Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Рекомендації по піддоменів і структурування посилань для SEO

 1. піддомени
 2. Атрибут rel = canonical і Редірект 301
 3. структурування посилань

У SEO-фахівців часто виникають такі питання:  1

У SEO-фахівців часто виникають такі питання:

1. Чи має сенс розміщувати підрозділи сайту на піддоменів?
2. Чи потрібно використовувати редирект 301 для переміщення контенту на головний домен?
3. Якщо багато сторінок будуть відсилати користувача на основний сайт, це допоможе або зашкодить SEO?

Своєю думкою з цього приводу в The Moz Blog поділився Ренд Фишкин (Rand Fishkin), засновник компанії SEOmoz (один з найбільших розробників програмного забезпечення для оптимізаторів).

піддомени

Питання про піддоменів сьогодні актуальний: кілька років тому аналітик Google Джон Мюллер офіційно заявив, що Google став набагато краще асоціювати контент на піддоменів з головним доменом.

Проте, питання «чи розміщувати контент в різних розділах одного домену або ж виносити його на піддомени» все ще відкритий.

Давайте уявимо: у вас є піддомен blog.yoursite.com і сайт www.yoursite.com/blog. Зараз пошукові системи дійсно можуть розглядати контент на різних піддоменів як контент основного сайту.

Проблема в тому, що алгоритми Google ще недостатньо добре розвинені для сприйняття піддоменів, тому Google рекомендує кожному розміщувати контент на одному домені, краще в підрозділах. Так ви зможете максимізувати користь від SEO.

Атрибут rel = canonical і Редірект 301

Ще одне важливе питання пов'язаний з атрибутом rel = canonical і 301 перенаправленням, особливо крос-доменних rel = canonical (ситуація, коли сторінки з одного домену роблять запит на інший). Веб-майстри набагато впевненіше почуваються, працюючи з внутрідоменним rel = canonical, який вказує, що наприклад, сторінка версії для друку, по суті, те ж саме, що і веб-версія цієї сторінки. Або, що мобільна версія цієї сторінки має той же контент, що і звичайна версія.

Однак коли справа стосується крос-доменного rel = canonical і контенту, у власників кількох веб-сайтів виникає питання: «У мене є однаковий контент на декількох сайтах і я хочу перемістити частину цього контенту або вказати пошуковим системам, що весь цей контент з мого сайту . Чи повинен я використовувати в цих випадках 301 редирект або крос-доменний rel = canonical? ». Насправді, це один з тих випадків, де з технічної точки зору пошукові системи роблять дуже серйозну роботу.

Суть 301-го редіректу в тому, що документ othersite.com/а буде перенаправляти на yoursite.com/a і для пошукових систем, і для користувачів, що запитують стару сторінку, буде віддаватися нова. Єдина відмінність атрибута rel = canonical в тому, що користувачі отримають стару сторінку, а пошукові системи, навпаки, її нову версію, або, по крайней мере, розглядатимуть ці сторінки як одну.

В обох випадках сигнали ранжирування передаються схожі, складно встановити якась відмінність між ними. Але rel = canonical дозволяє, як ніби сказати пошуковій системі: «Ей, я підтримую брендинг сайту othersite.com, і хочу, щоб відвідувачі могли потрапити на цю сторінку, але майте на увазі, що це всього лише копія, і якщо ви збираєтеся ранжувати одну зі сторінок, я б вважав за краще, щоб ви взяли ось цю ».

структурування посилань

Припустимо, у вас є безліч сайтів, які посилаються на ваш основний сайт. Чи допоможе це просуванню основного домену? Багато хто вважає, що чим більше посилань і чим вони різноманітніші, тим краще. А також задаються питанням: «Чи зможу я наростити велику кількість різноманітних посилань, маючи багато, злегка відрізняються один від одного сайтів?», Сподіваючись, що ці дії поліпшать ранжування сайту. Але насправді ви тільки створюєте своєрідний контрольний бар'єр.

Давайте уявимо: у вас є 4 прямі посилання на mysubsite1.com, який в свою чергу посилається на ваш основний сайт. Ви втрачаєте велику частину посилального ваги, який би передавався в разі, якщо тільки 2-3 посилання вели на ваш основний сайт. В цьому і полягає концепція авторитетності домену: він стає більш популярним, успадковує ранжирующие сигнали, що передаються на всі сторінки сайту за допомогою посилань, видимості та інших поведінкових факторів. Однак вони не поширюються на інші сайти.

Тому рекомендуємо налаштувати 301 редирект з цих сайтів на ваш основний домен. Це спрощує і раціоналізує вашу роботу, дозволяє сфокусуватися на створенні бренду.

Текст підготовлений за мотивами публікації «Subdomains vs. Subfolders, Rel Canonical vs. 301, and How to Structure Links for SEO »

PS І ще кілька корисних статей по темі:

Новинка від MajesticSEO: автоматичне визначення тематики посилань

«5 секретів Яндекса»: як привести сайт до ідеальної моделі ранжирування

Як видалити небажану інформацію з результатів пошуку Google

1. Чи має сенс розміщувати підрозділи сайту на піддоменів?
2. Чи потрібно використовувати редирект 301 для переміщення контенту на головний домен?
3. Якщо багато сторінок будуть відсилати користувача на основний сайт, це допоможе або зашкодить SEO?
Чи повинен я використовувати в цих випадках 301 редирект або крос-доменний rel = canonical?
Чи допоможе це просуванню основного домену?
А також задаються питанням: «Чи зможу я наростити велику кількість різноманітних посилань, маючи багато, злегка відрізняються один від одного сайтів?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: