Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Синій екран смерті - що робити. Як діагностувати помилку ядра Windows

 1. Відключення автоматичного перезавантаження
 2. Аналіз проблеми за кодом
 3. Отримання коду в Windows 8 і новіше
 4. Коди в Windows 7 і старше
 5. аналіз онлайн
 6. Аналіз по дампи
 7. ТОП кодів помилок
 8. Якщо система не грузиться

Тематичні терміни: синій екран смерті , Windows .

«У двох словах», синій екран з'являється в момент виникнення стоп помилки (помилки ядра операційної системи) при якій система вже не може продовжувати свою роботу. Проблема характерна для будь-яких збоїв - від програмної несумісності до перевищення температури процесора. Щоб, більш-менш, точно визначити причину збою, необхідний аналіз виходячи з тексту і коду самої помилки. Настільний комп'ютер або ноутбук - не важливо, підхід до вирішення проблем однаковий.

Відключення автоматичного перезавантаження

Синій екран може і не з'являтися (або з'явитися на короткий час). Це спеціальна функція Windows, яка веде до автоматичної перезавантаження системи. Для нашого аналізу її необхідно відключити. Це робиться в Свойствах комп'ютера - Додаткових параметрах системи - Завантаженні і відновленні. Детальніше читайте статтю Відключення автоматичного перезавантаження Windows при відмові системи .

Аналіз проблеми за кодом

Отримавши код, ми зможемо знайти інформацію з описом причини проблеми і способами її вирішення.

Отримання коду в Windows 8 і новіше

Більш сучасні коди мають менше опису та технічної інформації, а сам код представлений сумним смайликом і текстовим описом, наприклад, CLOCK_WATCHDOG_TIMEOUT:

також, на додаток до помилки (іноді, і без написів і тексту) може бути присутнім QR-код :

Коди в Windows 7 і старше

При появі синього екрану, необхідно знайти код помилки. Він має вигляд 0x0000 ..., наприклад, 0x0000008D:

* Коди в дужках є додатковими параметрами і служать для уточнення локалізації помилки. Вони можуть бути індивідуальними і, як правило, не враховуються при подальшому аналізі.

аналіз онлайн

Тепер відкриваємо сайти з кодами помилок, наприклад:

Також можна ввести код помилки прямо в пошуковий рядок Google або Яндекс. А при наявності QR-коду можна вважати його рідером і перейти до опису проблеми.

Вирішуючи проблему, необхідно уважно прочитати про причини збою і виконати рекомендації.

Аналіз по дампи

У разі, коли включена автоматична перезавантаження або ми аналізуємо проблему пізніше, можна скористатися дампом - спеціальним файлом, в якому міститися відомості про останньому стані системи перед помилкою з усіма необхідними описами і кодами.

За замовчуванням, даний файл знаходиться по шляху% SystemRoot% \ MEMORY.DMP (як правило, це C: \ Windows \ MEMORY.DMP). Подивитися або поміняти шлях можна там же, де відключається автоматичний перезапуск - правою кнопкою миші по Цей комп'ютер - Властивості - Додаткові параметри системи - Параметри в розділі «Завантаження і відновлення»:

Подивитися або поміняти шлях можна там же, де відключається автоматичний перезапуск - правою кнопкою миші по Цей комп'ютер - Властивості - Додаткові параметри системи - Параметри в розділі «Завантаження і відновлення»:

Прочитати дамп можна необхідні інструменти, наприклад, BlueScreenView. Завантажити її можна на офіційному сайті .

Після запуску утиліти ми повинні побачити (якщо були проблеми) список стоп-помилок з кодами, звітами та додатковою інформацією:

Отримавши код помилки, проводимо аналіз використовуючи пошукові системи або спеціалізовані сайти методом, описаним вище .

ТОП кодів помилок

 • 0x00000109. Загальна помилка, викликана некоректною роботою оперативної пам'яті або дискового носія. Іноді, через вірус.
 • 0x00000050. Проблема з драйвером пристрою або некоректна роботою обладнання.
 • 0x0000007B. Необхідно перевірити носій і порядок завантаження системи в Біосе.
 • 0x0000007e. Загальний код, який об'єднує велику кількість різних проблем. Прочитайте нижче за статтею про типові проблеми і методи їх вирішення.
 • 0x00000012. Системі не вдалося зрозуміти причину збою. Для вирішення також скористайтеся текстом нижче.

Типові причини, які призводять до появи помилки та методи їх усунення

Розглянемо ТОП проблем, через які з'являється помилка ядра операційної системи, а також методи їх вирішення:

 1. Проблема з драйвером пристрою. Якщо помилка з'являється після установки нового драйвера або його поновлення, необхідно виконати відкат драйвера на попередню версію.
 2. Невдале оновлення Windows. Трапляється, як правило, при установки великого числа оновлень або установки неякісного патча. Вирішується шляхом відкату встановлених пакетів.
 3. Некоректна робота обладнання. Щоб з'ясувати, необхідно провести стрес тест програмою AIDA64 або аналогами. Також необхідно протестувати оперативну пам'ять і роботу дискового носія .
 4. Скидання налаштувань БІОС. При зміні режиму роботи накопичувача (AHCI, IDE, RAID) система перестане завантажуватися, видаючи стоп помилку. Параметр може збитися з-за сіла батарейки БІОС або ручним скиданням налаштувань.
 5. Віруси. На них можна списати безліч проблем. Але перевірити комп'ютер стоїть, наприклад, програмою CureIt .
 6. Несумісне програмне забезпечення. Якщо установка або оновлення будь-якої програм привели до проблеми, переустановите програмний продукт або встановіть попередню версію.
 7. Порушення ліцензійної угоди. У деяких випадках синій екран може з'являтися кожну годину - два. Як правило, це пов'язано з тим, що використовується не активована Windows.
 8. Проблема в відеокарті або її перегрів. Як правило, спостерігається в іграх або при перегляді відео. Для діагностики необхідно оновити драйвер і провести стрес тест. Також варто звернути увагу на температуру відеокарти .

Якщо система не грузиться

У деяких випадках, BSOD з'являється при завантаженні Windows. Це значно ускладнює діагностику. У разі, коли не можна завантажити систему, а синій екран з'являється на мить, чи не виникає зовсім, необхідно відключити автоматичну перезавантаження при включенні .

Також можна спробувати увійти в безпечний режим .

Ще один варіант - використання завантажувального Windows LiveCD, який містить велику кількість утиліт для діагностики проблеми.

Чи був корисний цей відповідь?

Так немає

Чи був корисний цей відповідь?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: