Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

ScrapHouse | Скрапбукінг для початківців | Як додати картинку або посилання на бічну панель Blogger

Добридень! Знову замітка для скрап-блогерів. Розповім, як додати посилання у вигляді картинки на бічну панель Blogger.

Заходимо на головну сторінку Blogger і бачимо список своїх блогів (у більшості з вас 1 блог):
Заходимо на головну сторінку Blogger і бачимо список своїх блогів (у більшості з вас 1 блог):

Натискаємо на кнопочку з трикутником навпаки блогу, на бічну панель якого хочемо додати гаджет. У випадаючому списку вибираємо "Дизайн":
Натискаємо на кнопочку з трикутником навпаки блогу, на бічну панель якого хочемо додати гаджет

Потрапляємо на сторінку настройки вмісту блогу, натискаємо в р-ні бічній панелі "Додати гаджет" (до слова, так само гаджет можна додавати не тільки на бічну панель, а в будь-яке місце блогу - відповідно до його розміткою).
Потрапляємо на сторінку настройки вмісту блогу, натискаємо в р-ні бічній панелі Додати гаджет (до слова, так само гаджет можна додавати не тільки на бічну панель, а в будь-яке місце блогу - відповідно до його розміткою)

З'являється віконце зі списком можливих гаджетів, вибираємо в цьому списку "HTML / JavaScript":
З'являється віконце зі списком можливих гаджетів, вибираємо в цьому списку HTML / JavaScript:

Тепер перед нами інше віконце, що містить два поля - "Назва" і "Зміст". "Назва" - це назва гаджета, яке буде відображатися безпосередньо над гаджетом (в нашому випадку - картинкою), розташованим на бічній панелі блогу. В поле "Зміст" ми будемо вводити той самий код, заповітний код, код картинок з посиланнями або просто картинок, або просто посилань - в залежності від того, що і кому потрібно.
Тепер перед нами інше віконце, що містить два поля - Назва і Зміст

Давайте відразу приклад, а потім розберемо через підрядник, що є що. В даному прикладі в поле "Назва" я ввів "ScrapHouse", а в полі "Зміст" вставив код банера по сайту:
Давайте відразу приклад, а потім розберемо через підрядник, що є що

Після цього натиснув "Зберегти" (помаранчева кнопка) і виявив гаджет в адмінки на бічній панелі:
Після цього натиснув Зберегти (помаранчева кнопка) і виявив гаджет в адмінки на бічній панелі:

Перетягнув мишкою гаджет туди, куди хотів, наприклад, на пару гаджетів нижче:
Перетягнув мишкою гаджет туди, куди хотів, наприклад, на пару гаджетів нижче:

Натиснув "Зберегти розташування":
Натиснув Зберегти розташування:

Натиснув на "Перегляд":
Натиснув на Перегляд:

Переконався, що гаджет не просто з'явився, а з'явився там, де я того хотів:
Переконався, що гаджет не просто з'явився, а з'явився там, де я того хотів:

Ви теж переконалися. І навіть можете додати гаджет (в даному випадку - банер) до себе в блог, якщо у вас є готовий код банера. А якщо немає готового коду? Чи зможете додати, наприклад, картинку, яку хочете?

Давайте розберемо код банера з наведеного вище прикладу:

<a target="_blank" href="http://scraphouse.ru/"> <img src = "http://scraphouse.ru/images/scraphouse_banner.gif" alt = "ScrapHouse: все про скрапбукінге!" border = "0" /> </a> Дивимося на першу і третю сходинки - це відкриває і закриває теги "а". Все, що знаходиться всередині, завжди є посиланням. В даному випадку всередині тега "а" знаходиться тег "img", який є картинкою. Тому наша картинка є "клікабельно". Тому, клікаючи на банер (картинку), коли він знаходиться на реальному блозі, ми потрапляємо на сайт http://scraphouse.ru.

Детальніше про першому рядку коду: відкривається тег "а" (посилання), далі йде частина рядка,

яка говорить про те, що посилання буде відкрита в новій вкладці (або новому вікні) браузера.
Наступна частина рядка href = "http://scraphouse.ru/" показує, який сайт / сторінка відкриється, коли ви клацніть по посиланню (в даному випадку - по картинці). У лапки вставляється адресу сайту / сторінки.

Детальніше про другому рядку коду: відкривається тег "img" (картинка), далі бачимо фрагмент,

src = "http://scraphouse.ru/images/scraphouse_banner.gif" позначає місце, де лежить сама картинка. Це є повний шлях до картинки. Будь-яка доступна картинка в мережі Інтернет має подібний адресу. Ця електронна адреса була вставляється в лапки. Ось, наприклад, нашої помічниці, Саші Буйко. Перейшли? Всі бачать праворуч мультяшних картинку панянки з білим вінком на голові? Повний шлях до цієї картинки такий: http://cs10412.vk.com/u442428/517081/m_ec7de2c2.jpg Як я його отримав? Клікнув на зображенні правою кнопкою миші, вибрав "Відкрити зображення в новій вкладці", скопіював з адресного рядка шлях до картинки і вставив сюди. Всього-то.
Наступний фрагмент другого рядка: alt = "ScrapHouse: все про скрапбукінге!" Це так званий альтернативний текст (в лапках), який буде відображатися замість картинки в тому випадку, якщо з якої-небудь причини сама картинка буде недоступна (ну, впав той сервер, де знаходиться картинка). Даний фрагмент рядка не обов'язковий.
І третя частина другого рядка говорить про те, що рамка навколо картинки відсутня (її товщина, як видно, дорівнює нулю).

Третій рядок, яку ми вже згадували складається лише з закриває тега "а". Правильно, ми закрили картинку тегом "а" з двох сторін, тому що хочемо, щоб картинка була посиланням ( "кликабельна").

Підсумуємо. Все, що нам потрібно в найпростішому випадку, - це посилання на картинку і посилання на сайт / сторінку (ресурс).

<a href="/ссилка_на_ресурс"> <img src = "/ ссилка_на_картінку" /> </a> Як це справа вставляється на блог - описано вище.

Пара найпростіших прикладів:
- потрібна посилання, але текстова, а не у вигляді картинки - замість тега "img" пишемо будь-який текст, текст буде клікабельним:

<a href="/ссилка_на_ресурс"> Фальсифікація виборів </a> - потрібна картинка, але не клікабелье, просто хочеться картинку - ну, так позбавляємося від тегів "а" і залишаємо тільки картинку - тег "img": <img src = "http://scraphouse.ru/images/banners/banner_shop.gif" />

Звичайно, треба розуміти, що в код можна додавати і інші параметри, наприклад, задавати розміри картинки. Можна замахнутися і на вставку джава-скриптів в блог, але це, гадаю, вже тема окремої статті.
Начебто подужав. Все зрозуміло?
Задавайте питання, пані.

Відповідаю на питання Анни (коментарі нижче). Анна, в вашому випадку код буде таким:

<a target="_blank" href="http://сайт.ру"> <img src = "http://2.bp.blogspot.com/-JSkv8ZWpy7E/TsY4E0sg6OI/AAAAAAAAEe4/XuzbqDW3Zhs/s1600/IMG_1254.jpg "alt =" ScrapHouse: все про скрапбукінге! " width = "250px" border = "0" /> </a> Єдине - в першому рядку вам потрібно буде вставити адресу сайту / сторінки, який повинен відкриватися при кліці на банер (замість мого http: //сайт.ру). Так, так як у вас картинка величезна, то в тезі img я обмежив її ширину (250 пікселів). Можете змінювати ширину так, як зручно, щоб картинка вміщалася в вашу бічну панель блогу.

Коментувати за допомогою ВКонтакте

А якщо немає готового коду?
Чи зможете додати, наприклад, картинку, яку хочете?
Перейшли?
Всі бачать праворуч мультяшних картинку панянки з білим вінком на голові?
2.jpg Як я його отримав?
Все зрозуміло?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: