Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Рішення проблеми: Андроїд втрачає Wi-Fi мережу

 1. Переповнення Wi-Fi мережі
 2. Установка Wi-Fi в сплячому режимі
 3. Змініть DNS-сервери
 4. Скидання до заводських налаштувань

Wi-Fi є технологією, яка дозволяє електронним пристроям виробляти передачу даних або підключатися до Інтернету по бездротовій мережі

Wi-Fi є технологією, яка дозволяє електронним пристроям виробляти передачу даних або підключатися до Інтернету по бездротовій мережі. У наші дні, використання Wi-Fi стає дуже поширеним, і ми можемо побачити, як ця технологія використовується широким спектром пристроїв, таких як смартфони, планшети, ігрові консолі, смарт-телевізори і т.д.

Однак у цієї технології існує ряд обмежень. По-перше, вона не так безпечна, як дротове з'єднання, але це вирішується використанням шифрування захищеного доступу (WPA2), що дозволяє запобігти несанкціонованому доступу до мережі. Якщо ви не володієте достатніми знаннями для налаштування домашньої або офісної мережі, то краще довірити цю справу професіоналам. Досить просто заповнити форму на http://kompom.kiev.ua/ і настройка буде проведена швидко і якісно.

Інша проблема: періодично пропадає Wi-Fi. Зазвичай, при відсутності активності телефон або планшет втрачає зв'язок з wifi роутером і не бачить мережі до перезапуску Wi-Fi на мобільному пристрої. Причин за якими втрачається підключення до Wi-Fi може бути кілька, в цій статті ми розглянемо кілька варіантів вирішення проблеми коли Андроїд втрачає вай фай мережу.

Якщо ви зіткнулися з проблемою відключення Wi-Fi на Android пристрої, спробуйте наступні варіанти налаштувань і ви зможете підключити пристрій за допомогою бездротової мережі без особливих клопотів.

Переповнення Wi-Fi мережі

Найбільші перешкоди для Wi-Fi сигналу створюють сусідні бездротові мережі. Проблема в тому, що більшість Wi-Fi пристроїв працюють в уже зайнятій діапазоні 2,4 ГГц, і висока щільність сигналів може заважати один одному зменшуючи швидкість і продуктивність мереж.

Рішення: Використовуйте двохдіапазонний маршрутизатор, який може працювати як на частоті 2,4 ГГц, так і 5 ГГц одночасно. Смуга частот 2,4 ГГц буде підтримуватися більшістю пристроїв, але вона має тільки три неперекривающіхся каналу. З іншого боку, 5 ГГц має 23 неперекривающіхся каналу, збільшуючи ймовірність відсутності перешкод в цьому діапазоні. Якщо ваш маршрутизатор може працювати в діапазоні 5 ГГц, використовуйте його для вирішення проблеми переповнення Wi-Fi мережі.

Налаштування Wi-Fi каналу

2.4 ГГц Wi-Fi смуга має 11 каналів і кожен з них відділений одна від одної смугою в 5 МГц і має ширину від 20 до 22 МГц. Це означає, що кожен канал буде перекривати сусідні канали на 10 МГц і це називають як перекриває канали.

Рішення: В разі використання каналів 1, 6 і 11, перекриття, що створює перешкоди, не буде, так як це не перекриваються канали. Для роботи на цих каналах, користувачі повинні будуть увійти в налаштування маршрутизатора і знайти настройку під назвою «Канал» або «Бездротовий канал». З меню, що випадає, потрібно вибрати потрібний номер каналу.

Установка Wi-Fi в сплячому режимі

Більшість виробників вдаються до різних методів, щоб збільшити термін життя батареї. Користувачі Android смартфонів змушені включати такі функції енергозбереження в своїх пристроях. Одна з таких функцій - відключення Wi-Fi, коли телефон неактивний або коли пристрій має низький рівень заряду батареї. Такі особливості Wi-Fi в сплячому режимі створюють проблеми при підключенні до мережі в міру необхідності.

Рішення: Просто налаштувати параметри вашого Android пристрою і переконайтеся, що у вас завжди є включений Wi-Fi, навіть коли пристрій не використовується. Щоб зробити це на пристроях, що працюють на Android 2.3 Gingerbread і вище, вам потрібно зробити наступне. Перейдіть в меню Налаштування - Бездротові мережі - Wi-Fi і виберіть Додатково - Wi-Fi в сплячому режимі не виберіть «Не вимикати».

На тих пристроях, які працюють на Android 4.0 ICS і вище, перейдіть в меню Налаштування - Wi-Fi, виберіть і відмітьте опцію Wi-Fi під час сну - "Завжди".

Змініть DNS-сервери

Зміна DNS-серверів може вирішити проблему Wi-Fi, коли пропадає інтернет мережу на телефоні. Перейти в розділ Налаштування - Wi-Fi і включіть Wi-Fi. Якщо це відома мережа, вам доведеться «забути» її, а потім підключити знову. Коли ви побачите вікно введення пароля, натисніть на Додаткові установки, а потім «Статичний» з налаштувань IP в випадаючому меню. Потім перейдіть вниз і введіть IP-адресу DNS-сервера ви хотіли б використовувати в DNS1 і DNS2 поле. Тепер введіть Wi-Fi пароль і підключіть мережу.

Скидання до заводських налаштувань

Якщо жоден з цих методів не допомагає, виконайте апаратне скидання вашого Android пристрою. Якщо після цього у вас виникають проблеми, коли втрачається підключення до Wi-Fi, то це може бути апаратна проблема. Вам, можливо, доведеться віднести пристрій до сервісного центру, щоб виправити проблему.

Ми розглянули найбільш поширені причини відключення Wi-Fi, які відбуваються в пристроях Android. Сподіваємося, це допоможе у вирішенні проблеми і дозволить налаштувати стійке Wi-Fi з'єднання. Крім того зверніть увагу на спеціалізовані додатки, оскільки в магазині Google Play є багато додатків, використання яких, допоможе забезпечити впевнене з'єднання. Деякі з них це Wi-Fi Fixer, Fix My Wi-Fi, Wi-Fi Analyzer і інші.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: