Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Розіграш Грін Карти в 2014 році. Лотерея Грін Кард DV 2016 почалася

 1. Терміни проведення Грін Кард DV 2016
 2. Офіційний сайт лотереї Грін Карти (Грін Кард, Green Card)
 3. Сайти лотереї Грін Карти, що вводять в оману
 4. Участь в лотереї Грін Кард DV 2016 з нашою допомогою
 5. Які брали участь у попередній лотереї з нашою допомогою

Почався розіграш Грін Карти в 2014 році, а точніше прийом Заявок на участь в лотереї DV-2016
Почався розіграш Грін Карти в 2014 році, а точніше прийом Заявок на участь в лотереї DV-2016. Терміни проведення Грін Кард DV 2016, де подати заявку на Грін Карту США, офіційний сайт лотереї Грін Кард і на інші важливі питання, читаємо відповіді в статті.

Що таке Грін Карта США і для чого вона потрібна думаю описувати вже не обов'язково. Якщо переглянути наш сайт, то в минулих постах лотереї Грін Кард можна знайти, вже неодноразово описані, плюси і особливості Грін Карти. Але хто ще не знає, читаємо докладніше тут: Грін Карта США .

Терміни проведення Грін Кард DV 2016

Як і в попередні роки, нинішня лотерея Грін Кард DV 2016 почалася на початку жовтня 2014 року, і прийом Заявок закінчиться в кінці жовтня 2014 року - на початку листопада 2014 року. А ще точніше, прийом Заявок, тобто реєстрація в лотереї Грін Карти DV 2016 приймається з 1 жовтня 2014 року по 3 листопада 2014 року. А результати DV 2016 дізнаємося тільки на початку травня наступного року, тобто з 5 травня 2015 року.

Офіційний сайт лотереї Грін Карти (Грін Кард, Green Card)

Якщо ви збираєтеся брати участь в лотереї DV 2016 самостійно, то вам потрібно зайти на офіційний сайт DV-лотереї: і відправити Заявку.
Зверніть увагу на назву домену в адресному рядку, він повинен закінчуватися на .gov - це доводить, що сайт належить державі і підробити його неможливо. Тобто, якщо ви в Інтернеті знайшли якийсь сайт для реєстрації в Грін Кард DV-2016 і назва сайту (домен) не закінчується на .gov, значить ви на шахрайському сайті, який вводить людей в оману.

Сайти лотереї Грін Карти, що вводять в оману

Перелік деяких сайтів лотереї Грін Карти, що вводять людей в оману, тобто маскують свої сайти під офіційний сайт (Держдепартаменту США) DV-лотереї.
наприклад:
- usafis.org (сайт «організації» USAFIS)
- usagc.org (сайт «організації» USAGC)
- www.greencardlottery.org (сайт «фірми» USAGCL)
- та інші
На цих та подібних сайтах пропонують зареєструватися в лотереї Грін Кард США, заповнивши анкету, представлену на їхньому сайті. Після чого, просять виконати оплату для участі в DV-лотереї Грін Карти, яка у них коштує в середньому від $ 200. І було б добре, але після цього протягом року (як вже описано вище, результати в травні наступного року) можуть телефонувати і просити перевести ще $ 100, $ 200, $ 500, так як якихось там документів, нібито, не вистачає, які, нібито, підвищать шанси на виграш Грін Карти. Зрозуміло, це дурниця і звичайний розлучення, ніщо і ніхто не може вплинути на відбір переможців в DV-лотереї. Єдине, що можна зробити і сподіватися на успіх - скласти заявку на Грін Кард правильно, тобто без помилок заповнити анкету і відредагувати фотографії за вимогами лотереї DV-2016.

Але, на жаль, з року в рік, все-таки знаходяться люди, що потрапили на виверти цих шахрайських сайтів «організацій». Знаємо напевно, так як на нашу адресу неодноразово звертаються «постраждалі» від дій саме перерахованих вище «організацій» і їм подібних. Наприклад, вони просять розповісти дані вашої банківської карти: номер, ім'я власника, дата закінчення, секретний код вашої картки, і т.д. Ми попереджаємо, ну не повідомляйте ці дані нікому, за допомогою цих даних можна обчистити ваш банківський рахунок без проблем і за лічені секунди, або поступово по чуть-чуть, щоб не було помітно про зникнення пару доларів з рахунку. У деяких випадках зняти гроші не вийти, наприклад, якщо прив'язаний номер телефону (поки не розголосіть секретний код в смс). Але, якщо вже таке сталося з вами, все ж радимо негайно заблокувати карту і зробити нову. Всі ці здирницькі оплати з боку шахрайських сайтів можна і терпіти, здавалося б, якби все це закінчилося схваленням візи на виїзд в США, і отриманням в результаті Грін Карти, адже теоретично навіть можна виграти Грін Карту з їх допомогою, у разі, якщо в заявці правильно вказані всі ваші анкетні дані. Але і в цьому випадку можуть виникнути проблеми. Так як найчастіше вони припускаються помилок в заявці, і помилки бувають серйозні, начебто і виграш, потрібно готуватися до співбесіди, збирати документи і так далі, але на співбесіді візу не схвалять, часто буває, що Заявника навіть не допустять до співбесіди, то тобто, якщо коротко відбувається анулювання виграшу в лотереї Грін Кард.

Участь в лотереї Грін Кард DV 2016 з нашою допомогою

Наша фірма ТОВ «ВІЗА ПРИМ», більше відома, як NYC-Brooklyn - надає послуги з реєстрації в Грін Карт лотереї та допомогу для тих, хто виграв (для переможців) в DV-лотереї в подальшій процедурі до отримання Грін Карти в США. Детальніше про умови читаємо на нашому сайті: Допомога в отриманні Грін Карти США .

Які брали участь у попередній лотереї з нашою допомогою

Звертаємо увагу тих, хто брав участь з нашою допомогою в попередньої лотереї Грін Кард і яким, на жаль, не посміхнулася удача. Для продовження участі з нашою допомогою в DV 2016, напишіть нам будь-ласка на E-mail: [email protected] У тексті листа вкажіть Ваше ПІБ і варіант участі з нашою допомогою. В цьому році ми пропонуємо 2 варіанти по реєстрації в Грін Кард, докладніше читаємо по посиланню вище. В іншому випадку реєструвати в лотереї Green Card в 2014 році - не будемо! Так як, зареєструвавши вас без вашого на те згоди, то можуть виникати наступні: і ми вас зареєструємо, і ви самостійно зареєструєтесь, тим самим відбудеться подвійна реєстрація, а це вже анулювання виграшу, в разі виграшу, звичайно ж. А тому для продовження участі в DV-лотереї необхідна від вас інформація про ваші наміри.

Проте, яким способом (самостійно або з нашою допомогою) брати участь в лотереї Грін Карти, вирішувати Вам. А ми бажаємо Всім Великий Удачі в участі DV 2016, і щоб в травні 2015-го побачили під час перевірки результатів - сторінку зі штрих-кодом!

Для відомості повторюємо інформацію від ТОВ «ВІЗА ПРИМ» про те, що відсоток тих, хто виграв у нас становить майже 8%, в той час як по загальній статистиці лотереї Грін Кард - не більше 1%. І в жовтні 2014 року один з тих, хто виграв, який брав участь в розіграші лотереї в 2013 році (DV-2015) з нашою допомогою на Грін Карту їде вже на співбесіду в Москву. І немає ніяких причин, що йому можуть не схвалити візу в США.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: