Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Робота яка викликає депресію

 1. Найменше страждають депресією інженери, архітектори і науковці Вчителі знаходяться в зоні ризику....
 2. 6 місце: вчителі
 3. 5 місце: люди мистецтва
 4. 4 місце: медичні працівники
 5. 3 місце: соціальні працівники
 6. 2 місце: працівники громадського харчування
 7. 1 місце: доглядальниці і няні

Найменше страждають депресією інженери, архітектори і науковці

Вчителі знаходяться в зоні ризику.

Фото: pixabay

Робота займає багато часу і не рідко вимагає від людини викладатися на повну. Ось тільки вкладаючи в робочий процес свої сили, нерви, час і емоції, може трапитися емоційне вигорання і навіть депресія.

Work.ua розповів, люди яких професій знаходяться в зоні ризику.

7 місце: консультанти в сфері продажів

Підвищений стрес пов'язаний з тим, що продавці не мають фіксованої заробітної плати, а їхній дохід залежить тільки від здібностей продати якомога більше і швидше, щоб виконати план з продажу. Також ця робота має на увазі постійне спілкування з людьми в поєднанні з умінням переконати кожного і залишатися несприйнятливим до невдоволення клієнтів.

Все це призводить до того, що професійна діяльність 6,7% консультантів в сфері продажів супроводжується депресією.

6 місце: вчителі

Співробітники зі сфери освіти не просто вкладають знання в голови учнів. У роботі вчителя також важливо зуміти знайти підхід до учнів і їх батьків, що відбирає чимало сил. Разом з цим робочий день не закінчується в 6 вечора, викладачі часто вже вдома перевіряють контрольні, готують матеріали для занять та іспитів.

8,7% вчителів страждають депресією через підвищений вантажу відповідальності і надмірної завантаження.

5 місце: люди мистецтва

9,1% представників творчих професій страждають депресією. Чи спостерігається спад популярності, або навпаки популярність накрила хвилею, чи є натхнення, або воно давно не заглядало - від цього залежить їхня професійна діяльність і заробіток. Виходить, що на різних етапах кар'єри майже кожен десятий піддається депресії.

4 місце: медичні працівники

Лікарі щодня бачать людей не в найщасливіші моменти їхнього життя. Пацієнти часто разом з фізичними проблемами приносять з собою весь негатив, який накопичився за певний період.

Лікарі допомагають побороти недугу, при цьому іноді їм доводиться брати участь в моральному відновленні пацієнта. Необхідність підбадьорити, втішити або заспокоїти забирає ще більше сил, ніж сам процес лікування. Близько 9,6% медпрацівників страждають депресією.

3 місце: соціальні працівники

Люди цих професій частіше за інших стикаються з агресією саме від тих, кому вони намагаються допомогти. Такий "фідбек" накладає свій відбиток, до цього додаються підвищена відповідальність і необхідність діяти строго за інструкцією, а не так, як було б правильно з людської точки зору.

В результаті 10% соціальних працівників страждають депресією.

2 місце: працівники громадського харчування

Людям, які працюють в сфері харчування, потрібно бути завжди в гарному настрої, зуміти викликати прихильність до себе, згладити конфлікт і не просто нагодувати людини, але і залишити позитивні емоції від відвідування закладу.

Також їх робочий графік часто ненормований, деякі працюють в нічні зміни або цілу добу. Втрата апетиту, проблеми зі сном і концентрацією уваги спостерігаються у 10,3% працівників громадського харчування.

1 місце: доглядальниці і няні

Найчастіше страждають депресією люди, чия робота пов'язана з доглядом за літніми і хворими людьми, а також з наглядом за дітьми. Ця професія завжди вимагає повної віддачі, людина не просто працює, а проживає зі своїм підопічним певний період життя.

У цій сфері майже 11% працівників страждають депресією.

Відзначається, що рейтинг був складений на підставі результатів дослідження, опублікованого в журналі Health. В експерименті брали участь 60 тисяч людей з різних професійних сфер у віці від 18 до 64 років.

В цьому ж дослідженні говориться, що найменше страждають депресією інженери, архітектори і науковці.

Раніше сайт "Сегодня" з'ясовував, як отримати підвищення на роботі . Ваші слова повинні відповідати діям. Якщо ви погодилися щось зробити, постарайтеся докласти максимум зусиль, щоб довести справу до кінця.

Читайте найважливіші новини в Telegram , А також дивіться цікаві інтерв'ю на нашому YouTube-каналі .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: