Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Реєстрація сайту в пошукових системах. Комапния "Optima-Promo".

 1. Що собою являє реєстрація сайту в пошукових системах?
 2. Як проходить реєстрація сайту в Гугл?
 3. Автоматична реєстрація в пошукових системах: за і проти

C Днем Перемоги, з 9 Травня 2019!

C Днем Перемоги, дорогі друзі! Нехай завжди буде чисте небо над головою. Ми ніколи не забудемо, тих хто воював за нашу Батьківщину.


Милі дами, зі святом 8 Березня!

Посмішок, щастя, любові, добра і ніжності! Щиро хочемо привітати всіх дівчат і жінок з цим прекрасним днем!

Після того, як закінчено наповнення сайту контентом і проведена зовнішня і внутрішня оптимізація, необхідна реєстрація сайту в пошукових системах. Вона допоможе проекту стати видимим як для пошукових роботів, але і для потенційних клієнтів. Почнеться процес індексації, ранжирування вашого проекту, почне рости відвідуваність і трафік.

Реєстрація в пошукових системах, виведення всіх запитів в Топ-10 видачі - це напрямки діяльності компанії «Optima-Promo». Комплексний підхід до просування кожного проекту, при якому над ним працюють SEO-спеціаліст, програміст, дизайнер і копірайтер допоможе сайту вийти на перші місця в пошукових системах за два тижні.


Що собою являє реєстрація сайту в пошукових системах?

Для того, щоб пошуковий робот проіндексував сторінки проекту, необхідна реєстрація в пошукових системах. Для цього адресу проекту заноситься в спеціальну форму. Далі робот почне обхід сайту, індексуючи його сторінки. Самим поширеними системами сьогодні є Яндекс і Гугл. Тому найбільш важливою є реєстрація сайту в цих системах.

Реєстрація сайту в Яндекс виглядає наступним чином. Необхідно додати адресу сайту в форму і ввести контрольні цифри - і робот через деякий час проиндексирует його. Паралельно сайт потрібно додати в вебмастер цієї пошукової системи і встановити лічильник - мається на увазі сервіс Яндекс.Метрика. Веб-майстер дозволять відстежити хід індексації проекту, своєчасно виявити помилки, через які робот виключає сторінки в пошуку. Метрика допомагає зрозуміти динаміку відвідуваності і трафіку, що дозволить зробити висновок про ефективність просування і зрозуміти, чи необхідна модернізація сайту.


Як проходить реєстрація сайту в Гугл?

Реєстрація сайту в Гугл виглядає так само, як і в Яндекс. Але для того щоб робот почав обхід сайту, необхідно додати його адресу в реєстраційну форму. Досить додати адресу проекту, щоб процес індексації почався через деякий час. Пошуковий робот Google автоматично знайде і проиндексирует інші сторінки доданого сайту.

Реєстрація сайту в Гугл на увазі також додавання сайта в Веб-майстер даної системи. Для того, щоб почати роботу з цим сервісом, необхідно підтвердити права на управління сайтом. Необхідно також додати в Веб-майстер карту сайту в форматі XML. У тому разі, якщо у одного проекту, є кілька варіантів, такі як англійська та російська версія, їх необхідно додати в спеціальні підрозділи вебмастера даної пошукової системи.


Автоматична реєстрація в пошукових системах: за і проти

Сьогодні існує багато сервісів, які пропонують провести автоматичну реєстрацію сайту в пошукових системах. Це як онлайн-сервіси, так і спеціальні програми. На перший погляд, це дуже комфортно - заповнюється форма реєстрації, і проект додається в усі пошукові системи. Багато такого роду сервіси, - безкоштовні. Але автоматична реєстрація сайту в пошукових системах має численні недоліки. Неможливо перевірити якість майданчиків, які використовують дані сервіси. Крім того, при реєстрації проекту в пошукових системах за допомогою таких сервісів не вдається перевірити якість посилань, які будуть обміни на сайті. Це можуть бути майданчики із забороненим контентом або низької якості, які можуть нашкодити просуванню сайту.

Існує також точка зору, що реєстрація сайту в пошукових системах і каталогах необхідна для просування кожного проекту. Але це не зовсім коректне твердження. Сьогодні в Інтернет дуже багато каталогів, де є заборонений контент, або з нижчими показниками ранжирування. Автоматична реєстрація сайту в них може серйозно нашкодити просуванню. Те ж саме стосується реєстрації на форумах і подібних сервісах.

Реєстрація сайту в пошукових системах - це найважливіший, стартовий етап просування кожного проекту. Таким чином, сайт стає видно і пошуковим роботам, і відвідувачам, почне рости відвідуваність і трафік. У цьому випадку сайт також буде додано до сервіси пошукових систем, які дозволяють відстежити динаміку відвідувань і трафік. Це дуже важливо для ефективного просування сайту.


Зателефонуйте або напишіть Нам через форму замовлення і отримаєте безкоштовний аналіз і індивідуальну комерційну пропозицію з розрахунком вартості ефективного просування і підтримки вашого сайту.


Що собою являє реєстрація сайту в пошукових системах?
Як проходить реєстрація сайту в Гугл?
Що собою являє реєстрація сайту в пошукових системах?
Як проходить реєстрація сайту в Гугл?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: