Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Сергій Мавроді - біографія, інформація, особисте життя

Сергій Пантелійович Мавроді. Народився 11 серпня 1955 року в Москві - помер 26 березня 2018 року в Москві. Російський підприємець, засновник акціонерного товариства «МММ», яке розглядається як класична і найбільша в історії країни фінансова піраміда.

За різними оцінками, від її діяльності постраждали 5-15 млн вкладників. На думку самого Сергія Мавроді, компанія МММ була цілеспрямовано зруйнована відповідними державними органами.

Особистість С. П. Мавроді, як і його діяльність, до цих пір викликають вкрай неоднозначні оцінки в різних колах суспільства. Його однаково часто називають і фінансовим генієм, і авантюристом. У 2003 році Сергій Мавроді був засуджений за шахрайство у великих розмірах. В даний час Мавроді ховається від правоохоронних органів у зв'язку з порушеною проти нього в травні 2012 р кримінальною справою.

3 серпня 2012 року Сергій Мавроді оголосив про створення політичної партії «МММ» в Україні для висунення своєї кандидатури на майбутні вибори до Верховної Ради. Створення передвиборної програми було доручено колишнім депутатам Державної Думи Російської Федерації. На думку Мавроді, перемога у виборах була б хорошою рекламою МММ-2012 як на Україні, так і в Росії.

Сергій Пантелійович Мавроді народився 11 серпня 1955 року в Москві в родині монтажника Пантелея Андрійовича Мавроді (наполовину українець, наполовину донецький грек) і економіста Валентини Федорівни (російська, з-під Володимира).

Народився з вродженим двобічним пороком серця, через що лікарі прогнозували, що хлопчик не доживе до вісімнадцяти років.

За словами самого Мавроді, в дитинстві він мав феноменальну пам'ять: «Я міг дослівно повторити будь-який уривок, який читали мені вголос. Але потім, внаслідок дванадцяти струсів мозку - я був дуже непосидючий дитина! - пам'ять дещо погіршилася і з феноменальною зробилася просто хорошою. Ну і слава Богу!".

Закінчив десять класів середньої школи № 35 м Москви, а також Дитячу художню школу № 1 ім. В. А. Сєрова на Пречистенці. Під час навчання виявив здібності до математики і фізики, перемагав у шкільних олімпіадах.

Після закінчення школи Сергій Мавроді в 1972 році вступив до Московського фізико-технічний інститут. Як переможець олімпіад, він повинен був здати на п'ятірку один іспит - письмову фізику, але через арифметичної помилки вищий бал не отримав (отримав трійку), після чого здавати подальші іспити не став, а забрав документи з МФТІ і вступив до Московського інституту електронного машинобудування на факультет «Прикладна математика».

В інституті захопився самбо і дуже швидко став кандидатом у майстри спорту, не програвши жодної сутички (при вазі 60 кг був чемпіоном Москви в абсолютній ваговій категорії).

Закінчив спортивну кар'єру, «так як для подальшого зростання треба було вже витрачати надто багато часу».

Сергій Пантелійович закінчив МІЕМ, і коли після звільнення в 2007 році відвідав спочатку школу, потім університет - викладачі були раді, згадували, що Сергій Мавроді був найкращим учнем, перемагав на всіх шкільних олімпіадах.

Викладачі та однокурсниці по МІЕМ відгукувалися про Мавроді по-різному: «Його відрахували з третього курсу за прогули і неуспішність», «Фантастичні математичні здібності», «Він ще в студентські роки бізнесом займався - джинсами фарцевал. А ще вони створили групу преферансистів і грали по-серйозному на гроші ». Втім, сам він дуже швидко охолов до навчання, і в інституті практично не з'являвся.

Сергій Пантелійович закінчив МІЕМ і продовжив розвивати свій бізнес.

У 1983 році в перший раз був затриманий на строк до 10 діб співробітниками ОБХСС «за приватнопідприємницьку діяльність» (реалізація нелегальної продукції відеозапису). За термін арешту, коли приймалося рішення про порушення відносно нього кримінальної справи, вийшла постанова ЦК КПРС «Про перегини», і Мавроді був випущений. Пізніше він скаже: «Я потрібен був долі для великих справ».

МММ:

У 1989 році заснував кооператив «МММ», на базі якого створив кілька десятків комерційних структур, в тому числі і АТ «МММ», що стало найбільшою в історії Росії фінансовою пірамідою, в діяльності якої брало участь, за різними оцінками, від 10 до 15 млн осіб .

1 лютого 1994 року акції надійшли у вільний продаж.

Всього за півроку були досягнуті небачені раніше в інших структурах результати: 15 млн вкладників, акумуляція третини бюджету країни, зростання цін на акції в 127 разів тощо. При цьому, за влучним висловом самим Мавроді його відносин з владою, весь цей час діяти йому доводилося « в умовах агресивного середовища ».

Мавроді керував МММ виключно по телефону.

4 серпня Мавроді був арештований за звинуваченням у приховуванні податків від доходів очолюваної ним фірми «Інвест-Консалтинг». Він ні в чому не каявся і шкодував лише про те, що до кінця все не довів.

Мавроді з в'язниці призупинив діяльність МММ і приступив до збору підписів для реєстрації кандидатом в депутати Держдуми РФ, і через два місяці був зареєстрований Центральною Виборчою Комісією. У жовтні того ж року звільнений з-під варти "у зв'язку зі зміною запобіжного заходу».

30 жовтня 1994 Мавроді був обраний депутатом російського парламенту.

2 вересня 1997 року «МММ» було визнано банкрутом.

10 січня 2011 року Сергій Мавроді оголосив у своєму блозі про намір створити нову фінансову піраміду МММ-2011. У своєму Відеощоденник він розмістив звернення, в якому нагадує, що його борг за цивільними позовами становить близько мільярда рублів і що йому заборонено залишати межі РФ. За його заявою, він формально не бере участі в роботі МММ-2011 і не отримує безпосередньо грошових коштів.

16 червня 2012 Мавроді оголосив «вкладникам» про закриття МММ-2011, у зв'язку з тим, що грошей на виплати не вистачає. Ще одна фінансова піраміда завалилася.

30 липня 2012 Мавроді почав закликати людей до вступу в нову піраміду, МММ-2012.

4 серпня 1994 року Сергій Мавроді був арештований за звинуваченням у приховуванні доходів від очолюваної ним фірми АТЗТ «Інвест-Консалтинг».

Перебуваючи у в'язниці, він зареєструвався кандидатом в депутати.

У вересні він був висунутий як кандидат в депутати Державної думи на додаткових виборах в Митищинському районі Москви, після чого був випущений на свободу.

30 жовтня 1994 Мавроді був обраний депутатом російського парламенту.

Ставши депутатом, Сергій Мавроді написав офіційну заяву про відмову від депутатської зарплати і всіх депутатських привілеїв: пільг, дачі, службової машини. Сергій Пантелійович ніколи не приховував, що йде в депутати виключно заради депутатської недоторканності.

З моменту обрання депутатом Державної Думи Мавроді не був присутній на жодному її засіданні.

На самому початку конфлікту з владою Мавроді офіційно, через пресу, пригрозив їм всенародним референдумом, поставивши питання про недовіру владі. Необхідний мільйон підписів Сергій Мавроді обіцяв зібрати з 10 млн вкладників за тиждень. Надалі неодноразово запрошувався в Кремль «для переговорів», але послідовно ігнорував всі подібні запрошення.

Через рік, 6 жовтня 1995 року, депутати Держдуми достроково припинили його депутатські повноваження.

У 1995 році знову балотувався в Думу від «Партії народної капіталу», вибори програв.

10 січня 1996 року Центрвиборчком зареєстрував уповноважених представників ініціативної групи, яка висунула Мавроді кандидатом в Президенти Росії, проте в подальшому забракував значну частину підписних листів на підтримку кандидата і в його реєстрації відмовив. Більш того, проти Мавроді було порушено навіть кримінальну справу про підробку підписних листів, яке, втім, було потім закрито «за відсутністю складу злочину». Однак у виборах брати участь він уже не зміг.

В кінці 2011 року з'ясувалося, що «Партія народного капіталу» не була закрита. Тільки після цього її діяльність була формально зупинена.

16 жовтня 2012 року Сергій Мавроді заявив в інтерв'ю про масову реєстрацію членів МММ в якості виборців на виборах до Координаційної ради опозиції і про плани «отримати всю раду».

Сергій Мавроді був позбавлений депутатського мандата за два місяці до грудневих виборів 1996 року. Після цього слідчі дії щодо нього поновилися, причому до колишніх звинувачень в рамках розслідування діяльності МММ було додано ще одне - в шахрайстві.

17 грудня 1997 року Сергія Мавроді оголосили спочатку в загальноросійський, а через рік і в міжнародний розшук. Розшукувався Інтерполом за поданням російського МВС.

Понад п'ять років він переховувався на знімній квартирі і жив під замком, і до зими 2003 року про нього не було нічого відомо. Ходили чутки, що він довгий час проживав у Скандинавії або Греції, але насправді Мавроді взагалі не виїжджав з Москви і ніколи не залишав меж Росії.

Також передбачалося, що Мавроді жив на території однієї з урядових дач на Рубльовському шосе, а саме в селищі Жуковка-3 в Підмосков'ї. Але після його арешту, за даними карного розшуку, стало відомо, що затриманий точно знаходився в Москві.

Перебуваючи в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу, Сергій Мавроді створив в Інтернеті ще одну піраміду, тепер уже всесвітню - віртуальну фондову біржу Stock Generation (SG), яка була зареєстрована в одній з країн карибського басейну, оформлена як азартна гра і мала відповідну ліцензію. Через деякий час почалися затримки з виплатами. У своєму інтерв'ю Мавроді стверджує, що це були чисто технічні причини - нібито, банки фізично не справлялися з такою кількістю платежів, офіс був завалений необробленими чеками, Western Union не встигала підвозити готівку літаками. Спочатку затримки вимірювалися тижнями, потім місяцями. На підставі скарг, в SEC (комісія з цінних паперів і бірж США) почали розслідування і без доведення провини закрила рахунки в доларах США. В результаті SEC програла справу в бостонському суді (ліцензія була, все грали добровільно), але SG на той момент вже рухнула. За офіційними даними менш ніж за рік роботи постраждало близько 275 тис. Чоловік (в основному громадяни США і Західної Європи). За неофіційними даними постраждалих кілька мільйонів.

За визнанням самого Мавроді, 8 років переховуватися від слідства йому допомагала власна служба безпеки, «такого ж рівня, як та, яка мене шукала», тобто складалася з колишніх співробітників спецслужб, фахівців високого класу.

31 січня 2003 Мавроді був арештований в Москві, на орендованій квартирі на набережній Фрунзе, співробітниками Головного управління кримінального розшуку МВС РФ. При затриманні у нього був виявлений підроблений паспорт на ім'я громадянина Юрія Зайцева, уродженця Санкт-Петербурга. Трохи пізніше після арешту йому були пред'явлені звинувачення за двома статтями Кримінального Кодексу РФ: «Організація підробки документів» і «Ухилення від сплати податків і (або) зборів з організації». Таким чином, відносно ховався бізнесмена вже порушено три кримінальні справи. Сам Мавроді заявив, що не визнає свою провину по жодному з інкримінованих йому діянь.

15 вересня 2003 року попереднє слухання по одній з кримінальних справ Мавроді - звинувачення у використанні підробленого паспорта - в Хамовницькому суді м Москви було майже відразу ж відкладено на невизначений термін без призначення дати наступного засідання. За словами адвоката Акопа Хачатуряна, його підзахисний, по-перше, не встиг ознайомитися з матеріалами справи, а по-друге, це судове рішення може вплинути на вердикт за основним звинуваченням - в шахрайстві. Загальний обсяг матеріалів кримінальної справи становить 600-900 томів.

2 грудня 2003 року Хамовницький суд м Москви визнав Мавроді винним в організації підробки паспорта і засудив його до одного року і одного місяця позбавлення волі. Це справа Слідчий комітет раніше виділив в окреме провадження з основної кримінальної справи, пов'язаної з шахрайством в рамках діяльності МММ.

27 січня 2004 року Слідчий комітет припинив кримінальну справу за фактом ухилення від сплати податків стосовно найвідомішого «пірамідобудівниками» Росії у зв'язку із закінченням терміну давності по цій категорії злочинів. У той же час слідчі мали намір передати в суд основна справа по звинуваченню Мавроді в шахрайстві в особливо великих розмірах.

3 лютого 2004 Мавроді пред'явлено звинувачення в шахрайстві. До 31 січня 2006 Мавроді знайомився з 610 томами (по 250-270 сторінок в кожному) своєї кримінальної справи, після чого почалися засідання суду в основній справі.

Термін 31 січня 2006 року було встановлено як граничний для завершення ознайомлення з матеріалами кримінальної справи Тверським судом м Москви 14 лютого 2005 року. Касаційна скарга захисту, що вказувала, що таким чином порушуються права обвинуваченого на захист, оскільки знайомитися темпами тому і більш в день (а з урахуванням свят і вихідних виходить саме так) практично неможливо, була Мосміськсудом відхилена.

9 березня 2006 року основна справа колишнього глави МММ було направлено в Чертановський районний суд м Москви для розгляду по суті. 14 березня 2006 справу Мавроді надійшло до місця розгляду. Засновник МММ звинувачувався за ст. 159, ч. 3 Кримінального Кодексу РФ «Шахрайство у великих розмірах і розкрадання чужого майна шляхом обману та зловживання довірою». На думку прокуратури, збиток, нанесений МММ мільйонам вкладників, оцінюється в $ 110 млн.

Однак і експерти, і вкладники дотримуються на цей рахунок зовсім іншої думки. Скажімо, на думку того ж Об'єднання вкладників він становить близько $ 70-80 млрд. Експерти в оцінках більш обережні: «не менше мільярда».

У ході дебатів сторін держобвинувач у справі прокурор Амалія Устаева просила засудити Мавроді до п'яти років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії загального режиму, враховуючи особистість підсудного, наявність пом'якшуючих обставин (малолітня дитина на утриманні), а також з урахуванням думки ряду потерпілих. Крім того, вона просила задовольнити цивільні позови потерпілих про відшкодування матеріальної шкоди і залишити без розгляду позови тих потерпілих, які не з'явилися в судове засідання. «Прошу задовольнити ті позовні вимоги, суми яких були встановлені попереднім слідством і які не змінювалися потерпілими», - сказала Устаева. У справі проходять понад 10 тис. Потерпілих.

28 квітня 2007 року Чертанівський суд м Москви засудив Сергія Мавроді до чотирьох років і шести місяців позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії загального режиму, але практично весь термін призначеного йому покарання засновник МММ вже відбув у СІЗО «Матроська тиша» (на спецблоці, в З 99/1). Його життя в цей час, серед іншого описана в книзі одного з співкамерників - Володимира Переверзіна. В якості додаткової міри покарання суд встановив стягнути з Мавроді штраф в розмірі 10 тис. Рублів на користь держави. Однак пізніше Мосміськсудом штраф цей був скасований.

8 травня адвокат Мавроді Ольга Макарова повідомила, що на прохання її підзахисного в Московський міський суд була подана касаційна скарга на винесений вирок. Також касаційні скарги були подані до цього і деякими з потерпілих.

22 травня термін покарання закінчився. Відобразити момент виходу зібралися більше п'ятдесяти представників російських і зарубіжних ЗМІ; вкладників ж МММ - як прихильників, так і супротивників Мавроді - зібралося всього чоловік десять. Однак ніяких коментарів журналістам звільнений екс-глава МММ дати не захотів. У момент, коли Мавроді сідав в джип, активіст руху «Росія молода» кинув в автомобіль банку сметани. 22 травня 2008 року на презентації його книги «Спокуса» судовими приставами пред'явлені Мавроді виконавчі листи про стягнення з нього грошей на користь обдурених вкладників (тепер уже - за цивільними позовами). Загальна сума позовів, як було заявлено журналістам, «поки близько 300 млн рублів, але вони все продовжують надходити». Накладено арешт на весь тираж книги. У червні 2008 у Мавроді була вилучена його особиста бібліотека (понад 1,5 тис. Томів).

З інтерв'ю Сергія Мавроді газеті «Діловий Петербург»: «Я що, як приватна особа акції і квитки МММ випускав? Ні, я їх випускав як президент фірми. І в цій іпостасі я все своє отримав і все своє відсидів. Так чому до мене як до приватної особи позови щось тепер приймають? Мене що, мільйон раз карати можна? Будь-якого, навіть вбивцю і гвалтівника, - один раз, а мене - мільйон? Я що, в цій країні взагалі поза законом? ».

14 березня 2012 року Сергій Мавроді знову БУВ заарештованій за несплату штрафу в размере 1 000 рублей на 5 діб. Адвокат бізнесмена заявил, что цею штраф Мавроді Вже виплат, но неоплаченими залішаються около 300 штрафів 1000 руб. Правоохоронці прямо заявляли, что ма ють Намір давати до 15 діб за КОЖЕН з них. Таким чином, за Адміністративне правопорушення Мавроді МІГ бі отріматі в сумі около 12 років ув'язнення. Виплачувати ці штрафи Мавроді не може: його єдине джерело доходів - консультування бізнесмена Павла Молчанова з підмосковного Ногінська. За допомогу у веденні бухгалтерії Молчанов щомісяця платить Мавроді 15 000 рублів, половина з яких йде судовим приставам.

Сергій Мавроді помер 26 березня 2018 року в Москві .

Йому стало погано пізно ввечері 25-го березня, коли він був поруч із автобусною зупинкою на вулиці Полікарпова. Мавроді скаржився на слабкість і болі в області серця, швидку йому викликав випадковий перехожий. Звідти його в терміновому порядку відвезли в 67-у міськлікарню з серцевим нападом. Помер 26 березня 2018 року о 6:40 ранку. Причиною смерті став обширний серцевий напад.

Сім'я Сергія Мавроді:

У 1993-2005 був одружений на уродженці України Олені Павлюченко, власниці безлічі титулів різних конкурсів краси ( «Міс Запоріжжя» -92, «Міс МММ» -94 і ін.).

Книги Сергія Мавроді:

У в'язниці Сергій Пантелійович написав роман «Син Люцифера».

Роман складається з окремих новел-днів. Кожен день це новий герой, нова історія, нова людська доля. Всього Сергієм Пантелійович написано близько 150 днів. Велика частина їх ніколи до цього не видавалася. Чотирнадцять новел були опубліковані в книзі «Спокуса» в 2008 році, але з порушенням хронології, без діалогів Люцифера з Сином і з деякими редакторськими правками, хоча в книзі і зазначено «в авторській редакції». У 2012 році вийшла книга «Спокуса 2» в якій були додані нові новели-дні, які раніше не видавалися.

Там же в тюрмі Мавроді написав «Тюремні щоденники» і «Карцер».

У нього є ряд п'єс і кіносценаріїв: «Син Люцифера (Спокуса)», новела «Піраміда», «Тюремні щоденники», «Карцер». П'єси і кіносценарії викладені на офіційному сайті Сергія Мавроді.

Також Сергій Мавроді складає вірші, пише і співає пісні на класичні мелодії.

Вірші Сергія Мавроді опубліковані на сайті Стихи.ру.

У 2009 році була записана третя аудіоглава книги Сергія Мавроді «Спокуса. Син Люцифера »під назвою« Операція ».

Але багато голів були прочитані самим автором в щоденних прямих ефірах о 22:30 на каналі МНК. Мовлення каналу було в інтернеті з 2 лютого 2011 року по 17 березня 2011 року в 15:00 і 22:30. Сергій Мавроді відмовився від каналу і щоденних ефірів, тому що «це було дуже складно». Програми викликали сплеск серед людей, які читають блог Сергія Мавроді, після цього він читав по середах невиданий «Антисвіт». Також Сергій Пантелійович коментував новини по неділях, але останнім часом перестав цим займатися.


З інтерв'ю Сергія Мавроді газеті «Діловий Петербург»: «Я що, як приватна особа акції і квитки МММ випускав?
Так чому до мене як до приватної особи позови щось тепер приймають?
Мене що, мільйон раз карати можна?
Будь-якого, навіть вбивцю і гвалтівника, - один раз, а мене - мільйон?
Я що, в цій країні взагалі поза законом?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: