Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Синій екран смерті що робити або як розшифрувати синій екран смерті

 1. Створення повного дампа пам'яті

У мене вилетів синій екран смерті що робити У мене вилетів синій екран смерті що робити? така фраза на стільки популярно скільки і заплутана, тому як рецепти лікування або розшифровки синіх екранів смерті безліч. Але тому що ми все таки фахівці і технарі і ворожіння по зірках не наша специфіка, то ми повинні з 100% упевненістю сказати діагноз даної помилки. Як розшифровувати дані помилки я розповім в це статті на живому прикладі. На тижні нарешті дали комп (windows xp) на якому вилітав синій екран смерті з помилкою BAD_POOL_CALLER - stop 0x000000c2 (0x00000007 0x00000cd4 0x02050003 0x86d68480) і нарешті таки розповім як же як можна дізнатися по синьому екрану смерті причини його виникнення. Для цього я написав міні статейку яка Вам 100% буде корисна як чисто для саморозвитку так і для розуміючи як вилікувати причину цієї помилки.
Для того що б зрозуміти що сталося в момент помилки на компі нам знадобитися дамп системи яку Ви знайдете за адресою C: \ Windows \ Minidump \ (якщо у Вас там багато файлом відсортуйте файли за датою і з останньою датою це і є пацієнт який нам потрібен для операційного столу ), А тепер приступимо до нашої покрокової інструкції:

 1. Створюємо на диску С папку dump і копіюємо туди файл з папки Minidump
 2. Викачуємо Microsoft Debugging Tools (скачати Microsoft Debugging Tools) і скрипт kdfe (скачати скрипт kdfe) і кладемо всі ці файли в нашу папку на диск С (c: \ dump)
 3. Встановлюємо Microsoft Debugging Tools
 4. Розпаковуємо скрипт kdfe (і кладемо його в корінь диска c: \ dump)
 5. відкриваємо командний рядок Пуск -> Виконати -> cmd
 6. Вводимо команду Kdfe «c: \ dump \ назву вашого дампа.dmp» тиснемо Ентер і чекаємо хвилин п'ять поки йде аналіз логів (як показу на картинці)
 7. Після закінчення деякого часу процес закінчився і видав винуватця проблеми, в моєму випадку це був файл kl1.sys, погуглити в инете знайшов що цей файл належить Касперського, в результаті переставив касперского на 12 версію і поганяти комп'ютер протягом дня синій екран не вивалився, так що можна судити про часткову перемогу над BSOD (але через тиждень напишу як що, якщо не допомогло зроблю доповнення до статті)
 8. Так що ось таким дуже простим способом ми навчилися ставити точний діагноз виникнення синього екрану смерті не передбачаючи це за зірками як роблять це половина инета !!!

PS комп працює вже 5 день, політ нормальний, так що можна судити про 100% одужання нашого пацієнта PS комп працює вже 5 день, політ нормальний, так що можна судити про 100% одужання нашого пацієнта . Всім удачі і менше синіх екранів, а якщо він буде вискакувати, то Ви вже можете без праці позбутися від нього.

PS Якщо у Вас в папці minidump немає ні чого, значить у Вас не включені

Створення повного дампа пам'яті

 1. Натисніть кнопку Почати, клацніть правою кнопкою миші Мій Комп'ютер, а потім натисніть кнопку Властивості.
 2. Натисніть кнопку Додатково Вкладка.
 3. Натисніть кнопку Параметри в групі Автозавантаження і відновлення область, а потім виберіть Повний пам'яті дамп Зі списку Запис налагоджувальної інформації.
 4. Натисніть кнопку ОК два рази.

Мою статтю можна знайти по слід запитам: синій екран смерті, синій екран смерті windows, синій екран смерті що робити, синій екран смерті windows xp, синій екран смерті причини, синій екран смерті причини, з'являється синій екран смерті, синій екран смерті як позбутися, вилітає синій екран смерті, синій екран смерті чому, розшифровка синього екрану смерті, як виправити синій екран смерті.

Сподобалася стаття? Поділитися з друзями:

Сподобалася стаття?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: