Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Семінар на тему: типи файлів, атрибути, індексація та запити

 1. іконка
 2. розпізнавання файлу
 3. опис

Цей семінар покаже способи використання атрибутів , запитів , індексації і призначених для користувача типів файлів . Як приклад ми створимо базу даних для відстеження нашої бібліотеки DVD-дисків.

Для початку вирішимо, який тип файлу і атрибути задовольнили б наші потреби. Спочатку я хотів використовувати файл закладок з посиланням на сторінку фільму в базі IMdB, але на той момент в Haiku не було браузера, що працює з закладними файлами, як NetPositive в BeOS, і я вирішив зробити так: сам файл буде зображенням обкладинки фільму в фоматі JPEG .
Тепер в Haiku теж є браузер, який використовує закладні файли - WebPositive, так що ви можете використовувати файл закладок, а не зображення в якості базового типу файлів для нашої бази даних.
У будь-якому випадку, ми додамо до файлу кілька атрибутів. Тут ми повинні вирішити якими вони будуть (пізніше їх необхідно проіндексувати): числовими (цілими, дробовими) або текстовими.

Ось атрибути, які я хотів би бачити для своїх DVD-дисків:

 • Назва фільму
 • Жанр
 • Посилання на нього в IMdB
 • Режисер / В ролях
 • сюжет
 • Мій рейтинг від 1 до 10
 • Розташування у мене на полиці, наприклад: A2, B3, щоб я зміг знайти DVD-диск і в реальному житті :)
 • Хто позичив диск для перегляду

Запустіть Типи файлів (Filetypes) і клікніть на кнопку Додати (Add) ... в лівому нижньому кутку. Відкриється невелике вікно, в якому визначається яка MIME група відповідає новому тип файлу. Ви також можете створити абсолютно нову групу. Ми ж помістимо його в групу "додатка (applications)" і встановимо "Внутрішнє ім'я (Internal Name)" як DVDdb.

Ми ж помістимо його в групу додатка (applications) і встановимо Внутрішнє ім'я (Internal Name) як DVDdb

Тепер відкриється панель для новоствореного типу файлу DVDdb:

Тепер відкриється панель для новоствореного типу файлу DVDdb:

іконка

Подвійний клік по стандартній іконці відкриє додаток Icon-O-Matic для створення іконки нового типу файлу. Ви також можете перетягнути іконку з файлу іншого типу, яка може використовуватися для прикладу і модифікування.

розпізнавання файлу

Ви можете додати суфікси такі як .txt, .jpg, .mp3, щоб розпізнати файли по їх розширенням. Це корисно при роботі з файлами не мають MIME типу, але для нашого прикладу це не актуально.

опис

Бажаний додаток

У цьому випадаючому меню відображається список всіх додатків, які можуть відкривати даний тип файлу. Тут ви можете вибрати, якою програмою повинен відкриватися цей конкретний файл при подвійному натисканні на нього.

Вибрати ... відкриває діалогове файлове вікно, де ви вибираєте додаток для відкриття цього типу файлу. Тут ми встановлюємо ShowImage для показу обкладинки DVD-диска. Також як ... відкриває діалогове файлове вікно, де ви вибираєте будь-який файл, який вже має кращий набір додатків, що підходить і під наш новий тип файлу.

Тут вводяться всі атрибути, які ми вибрали при підготовці. Клік по кнопці Додати (Add) ... відкриє панель, де вводяться дані для нового атрибута. Існуючий атрибут можна редагувати, двічі клацнувши по ньому.

Існуючий атрибут можна редагувати, двічі клацнувши по ньому

 • Назва атрибута (Attribute Name) - Відображається, наприклад, як заголовок колонки в вікнах Tracker.

 • Внутрішнє Назва (Internal Name) - використовується для індексації і запиту атрибута.

 • Тип (Type) - Визначає значення, яке атрибут буде містити, і як по ньому робити запит.
  • для звичайного тексту
  • для двійкових даних: 0 або 1
  • для цілих чисел з різними діапазонами:
   • : ± 255
   • : ± 65,535
   • : ± 4,294,967,295
   • : ± 18,446,744,073,709,551,615
  • для чисел з плаваючою комою одинарної точності
  • для чисел з плаваючою комою подвійної точності
  • формат часу і дати
 • Відомий (Visible) - цей поле визначає, чи буде атрибут видимим в вікні Tracker. Так як сам Tracker буде інтерфейсом до нашої бази DVD-дисків, то перевіримо що воно активно і визначимо зовнішній вигляд атрибута:
  • - Залишити За замовчуванням (Default). Надалі буде доступно більше опцій, наприклад, смуга або зірочки для оцінки рейтингу і т.д.
  • - Визначає, чи буде атрибут доступний для редагування в Tracker.
  • - Ширина колонки за замовчуванням для цього атрибута в вікні Tracker.
  • - Атрибут може бути вирівнюються по центру, лівому або правому краю.

Тепер вставимо всю інформацію для наших атрибутів:

Внутрішнє Назва Тип атрибута індексованих? Опис DVDdb: title текстовий та Назва фільму DVDdb: genre текстовий та Жанр DVDdb: url текстовий немає Посилання DVDdb: cast текстовий та Режисер / В ролях DVDdb: plot текстовий немає Сюжет DVDdb: rating цілочисельний та Рейтинг від 1 до 10 DVDdb: coord текстовий немає Розташування DVDdb: lent текстовий та Кому позичений

Перш ніж почати введення даних в нашу базу даних DVD-дисків, ми повинні додати певні атрибути до індексації . Тільки проіндексовані атрибути можуть використовуватися швидкими запитами в Haiku.
Отже, як ми будемо здійснювати пошук в подальшому? Ми, ймовірно, не будемо запитувати: "Що знаходиться на моїй полиці B4"? або "Хочу посилання на IMdB або зміст фільму, в якому зустрічається вираз« Патріарх Шенуда ' "?.

Тому залишаємо такі атрибути:

Внутрішнє Назва Тип атрибута DVDdb: title текстовий DVDdb: genre текстовий DVDdb: cast текстовий DVDdb: rating цілочисельний

Для їх індексації ми відкриваємо Terminal і просто додаємо один атрибут за іншим:

mkindex -t string DVDdb: title mkindex -t string DVDdb: genre mkindex -t string DVDdb: cast mkindex -t int DVDdb: rating

Ключ -t визначає тип атрибута як рядковий (string) для всіх, крім рейтингу, який є цілим числом.

Тепер, коли все налаштоване, ми можемо почати вводити дані в нашу базу. Так як наш основний файл являє собою зображення обкладинки, то ми заходимо на який-небудь онлайн-ресурс типу IMdB і шукаємо потрібний фільм, для якого зберігаємо зображення обкладинки або постер в новій папці, де ми будемо зберігати наші DVDdb файли.

Відкривши цю папку, ми побачимо звичайне вікно Tracker з одним JPEG файлом в ньому. Клікнувши по ньому правою кнопкою миші, змінюємо його тип файлу на application / DVDdb за допомогою Додатки Тип файлу (Filetype Add-on). Більш докладно про це описано в документі типи файлів .

Далі ми активуємо всі наші DVDdb атрибути з меню вікна Tracker і впорядкуємо колонки на наш смак:

Далі ми активуємо всі наші DVDdb атрибути з меню вікна Tracker і впорядкуємо колонки на наш смак:

Клікнувши по будь-якому порожньому атрибуту (або натиснувши клавіші ALT + E), ми активуємо режим редагування і заповнюємо кожен з них. Натискаючи TAB або SHIFT + TAB, ви можете переміщатися між атрибутами.

У нашому прикладі ми починаємо з завантаження обкладинки в JPEG форматі, і змінюємо його тип на applications / DVDdb. Але існує й інший, більш зручний спосіб підготовки файлу для подальшої обробки. Просто скопіюйте порожній файл з уже прописаним типом в / boot / home / config / settings / Tracker / Tracker New Templates і перейменуйте його в DVDdb.

Клікнувши правою кнопкою миші у вікні Tracker, ви виявите новий пункт в підміню, крім заданої за замовчуванням Нової папки (New folder).

Через кілька годин нелегкої роботи, ми отримуємо досить непогану базу даних, і ви тепер можете зробити запит для знаходження всіх фільмів c Крістіною Річчі (Christina Ricci), що мають рейтинг 7 і вище. :)

Ви можете призначити зручний макет атрибутів для результатів пошуку певного типу файлів.
Відкрийте папку, що містить DVDdb файли, та впорядку атрибути, так як ви хотіли б бачити представлені результати запиту. Скопіюйте цю схему розміщення колонок через меню.

Відкрийте / boot / home / config / settings / Tracker / DefaultQueryTemplates, створіть нову папку і перейменувати її на кшталт група / тип файлу (group / filetype), замінюючи косі риси символами підкреслення, в нашому випадку назва буде виглядати так: "applications_DVDdb".

Далі відкрийте нову папку і вставте схему розміщення через меню. Тепер все готово, користуємося:

Отже, як ми будемо здійснювати пошук в подальшому?
Ми, ймовірно, не будемо запитувати: "Що знаходиться на моїй полиці B4"?
Або "Хочу посилання на IMdB або зміст фільму, в якому зустрічається вираз« Патріарх Шенуда ' "?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: