Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Розширення для Firefox - мій стандартний набір

Всім привіт! З минулого поста ви вже зрозуміли, що основний браузер, яким я користуюся - це Firefox. У даній статті я хочу поділитися розширеннями для firefox, які мені дуже допомагають у моїй роботі. Можливо вони і вам знадобляться.

Firebug  - це розширення дозволяє інспектувати код, що здорово економить час Firebug - це розширення дозволяє інспектувати код, що здорово економить час. Щоб новачкові зрозуміти як це працює я записав видеоурок про firebug .

Web Developer  - набір інструментів для веб-майстрів Web Developer - набір інструментів для веб-майстрів. Web developer допоможе вам і зі стилями сайту попрацювати, і з картинками, і cookies браузера очистить, і розмір екрану браузера змінить. Загалом, дуже корисна штука.

Загалом, дуже корисна штука

ColorZilla  - розширення, яке дозволяє визначити код кольору на будь-якій ділянці вікна браузера ColorZilla - розширення, яке дозволяє визначити код кольору на будь-якій ділянці вікна браузера. У набір ColorZilla входить багато цікавих функцій, в тому числі і css-генератор. Дуже часто доводиться користуватися піпеткою ColorZilla для визначення і підбором кольору. Упевнений, що і вам воно стане в нагоді.

Упевнений, що і вам воно стане в нагоді

Roboform  - менеджер паролів Roboform - менеджер паролів. Дане розширення дуже допомагає мені запам'ятовувати паролі і не тільки ... Насправді сказати про roboform є багато чого, не в рамках даної статті. Швидше за все присвячу цій програмі окрему статтю з відеоуроків. А поки, roboform - це розширення, яке може зберігати паролі, закладки, замітки, дані про персон. Крім усього roboform може синхронізуватися з сервером, так що ваші паролі і все інше будуть завжди з вами, де є доступ в інтернет. Конфіденційність даних гарантується! Один мінус - програма платна. Ціна правда символічна на мій погляд - ~ 300 руб. на рік.

на рік

Вебмастр Sape  - плагін для роботи з популярною біржею покупки, продажу посилань sape Вебмастр Sape - плагін для роботи з популярною біржею покупки, продажу посилань sape.ru. C допомогою даного плагіна можна відсівати всі вступники заявки, як для оптимізатора, так і для веб-майстра. Я на кількох своїх проектах продаю посилання в даній біржі, тому без цього плагіна нікуди. Хороша особливість даного розширення в тому, що можна створити свій власний фільтр для відбору майданчиків. Параметри задаються в налаштуваннях плагіна.

Параметри задаються в налаштуваннях плагіна

Rds Bar  - відмінне розширення для Firefox Rds Bar - відмінне розширення для Firefox. До речі, любителям Google Chrome не варто впадати у відчай, для Chrome`a ви також можете його встановити. Дане розширення особливо буде корисно сеошників, тобто людям, які займаються просуванням сайту. Одним словом RDS Bar - це велике поєднання цікавих функцій, які точно будуть корисні будь-якому веб-майстру.

Одним словом RDS Bar - це велике поєднання цікавих функцій, які точно будуть корисні будь-якому веб-майстру

MeasureIt  - це розширення-лінійка, для вимірювання будь-якого блоку MeasureIt - це розширення-лінійка, для вимірювання будь-якого блоку. Подібна лінійка вже входить в набір інструментів Web Developer, але я вважаю, що такий інструмент завжди повинен бути під рукою на панелі інструментів. Частенько доводиться що то міряти і дана лінійка буває як ніколи до речі.

[Ad # 728x90-middle]

Wappalyzer  - це розширення, яке дозволяє визначити які веб-технології використовували розробники при створенні сайту Wappalyzer - це розширення, яке дозволяє визначити які веб-технології використовували розробники при створенні сайту. Наприклад, за допомогою wappalyzer я визначаю на якій системі управління контентом працює сайт. У його базі зберігається велика кількість інформації про популярних cms. Також з його допомогою можна визначити яка ОС використовується на сервері, яка версія PHP, які задіяні скрипти та багато інших. ін. Загалом, корисна штука. Рекомендую!

Download Statusbar  - плагін, який замінює стандартне вікно завантажень Firefox на скромну смугу в нижньому лівому куті браузера Download Statusbar - плагін, який замінює стандартне вікно завантажень Firefox на скромну смугу в нижньому лівому куті браузера. Не знаю як вам, але мені дуже незручно, коли при завантаженні файлу відкривається ще одне вікно. А качати файли доводиться практично щодня. Але ж можна ненавмисно і закрити вікно завантажень. Установка Download Statusbar - це напевно перше, що я роблю при установці Firefox.

Evernote Web Clipper веб-Кліппер  - плагін у вигляді невеликої кнопочки на панелі інструментів браузера Evernote Web Clipper веб-Кліппер - плагін у вигляді невеликої кнопочки на панелі інструментів браузера. З її допомогою я можу з легкістю додавати вподобані ресурси в свій менеджер завдань Evernote . При додаванні є можливість зберігати не тільки сам урл, а й також можна зберегти всю статтю, а також і окремий фрагмент статті. Тут відразу ж можна вибрати в який блокнот ми хочемо додати замітку. Це дуже зручно, тому що всі ваші закладки будуть в одному місці.

Add to Wunderlist  - плагін-кнопка, схожа за своїм змістом попереднього плагіну Add to Wunderlist - плагін-кнопка, схожа за своїм змістом попереднього плагіну. Тобто за допомогою даної кнопочки ми можемо додавати корисні ресурси в свій аккаунт Wunderlist. На відміну від Evernote тут немає можливості зберігати цілі статті або фрагменти. Зберігається тільки урл з заголовком.

Speed ​​Dial  - Візуальні закладки Speed ​​Dial - Візуальні закладки. Я довгий час користувався візуальними закладками від Яндекса, але після того, як зустрів Speed ​​Dial довелося від них відмовитися. Чому? Дуже корисною для мене фішкою стало угруповання всіх закладок у групи і зручне перемикання між цими групами. Наприклад, я створюю групу «Мої проекти» і додаю туди посилання на свої сайти, далі створюю групу «Клієнтські проекти» і додаю туди посилання на сайти клієнтів і т.д. Це дуже зручно. Крім цього в настройках є багато цікавих функцій, наприклад, виділення групи певним кольором.

Fireshot  - плагін, який дозволяє зробити знімок екрана, а найточніше сайту Fireshot - плагін, який дозволяє зробити знімок екрана, а найточніше сайту. Ви можете зробити скріншот також виділеної області, видимої області, зберегти в буфері обміну, зберегти на жорсткому диску або експортувати відразу у зовнішній графічний редактор. Тільки ось чому то дане розширення в 24-ій версії Firefox відмовилося працювати, але сподіваюся розробники усунуть це дрібне непорозуміння.

Ось такий от список розширень. Якщо навіть хоч одне розширення з даного списку не буде встановлено я вже відчуваю себе не комфортно в роботі. Можливо комусь стане в нагоді, користуйтеся. На цьому я пост завершую. Якщо раптом мені попадеться ще якийсь корисне доповнення, то я обов'язково продовжу цей список.

Всім до зустрічі. Успіхів!

Перевірка орфографії

Чому?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: