Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Самостійна підготовка фотографій для лотереї Грін карт

 1. Як самостійно сфотографуватися
 2. правильний фон
 3. правильне освітлення
 4. Композиція фотографії, яку готували для лотереї
 5. Обрізка (кадрування) фотографії на лотерею Грін карт
 6. Використання програми-кроппери на сайті Уряду.
 7. Обрізка фотографій Фотошопом

Підготовка фотографій для подачі їх до Заявки на участь в лотереї Грін Карт складається з двох етапів:

1. Фотографування

2. Обрізка

При підготовці фотографій потрібно керуватися в першу чергу Офіційною інструкцією лотереї Грін Карт англійською мовою та іншими нормативними документами, що стосуються фото на американську візу.

Дозвіл фотоапарата має бути не менше 1 Мрх.

Як самостійно сфотографуватися

Для того, щоб отримати правильні фотографії, потрібно підібрати правильний фон і добитися правильного освітлення. Крім того, щоб знімок потім можна було правильно обрізати, він повинен бути особливим чином скомпонований.

правильний фон

Інструкція говорить: "The subject should be in front of a neutral, light-colored background."

Це означає, що не потрібно чисто-білий фон. Не треба маніакально домагатися блискучою білизни фону. Ми рекомендуємо залишати фон світло-сірим.

Щоб на фото фон був світло-сірим, важливо правильно налаштувати баланс білого в вашому фотоапараті (в інструкції до будь-якого фотоапарату є такий розділ - "Встановлення балансу білого"). Це можна зробити з використанням білого аркуша або спеціальних пристосувань, таких як різні Експодіскі, мікродиски і спеціальні карти.

Якщо з балансом білого у вас виникають складнощі, найпростіший спосіб отримати правильний фон - сфотографуватися на вулиці в похмурий (не сонячне) день на тлі листа ватману.

Ми не рекомендуємо намагатися використовувати фон з візерунками або малюнком (шпалери, фіранки, тюль).

Є приклади, що люди з такими фотографіями успішно їхали. Але точно так само є і сумні історії відмов.

Рішення по такій заявці буде приймати консул на інтерв'ю і в разі, якщо вам не пощастить, вся ваша сім'я буде дискваліфікована - ви втратите шанс і пристойні гроші, сплачені за інтерв'ю.

Приклад фотографій з перших заявок, фото для яких були зроблені на тлі вікна:

Цей учасник DV-2011 отримав візу на інтерв'ю в Варшаві і благополучно іммігрував Цей учасник DV-2011 отримав візу на інтерв'ю в Варшаві і благополучно іммігрував.

А через цю фотографії було відмовлено сім'ї на інтерв'ю в Бухаресті А через цю фотографії було відмовлено сім'ї на інтерв'ю в Бухаресті.

правильне освітлення

Для того, щоб зрозуміти, чи правильно освітлений об'єкт зйомки, досить переконатися у відсутності на знімку тіней. Тіней бути не повинно ніде - ні на тлі, ні на обличчі, ні в будь-яких інших місцях.

Використовуйте не один, а кілька джерел світла, керуючись, наприклад, цими рекомендаціями .

Другий, більш простий спосіб - те ж саме фотографування на вулиці або на балконі в похмурий день.

Композиція фотографії, яку готували для лотереї

Фотоапарат майже завжди робить прямокутний знімок. А для лотереї Грін Карт потрібно квадратне фото. Для того, щоб можна було вдало обрізати вихідний кадр, на ньому має бути достатньо вільного простору навколо фігури знімається.

Будуйте кадр так, щоб людина була на ньому по пояс і над головою було вільного місця ще з голову. Так запасу вистачить точно і обрізка пройде на відмінно.

Якщо розміри використовуваного фону недостатні для такого запасу вільного простору, робіть знімки так, щоб максимально його використовувати в першу чергу над головою.

Дивіться прямо в камеру. Зробіть кілька знімків з різним положенням голови - трохи піднята, трохи опущена. Потім ви зможете вибрати кращий знімок, максимально відповідний до необхідних параметрів (який регламентує висоту очей).

Обрізка (кадрування) фотографії на лотерею Грін карт

Обрізати отриману фотографію можна двома шляхами: використовуючи Офіційну програму на сайті уряду США або скориставшись будь-яким графічним редактором, наприклад, Фотошопом.

Використання програми-кроппери на сайті Уряду.

На сайті американського Державного департаменту є сторінка зі спеціальною он-лайн програмою, яка рекомендується урядом для самостійної підготовки фотографій на американську візу. Фотографії на лотерею Грін Карт повинні мати ідентичні фотографії на візу параметри і тому цією програмою користуватися можна.

Обрізати фото цією програмою дуже легко:

1. Натисніть кнопку "Choose Photo" і виберіть свій файл з фотографією.

2. Рухаючи зображення і використовуючи повзунок "+ -" добийтеся того, щоб голова опинилася між двох овалів. Уважно подивіться на представлену вище ілюстрацію - запам'ятайте, як саме розташовуються зелені овали щодо голови. При підгонці своєї фотографії вам потрібно буде розташувати голову точно так же - так, щоб зовнішній овал проходив по маківці, а внутрішній по підборіддю. Це важливо. Другий важливий момент - не забути про те, що голова вже зроблено не повинна бути зміщена вправо або вліво від вертикальної осі.

3. Натисніть "Crop foto". Подивіться, що вийшло і закрийте хрестиком затемнене віконце з результатом.

4. Натисніть "Save photo" - збережіть готовий файл. Зберігайте з тим ім'ям, яке буде вам запропоновано: при необхідності ви зможете перейменувати файл пізніше. Це пов'язано з тим, що якщо ви зміните ім'я безпосередньо при збереженні з кроппери, файл збережеться без розширення і вам доведеться розширення .jpg дописувати до назви.

Після завершення обрізки ОБОВ'ЯЗКОВО перевірте отриманий файл на відповідність технічним параметрам по композиції - в першу чергу, ВИСОТУ ОКО. Для перевірки скористайтеся порадами з цієї сторінки: Самостійна перевірка фотографій на лотерею Грін карт . Використання цього кроппери лише "рекомендовано", а Правила є обов'язковими.

Якщо фото не відповідає параметрам - переробляйте до тих пір, поки всі цифри не будуть в допустимих межах.

Обрізка фотографій Фотошопом

Описаний вище спосіб підготовки фото на лотерею Грін карт з використанням офіційного кроппери не зовсім зручний тим, що іноді доводиться робити досить багато спроб обрізки, перш ніж обрізка буде правильною - це пояснюється відсутністю в кроппери можливості відразу перевіряти отримані фото на відповідність композиційним вимогам (головне - по висоті очей).

Зручніше обрізати фото в спеціальних графічних редакторах, які надають набагато ширший набір інструментів для обрізки і контролю параметрів зображення. Обрізка не є ретушшю (яка заборонена), тому використання для обрізки графічних редактров абсолютно легітимно.

Тут ми покажемо приклад правильної підготовки фотографії на Грін Кард за допомогою русифікованої програми Adobe Photoshop CS5.

1. Завантажте вихідну фотографію в Фотошоп ( "Файл" - "Відкрити").

2. Натисніть "Перегляд" і в меню поставте галочку в пункті "Лінійки" (на ілюстрації цифра 1).

3. Натисніть інструмент "Рамка" (на ілюстрації цифра 2).

4. У полі "Ширина" або "Висота" шелкніте ПРАВОЇ кнопкою миші і в меню виберіть "пікселі" (на ілюстрації цифра 3).

5. В полях "Ширина" та "Висота" наберіть "600". Правила допускають будь-який розмір від 600 на 600 до 1200 на 1200 пікселів, в цьому прикладі вибрано 600 на 600. Якщо ви вибираєте інший розмір, перераховуйте і інші цифри пропорційно.

Якщо ви вибираєте інший розмір, перераховуйте і інші цифри пропорційно

6. Виділіть приблизну область обрізки (на ілюстрації цифра 4) і в полі "Обріз. Накладе. Направляюча .:" виберіть "Правило 1/3" (на ілюстрації цифра 5).

Зверніть увагу на те, що голова приблизно повинна займати дві верхніх середніх третини виділення (як на ілюстрації), або трохи менше. Тут головне - висота голови разом з волоссям. Наведіть виділення, розширте або звузьте його, щоб домогтися відповідності:

7. Наведіть виділення так, щоб компоновка зображення в виділеної області візуально відповідала рекомендованої (Дивіться приклади Correct Head Size, Correct Head Position). Орієнтуйтеся на простір, що залишається над головою. Увага: наведіть саме виділення, а не позначку в його центрі (на ілюстрації цифра 6):

8. Подвійним клацанням миші на виділеній області застосуєте обрізку.

9. Тепер можна перевірити отриману фотографію на відповідність технічним параметрам. Для зручності збільште зображення інструментом "Масштаб" (на ілюстрації цифра 7).

10. Перевірте рівень висоти очей. Для цього підведіть курсор до зіниці одного з очей і подивіться на Лінійку зліва. Навпаки курсору на Лінійці ви побачите пунктирну лінію, що вказує на координату курсора. Ця координата повинна лежати в межах від 186 до 264 пікселів (на ілюстрації цифра 8).

11. Перевірте площа, яку займає на зображенні головою сфотографованого людини. Послідовно підведіть курсор до підборіддя (на ілюстрації цифра 9) і до верхівки (на ілюстрації цифра 10) людини. Відніміть з координати підборіддя координату верхівки. Отримане число повинне бути між 300 і 414 пікселів.

Отримане число повинне бути між 300 і 414 пікселів

На нашому прикладі висота очей 240 пікселів, розмір голови 390 пікселів (підборіддя 420, верхівка 30). Це означає, що дана фотографія обрізана правильно і можна зберігати її для подальшого використання.

Якщо ваші цифри не потрапляють в зазначені межі, скасуйте обрізку ( "Редагування" - "Крок назад") і спробуйте обрізати знову, скорегувавши розмір потрібно обрізати з урахуванням минулого результату. Якщо нічого не виходить, а таке буває, наприклад, коли під час фотографування голова людини була сильно опущена вниз, доведеться перефотографували.

12. Збереження фотографій для відправки на лотерею Грін Карт. В меню "Файл" виберіть "Зберегти для Web і пристроїв ..."

13. Виберіть формат зберігається зображення. Формат повинен бути JPEG (на ілюстрації цифра 11). Виберіть бажану якість - краще вибрати вище, аж до 100% (на ілюстрації цифра 12). При цьому треба контролювати, щоб вага файлу не перевищив 240 кілобайт (на ілюстрації цифра 13).

Перевірте, щоб розміри зображення становили 600 х 600 пікс. (На ілюстрації цифра 14).

Обов'язково поставте галочку в чекбоксі "Перетворити в sRGB" (на ілюстрації цифра 15), а для того, щоб прибрати з метаданих знімка будь-яке згадування про Фотошопі, виберіть «Не показувати" (на ілюстрації цифра 16).

14. Натисніть "Зберегти" і збережіть файл в потрібній вам папці, назвавши його, наприклад, sidorov-ivan (вашими прізвищем-ім'ям). Рекомендуємо використовувати латиницю і малі (малі) літери.


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: