Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Рейтинги сайтів і блогів - куди варто додати свій сайт, блог або форум

 1. Чим можуть бути нам корисні рейтинги
 2. Рейтинги сайтів - популярні ресурси рунета
 3. Кращі рейтинги популярних блогів рунета

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. Давно не говорив про безкоштовні способи просування, а саме отримання зворотних посилань. Зациклився я останнім часом на Gogetlinks і Miralinks (Особливо на останній біржі, бо додаю в неї ті халявні статті з Адвего , Які отримую на бонуси з Профіт Партнера - заспокоюся, напевно, тільки, коли бонуси закінчаться).

Чомусь тему додавання сайту в рейтинги сайтів і блогів я обійшов стороною при написанні матеріалів, хоча це було одним з перших моїх цеглинок в справу просування (фундамент, виходить).

В підсумковій статті за 2011 рік я писав, що приблизно рік тому у мене був суттєвий відкат в відвідуваності. Стався просядемо по всіх позиціях обох гігантів - дзеркала рунета і світового лідера Google. Швидше за все просів саме траст (Якщо така річ взагалі існує) або загальний статичний вага блогу.

Я тоді багато чого навернув, але і в тому числі вирішив вийти з декількох рейтингів, прибравши їх лічильники з блогу (оптимізував таким чином швидкість завантаження сайту ). Мені здається, що саме це і стало причиною падіння в пошуковій видачі по всіх позиціях.

Чим можуть бути нам корисні рейтинги

Взагалі, навіть чисто теоретично отримати безкоштовно посилання (відкриту для індексації пошуковими системами) зі сторінки, що має PR рівний 5 або 6, є утопією (подивіться, скільки коштують такі беклінки в гогетлінкс ). Але саме рейтинги сайтів дозволяють це зробити, хоча від вас і зажадають в обмін установку лічильника (тобто отримати понад жирний беклінков за безкоштовно, але не зовсім на халяву).

Правда, високий ПР буде актуальний тільки в тому випадку, якщо ви потрапите саме в початок списку (топ 20-25 в будь-якому розділі з високим PR першої сторінки), інакше значення ПР буде швидше за все нульовим.

Звідси висновок - максимальну віддачу від трастових рейтингів можна буде отримати, лише маючи вже досить високу відвідуваність проекту і грамотно вибираючи рубрики, де у вас буде реальний шанс потрапити на першу сторінку. В общем-то, моя думка з приводу корисності деяких таких каталогів я вже неодноразово озвучував, але практично ніхто не підтримав його. Можливо, що я помиляюся або видаю бажане за дійсне, але на прикладі мого блога взаємозв'язок простежувалася однозначно.

Інший тип - рейтинги блогів. Тут від вас ніхто не буде вимагати встановлювати лічильник відвідування, який необхідний для вибудовування градації сайтів (а як ще їх можна ранжувати). Блоги ж оцінюють в основному за показниками лічильника Feedburner , показником Alexa Rank , значенням Тиц і ПР , А іноді навіть враховують статистику лічильника liveinternet.

В принципі, користь від перших буде все ж більше, ніж від інших (зворотні посилання, з яких будуть відкриті для індексації). Але в першому випадку вам доведеться ставити іноді просто не потрібний лічильник відвідувань, у другому випадку - нічого встановлювати не потрібно. Тому тут має місце бути якийсь паритет.

Особисто я пробував ставити лічильники дуже багатьох рейтингів сайтів, в тому числі і не трастових, але останні майже завжди гальмували завантаження сторінок (картинка їх інформера НЕ довантажувати через слабкі технічних ресурсів сервера і його не здатності тримати навантаження).

До того ж далеко не всі рейтинги мають сміливість проставити на ваш ресурс саме пряму (не через редирект) і відкриту для індексації пошуковими системами (без rel = nofollow і не в тегах noindex ) Посилання.

На початку свого шляху вебмастера цих нюансів я і не знав, тому допускав помилки. Визначити те, чи закрита зворотнє посилання від індексації чи ні, можна досить просто за допомогою Seo розширень для популярних браузерів. для браузера Опера зручно використовувати Seobar , А для нового оглядача Гугл Хром або Firefox - плагін РДС бар .

Правда, можна закрити всю сторінку від індексації у файлі robots.txt , Але це буде малоймовірним і швидше актуально при отриманні безкоштовних жирних посилань з профілів (тут моя трастова база живе).

Але навіть якщо відвідуваність вашого ресурсу поки що не надто висока, я все одно раджу встановити кілька лічильників трастових рейтингів. Завантаження сторінок вони, швидше за все, уповільнювати не будуть, а ось жирні зворотні посилання вам не завадять, нехай і навіть зі сторінок з нульовим ПР (траст, наскільки я розумію, відноситься не до окремих сторінок, а до сайту цілком). Мені це допомогло на початковому етапі розвитку блогу (найскладніше - коли грошей немає, а сила-силенна роботи, і не зрозумілі перспективи цього трудового подвигу).

Ну, а якщо ваш проект можна віднести до блогу (досить для цього мати лічильник Feedburner), то обов'язково додайте його в усі мислимі і немислимі рейтинги блогів, які зможете знайти. По-любому це халява, і навіть якщо посилання з них будуть йти через редирект або закриті від індексації - не впадайте у відчай.

По-перше, є думка, що статичну вагу посилання може передаватися через редирект (не факт, але може бути), ну, а по-друге, звідти до вас може перейти користувач, який потім стане постійним читачем, що теж дуже корисно (особливо на хлівкіє).

Сьогодні я хочу перерахувати декілька трастових рейтингів сайтів, які має сенс використовувати (всі інші ви і самі зможете знайти, але от використовувати їх, швидше за все, не рентабельно) і лічильники яких не будуть (у всякому разі часто) гальмувати роботу вашого проекту. Ну і сервіси, куди можна додати блоги перерахую (ті, які згадаю), а ви вже додасте в коментарях то, що я упустив. Домовилися? От і добре.

Рейтинги сайтів - популярні ресурси рунета

Насправді, володіння власним рейтингом - справа досить цікаве, в плані отримання безлічі халявних зворотних посилань з встановлюваних користувачами лічильників. Інша справа, що це справа клопітка, а до того ж затратна. Тому багато хто, бажаючи отримати вигоду, не хочуть витрачатися і забезпечувати технічні ресурси (потужні сервера) в достатній кількості. В результаті, подгрузка зображень лічильників гальмує роботу сайтів і користувачі видаляють їх на фіг.

Ті ж власники, які можуть забезпечити достатніх технічний ресурс, процвітають і користуються досить великою популярністю. Зрозуміло, що вони заробляють на зібраної статистики та, можливо, покупцями (або власниками) є пошуковики, яким зараз дуже потрібно відстежувати поведінкові чинники ранжирування (Подобається сайт користувачеві чи ні).

Але це не суть важливо, якщо у вас білий і пухнастий СДЛ (ресурс для людей), а не голімий ГС. У першому випадку боятися нема чого, а в другому - бійся, не бійся, а фільтра все одно не уникнути (це тільки питання часу). Нам головне отримати халявний і жирний беклінков, який буде здатний надати просуванню нашого проекту необхідний імпульс. До речі, такий імпульс я відчув при додаванні сайту в каталог DMOZ (Видать, це дуже трастова майданчик).

До речі, дозвольте трохи пофлужу. Тут днями виявив, що я потрапив в топ 10 за запитом « просування сайту »У видачі Яндекса (можливо, що коли ви будете читати цю статтю, мене вже звідти викинуть). Наскільки я знаю, це чисто комерційний і дуже високо конкурентний пошукових запит.

Потрапив я туди завдяки технології «Спектр» від Яндекса, коли цей пошуковик намагається на першій сторінці видачі привести всі можливі варіанти відповіді на запит користувача. Зрозуміло, що «просування сайтів» може мати на увазі як покупку цієї послуги (найбільш ймовірна трактування), так і може мати на увазі статтю або інструкцію з цього капосному справі.

Ось я туди і потрапив за Спектру. Але не я один. Є там один геніальний сайт, який представляє з себе одну сторінку з сотнею реферальних посилань на все, що так чи інакше може знадобитися людині, яка цікавиться просуванням. Приблизно півтора роки тому я на нього теж випадково натикався і захоплювався простотою ідеї, але не думав, що його автор так по-серйозному ставиться до свого проекту. Думаю, що вихлоп у нього виходить просто супер. Ну, це так, до відома про можливі способи заробітку в інтернеті .

Гаразд, тепер поговоримо за рейтинги сайтів. Гідних, на мою думку, тільки три або чотири. Природно, що вони самі жирні і трастові, а також мають звичку не закривати зворотні посилання на ресурси учасників від індексації. Ви все їх прекрасно знаєте, але тим не менше я все ж таки повторюся:

 1. Рамблер топ 100 - самий трастовий рейтинг сайтів з усіх наявних в рунеті (ПР = 9 Тиц = 170000). Зрозуміло, що не всі його сторінки мають значення ПР відмінне від нуля, але ось в розділі «Всі / Інтернет, зв'язок / Створення сайтів" ПР = 5. Саме в Топі цього розділу і знаходиться мій блог:

  Саме в Топі цього розділу і знаходиться мій блог:

 2. Що примітно, після сталися порівняно недавно змін в інтерфейсі і функціоналі рейтингу, крім беклінк на головну сторінку свого сайту ви зможете отримати і ще одну на будь-яку статтю (підкреслено на скріншоті). Дві халявних посилання - це не одна. Додати цю саму додаткову гіперпосилання ви зможете, перейшовши по напису «Мої сайти» і увійшовши в «Змінити настройки» потрібного вам ресурсу:

 3. ЛайвІнтернет - вибираєте лічильник для свого ресурсу і в його налаштуваннях ставите галочку про ваші наміри брати участь в рейтингу сайтів. Який саме розділ вибирати будете - вирішуйте самі, а мені найбільш перспективним здався «Персональні сторінки»:

  ПР, як бачите, дуже навіть пристойний. Не уявляю навіть, скільки може коштувати така посилання з настільки ж трастового ресурсу. Та й сам лічильник LI, мабуть, один з найбільш зручних для нас з вами (простих смертних, з мізками не повернуть на аналітичний лад). Роботу зі статистикою Лівінтернета я вже описував, а також описував в статті про відвідуваність сайту всю цю термінологію (хіти, хости, сесії).

 4. Openstat (колишній spylog) - цей рейтинг (а за сумісництвом і система аналітики наближається по функціоналу до Метриці від Яндекса ) Отримав нове ім'я Openstat замість звичного Spylog, а заодно і нових власників.

  В результаті були вкладені кошти в розвиток технічних ресурсів і ніяких претензій до стабільності роботи і швидкості подгрузки їх інформера я зараз не маю (чого не можна було сказати, коли він був спайлогом).

  Примітно, що в рейтингу Openstat ви можете одночасно брати участь відразу в декількох рубриках (адже це вже не одна, а цілих дві, три і, я навіть не побоюся цього слова, чотири трастові зворотні посилання):

  При моїй поточної відвідуваності можна розраховувати тільки на потрапляння на сторінки з ПР = 5, але при вдвічі більшій цифирьки на інформері Openstat можна було б вже замахнутися на ПР = 6:

 5. Рейтинг Hotlog - особисто я вийшов з цього ранжированного каталогу з двох причин. По-перше, трастових його дещо впала останнім часом, ну, а по-друге, тупити він став немилосердно. Загалом, використання його для посилення авторитету свого ресурсу в очах пошукових систем я залишаю на ваш розсуд. Цілком можливо, що за той останній рік, що я відмовився від Хотлог, він став більш стабільним.
 6. Рейтинг ТОП Майл.ру - досить цікавий проект, який після чергового оновлення обзавівся додатковими можливостями (часто навіть унікальними, як, наприклад, віджет самих популярний сторінки вашого сайту, який можна вставити в шаблон і показувати користувачам).

Кращі рейтинги популярних блогів рунета

Насправді, слово «кращі» тут не зовсім доречно, бо практично всі рейтинги блогів знаходяться на одному рівні розвитку і чимось особливим не виділяються. Хоча, деякі з них мають більший траст і дозволяють отримати відкриту зворотне посилання, а деякі практично нульові і беклінк в них буде закритий. Але в обох випадках Топи кращих блогів рунета можуть залучити на ваш ресурс користувачів, нехай і в невеликій кількості, але все ж.

Поза конкурсом варто згадати рейтинг блогів Яндекса . Це окрема пісня, правда зараз вже начебто як лебедина. Можете подивитися стан свого ресурсу в цьому Топі, просто ввівши його url в поле «місце» замість слова «ім'я»:

Можете подивитися стан свого ресурсу в цьому Топі, просто ввівши його url в поле «місце» замість слова «ім'я»:

Якщо вашого молодого блога там ще немає, то можете додати , Використовуючи відповідну форму. Особисто я використовую цей рейтинг для того, щоб дізнатися хто і що про мене написав на інших блогах і форумах, які індексує великий і жахливий Яндекс. Зробити це не складно, просто замінивши мій Урл в цьому рядку на свій і вставивши її в адресний рядок браузера:

http://blogs.yandex.ru/search.xml?link=http%3A%2F%2Fktonanovenkogo.ru&noreask=1

Виходять такі своєрідні соціальні сигнали. Там відображаються також і записи з твітера , В яких буде присутній посилання на ваш ресурс (можливо, що і пропущена через сокращалкі).

До речі, якщо у вас раптом виникне думка просування в Топ кращих блогів рунета, то дуже хорошим способом буде купівля твітів з мікроблогів, які займають в ньому досить високі місця. Я це виявив випадково, коли вирішив спробувати закуповуватися в Ротапосте посиланнями з Твітера. Наскільки це вплинуло на просування блогу я не знаю, але позиції в рейтингу Яндекса у мене істотно покращилися.

Правда, інтуїтивно у мене склалося враження, що періодична поява посилань на мій блог в твіттері зовсім не буде зайвим. Як би робити це вручну в Ротапосте досить накладно по часу, але ось в автоматичному режимі, та ще й по рублю за штуку, по моєму, цілком можливо.

Тому я підрядив для цих цілей біржу Просперо . Ввів туди список в кілька сотень запитів і посилань на приземлятися сторінки (розділяючи їх пропуском), після чого сервіс автоматично створив для них короткі посилання (Мої урли дуже довгі для твітера) і відповідно до моїх побажання проставляє по кілька посилань в день (вони рівномірно розподіляються по тій кількості днів, яке залишається до дати закінчення компанії):

Ну, це я знову примудрився піти в сторону від теми статті. Пора повернутися до рейтингів кращих блогів рунета і перерахувати їх все, ну або принаймні ті, що відомі мені та про які я не встиг забути:

 1. ePochta - серйозний і один з найбільш трастових (ПР = 4 Тиц = 130). Є відкрита зворотнє посилання на ваш блог, але з картинки і без анкора. Однак, дарованому коневі в зуби не дивляться. Форма додавання нового ресурсу розташована на тій же сторінці праворуч від рейтингу.

  Є розбивка по рубриках, і мій блог на першому місці в розділі Seo. Ранжування в рейтингу здійснюється відразу за кількома параметрами, а точніше за отриманою їх сумі (кількість RSS передплатників, тиц, пр, наявність в Дмоз, Алекса). Побільше б таких ресурсів.

 2. BlogRate - дітище відомого блогера і підприємця (власника вже згаданого РотаПост ). Ранжування блогів здійснюються тільки за кількістю RSS передплатників, що дещо однобоко. Значення Алекси там теж використовується, але якось криво зчитується і, отже, стає практично марним для розподілу місць. Так само має місце бути розподіл по рубриках. Кнопка додавання нового блогу в рейтинг знаходиться в верхньому меню по списком рубрик.
 3. Topblogs - ще один Топ, хай не дуже трастовий, але зате з відкритими для індексації посиланнями.
 4. BlogRider - досить-таки глобальний рейтинг, що охоплює безліч тематик. Відкриту зворотне посилання можна буде отримати зі сторінки з описом вашого блогу.
 5. Ukrainianblogs - Топ українських блогів, які взагалі-то теж можна віднести до рунету.

Можливо, що це буржуазне бачення успішної розкрутки блогу вам стане в нагоді (виступає автор найпопулярнішого блогу за тематикою SEO в буржунете):

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Домовилися?
Xml?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: