Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

розміри зображень

 1. Стандартні розміри зображень WP
 2. Як використовувати додаткові розміри зображень на сайті
 3. У коді
 4. Як додати власний розмір зображення
 5. Етап 1. add_image_size ()
 6. Етап 2. Додавання розміру в медіазагрузчік
 7. Як оновити зображення при зміні їх розмірів або зміні теми
 8. Як позбутися від зайвих розмірів зображень в WP
 9. Миша Рудрастих

Припустимо, ви завантажили зображення на свій сайт. Де і як воно може використовуватися? Деякі з варіантів:

 • безпосередньо в постах,
 • в портфоліо,
 • знову ж в постах або в портфоліо - у спливаючому вікні зі збільшеною версією зображення,
 • в якості мініатюр на сторінках рубрик або тегів,
 • в віджети, наприклад «Популярні записи», «Розпродаж» (якщо у вас інтернет-магазин наприклад) і т.д.,
 • і в тому числі в адмінці можна зробити, щоб пости або рубрики відображалися з прев'юшки ;

Загалом існує безліч різних варіантів використання одного і того ж зображення на сайті. Погодьтеся, це недоцільно, якщо кожна картинка буде одного і того ж розміру.

Звичайно, з додатковими розмірами зображень теж краще не зловживати, адже, чим їх більше:

 • тим більше файлів буде в складі вашого сайту (70 тисяч зображень, з яких оригіналів тільки 2 тисячі - це не круто),
 • тим більше часу буде потрібно на завантаження кожного файлу (адже движку потрібно згенерувати всі ці розміри).

Стандартні розміри зображень WP

За замовчуванням WordPress вже підтримує кілька розмірів зображень. Ви можете побачити їх і відредагувати в адмінки на сторінці «Налаштування> Медіафайли».

Ви повинні дещо знати про ці три розміри: всі завантажені вами зображення будуть вписані в ті параметри висоти і ширини, які вказані в адмінки (скріншот вище), виняток - мініатюри - якщо в настройках стоїть галочка (знову дивимося скріншот), то мініатюри будуть строго зазначеного розміру.

Наприклад, ви завантажили на сайт фотографію 1024х765, у вас в підсумку вийдуть такі копії: великий - 1024х765, середній - 300х224, мініатюра - 150х150. Ну в загальному думаю механізм зрозумілий.

Також якщо вам не потрібні деякі (або всі) з цих розмірів і ви не хочете, щоб WP створював для кожного з них копію, то можете просто відключити їх, про те як - читайте тут .

Як використовувати додаткові розміри зображень на сайті

В адмінці

Ну тут все просто - все, що нам потрібно, це при вставці зображення в запис вибрати розмір, який хочемо вставити.

У коді

У WordPress є різні функції для роботи з зображеннями в коді. Для виведення зображень я наприклад найчастіше користуюся функціями get_the_post_thumbnail () , the_post_thumbnail () , wp_get_attachment_image_src () .

Більшість з них має параметр $ size, в якому ви можете задати назву розміру. До слова ось назви для стандартних:

Назва в адмінці Назва у функціях Мініатюри thumbnail Середній розмір medium Великий розмір large Оригінал full

Ось простий приклад:

the_post_thumbnail ( 'large');

Як додати власний розмір зображення

Процес додавання свого розміру складається з двох етапів - обов'язкового і необов'язкового.

Етап 1. add_image_size ()

Відкриваємо свій functions.php і вставляємо туди щось на кшталт:

add_image_size ( 'nazvanie-moego-razmera', 244, 244);

В принципі з цього прикладу вже зрозуміло, що означають перші три параметра функції, проте я рекомендую ознайомитися вам з документацією add_image_size () на моєму сайті.

Етап 2. Додавання розміру в медіазагрузчік

Як я вже говорив вище, цей крок необов'язковий. Однак в нових версіях WordPress робиться він дуже легко, тому рекомендую, про те як, я вже докладно писав тут .

Як оновити зображення при зміні їх розмірів або зміні теми

Можливо ви стикалися з такою ситуацією, що після зміни параметрів функції add_image_size () або ж і зовсім при зміні теми, у вас на сайті як і раніше відображалися зображення зі старими розмірами або ж їх оригінали.

Що робити в цій ситуації? Якщо на вашому сайті 2-3 картинки, ви можете їх просто перезавантажити. А якщо 2-3 тисячі? Чи не перезавантажувати ж все картинки по-новій.

Можу порекомендувати вам два класних плагіна, які використовував сам - Ajax Thumbnail Rebuild і Force Regenerate Thumbnail.

Як позбутися від зайвих розмірів зображень в WP

Ось ми і підійшли до ключової чолі, заради якої власне я і вирішив написати цей пост. Спочатку докладний опис завдання / проблеми

Отже, на сайті є 10 зареєстрованих типів постів , При цьому для кожного з них в шаблоні задіяно по 2-3 розміри. Неважко перемножити ці числа, щоб зрозуміти, що при завантаженні будь-фотки на сайт у нас створюється по 20-30 копій!

Пропоную вашій увазі невеликий код, який дозволяє вирішити цю проблему. Взагалі вся завдання даного коду зводиться до того, щоб не створювати розміри зображень там, де це не треба.

/ * * Цей фільтр буде запущений в процесі завантаження зображень на сайт * / add_filter ( 'intermediate_image_sizes', 'true_reduce_image_sizes'); function true_reduce_image_sizes ($ sizes) {/ * * $ sizes - масив з розмірами, наприклад Array ([0] => thumbnail [1] => medium [2] => large [3] => post-thumbnail) * отримуємо тип поста за допомогою get_post_type () * / $ type = get_post_type ($ _REQUEST [ 'post_id']); / * * Прокручуємо масив з розмірами через цикл, $ key - індекс масиву, $ value - назва розміру * / foreach ($ sizes as $ key => $ value) {/ * * задаємо умови для кожного з типів, якщо їх (типів записів) занадто багато, використовуйте switch * / if ($ type == 'page') {if ($ value == 'regionfeatured') {// відключаємо regionfeatured для сторінок unset ($ sizes [$ key]); }} Else if ($ type == 'region') {if (! In_array ($ value, array ( 'regionfeatured', 'misha335'))) {// для регіонів відключаємо все, крім regionfeatured і misha335 unset ($ sizes [$ key]); }} Else {if ($ value! = 'Thumbnail') {// відключаємо все, крім thumbnail unset ($ sizes [$ key]); }}} Return $ sizes; } / * * Цей фільтр буде запущений в процесі завантаження зображень на сайт * / add_filter ( 'intermediate_image_sizes', 'true_reduce_image_sizes'); function true_reduce_image_sizes ($ sizes) {/ * * $ sizes - масив з розмірами, наприклад Array ([0] => thumbnail [1] => medium [2] => large [3] => post-thumbnail) * отримуємо тип поста за допомогою get_post_type () * / $ type = get_post_type ($ _REQUEST [ 'post_id']); / * * Прокручуємо масив з розмірами через цикл, $ key - індекс масиву, $ value - назва розміру * / foreach ($ sizes as $ key => $ value) {/ * * задаємо умови для кожного з типів, якщо їх (типів записів) занадто багато, використовуйте switch * / if ($ type == 'page') {if ($ value == 'regionfeatured') {// відключаємо regionfeatured для сторінок unset ($ sizes [$ key]); }} Else if ($ type == 'region') {if (

Миша Рудрастих

Вперше познайомився з WordPress в 2009 році. З 2014 року мене можна зустріти на WordCamp - офіційної конфе по WordPress, іноді там виступаю. Також в даний час веду курси по WordPress в Epic Skills .

Якщо вам потрібна допомога з вашим сайтом або може навіть розробка з нуля - пишіть мені .

Де і як воно може використовуватися?
Що робити в цій ситуації?
А якщо 2-3 тисячі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: