Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

SEO - що це таке? Детальний і зрозуміле пояснення принципу

 1. SEO - що це таке і яким чином застосовується
 2. Технічні фактори ранжирування
 3. Поведінкові чинники ранжирування
 4. Що таке внутрішня оптимізація сайту
 5. Внутрішня перелінковка сторінок сайту
 6. Стратегія внутрішньої перелинковки сайту
 7. Зовнішня оптимізація сайту
 8. Отримання зворотних посилань на сайт
 9. Чи можна поставити «дорівнює» між поняттями, що таке SEO і Розкрутка сайту
 10. Що таке SEO і які види оптимізації існують
 11. Створення стратегії просування
 12. Створення тактики просування і вибір інструментів
 13. Види SEO просування

Як часто ви задавалися питанням, що таке SEO? Особисто мені це питання задають досить часто. Хочеться відповісти, що SEO - це пошукова оптимізація сайту або скоріше комплекс заходів щодо виведення сайту в ТОП пошукових систем. Але не все так просто ... ви ж бачите кількість матеріалів, SEO блогів, книг і seo курсів . Ви можете зробити висновок, що SEO це не просто ... але і тут буде помилочка, SEO - це просто і не просто одночасно. Просто потрібно розібратися, і тоді питання про те, що таке пошукова оптимізація, залишиться у вас в минулому. Приступимо? Як часто ви задавалися питанням, що таке SEO

І подібна відповідь породжує ще більшу кількість запитань. Тому я вирішив опублікувати докладний опис, що ж таке це ваше seo в блозі www.xseo.top .

В даний час визначення, що таке SEO, змінюється, хоча формально і прописано, що це пошукова оптимізація сайтів. Відбувається швидше розширення специфіки розуміння процесу оптимізації і просування сайту, якщо використовується такий інструмент, як SEO.

Для початку, давайте розшифруємо абревіатуру SEO, це - Search Engine Optimization.

 • Search - пошукова. Тобто мова йде про пошукових системах і про сенс пошукового ранжирування сайтів.
 • Engine - двигун або те, що рухає ... сайт. Йдеться про деяке процесі, який здатний просунути сайт.
 • Optimization - оптимізація. Тут можна розуміти, що є слово «оптимізація», значить передбачаються і деякі правила, під які ми оптимізуємо.

SEO - що це таке і яким чином застосовується

В сумі вищеописаного виходить: SEO - це оптимізація сайту під просування в пошукових системах - сподіваюся зрозуміло. Але все ж давайте розбиратися більш детально в самій Ідеї SEO.

Спробуємо зрозуміти, що таке seo в контексті пошукових систем. І щоб не мучити вас зайвими розмовами, перейду до прикладів.

приклад 1

Припустимо, у нас є сайт про надання послуг Адвоката в Ізраїлі. Швидше за все, вам захочеться, що б вас знаходили в пошукових системах і бажано відразу. Адже користувач не шукає саме Вас, а шукає необхідну йому інформацію, використовуючи релевантні пошукові запити.

Релевантні пошукові запити - це ключові слова, які відповідають за змістом критеріям пошуку інформації користувачем в пошукових системах.

У нашому з Вам разі розглянемо запит «Адвокат в Ізраїлі» і подивимося пошукову видачу:

Вводячи наш пошуковий запит, ми отримуємо пошукову видачу, яку умовно можемо розділити на дві смислові перспективи: Реклама і Органічна видача.

Нас з Вами цікавить тільки Органічна видача, а контекстна реклама в Google розглядається окремо. Отже, органічна видача - це ТОП сайтів, інформація на яких більш актуальна за змістом пошукового запиту.

На наше запитання «SEO - що це таке? «, Буде відповідь - це інструмент, який допомагає просувати інформацію на сайті під релевантні ключові запити, як в нашому прикладі. Для просування сайту використовується головна частина SEO - оптимізація сайту. І тільки потім використовується просування сайту.

Крок перший: зрозуміти, що таке оптимізація сайту.

Йдеться про створення конкретного ресурсу, який відповідає конкретним правилам пошукових систем. Зазвичай оптимізацією сайту можна назвати: створення і зміна технічних елементів сайту під алгоритми пошукових машин.

Так як в даний час алгоритмів пошуковиків багато, то і seo стає не тривіальним завданням. Давайте зрозуміємо основні елементи оптимізації сайту, щоб відповісти на питання про те, що таке seo саме з цього боку.

В даний час можна зайнятися двома напрямками: оптимізацією сайту під Google і оптимізацією сайтів під Яндекс, так як це два основних пошукача. Я вже писав про те, в чому відмінності в роботі Google і Яндекс , Повторювати немає сенсу, та й завдання у нас інша.

Отже, оптимізація сайту - це процес, пов'язаний з функціонуванням сайту. Саме функціонування впливає на те, наскільки добре пошукові системи сприймають і ранжирують сайт за кількома факторами.

Технічні фактори ранжирування

Внутрішня оптимізація сайту - оптимізація самих принципів роботи сайту, правильне складання мета-тегів, карти сайту, файлу robots.txt і т.д.

Сюди ж можна додати оптимізацію контенту і внутрішню перелинковку. Про це в моєму блозі є окрема стаття. Але просто поки уявіть, що мало написати цікавий контент, ще потрібно грамотно його зв'язати між собою на сайті, показуючи ієрархію і структуру пошуковій системі.

Загалом, виходить все, що пов'язано з функціоналом сайту і його роботою, є внутрішньою оптимізацією.

Це дуже коротко і тільки для загального розуміння того, що таке seo.

Поведінкові чинники ранжирування

Зовнішня оптимізація - це взаємодія з користувачами, в тому числі і зворотні посилання. Це відсилання до нарощування ТИЦ (індекс цитування). Якщо на вас посилаються авторитетні сайти - ви популярні, і пошукові системи будуть сприймати вас всерйоз. Також до поведінкових факторів можна віднести популярність або цитованість вашого контенту в соціальних мережах. Зазвичай цими питаннями займається SMM-фахівець. Але останнім часом SEO оптимізація займається цими питаннями в тому числі.

Зворотні посилання на сайт - досить популярна штука у практикуючих seo-фахівців - купувати зворотні посилання. Для боротьби з цим пошукові системи постійно впроваджують нові алгоритми ранжирування. Також існує загальне оману, що seo - це покупка посилань. Це не так! Рухаємося далі.

Крок другий: зрозуміти, що таке просування сайту

Ви хочете бути в ТОП, бути на першій сторінці пошукової видачі? Зрозуміло, інакше навіщо б вам читати статтю про те, що таке SEO.

Тоді ми переходимо до одного з головних елементів статті - просування сайту. Або назвіть це розкрутка сайту, як завгодно. Але для цього нам потрібно зрозуміти, що таке зовнішня оптимізація сайту і зовнішня оптимізація сайту, теж вимагає пояснень.

Що таке внутрішня оптимізація сайту

досвідчений seo оптимізатор знає, що насамперед потрібно розібратися з внутрішніми проблемами і вирішити питання з внутрішньою оптимізацією. Якщо ви не знали, існує два види оптимізації: внутрішня і зовнішня. Як ви напевно здогадалися, внутрішня оптимізації полягає в поліпшенні і оснащенні якостей самого сайту.

Тобто зробити щось таке, що піде на користь сайту. Але внутрішня оптимізація служить підставою для зовнішньої. Пов'язано це з тим, що добре оптимізований сайт - це вже запорука успіху. Перш за все, необхідно правильно зробити перелинковку сторінок, що дозволяє пошуковому роботу з швидкістю індексувати ваш контент і швидше переміщатися по вашому сайту. Внутрішня перелінковка є певний внутрішній шлях, який вказує пошуковому роботу карту сайту.

Пошукової робот - це «користувач», який дивиться і відвідує ваш проект. Якщо ваш сайт має гарне і зручне меню, карту сайту (у вигляді перелинковки або в форматі xml / html), то такий сайт на порядок швидше індексується, а значить має більше шансів вийти в топ.

Внутрішня перелінковка сторінок сайту

На сьогодні наявність власного сайту привносить безліч позитивних моментів. Один з основних - гарний прибуток. Правда, за умови, що веб-ресурс популярний і має велику кількість передплатників. Це одна з найважливіших причин з питання, навіщо потрібна оптимізація сайту .

Внутрішня перелінковка сайту впливає на якість індексації, його популярність в пошукових системах і поліпшення поведінкових факторів. Веб-майстер, який має на меті популяризувати свій інтернет-проект, повинен вміти налаштовувати розумну перелинковку станиць свого сайту.

Для чого потрібна перелинковка сайтів і як це зробити?

Використовуючи внутрішню перелинковку, seo-оптимізатори об'єднують один з одним сторінки сайту, створюють ієрархію сторінок, щоб вказати пошуковим системам пріоритетність і важливість сторінок на сайті.

Для цього вони використовують посилання, які розподіляють в текстах, розміщених на веб-ресурсі. Перелінковка вважається вдалою, якщо сторінки підібрані правильно і користувачі, переходячи по ним, отримують відповіді на всі свої питання.

Стратегія внутрішньої перелинковки сайту

Контекстна перелинковка. Вельми складний процес і виконується вручну, але вважається найякіснішою з усіх. При цьому посилання поміщають всередині статей, розміщених на сайті. Прочитавши викладену інформацію, користувач сам вирішує, чи варто йому переходити по запропонованому посиланню.

При правильно підібраному контенті, грамотно розміщеної посиланням, перехід здійснюється. Посилання слід розподіляти рівномірно по всій статті. При цьому вони повинні підходити по темі і акуратно вписуватися в викладений матеріал. Використовуючи цей підхід, власник сайту також поліпшить поведінкові фактори - глибину перегляду сайту.

Також посилання в текстах статей на сторінки сайту вказують на внутрішню структуру і дозволяють пошуковому роботу більш повноцінно індексувати сайт, розуміючи структуру сторінок.

Наскрізна перелинковка. У цьому випадку посилання розміщують на всіх сторінках веб-ресурсу. В основному цей вид перелинковки застосовують для важливих сторінок сайту. Іноді використовується внутрішнє меню, яке верстається певним чином для прискорення індексації сторінок.

Схожі записи. Цей метод внутрішньої перелинковки схожий з попереднім варіантом. Посилання розміщують на багатьох сторінках сайту. Різниця в тому, що вони повинні бути унікальними для кожної окремо взятої сторінки. Інтернет-користувач, прочитавши статтю, витягне більше інформації по його питанню, перейшовши за вказаним URL. При якісному і унікальному контенті кількість переходів значно зросте.

Зазвичай «схожі статті або сторінки» підбираються за тегами записів або іншим сполучною сторінки інструментом.

Внутрішня перелінковка дуже важлива в оптимізації і просуванні сайту в пошукових системах. Правильний підхід до цього питання допоможе заощадити гроші на розкручуванні веб-ресурсу.

Зовнішня оптимізація сайту

Що стосується зовнішньої оптимізації, то це якраз все те, що пов'язано з пошуковими системами. Для підняття рівня кожного сайту в особі пошукових роботів необхідно давати якомога більше сигналів релевантності.

робот дивиться при видачі на те, скільки сайтів посилається на ваш проект. Чим більше вагомих і трастових ресурсів посилається на вас, тим, природно, краще - тим вище рівень вашого сайту, і він автоматично займає місця ближче до перших при видачі.

Це за умови природного зростання посилальної маси, тобто якщо на вас самі сайти розміщують посилання по власне волі, а не ви купуєте їх в спеціальних біржах.

Штучний приплив посилань різного калібру, навіть з трастових сайтів, здатний занапастити цілком і повністю ваш проект. Будьте акуратніше.

Отримання зворотних посилань на сайт

Спочатку це дуже добре діяло на проекти, просував їх за основними запитами. Зовнішнє посилання - це ще одна основа інтернет розвитку. Як і унікальний контент, зовнішня, правильно складена посилання, на чолі якої стоїть вміло оптимізований анкор, зможе принести сайту велику користь.

Природна посилальна маса: є кілька способів отримати природні посилання на сайт, наприклад, ви публікуєте цікавий контент і діліться їм в соц. мережах. Велика ймовірність, що його опублікують трастові сайти або блоги.

Трастовий сайт - сайт з хорошими показниками в пошуковій системі, такі сайти мають хорошу репутацію в самому пошуку, знаходяться в ТОПі за релевантними запитами.

Чи не природна посилальна маса: є багато бірж, що пропонують покупку посилань на інших ресурсах. Сучасні тенденції пошукових алгоритмів розділили цю частину на кілька підвидів, наприклад, Статейное просування на Miralinks допомагає розміщувати написані вами статті, в яких ви самі розставляєте посилання на свій сайт. Такий же спосіб пропонує і Gogetlinks з різницею, що сама біржа найбільш популярна і вважається, що там ви знайдете більш якісні майданчики.

Тимчасові посилання - це посилання, які розміщуються з щомісячною оплатою за оренду «місця». Такі посилання, як правило, не дуже позитивно позначаються на SEO-просуванні і не є рекомендованими до використання в оптимізації внутрішніх факторів.

Вічні посилання - посилання, які розміщуються на різних сайтах на час, поки існує сайт. За такі посилання ви платите один раз, і вони залишаються на сайтах на весь час проживання.

Чи можна поставити «дорівнює» між поняттями, що таке SEO і Розкрутка сайту

І так і ні. SEO є одним з інструментів. Але для чого?

Розкрутка сайту - це мета. Пошукове просування - лише спосіб досягнення цієї мети. Тому не зовсім коректно говорити «SEO = розкрутка сайту». Це різні речі.

У нас виходить, що пошукова оптимізація і пошукове просування можна досягти лише при використанні інструменту - SEO. Одного з інструментів.

Нещодавно, спілкуючись з одним з клієнтів, отримав питання про те, що таке seo? Чи є саме поняття пошукової оптимізації чимось конкретним, і як це відбувається.

На багатьох сайтах, коли я тільки починав, я не міг знайти гідного розуміння процесу і не міг однозначно відповісти на питання, що ж таке seo-просування сайту. Більше було ілюзорних уявлень, адже жоден фахівець не відкриє істинних знань.

Однак, в даний час в інтернеті стільки інформації, що ситуація кардинально змінилася і розуміння про цей інструмент теж. Тепер не потрібно зберігати великі таємниці, тепер можна сміливо про них говорити і навчати, так як в пошуковій видачі хочеться бачити релевантні сайти і корисну інформацію, ніж ми, власне, тут і займаємося.

Що таке SEO і які види оптимізації існують

Вище ми дізналися про SEO, що це таке і дуже коротко поговорили про те, яким буває пошукове просування сайтів. Настав час розглянути ці елементи докладніше.

Створення стратегії просування

Досить докладно я писав про те, як будується стратегія просування сайтів в одній зі статей.

Тут ми повторимо основні елементи, які допомагають нам побудувати ефективну стратегію для майбутнього SEO-просування. В процесі подумайте про цілі.

 1. Аналіз існуючого сайту - проведіть аналіз сайту, виявите помилки в роботі, терміни індексації. Перевірте, чи немає помилок у відповідях сервера. Перевірте контент на унікальність.
 2. Аналіз конкурентів - пошукайте в пошукових системах своїх конкурентів, проаналізуйте їх. Використовуйте для пошуку популярні слова. Дуже відповідний для цього інструмент: Онлайн сервіс «Продвігатор» - спрощує безліч процесів аналізу конкурентів, збору релевантних ключових слів, аналіз ТОПу і багато іншого.
 3. Зберіть релевантні ключові слова, зробіть оцінку трафіку - скільки чекати відвідувань в день, тиждень, місяць. У вас вийде Семантичне ядро. Як це робити, я писав в статті про збір релевантних ключових фраз і не тільки в ній.
 4. Розділіть ключові слова на групи і подивіться на свій сайт, скільки у вас сторінок. Виберіть найбільш підходящі під обрані слова - посадочні сторінки, куди повинен потрапляти користувач з пошукової видачі.

В результаті проведення такого нескладного аналізу сайту, ви цілком можете сформувати стратегію просування, а далі перейти до тактики. Пам'ятайте одне, що без поставлених цілей для вашого сайту, стратегія у вас не вийде, незалежно від того, що ви при цьому думаєте 🙂

Створення тактики просування і вибір інструментів

Ми говоримо про те, що SEO - це інструмент для розкрутки сайтів, тому розглядаємо тільки пов'язані з ним способи і інструменти. Рухаючись до тактики, вам потрібно не просто розуміти процеси seo і що це таке, але і розуміти ефективність інструментів саме для вашого проекту.

Тактика просування сайту повністю спирається на стратегію. Якщо ви провели аналіз сайту, у вас вимальовується стратегія, тактика в цьому випадку може бути різною, головне розуміти, що тактичні засоби, обрані вами, повинні бути найбільш ефективні.

Деякі приклади:

 1. Оптимізація контенту - если у вас сайт з великою кількістю статей, цею інструмент найбільш релевантні для вас. У Сейчас годину пошукові системи Надаються всі більшу важлівість самє контенту сайту.
 2. Оптимізація Title - включайте Ваші ключові слова в заголовки title сторінок, в Сейчас годину цею фактор один з найважлівішіх.
 3. Оптимізація ALT зображення - если ви пишете контент з великою кількістю збережений, заповнюйте тег ALT - це важліво для Яндекса.
 4. Оптимізація карти сайту и технічних файлів - Це не Менш важліво - поставити Деяк інерційній вектор для пошукових робота. Пошукати в поиска мого сайту статті на тему sitemap, robots.txt.
 5. Скрипти и стилі - ніхто не любити чекати поки завантажено сторінка сайту, обеспокойтесь скриптами и знесіть їх вниз коду по возможности, то ж виконан з css стилями. Пошукові системи дуже негативно реагують на сайт, Які Повільно Працюють.
 6. Мобільна версія сайті - це может буті актуально для всіх, так як в Сейчас годину це один з важлівіх чінніків ранжірування. Немає мобільної Версії сайту - не готовий буті в ТОПі.
 7. Налаштування https и ssl Сертифікатів - це важліво, хоча НЕ всі розуміють чому. Задумайтесь, что ві надаєте загроза (не важливо, что це не так), наявність ssl сертифікату буде доказ безпеки вашого сайту. Я вже писав про важливість і про те як налаштувати https на своєму сайті.

Це не все! Тактика може відрізнятися в залежності від цілей. Якщо ви просуваєте сайт-візитку, на якому немає статей, то перший пункт для вас не актуальне, наприклад. І т.д. Залежно від Ваших цілей і стратегії, тактичні елементи можуть змінюватися.

Види SEO просування

Ну і на солодке, поговоримо про різнобарвності seo-оптимізації. Точніше сказати, про види seo і про те, які методи більш ефективні, а які менш.

Біле SEO - оптимізація сайту і просування на підставі Законів пошукових систем. Білі способи не мають на увазі маніпуляції пошуковою видачею на прикладі покупки посилань. Білі методи просування сайту на увазі тільки живе нарощування маси. Наприклад, вам сподобалася ця стаття, і ви скопіювали її в свій блог, розмістивши посилання на джерело.

Деякі фахівці вважають, що біле seo і живі зворотні посилання на джерела теж впливають позитивно. Якщо ви, наприклад, посилаєтеся на авторитетні сайти, плюс і вам, і їм. Пошуковики цього не підтверджують, як і я.

Чорне SEO - це протилежність білому, природно. Купівля посилань, фальсифікація коментарів на своєму сайті і так далі.

Сіре SEO - це комбінування білого і чорного seo. Ніби як закони порушуєте, але при цьому не сильно і не голосно, намагаючись не ризикувати. Як приклад сірого сео - ви купуєте статтю на чужому сайті з проханням розмістити посилання на вас в контенті.

Вивчення SEO я починав з чекліст - так і писав у пошуку «перевірити SEO параметри сайту». Перевіряв по ним свої сайти і проводив власні експерименти. Зараз же я сам пишу статтю, присвячену цьому питанню. Отже, які параметри сайту повинні бути перевірені, щоб можна було з упевненістю сказати, що сайт готовий до підкорення вершин пошукової видачі?

Перевіряємо SEO сайту: 5 простих кроків

1. Використовуючи Google Search Console, перевіряємо сайт на помилки 404/500. Крім того, даний інструмент дозволяє перевірити сайт на дублювання сторінок, відсутність заголовків і інші технічні помилки, які бачить робот пошукача.

2. «Browseo» потрібен для визначення інших помилок (найбільш часто зустрічається помилка «302-й редирект замість 301»).

3. «Google Webmaster Tools» допоможе виявити дублі сторінок, які випадково опинилися в пошуку і призводять до пессимізації всього сайту.

4. «Screamin Frog» без праці визначає помилки внутрішньої оптимізації, биті посилання і багато іншого.

5. «Google PageSpeed ​​Tools» потрібен для того, щоб протестувати швидкість сайту.

Усунувши виявлені під час перевірки помилки, ви без праці проб'єте свого сайту коротшу дорогу в ТОП пошукової видачі.

На цьому, мабуть, я закінчу дослідження теми, що таке seo, і перейду до опису питання - скільки коштує seo-оптимізація сайту в іншій статті.

Успішного вам просування.

Читайте мій seo блог www.xseo.top

Приступимо?
Для чого потрібна перелинковка сайтів і як це зробити?
Але для чого?
Нещодавно, спілкуючись з одним з клієнтів, отримав питання про те, що таке seo?
Отже, які параметри сайту повинні бути перевірені, щоб можна було з упевненістю сказати, що сайт готовий до підкорення вершин пошукової видачі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: