Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Робота в інтернеті без вкладень +15 робочих способів

 1. Звідки беруться гроші в інтернеті
 2. Скільки можна заробляти в інтернеті
 3. Що потрібно знати і вміти
 4. Робота в інтернеті - сайти для заробітку
 5. Робота в банківській сфері на дому
 6. біржі фріланса
 7. Сайти з пошуку роботи
 8. сайти компаній
 9. Соціальні мережі
 10. Реклама своїх послуг
 11. Цінні поради по роботі в інтернеті
 12. Як отримувати оплату за свою роботу
 13. висновок

Привіт, дорогі читачі. Сьогодні поговоримо про роботу в інтернеті без вкладень. Я ніколи раніше не задавався таким питанням, а потім зрозумів, що тема дійсно актуальна і знайти роботу в інтернеті хочуть багато. Більш того, я сам колись її шукав і знаходив.

У цій статті я розповім всі можливі варіанти пошуку роботи або підробітку, щоб практично будь-який користувач інтернету міг знайти собі оплачуване заняття до душі і при цьому без вкладень. Я дам потрібні посилання, розповім де скільки платять і т.д. І найголовніше, що я розповім про робочих способи заробітку нормальних грошей, а не копійок за кліки!

Тож почнемо!

Принад роботи в інтернеті багато. Я особисто радий тому, що вся моя діяльність ведеться через інтернет, що дозволяє мені працювати вдома. Це не тільки свобода, а й хороший дохід.

Скільки можна заробляти і як, читайте нижче!

Звідки беруться гроші в інтернеті

Зараз я вам розповім банальщину, але всі, хто це знає не з плюйте в мою сторону, тому що для багатьох це не зрозуміло!

В інтернеті, як і в реальному житті гроші з'являються або з продажу товарів, або з надання послуг, або з реклами!

Відповідно ви повинні як мінімум розуміти, що, працюючи на когось в інтернеті ви будете допомагати продавати товари, послуги і брати участь в створенні або продажу реклами. Навіть написання статті на замовлення - це робота для залучення трафіку, який буде монетизувати продажем реклами, товару або послуги. Ви повинні це знати і розуміти, що б успішно працювати в інтернеті. Якщо дочитаєте статтю до кінця, то ви мене зрозумієте.

Скільки можна заробляти в інтернеті

Заробляти можна як багато, так і мало і все залежить від того, яку роботу ви виконуєте, а найголовніше ЯК. Хороших спеціалістів і відповідальних працівників мало, а тому вони на вагу золота. Всі, хто працюють в інтернеті по суті є фрілансерами або віддаленими працівниками. Якщо ви не числитеся за компанією, то фрілансер, якщо числитеся, то віддалений співробітник. Ми поговоримо і про тих і про інших.

В середньому хороший фрілансер заробляє від 50 000 рублів на місяць. Сума не велика для Москви і МО, але і не маленька для регіонів. Є звичайно ті, хто заробляє менше, але це не довго. Фрілансер - людина вільна, прагне до самоосвіти, самовдосконалення і т.д. Тому від зростання його знань і умінь, зростає і дохід. Я зустрічав багато фрілансерів з доходом більше 100 000 р. в місяць, що теж не багато для даної сфери. Все залежить від того, чим ви займаєтеся (про це нижче розповім).

Віддалений працівник або співробітник компанії (ви такими теж легко можете стати) може заробляти по різному. Все залежить від компанії, в яку ви влаштовуєтеся. Ці суми як правило рідко перевищують 100 000 р. Але є і маленькі компанії, які шукають працівників в регіонах, щоб заощадити і платять по 20-30 т.р. в місяць, що для регіону є середньої ЗП.

Що потрібно знати і вміти

Тут все простіше нікуди. Я звик завжди включати логіку. Якщо робота ведеться в інтернеті, то САМЕ головне, що потрібно вміти - це бути в інтернеті, як риба в воді. Ви обов'язково повинні бути просунутим користувачем інтернету. Ступеня просунутості я вам сказати не можу, але думаю, що далі ви мене зрозумієте. Якщо для вас важко навіть зареєструватися на якомусь сайті, то робота в інтернеті не для вас. Також потрібно прочитати перший пункт цієї статті і розуміти, звідки гроші в інтернеті. Це важливо. Ну і звичайно ж потрібно добре розбиратися в тій діяльності, якою ви займаєтеся.

Робота в інтернеті - сайти для заробітку

Так ні де не ховається. Місць для пошуку різноманітної роботи безліч! Нижче я буду говорити про те, де знайти роботу в інтернеті і також приведу приклади робіт, які ви можете виконувати.

Робота в банківській сфері на дому

Тінькофф банк пропонує роботу в інтернеті на дому з офіційним працевлаштуванням. Вакансія називається «Спеціаліст з продажу банківських послуг на дому». Банк проводить безкоштовне навчання і ви приступаєте до роботи. Ніяких клієнтів шукати не потрібно, базу надає банк. Вимоги до кандидатів прості, тому впоратися з такою роботою може практично кожен. Потрібен доступ в інтернет, від 30 годин в тиждень приділяти роботі і дотримання тиші в процесі розмов.

Для того, щоб почати працювати, потрібно спочатку заповнити заявку на сайті банку. Там же ви знайдете більш детальну інформацію.

біржі фріланса

Роботу найпростіше знаходити на сайтах фріланса, де замовникам потрібні виконавці. Біржі розділимо за напрямками.

Біржі, де зможе заробити кожен!

Work-zilla - це найпростіший і досить прибутковий варіант заробітку всім. На біржі є завдання, які не вимагають особливих знань і умінь, а платять за завдання досить щедро. Взагалі потрібно сказати, що категорія «Проста допомогу» на цьому сайті найбільш затребувана (29% всіх завдань, тобто фактично третину). До цієї групи належать такі елементарні і не потребують спеціальних навичок доручення, як «скачати файли», «зареєструвати облікові записи», «наповнити сайт контентом», «знайти інформацію в Інтернеті», «перевірити дані таблиці», «перевести аудіо в текст» і т.д. Також без спеціальної підготовки легко можна освоїтися в такій ніші, як «розміщення оголошень на дошках». Якщо добре підвішений язик, то можна податися на холодні обдзвони.

Також є і прикольні (не звичайні) завдання. Такі як: допомогти вибрати машину або будинок, допомогти впоратися з депресією, написати поздоровлення батька на весілля дочки, привітати по телефону, сфотографувати вулиці свого міста, розбудити в певний час і т.д. І за таке люди готові платити.

Forumok - це біржа для тих, у кого є свої блоги, сторінки в соціальних мережах і акаунти на форумах. За 1 пост на хорошому форумі можна отримувати по 100 р. и більше.

Qcomment - можна заробляти на постінгу в соціальних мережах, вступах в групи, написання коментарів на сайтах і т.д. Це дуже популярна біржа.

Загальні біржі:

Тут можете знайти замовлення на програмування, розробку сайтів, написання текстів, настройку реклами і т.д.

 • Weblancer - одна з найбільших бірж Рунета. Ви можете збільшити кількість отриманих замовлень, якщо заповніть портфоліо після реєстрації.
 • Freelance -на етапі створення була форумом, але розвинулася в найбільшу біржу Рунета по віддаленої роботи.
 • FL (колишній Free-Lance) - тут можуть знайти роботу фрілансери самих різних спеціальностей. Замовляйте PRO-аккаунт і просувайте свій профіль.
 • FreelanceJob - біржа праці для досвідчених фрілансерів, необхідно гарне портфоліо.
 • Freelancehunt - біржа фріланса для IT-фахівців, програмістів, копірайтерів дизайнерів і т.д.

Фріланс біржі для копірайтерів:

 • Etxt - широко відома біржа фріланса для копірайтерів і перекладачів. Копірайтери і рерайтери знайдуть дуже багато роботи, оплата залежить від досвіду і рейтингу. Рекомендую!
 • Copylancer - фріланс-біржа для копірайтерів і рерайтерів. Середній рівень оплати варіюється в діапазоні від 25 до 100 руб / 1000 знаків. Можна знайти дуже вигідні замовлення.
 • Text - тут зустрічаються замовлення з високою оплатою для копірайтерів і рерайтерів.
 • Qcomment - замовлення з написання коментарів, відгуків, контенту форумів.
 • Advego - популярна біржа для копірайтерів з високою конкуренцією. Є можливість продажу і покупки готових статей.
 • Textsale - популярна серед копірайтерів фріланс-біржа. Використовуючи рейтинг популярних статей можна бути в курсі актуальних замовлень, писати і вигідно продавати статті на потрібні теми.
 • Contentmonster - копірайтери можуть знайти безліч замовлень на цій новій біржі праці. Перед початком роботу потрібно здати тест на володіння російською мовою.
 • Txt - біржа для професійних копірайтерів. Оплата в середньому 35 руб / 1000 знаків. Новачкам потрібно бути готовим до високих вимог і затримок виплат.
 • Miratext - середня оплата роботи копірайтерів від 44 руб / 1000 знаків. Можна купувати і продавати статті. Для підтвердження кваліфікації потрібно пройти три тести.
 • Turbotext - одна з нових бірж фріланса по контенту для сайтів продажу готових статей.
 • Neotext - біржа з ​​безліччю замовлень по контенту для сайтів.
 • Paytext - хороша біржа для новачків-копірайтерів. Замовлення недорогі, але можна знайти багато роботи.
 • TextBroker - популярна біржа з ​​непоганою оплатою (2-6 $ / 1000 знаків) для копірайтерів.
 • Votimenno - неймери можуть знайти замовлення з оплатою в 500-2000 руб. Потрібно писати слогани, придумувати назви компаній і т.д.

Фріланс біржі для юристів:

Pravoved і 9111 - біржа питань і відповідей для юристів і адвокатів. Реєструйтеся в сервісах і отримуйте гроші за відповіді на питання з юриспруденції, а також за юридичні консультації.

Фріланс біржі для дизайнерів:

 • Logopod - біржа з ​​продажу та купівлі логотипів і фірмових стилів для компаній
 • Illustrators - біржа фріланса для ілюстраторів. Щоденне оновлення проектів.

Фріланс біржі для студентів:

 • Vsesdal - заробляйте на виконанні студентських робіт.
 • Author24 - велика біржа з ​​безліччю замовлень по виконанню рефератів, курсових і контрольних робіт.
 • Help-s - біржа з ​​замовленнями з написання рефератів, вирішення завдань і т.д.
 • Reshaem - сайт для авторів і замовників вирішення завдань з різних дисциплін. Напишіть адміністрації сайту і заробляйте на вирішенні завдань.

Фріланс біржі для креативників:

 • E-generator - конкурси для копірайтерів і неймер. Необхідно придумувати назви для товарів, організацій, сайтів, різні слогани, сценарії і т.д. Переможець отримує гроші.
 • Voproso - ви отримуєте гроші, якщо дасте найкраща порада або запропонуйте кращу ідею для вирішення будь-якої проблеми замовника. Реєстрація через соціальні мережі.

Сайти з пошуку роботи

Я впевнений, що в кожному місті є сайти з пошуку роботи. Так ось на цих сайтах є вакансії віддаленої роботи. Пошукайте їх і можливо, знайдете щось цікаве для себе. наприклад:

 • Job
 • hh (Хедхантер)
 • та інші.

Там в основному потрібно буде шукати роботу в своєму місті, але в розділі «Дистанційна робота». Єдине, куди вам потрібно буде сходити, це на співбесіду.

Також є сайти з пошуку фахівців саме віддалених. Наприклад є такий розділ на сайті Цукерберг Подзвонить. Можна і інші знайти, якщо постаратися.

сайти компаній

Можете просто шукати інтернет-компанії зі сфери ваших інтересів або умінь і шукати на їх сайтах розділ «Вакансії». Зазвичай він розташовується в підвалі (в самому низу сайту) або в верхньому меню. Загалом пошукайте і ви знайдете багато таких компаній, а отже і роботу в інтернеті. Перевірено! Інтернет-компаніям в основному потрібні постійні співробітники на удаленке. Хащ всього: програмісти, верстальники, дизайнери, тестувальники, SEO фахівці, SMM фахівці, копірайтери, менеджери проектів, менеджери з продажів, фахівці з реклами, фахівці в відділ підбору персоналу, редактор або адміністратор сайту і т.д. Головне пошукайте. І обов'язково знайдете!

Тільки шукайте компанії зі своїх уподобань та інтересів. Якщо ви терпіти не можете книги, то не потрібно влаштовуватися в видавництво.

До речі, скоро і на моєму сайті з'явиться такий розділ, але там будуть вимагатися тимчасові виконавці або партнери, а не співробітники.

Соціальні мережі

Я дуже часто знаходив фрілансерів через Вконтакте. Деякі, кому потрібен постійний або тимчасовий співробітник на удаленке, пишуть про це на стіні в ВК. А ви можете знайти це повідомлення у пошуку. Введіть в пошуковому рядку соціальної мережі Вконтакте фразу «Дистанційна робота» або «Шукаю віддаленого співробітника» або щось типу того і вибирайте вкладку «Новости». І шукайте в стрічці повідомлення користувачів ВК.В результатах пошуку є багато спамних пропозицій, ви їх відразу помітите, але є багато слушних. Головне - захотіти!

Також в ВК є багато груп з надання вакансій в інтернеті. Пошукайте такі групи.

Реклама своїх послуг

Ви можете не тільки шукати роботу, якщо є хорошим фахівцем, але і самостійно продавати свої послуги. Тим самим ви вже по суті будете бути підприємцем. Наприклад, якщо ви хороший юрист, то можете відкрити свою контору, якщо ви хороший верстальник або дизайнер, то можете знайти собі напарника і відкрити студію з розробки сайтів або просто можете надавати платні консультації, якщо є фахівцем в чомусь, але не можете знайти собі роботу за фахом. Таке буває, тому що зараз багато де потрібні фахівці з досвідом роботи, а без досвіду важко влаштуватися. Якщо цей варіант пошуку роботи в інтернеті для вас, то можете докладніше ознайомитися з розділом Бізнес в сфері послуг.

Цінні поради по роботі в інтернеті

Вище ви вже побачили величезний список сайтів, де ви можете без вкладень працювати через інтернет. Причому всі сайти працюють без обману, тому можете сміливо реєструватися і працювати. Але ось, що я ще хотів вам порадити:

 1. Увійдіть в декількох біржах по вашій діяльності. Тому що так ви отримаєте більше замовлень і роботи.
 2. Буде треба скласти резюме . Не лінуйтеся заповнювати про себе в резюме або анкеті все по максимуму. Це важливо!
 3. Якщо ви хочете взятися за якусь роботу, але думаєте, що не подужаєте, то краще не беріться, бо можете зробити неякісно і зіпсувати репутацію.
 4. Постійно підвищуйте свій рівень знань і умінь. Так ви зможете заробити більше репутації і брати більш високооплачувану роботу.
 5. Якщо ви хочете чогось навчитися, щоб виконувати роботу з більш дорогими цінами, то обов'язково вчіться. Наприклад, якщо ви не вмієте працювати в фотошопі, то скачайте і почніть шукати відео-уроки.

Як отримувати оплату за свою роботу

Для того, щоб працювати в інтернеті, а точніше для того, щоб отримувати за це гроші, потрібні електронні-гаманці ну і банківська картка для виведення грошей. Обов'язково зареєструйте наступні платіжні інструменти:

 • Яндекс гроші ( як зареєструвати )
 • Ківі-Гаманець (Є інструкція на сайті)
 • Вебмані (найскладніший, але обов'язковий)
 • Дебетову карту будь-якого банку (краще Сбербанк, Альфа або Тінькофф банк для жителів Росії)

Частіше за все ви будете отримувати оплату на електронні гроші, а потім виводити на банківську картку. Це стосується бірж фріланса. Якщо ж ви працевлаштовують до роботодавця, то у нього вже свої правила. У мене давно всі ці гаманці і карти є, тому я не просто так раджу.

висновок

Як ви бачите, знайти роботу в інтернеті без вкладень простіше простого. Головне просто відірвати зад і почати пошуки. Так, доведеться писати резюме, складати список своїх умінь, проходити співбесіди, тести і реєструватися на біржах фріланса. Але все це окупиться тим, що ви знайдете свою роботу, свої замовлення і будете спокійно заробляти, сидячи вдома в інтернеті хороші гроші. Вдалих пошуків!

До речі, можете ще по темі прочитати статтю про те, як заробити гроші і ще одну статтю про те, як заробити в інтернеті .

Якщо у вас залишилися питання або ви з чимось не згодні, то буду радий поспілкуватися в коментарях!

З повагою, Шмідт Микола

З повагою, Шмідт Микола

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: