Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

RTX від Nvidia - майбутнє індустрії або виверти маркетологів?

 1. Що таке трасування променів?
 2. Чому змінилося назва?
 3. Ще що-небудь нове є?
 4. Чи варто продати нирку заради цих відеокарт?
 5. Я купаюся в доларах і запалює сигари банкнотами - купувати?

Детально розбираємо новітню технологію і пояснюємо, чи варто брати кредит на 2080 Ti

Чому NVIDIA продає нові відеокарти за такими захмарними цінами? Чому назва змінилася з GTX на RTX? Чи варто продавати нирку, щоб милуватися технологією трасування променів? Зараз з'ясуємо!

Головна європейська ігрова виставка Gamescom 2018 почалася з анонсу наступного покоління відеокарт від NVIDIA. Президент компанії Хуан Женьсюнь на спеціальній презентації представив присутнім експертам по залізу відразу три нові моделі: GeForce RTX 2070, 2080 і 2080 TI. Все на базі анонсованої архітектури Turing c новою технологією рендеринга зображення через трасування променів.

Що таке трасування променів?

Основний акцент в новій лінійці робиться саме на альтернативний спосіб рендеринга картинки через RTX- технологію замість растрового методу. Це дає нові можливості для відтворення візуальних ефектів: в основному мова йде про красивих відображеннях, висветленія і тінях.

Технологія, як нам показують, добре справляється з обробкою численних джерел світла в реальному часі. Тіні виходять м'якими, без різких граней. Завдяки цьому картинка стає більш реалістичною. Це може бути абсолютно неважливо в Fortnite або аркадах, але в іграх з упором на графіку - на кшталт Battlefield 5 - ефекти виглядають дійсно здорово.

Описуючи характеристики відеокарт, NVIDIA вводить новий параметр ефективності пристрою: кількість одночасних променів в обробці. Для GeForce RTX 2080 Ti це значення дорівнює 10 мільярдів променів в секунду.

Щоб наочно зрозуміти, що з себе представляє технологія, подивіться відео нижче. Але майте на увазі, що показана картинка може серйозно розходитися з дійсністю: маркетологи часто обманюють людей.

Чому змінилося назва?

З найменуваннями архітектур простежується певна наступність: Kepler, Maxwell, Pascal і Turing - це прізвища відомих математиків. Але це не те, на що варто звертати увагу: назва архітектури компанія змінює кожні два роки.

Що важливіше, NVIDIA перестає використовувати для основної ігрової серії звичне вже за десять років скорочення GTX. Так компанія прозоро натякає, що спадкоємність наступністю, але нинішні зміни - це всерйоз і надовго.

Ще що-небудь нове є?

Порт VirtualLink. Це універсальне з'єднання під все шолом віртуальної реальності (Oculus, HTC Vive і інші). Звучить цікаво, особливо з огляду на те, що зараз на ринку немає взагалі жодного продукту, який підтримував би з'єднання через цей порт. Простіше кажучи, NVIDIA зробила пристрій «на виріст», задаючи нові стандарти.

Крім того в картах 2080 Ti і 2080 з'явилася технологія NVIDIA NVLink (такий собі SLI 2.0), за допомогою якої можна з'єднати відеокарти для спільного перетравлення великих навантажень.

0), за допомогою якої можна з'єднати відеокарти для спільного перетравлення великих навантажень

Чи варто продати нирку заради цих відеокарт?

Сумніваємося. Підозри викликають не тільки помітні просідання FPS (нижче 60) при включеному RTX вже при 1080р, але і даунгрейд тактової частоти щодо попереднього покоління.

На жаль, без реальних тестів не можна передбачити, наскільки критично падіння з 1582 MHz у GeForce GTX 1080 Ti до 1545 MHz у GeForce RTX 2080 при більшому швидкодії пам'яті іншого типу. Також під питанням залишається оптимізація під технологію ігор, яких немає на презентації, і стан драйверів під нову архітектуру.

Нова лінійка RTX, в чому ми всі переконаємося в найближчий рік, створена для дуже чіткого сегмента ігор, орієнтованих виключно на графічні технології та візуалку. Ці ігри повинні викликати картинкою вау-ефект, нехай і на шкоду плавності зображення і з можливими просадками FPS. Потім, безумовно, з'являться бюджетні рішення, але зараз покупка відеокарт RTX - це дуже специфічна примха. Дуже дорога і дуже специфічна.

Я купаюся в доларах і запалює сигари банкнотами - купувати?

Якщо у вас є зайва сотня тисяч, яка ніяк не завадить вашій фінансової стабільності - варто придивитися виключно до старшої моделі GeForce RTX 2080 Ti в разогнанном варіанті Founders Edition. її реальна ефективна продуктивність повинна бути помітно вище, ніж у відеокарт поточного покоління. Та й подивитися вживу на нові ефекти все-таки хочеться, правда?

Але навіть цей варіант все ще залишається покупкою дуже дорогого експериментального девайса під обмежений набір ігор, від яких ви теоретично отримаєте більше емоцій. Не варто також забувати, що вау-ефект рано чи пізно проходить, і будь-яка графіка безвихідно приїдається. Всім іншим варто почекати варіацій від партнерів NVIDIA або хоча б перших тестів, як би круто і багатообіцяюче не виглядала картинка зараз.

Що таке трасування променів?
Чому змінилося назва?
Ще що-небудь нове є?
Чи варто продати нирку заради цих відеокарт?
Я купаюся в доларах і запалює сигари банкнотами - купувати?
Чому назва змінилася з GTX на RTX?
Чи варто продавати нирку, щоб милуватися технологією трасування променів?
Що таке трасування променів?
Чому змінилося назва?
Ще що-небудь нове є?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: