Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Сімейний бюджет

 1. Що таке сімейний бюджет?
 2. Ведення сімейного бюджету в «MoneyTracker»
 3. Опис і функції сімейного бюджету

Домашня бухгалтерія - це не просто введення витрат і доходів, а інструмент для планування і контролю над своїми грошима. Найкраще для цього підходить сімейний бюджет, і програма «MoneyTracker» допоможе скласти його.

Що таке сімейний бюджет?

У найпростішому варіанті сімейний бюджет - це фінансовий план, який являє собою список статей доходів і витрат до встановлених обмежень на деякий період у майбутньому (найчастіше, на місяць або рік).
Основне завдання при складанні бюджету сім'ї - правильно розподілити очікувані доходи за майбутній період за різними видатковими статтями: обов'язкові рахунки і витрати, продукти, одяг, транспорт, розваги, інвестиції і т.п.
Мета складання сімейного бюджету - контроль над фінансовим становищем сім'ї, досягнення поставлених фінансових цілей (квартира, машина, освіту дітей, пенсія, відпочинок), зменшення незапланованих і непотрібних витрат, усвідомлене планування майбутніх покупок, формування внутрішньої фінансової дисципліни.

Мета складання сімейного бюджету - контроль над фінансовим становищем сім'ї, досягнення поставлених фінансових цілей (квартира, машина, освіту дітей, пенсія, відпочинок), зменшення незапланованих і непотрібних витрат, усвідомлене планування майбутніх покупок, формування внутрішньої фінансової дисципліни

Ведення сімейного бюджету в «MoneyTracker»

Чим гарний бюджет в програмі «MoneyTracker»? Тим, що лише з одного вікна бюджету Ви зможете отримати безліч корисної та актуальної інформації про поточну фінансову ситуацію:

 1. Скільки грошей зароблено, скільки витрачено і скільки збережено за минулі дні.
 2. Скільки грошей на рахунках сьогодні і скільки буде, якщо план по бюджету буде виконаний.
 3. На які категорії товарів були витрачені гроші (з будь-якої деталізацією, аж до конкретної статті).
 4. Чи є перевитрата по бюджету? Якщо так, по яким категоріям? За якими категоріями ситуація близька до критичної (гроші витрачаються дуже швидко)?
 5. Які щоденні плановані і фактичні витрати? Як слід скорегувати щоденні витрати, щоб укластися в бюджет?
 6. Якщо гроші будуть йти з такою ж швидкістю, чи вистачить їх до кінця місяця, чи не буде перевитрати?
 7. Які незаплановані витрати відбулися (з точністю до дати, товару і вартості)?
 8. Як відрізняються дані по виконанню сімейного бюджету за цей місяць і попередні? На що довелося витрачати більше грошей? Які середні витрати?

А найважливіше те, що не дивлячись на безліч просунутих функцій, скласти сімейний бюджет в програмі «MoneyTracker» дуже просто і швидко. Не вірите? Перевірте!
Мій перший бюджет за 10 хвилин >>

Статті про сімейний бюджет >>

Опис і функції сімейного бюджету

Нижче ми опишемо основні ідеї та функції, втілені в модулі складання і аналізу сімейного бюджету в програмі «MoneyTracker». Багато функцій унікальні і не реалізовані в жодній програмі для планування бюджету.

 • Бюджет складається з двох частин: дохідної і видаткової, в кожній з яких встановлюються обмеження і відстежується їх виконання.
 • У програмі можна складати і використовувати одночасно необмежену кількість бюджетів. Наприклад, можна створити загальний місячний бюджет, загальний річний бюджет, особистий бюджет конкретного користувача, бюджет тільки на продукти і т.п. Можна скласти песимістичний і оптимістичний бюджет, можна скласти бюджет в рублях і у валюті і т.д. Кожен з цих бюджетів буде показувати фінансове становище сім'ї з різних точок зору. Причому бюджети можна легко перетворювати, з річного робити місячну, а з місячного - песимістичний місячний і т.п.
 • У програмі бюджети можуть бути легкими і фіксованими. Скользящий бюджет - основний тип бюджету, всі бюджети створюються за замовчуванням саме такими. Такий бюджет як би «накладається» на будь-який обраний період, показуючи, як витрати і доходи цього періоду «вписуються» в обмеження бюджету. Тому, якщо Ваші доходи і витрати досить стабільні (без різких сезонних стрибків), досить створити всього 1 місячний бюджет (а не 12 на кожен місяць), який послідовно буде застосовуватися до кожного місяця. Але буває так, що в деякі періоди доходи і витрати аномальні (відпустка, ремонт), тоді можна створити спеціальний бюджет, що враховує ці тонкощі, і зафіксувати його на потрібному періоді (наприклад, бюджет «Липень 2008 відпускної»). Так виходять фіксовані бюджети.
 • Бюджет в програмі має ієрархічну (деревоподібну) структуру. Це означає, що можна не просто прописати обмеження на кожну статтю доходів / витрат, а можна створювати власну довільну структуру бюджету, взагалі кажучи, не збігається зі структурою довідника статей доходів / витрат. Наприклад, можна помістити витрати на алкоголь не в «Продукти», а в спеціально створений елемент «Розваги» тощо Також можливість угруповання дозволяє задати обмеження на невелике число елементів бюджету (груп), а не на всі статті доходів / витрат (число яких легко може доходити до тисяч при докладному обліку).
 • У бюджеті підтримується кілька типів обмежень. По-перше, стандартний тип «фіксоване значення», наприклад, витратити на групу «Фрукти» не більше 1000 рублів на місяць. По-друге, є тип ограченія «сума складових», коли на групу автоматично заводиться обмеження, яка дорівнює загальній кількості обмежень на всі елементи бюджету всередині групи. Таке обмеження зручно використовувати при створення бюджету «знизу». Третій тип обмежень «відсоток від загального» дозволяє задавати процентні обмеження, наприклад, витратити на групу «Солодке» не більше 20% від усіх витрат на групу «Харчування». Таке обмеження зручно використовувати при створенні бюджету «згори».
 • У програмі є можливість створення бюджетів як на стандартний період (на рік, на квартал, на місяць, на тиждень, на день), так і на будь-який період. Для кожного періоду можна задати день початку періоду, наприклад, місячний період може бути не тільки з 1-го по 30-е число, а й, наприклад, з 15-го числа цього місяця по 14-е наступного місяця.
 • Бюджет може бути створений і розрахований в будь-якій валюті, незалежно від того, в якій валюті проводилися доходи і витрати. Перерахунок відбувається по курсам валют. Бюджет в одній валюті можна легко перетворити в бюджет в іншій валюті за поточним курсом.
 • Для кожного бюджету зберігаються різні настройки: наприклад, можна зробити особистий бюджет, де будуть враховуватися доходи і витрати тільки одного користувачі (і не будуть враховуватися доходи і витрати інших користувачів) або бюджет, де будуть враховуватися доходи і витрати тільки за певними рахунками або в певних організаціях і т.п.
 • Всі дані по виконанню бюджету обчислюються двома способами: спільне виконання і виконання на поточний день (з урахуванням минулого часу). Таким чином, можна побачити і просто наскільки фактичні витрати вписуються в заплановані, і то, як швидко відбуваються витрати, в режимі реального часу. Для відображення даних застосовується зручна система «прапорів» (система «світлофора»), тобто можна самостійно призначити кольору, які будуть сигналізувати про перевитрату по бюджету (наприклад, при витраті від 80% до 100% підсвічувати помаранчевим, а при витраті більше 100% - вже червоним і т.п.)
 • До обмежень бюджету можна автоматично додавати суми планованих витрат і доходів з календаря, що спрощує створення бюджету і дозволяє враховувати (або не враховувати) вже заплановані витрати і надходження (зазвичай зарплати, кредити, комунальні послуги, секції та репетитори і т.п.).
 • По бюджету можна створити звіти, що дозволить легко проаналізувати фінансову ситуацію. Доступні як стандартні звіти програми, які можна застосувати до будь-якого елементу бюджету (наприклад, подивитися детальні витрати по категорії "харчування" або по категорії "зв'язок" прямо з вікна бюджету), так і спеціальні звіти по бюджету, які відображатимуть ступінь його виконання.

Детально про інших особливостях і перевагах програми:

Що таке сімейний бюджет?
Що таке сімейний бюджет?
Чи є перевитрата по бюджету?
Якщо так, по яким категоріям?
За якими категоріями ситуація близька до критичної (гроші витрачаються дуже швидко)?
Які щоденні плановані і фактичні витрати?
Як слід скорегувати щоденні витрати, щоб укластися в бюджет?
Якщо гроші будуть йти з такою ж швидкістю, чи вистачить їх до кінця місяця, чи не буде перевитрати?
Які незаплановані витрати відбулися (з точністю до дати, товару і вартості)?
Як відрізняються дані по виконанню сімейного бюджету за цей місяць і попередні?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: