Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Секрети успішного спілкування в Інтернеті

 1. Чим відрізняється інтернет-спілкування від реального?
 2. Коли пишеш повідомлення, є час обдумати свої слова.
 3. Віртуальне спілкування можливо на великих відстанях.
 4. Для чого ми спілкуємося в інтернеті?
 5. шукаємо друзів
 6. Шукаємо супутника життя
 7. Чого краще не робити при спілкуванні по інтернету
 8. Давати особисту інформацію «неперевіреними» людям
 9. Фотографія в мережі
 10. Поради з пошуку людей в мережі
 11. З чого почати спілкування?
 12. Про що говорити?
 13. Як зрозуміти, чи варто продовжувати спілкування?

Інтернет  представляє нам масу різноманітних можливостей, зокрема, в плані спілкування і пошуку цікавих співрозмовників Інтернет представляє нам масу різноманітних можливостей, зокрема, в плані спілкування і пошуку цікавих співрозмовників. ICQ, Однокласники, Skype, форуми, сайти знайомств ... Сьогодні жіночий сайт Красивих і Успішних розповість вам про тонкощі спілкування в інтернеті.

Для початку зазначимо основні відмінності спілкування в інтернеті , Чи то пак, віртуального, від реального спілкування. Потім дізнаємося, як знайти відповідних вам співрозмовників, з чого почати розмову, про що говорити, і чого не варто робити 🙂

Чим відрізняється інтернет-спілкування від реального?

У житті ми ті, хто ми є. В Інтернеті ми ті, ким хочемо здаватися.

Тому з одного боку стоїть серйозно поставитися до свого віртуального образу - вибрати собі гарний нік і аватар. А з іншого - не варто оцінювати співрозмовника по його образу в мережі. Хіба що його почуття гумору і креативністю ... Ну і що вийшов образ. Тобі краще знати, хочеш ти спілкуватися з Термінатором або з Петром 😉

Коли пишеш повідомлення, є час обдумати свої слова.

Живе спілкування більш безпосередньо, складніше приховати реакцію.

Свого часу я з задоволенням закатувала по асьці істерики, спокійно попиваючи чайок 😉

Віртуальне спілкування можливо на великих відстанях.

Якщо спілкуєшся з людиною в мережі, відстань стає перешкодою тільки в тому випадку, якщо ви вирішите зустрітися. В інших випадках спілкування з американцем відрізняється від спілкування з сусідом навпроти тільки часом їх присутності в мережі.

Для чого ми спілкуємося в інтернеті?

вбиваємо час

Часто буває, сидиш на роботі, робити нічого ... Чому б не поговорити з ким-небудь? Таке спілкування зазвичай ні до чого не зобов'язує, просто легкий балаканина. Хоча і переростає часом в справжню дружбу.

шукаємо друзів

- немає часу спілкуватися в реальності. Хіба що на тій же роботі чи в дорозі ... І ось, обмінялися номерами або знайшлися в соціальній мережі - і спілкування триває!

Шукаємо супутника життя

Багато хто вважає, що шукати супутника в інтернеті не більше небезпечно, ніж в клубі або на вулиці. По крайней мере, перш ніж серйозно познайомитися і поділитися особистою інформацією, ми можемо дізнатися про людину хоч щось з розмов. Хоча, як і в клубі, можна нарватися ... Але ж і відв'язатися куди простіше - змінити номер або сторінку, або навіть видалити анкету ...

До слова, одна моя подруга познайомилася в мережі з чоловіком. І я впевнена, це не єдиний випадок.

У всіх випадках на початковій стадії спілкування в інтернеті відбувається приблизно однаково. Тому можна запропонувати кілька універсальних порад.

Чого краще не робити при спілкуванні по інтернету

Вірити всьому, що говорить співрозмовник

Чи не кожен захоче розкривати душу перед першим зустрічним. Деякі в принципі люблять прибрехати ... Неправильним може виявитися і підлогу, і вік, і рід занять, і фото ...

До таких речей треба ставитися простіше, тим більше, в перший час спілкування. Ви - чужі люди, і ніхто нікому не присягав на Біблії «говорити правду і тільки правду». Дрібниці забудуться і не вплинуть на подальше спілкування, неточності по ходу справи проясняться. Чим довше ви будете спілкуватися, тим щире буде ваше спілкування, або як варіант, людина остаточно заплутається - і все проясниться.

Давати особисту інформацію «неперевіреними» людям

Не варто, звичайно, придумувати собі нове життя. Але і номер телефону в графу інформації про себе не варто вносити. Можна обмежитися ім'ям без прізвища і знаком зодіаку. Не варто спотворювати тільки інформацію про власні інтереси - адже спілкування в інтернеті будується саме на їх схожості. Решта - справа житейська, всі, що вважаєш за потрібне, спливе по ходу розмови.

Фотографія в мережі

Як вибрати фотографію? На «однокласниках» і «в контакті» зазвичай з цим питань не виникає. Складніше з сайтами знайомств ...

Не варто викладати своє найкраще фото. Мало хто на нього поведеться ... І хіба мало хто розчарується при зустрічі. Краще вибрати просто непоганий знімок, де ти виглядаєш більш-менш природно. З прогулянки по місту або пікніка.

Питання «відсилати чи фото» встає ребром тільки при спілкуванні в асьці і аналогах. Особисто я віддаю перевагу спочатку поспілкуватися, з'ясувати, чи є у мене з людиною щось спільне, а потім вже і фото можна обмінятися. Чуже фото посилати не варто - або продумай відразу, як будеш викручуватися, якщо це спливе 😉

І будь готова, що з обміном фото спілкування може закінчитися, особливо якщо ви ще не знайшли точок дотику - на смак і колір товаришів немає. Це жодним чином не привід засмучуватися. На жаль, і в мережі досить хамів, і добре, що він більше тебе не потурбує 🙂

Поради з пошуку людей в мережі

Настійно раджу шукати співрозмовників самої - менше шансів нарватися на еее ... дивака 🙂

Практично в будь-якій системі онлайн-спілкування є вікно пошуку, в яке можна задати тебе параметри. Якщо ти шукаєш співрозмовника без далекосяжних планів, не дуже важливо, де людина живе і скільки йому років. Але варто звернути увагу на його інтереси, щоб було про що поговорити.

Зазвичай в пошукових системах є така опція, як ключове слово. Для мене безпрограшним варіантом зазвичай стає слово « спілкування ».

Крім того, коли пошуковик видасть тобі варіанти на вибір, перш ніж починати спілкування, варто подивитися особисту інформацію. Якщо людина не бажає знайомитися в мережі, в більшості випадків він пише про це в особистій інформації. Як варіант - там можна знайти щось таке, що приверне твою увагу до потрібної людини - цитата, рядочки, знайому назву фільму.

Ще тонкість: звертай увагу на статус співрозмовника. Якщо він «не в мережі», чекати відповіді доведеться значно довше, ніж якщо він «готовий поговорити» 😉

З чого почати спілкування?

Пішли співрозмовнику посмішку і поздоровайся. Можна поставити яке-небудь ні до чого не зобов'язує питання, на кшталт «як справи?» Або «ти не проти поговорити?». І почекай відповіді. Відповість - продовжуй розмову, немає - пиши ще кому-небудь.

За моєю особистою статистикою спілкування в асьці, відповідає кожен другий співрозмовник. Хоча - раз на раз не доводиться - буває, що з 10 відповість 1, але це ні про що не говорить, просто день такий 🙂 І якщо людина відповіла - це зовсім не гарантія тривалого спілкування. Ви можете втратити один до одного інтерес вже через 5 хвилин розмови.

Про що говорити?

Про що хочеш. Деякі співрозмовники відразу беруть ініціативу в свої руки, деяких доводиться майже катувати ... Корисно мати в загашнику пару-трійку тим, на кшталт обговорення нового фільму або політичної ситуації в країні.

Як варіант, підійде гра в «питання». Ви задаєте один одному питання по-черзі. Ставиш питання, співрозмовник відповідає, відповідаєш на своє питання сама, співрозмовник задає питання ... І так до нескінченності. Можна дізнатися один про одного багато нового, а необхідність відповідати на власні запитання ставить межі дозволеного.

Як зрозуміти, чи варто продовжувати спілкування?

Критерій тут один: власний інтерес. Поки тобі цікаво, має сенс продовжувати. Як тільки стане нудно, можна згортати спілкування. Причому не обов'язково пояснювати причину, особливо якщо співрозмовник явно «не твій чоловік» - можна додати його в список ігнорованих.

Бажаю удачі на просторах інтернету!

-
Автор - Best! Я , сайт www.sympaty.net - Красива і Успішна

Для копіювання цієї статті Вам не потрібно отримувати особливий дозвіл,
проте активна, не закритим від пошукачів посилання на наш сайт ОБОВ'ЯЗКОВИЙ!
Будь ласка, дотримуйтесь наші авторські права.

Чим відрізняється інтернет-спілкування від реального?
Для чого ми спілкуємося в інтернеті?
Про що говорити?
Як зрозуміти, чи варто продовжувати спілкування?
Для чого ми спілкуємося в інтернеті?
Чому б не поговорити з ким-небудь?
» Або «ти не проти поговорити?
Про що говорити?
Як зрозуміти, чи варто продовжувати спілкування?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: