Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Ринок купонних сервісів: згасання або процвітання?

Аналітики оцінили IPO Groupon в 2011 році як успішне, і воно стало найбільшим після Google і, тепер уже, Zynga (див

Аналітики оцінили IPO Groupon в 2011 році як успішне, і воно стало найбільшим після Google і, тепер уже, Zynga (див. « Zynga провела успішне IPO »). Про ринок електронної комерції ходять легенди - кажуть, в наступному році він зросте на 30%. На конференції RIW директор з розвитку Biglion (входить в топ-3 купонних сервісів) Олег Савцов повідомив про те, що в 2012 сервіси зможуть заробити 1 $ млрд. За даними експертів, близьких до ринку, зараз оборот найбільших гравців в Росії досягає 12-15 $ млн в місяць.

Головна четвірка Купонщики прогнозує, що виживуть найсильніші: два гравці будуть ділити 70-80% ринку, 5 гравців - 15%, а решта зникнуть. Як повідомила PR-директор Vigoda.ru Зоя Пінська, зараз на ринку є трійка лідерів (Groupon, Biglion, Vigoda.ru) і два великих сайту (КупіКупон, BigBuzzy), які є сервісами першого ешелону. Ця п'ятірка ділить між собою 85-90% ринку, 10% дістається невеликим компаніям другого (WeClever, BillKill, fun2mass, АльКупоне) і третього ешелонів (Ckidki.ru, FunkyМір). Зараз ведеться постійна боротьба між сервісами за лідерство.


На тому ж RIW-2011 керівник проекту Vigoda.ru привів 10 доводів, чому зараз не варто братися за створення купонного бізнесу в Росії. В основному, мова йшла про те, що «ринок уже сформувався». Головні сервіси не стільки бояться конкуренції, скільки появи нових незрілих гравців, які «псують» ринок.

Олег Савцов з Biglion розповів, що на сайті щодня виходить понад 160 пропозицій.

Зазвичай комісія купонного сервісу становить від 30 до 50% з кожної акції. Коментує комерційний директор і один із засновників компанії Groupon Іван Владимиров:

Groupon пропонує близько 100 акцій в день, термін їх розміщення від 1 дня до тижня залежно від сегмента. За словами співробітника сервісу, зазвичай компанія-партнер нічого не платить Groupon до розміщення своєї акції. Виручка від проданих купонів ділиться в різному співвідношенні (бренд-сервіс) - 50% на 50%, 40% на 60%, 35% на 65%. Гроші компанії переводять в два етапи: половину від суми відразу після закінчення акції, другу половину - протягом 3-х тижнів.

KupiKupon.ru може пропонувати від 10 до 50 акцій в день в одному місті (всього присутній в семи містах). Гендиректор сервісу Коміл Руза розповів про те, що конверсія по купонах коливається від 1 до 10% - такий розкид залежить від того, наскільки пропозиція цікава.

Бренди в більшості своїй розглядають сервіси не як можливість продажу, а як маркетинговий інструмент - відвідуваність ресурсів сьогодні може досягати кілька сотень тисяч чоловік щодня. Разом з тим, Зоя Пінська згадує випадок, коли невеликий салон краси провів акцію «по купонах» і за рахунок неї відкрив кілька відділень - купонів купили так багато, що салону довелося дуже швидко розширюватися. Якщо говорити про собівартість, то, звичайно, пропозиція манікюру зі знижкою в 50% і телевізора з такою ж знижкою - незрівнянні акції, у товарів та послуг різна маржинальність.

Сервіси працюють за однаковою схемою і можливостей запропонувати щось унікальне у них небагато, проте, кожен намагається виділятися. KupiKupon.ru, як стверджує Коміл Руза - єдині, у кого окремим сервісом є напрям відпочинку та подорожей (KupiOtpusk.ru), а також акції послуг для сім'ї та дітей (Family. Kupikupon.ru). Сервіс KupiVIP.ru надає знижки на продаж товарів (одяг, взуття, аксесуари) відомих брендів. Слідом за ним з'явився VIP-сервіс і у Vigoda.ru.

Biglion відомий своїми яскравими акціями. На початку 2011 року сервіс запустив акцію «Автомобіль зі знижкою 70%», де компанія продала авто трьом учасникам, яких визначила лотерея (див. « Купон на автомобіль. Biglion просуває себе великими знижками на Ford Focus »). Cossa.ru зв'язалася з одним з переможців - Віталієм Корніловим з Барнаула. Він підтвердив, що автомобіль обійшовся йому в 160-170 тис. Рублів замість реальної вартості Ford 549 тис. Рублів, переліт до Москви коштував 15 тисяч, і ще 10-12 тисяч - зворотна поїздка додому на власному авто.

Рублів, переліт до Москви коштував 15 тисяч, і ще 10-12 тисяч - зворотна поїздка додому на власному авто

Влітку Biglion запустив акцію «Квартира в твоєму місті зі знижкою 90%», білборди висіли по всій Москві, але скоро такі амбітні акції стали буденною справою купонним сервісів.

Влітку Biglion запустив акцію «Квартира в твоєму місті зі знижкою 90%», білборди висіли по всій Москві, але скоро такі амбітні акції стали буденною справою купонним сервісів

В середині листопада КупіКупон запустив акцію «Будинок біля моря». Приз - вілла на березі моря в європейській країні зі знижкою 99% за 10 тис. Рублів. Для участі в протягом місяця користувачі повинні купувати якомога більше товарів і послуг зі знижками від 50% до 90% і накопичувати бали.

Для участі в протягом місяця користувачі повинні купувати якомога більше товарів і послуг зі знижками від 50% до 90% і накопичувати бали

Співробітник Groupon з приводу власної акції «Земельна ділянка в селищі Високе» за 96 000 руб. повідомив, що подібні акції проводять тоді, коли товар або послуга в даний період не користується попитом, тому виставлення максимальної знижки на ділянку - єдиний спосіб його продати.

Такі нереальні акції посилили і без того існувало протистояння блогерів купонним сервісів. Вони, як борці за справедливість, що проливають світло на темряву, завжди напоготові - повідомлення про підозрюваних або вже реалізованих «лохотрони» моментально потрапляють в ЗМІ.

Одна з гучних історій - продаж iPhone 4S на BigBuzzy за 19,9 тис. Рублів (див. « Лихоманка iPhone 4S в середовищі купонних сервісів »). Сервісу вдалося продати 7 тис. Купонів. Смартфони покупці так і не побачили. Справедливості заради, зауважимо, що компанія запропонувала повернути гроші або почекати ще місяць - до 20 грудня, коли телефони з'являться у продажу. Вчора фахівець клієнтської служби BigBuzzy повідомив Cossa.ru про те, що 500 осіб вже отримали свої телефони, всі інші отримають їх пізніше, але точні терміни невідомі.

ru про те, що 500 осіб вже отримали свої телефони, всі інші отримають їх пізніше, але точні терміни невідомі

Інший гучного історією стала акція Groupon на покупку з величезною знижкою робота-пилососа, виробленого в Німеччині. Реальна ціна - близько 23 тис. Рублів, по акції - 8 тис. Рублів. Як з'ясували ошукані користувачі, бренду Dust Robot в Німеччині не існує, а мова йшла про китайських пилососах, які продаються на азіатських сайтах по 40-100 $ під різними назвами. Акція тривала два дні, пилосос сумнівної якості купили близько 1 500 осіб. Після цього випадку в Groupon з'явився відділ технічної підтримки, де фахівці перед запуском акції перевіряють всі прилади.

Після цього випадку в Groupon з'явився відділ технічної підтримки, де фахівці перед запуском акції перевіряють всі прилади

PR-директор Vigoda.ru Зоя Пінська в інтерв'ю Cossa.ru зазначила, що саме купонний сервіс повинен стежити за якістю пропонованих акцій. Для цього в «Вигоді» існує внутрішній відділ якості на 30-40 осіб - ці люди виїжджають в салони, на автомийки, прикидаються «таємними покупцями» і так далі.

У якийсь момент купання сервіси стали улюбленою темою тролів, інтернетчики могли купувати купони лише для того, щоб розкрити нову недобросовісну акцію. Глава LiveInternet Герман Клименко на порталі Webbia висловив свою думку:

Основне питання, яким задаються бренди - чи повернеться назад людина, що купила по купону, щоб купити за повну вартість? За даними дослідження Університету Райса, в якому взяло участь майже 500 американських компаній, повертаються тільки 19.9%. Просування через сервіси групових знижок принесло прибуток 55.5% підприємств, 17.9% не отримали прибутку, але нічого і не втратили, а 26.6% компаній зазнали збитків. Як правило, люди відкривають для себе конкретні продукти і послуги (найчастіше просто переглядаючи сторінки сервісів в надії побачити що-небудь цікаве), а не бренди.

Представники купонних сервісів, в свою чергу, хочуть бачити себе в ролі направляючого, а завдання компаній - зберегти людей і вчасно перетворити їх лояльних клієнтів.

Бренд-менеджер асоціації ресторанів «Веста-Центр Інтернешнл» Катерина Галєдіна вважає, що

Маркетологи, які використовували сервіси, налаштовані не дуже оптимістично: - зазначає Олександр Бийгань з «Панда-Парк». Але працювати з Купонатор продовжують. Олександр розповів, що до такого типу просування компанія звертається досить часто:

Комерційний директор «Travel cafe» Кирило Пшіннік розповів, що першу спільну акцію з купонними сервісами компанія провела в лютому, і продовжує співпрацювати:

Директор по рекламі і маркетингу мережі SPA-салонів «Лакшмі» Олександр Голинь розглядає купання сервіси як «окремий стабільний канал збуту».

Багато експертів вважають, що «купонна ліхородка» - тимчасове явище і перехід до чогось нового. Євгенія Скринник, CEO RetailMedia, зазначає, що зараз знижки купонних сервісів - це, як правило, неунікальні або невигідні пропозиції. Успішне ж розвиток проектів можливо в їх інтеграції з геолокаційні мобільними проектами і програмами лояльності, «адже потрібно не тільки продавати, а й розважати споживача».

У будь-якому випадку, інтерес до чого-небудь не може бути вічним. Говорити про купонних сервісах вже набридло - якщо раніше «квартира зі знижкою 90%» викликала хоча б бажання розібратися в реальності пропозиції, то тепер такі акції стали звичною справою. За словами Пінської, для деяких людей купонний ринок створив новий стиль життя - вони переглядають сервіси кожен день, будують плани на вихідні, відкривають для себе те, чим би раніше і не подумали скористатися. Поки є такі люди і бренди, які відчувають маркетингову користь від участі в акціях, купонний ринок буде розвиватися.

Автори: Настя Чернікова, Анна Ільїна

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: