослих та 12 школярів?
Як можна поставити дзеркало на малюнку, щоб наша сніжинка відбилася сама на себе?
На скільки метрів опуститься відро, коли кінець короткого плеча підніметься на 1,5 метра?
Яке з тверджень щодо результатів контрольної роботи невірно, якщо всього в школі 120 дев'ятикласників?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: