Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Реєстрація домену

 1. Ціна, звичайно, важлива але ...
 2. Ми реєструємо всі можливі варіанти ...

Навіщо потрібен домен? Це стартовий майданчик перед забігом на дистанцію дли ної в нескінченну WWW.
І від того, наскільки грамотно цей майданчик вибрати, буде залежати успішність забігу.
Інформаційні, комерційні та комунікативні можливості Інтернету безмежні. А значить, їх
використання теж не має меж, перебуваючи цілком у площині цілей і амбіцій користувача. Але щоб їх реалізувати, потрібно «влитися» в простір інтернету на його хвилі - зареєструвати особистий домен.

Навіщо потрібен домен? Це стартовий майданчик перед забігом на дистанцію довжиною в нескінченну WWW. І від того, наскільки грамотно цей майданчик вибрати, буде залежати успішність забігу. Інформаційні, комерційні комунікативні можливості Інтернету безмежні. А значить, їх використання теж не має меж, перебуваючи цілком у площині цілей і амбіцій користувача. Але щоб їх реалізувати, потрібно «влитися» в простір інтернету на його хвилі - зареєструвати особистий домен.

Все своє ношу з собою

Цінність доменного імені, делегованого в безстрокове користування, полягає в його виняткової приналежності власнику. Домен буде «супроводжувати» регистранта протягом усієї своєї роботи над сайтом (зрозуміло, при своєчасному продовження реєстрації). Він звільнить користувача від залежності від постачальників сервісів - будь то хостинг-провайдер або провайдер доступу. Він подарує фізичну і віртуальну свободу пересування з можливістю залишатися в Мережі все тим же www.вашеімя.com.ua. Зрештою, домен можна подарувати або продати і отримати задоволення або гроші.
Доменне ім'я є символьне позначення IP-адреси і співвідноситься з певним веб-вузлом. Тільки домен може індивідуалізувати сайт і зробити акцент на його профілі. Оскільки правила на цьому терені встановлені не нами, необхідно взяти на озброєння основні з них. По-перше, Всемирная сеть сьогодні «говорить» на латиниці. І хоча зараз на рівні законодавчої ICANN (Міжнародна організація з контролю за розподілом доменного простору в Інтернеті) піднімається питання про впровадження багатомовних доменів, така перспектива актуальною не є. Втім, торкнувшись планованого в 2007 році запуску кириличних доменів в зоні .RU, зауважимо, що незважаючи на захоплюючу новизну того, що відбувається, потрібно розуміти - в даному рішенні можуть таїтися потенційні ризики. І тому стара добра латиниця надійніше. По-друге, доменне ім'я може включати в себе арабські цифри і дефіс. По-третє, максимальна довжина доменних імен, без розширення зони, сьогодні відповідає 63 символам. А по-четверте, звичайно ж, чим коротше, тим краще. Зареєструвати короткий, ємне, однаково просте в зображенні і звучанні доменне ім'я - все одно, що знайти золоту жилу. На використанні цих принципів базується розкрутка будь-якого ресурсу. На них же грунтуються і інтереси сквоттерів, невтомно скануючих віртуальний простір у пошуках цікавих імен. Але проблема захоплення доменів загрожує приватному користувачеві в настільки незначною мірою, що досить просто знати, про існування такого явища. Більш злободенними є питання: як зареєструвати хороший домен і змусити його працювати на себе. А головне - що необхідно врахувати, щоб згодом його не втратити.

Най-най ...

Вибираючи ім'я, слід виходити з принципів запам'ятовування, простоти і стислості. При цьому домен повинен відповідати вимогу мінімальної інформативності. Звичайно, не завжди існує можливість дотриматися всіх дотримуватися принципів, реєструючи своє доменне ім'я. І тому є об'єктивне пояснення: на такі домени завжди є попит, а значить, і ймовірність, що саме «те саме» ім'я хтось вже зареєстрував. В цьому випадку можна задіяти допоміжні способи для підвищення його запам'ятовування. Наприклад, припустимо використовувати в імені прописні букви. Як правило, конфігурація більшості хостингових серверів дозволяє оперувати як нижнім, так і верхнім регістром при реєстрації домену. Таке написання дозволить виділити окремі слова або їх фрагменти, підвищуючи читабельність імені. Цьому сприятиме також використання дефісів. Прийом розбивки дефісом застосовується в зображенні доменного імені не часто. Тим не менш, він є ефективним з точки зору акцентування уваги на домені і сприяє його запам'ятовування.

З чого вибирати?

Найбільш оптимальний, звичайно, вибір домену другого рівня в зоні .UA. Аргументи на користь українського імені прості і очевидні. Популярні міжнародні публічні домени верхнього рівня (genTLD) .COM, .NET, .ORG сьогодні можна вважати зонами «відпрацьованими», де, в тому числі, вдосталь промишляли сквоттери. Тобто вибір «свіжих» і хороших доменів там невеликий. Та й національної прив'язки такі публічні домени позбавлені. Реєстрація імені в зоні .UA, крім приналежності до України, дає ще одну перевагу - економію майбутніх відвідувачів на трафіку. Так, переважна більшість вітчизняних доменів територіально розміщені в нашій країні. Це підвищує доступність ресурсу і сприяє збільшенню відвідуваності сайту або порталу.
Отже, визначившись з .UA, потрібно врахувати фактор української доменної особливості - «закритий» характер національної зони. Це означає, що реєстрація домену другого рівня в .UA доступна тільки власникам торгових марок. Тому основні реєстрації приватних користувачів здійснюються сьогодні в доменах другого рівня, найпопулярніші з яких - COM.UA, ORG.UA і NET.UA. Але безперечним лідером користувальницьких симпатій являючи ється COM.UA, по суті виступає в українській доменній зоні своєрідною заміною недоступного для приватних осіб національного домену верхнього рівня. Найбільш гостро Бова географічним доменом вважається KIEV.UA. Для адресації ресурсів неприбуткових організацій і приватних осіб призначений ORG.UA, а NET.UA - для організацій, що надають мережеві послуги в Україні, проте сьогодні ніякого цензу і обмежень на реєстрацію в цих зонах для приватних осіб не існує. Крім цього, не так давно був утворений публічний домен IN.UA - він відкритий для реєстрації приватних осіб-резидентів України. Домени EDU.UA, GOV.UA не представляють інтересу для приватного користувача, так як реєстрація особистого домену тут виключена. Якщо дуже хочеться придбати власне доменне ім'я другого рівня, то можна піти шляхом реєстрації торгової марки. Тоді дорога до домену йде через патентного повіреного. Або через хорошого реєстратора, тому що найбільш солідні з великої кількості реєстраторів надають, в тому числі, і послуги регістрацііторговой марки.

Публічно про непублічний

Окремого розгляду вимагають приватні домени BIZ.UA, CO.UA, TM.UA. Вони не є публічними і даний факт дуже важливий для розуміння майбутнього реєстранта. Домени не перебувають в адміністративному полі ICANN, що відповідає за управління адресного доменного простору в світі і гарантує роботу всіх публічних доменних зон. Тому стабільність функціонування зареєстрованого домену - питання особистої відповідальності власника приватного домену. Зрозуміло, що про формалізовані гарантії в даному випадку мова не йде. Тобто BIZ.UA, CO.UA, TM.UA - це звичайнісінькі доменні імена в зоні .UA, зареєстровані приватними особами. Останні, відкривши реєстрації у власних доменах і назвавши себе їх адміністраторами, продають субдомени користувачам, які за великим рахунком не бачать різниці між приватним і публічним доменом. Нічого протизаконного в продажу імен в приватному домені немає. Крім одного - майбутній регистрант повинен розуміти, який саме домен він набуває. І бути готовим до того, що його власні права не гарантовані адміністративною системою світової доменної ієрархії.

З чого почати реєстрацію

З пошуку реєстратора. Він є сполучною ланкою між адміністрацією домену і користувачем і запевняє делегування домену та подальшу технічну підтримку доменного імені. В арсеналі хорошого реєстратора повинен бути інтерфейс користувача взаємодії - інструмент, що дозволяє регистранту в онлайн_режіме особисто керувати своїм доменом. Якщо такого інтерфейсу у реєстратора немає - при необхідності змінити налаштування клієнтові доведеться вручну відсилати заявки реєстратору і чекати на них реакції.
При виборі реєстратора важливо врахувати час діяльності такої компанії на ринку, її досвід і репутацію. Добре б почути відгуки «бувалих» реєстрантів та поспілкуватися про якість послуг, що надаються - благо в Інтернеті це не складає труднощів. У справі визначення реєстратора не варто орієнтуватися тільки на ціни. Існуючий середній рівень цін відображає реальні витрати на підтримку доменів, а демпінгують компанії можуть принести клопоти.

ВАЖЛИВО:
користувач має право переходу до іншого реєстраторів ру,
гарантоване відповідної нормою, прописаний ної в
типовому дого злодія між регист Ратор і Адміністратором
домену .UA

У пошуках «свого» реєстратора

Пошуки найкраще почати зі списку акредитованих реєстраторів на сайті ТОВ «Хостмастер» (www.hostmaster.net.ua/?registrars). Останній сьогодні здійснює адміністрування домену .UA згідно з чинними Правилами .UA (див. Там же). Але нехай довгий список не лякає користувача (кількість реєстраторів вже перевищила сотню). Якщо розібратися, число реєстраторів, які відповідають наведеним в нашій статті вимогам, можна звузити до 10 компаній. Решту ми розглядати не будемо, оскільки багато хто з них взагалі не надають послуги користувачам, реєструючи домени тільки для своїх потреб. Частина - реєструє їх дуже рідко і мало, не роблячи ставку на розвиток якісних сервісів. А деякі не реєструють взагалі, одного разу отримавши статус реєстратора з метою економії - щоб здешевити делегування домену для своєї фірми. Втім, допитливий користувач може досліджувати довгий список акредитованих фігурантів - і зробити свої висновки. З гідних уваги виділяються компанії, основна сфера діяльності яких - реєстрація і супровід доменів. За кількістю реєстрацій і ринковим по зіціям в трійку лідерів входять Imena.UA (www.imena.ua), Дзвін (http://dns.com.ua) і iName (http://iname.com.ua). Достатній рівень сервісу надають також провайдери, для яких послуга реєстрації домену - допоміжна. Серед них можна відзначити компанії «IP_Телеком» (www.i.com.ua), «Адамант» (www.adamant.net), «Голден Телеком» (www.svitonline.com), «Технологічні системи» (www.tsua. net). Серед активних реєстраторів - ПП Черкашин (http://forward.com.ua) і ТОВ «Украіна_Хост» (http://host.com.ua) ..

Як захистити права на домен?

Щоб попередити проблеми, майбутній регистрант повинен дотримати ряд правил. Оскільки взаємодія сторін здійснюється на договірній основі, слід, як мінімум, цей договір прочитати. Практика показує, що користувач до реєстрації домену цим себе не обтяжує. Серйозні реєстратори так само видають сертифікат, який є одним із свідчень прав на делеговане доменне ім'я. Реєстрант також повинен збирати і зберігати платіжні документи. Важливо також своєчасно повідомляти реєстратора в разі зміни контактних даних користувача - телефонів, адрес, електронної пошти і т.д. Оскільки невідповідність реальних контактів занесеним в базу даних реєстратора може стати причиною розірвання договору. І зовсім небажано реєструвати домен на вигадане ім'я. Така анонімність позбавляє регистранта права на домен - при виявленні цього факту домен може бути переделегувати. Маючи гарний домен, не можна забувати про час закінчення делегування, так як на таке ім'я можуть покласти око сквоттери. Адже домени сьогодні є товаром. А хороші домени - хорошим товаром!

Павло Блоцький,  директор компанії Imena Павло Блоцький,
директор компанії Imena.UA

Ціна, звичайно, важлива але ...

Важливо розуміти, що вартість реєстрації та підтримки домен ного імені і вартість безпосередньо домену - це різні речі. Вартість домена, як правило, складається з коштів, вкладених в його раскуртку, популярності та ринкового попиту. Так, доменне ім'я за час свого існування може перетворитися в дорогу власність. Але для того, щоб нею розпоряджатися і не втратити її завдяки випадку, непорозуміння або чьему_то злого наміру, необхідно спочатку правильно оформити своє право на розпорядження доменним ім'ям. З цієї точки зору не варто намагатися знайти реєстратора, який запропонує найнижчу ціну на свої послуги. Має сенс вибирати реєстратора, що має стабільне положення на ринку і солідну репутацію. Це дасть впевненість, що права на доменне ім'я будуть оформлені правильно, що реєстратор надає необхідні документи, захищає доменні імена клієнтів від перехоплення шахраями, завчасно проінформує про закінчення терміну реєстрації. Наприклад, в нашій компанії налагоджена система документообігу, що вимагає особистої авторизації клієнта при зміні контактних осіб, передачі прав і трансфер доменів. Ми також надаємо до кожного домену реєстраційний сертифікат, що засвідчує факт реєстрації доменного імені конкретного клієнта.

Сергій Авраменко, директор  департаменту інформаційних  технологій холдингу  «FOZZY Group» Сергій Авраменко, директор
департаменту інформаційних
технологій холдингу
«FOZZY Group»

Ми реєструємо всі можливі варіанти ...

Вибір адреси в доменній зоні .UA «працює» на імідж компанії. Правда, отримання такого доменного імені передбачає ряд процедур, основна з яких - реєстрація ТМ. Але в будь-якому випадку реєстрація домену та наявність web_сайта в Інтернеті позитивно відбивається на іміджі компанії. FOZZY Group - великий торгово_промишленний холдинг, до складу якого входить цілий ряд бізнесів, тому в своєму активі ми маємо не одну зареєстровану торгову марку (і як наслідок - багато доменних імен). Для нас дуже важливо гідне представлення наших бізнесів в Інтернеті, тому що домени доводиться реєструвати досить часто. Для зручності контролю ми вирішили вибрати одного партнера по реєстрації доменних імен. На роль такого ми розглядали тільки лідируючих реєстраторів на ринку України. У процесі прийняття рішення ми враховували наявність у партнера технічної бази для забезпечення підтримки наших доменів, інтерфейсу для віддаленого управління доменами, оперативність реєстрації доменних імен і можливість працювати з окремим менеджером. Безпосередньо до вибору доменного імені в нашій компанії підходять дуже серйозно. Воно повинно бути вибрано так, щоб людина, подумки транслітерувати назва бренду за загальноприйнятими правилами транслітерації, отримував один варіант. FOZZY Group намагається реєструвати всі можливі варіанти написання свого імені у всіх доменних зонах.

Джерело: журнал "Мир Связи", №1-2 / 2007
ВД "СофтПрес", http://ht.ua/

Навіщо потрібен домен?
Навіщо потрібен домен?
З чого вибирати?
Ua/?
Як захистити права на домен?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: