Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Синій екран смерті Windows, що робити?

Досить часта помилка виникає як під час роботи Windows так і перед завантаженням системи, а так само під час установки програм, і самої операційної системи. Причин докладної помилки може бути дуже багато, починаючи від перегріву або конфліктів обладнання, закінчуючи занесенням вірусу в операційну систему.
Визначити помилку зовсім не складно, так як синій екран смерті видає повну інформацію через що стався збій в системі. На екрані ви побачите різного виду коди помилок, їх називають помилки BSOD. Завдяки даній помилку, яка складається з цифр, приблизно ось таких 0x0000008e (пов'язана з проблемами оперативної пам'яті), ми з вами можемо розібрати в якій частині системи відбуваються конфлікти. У мене, наприклад, подібна проблема виникала після установки кривого відео драйвера.
Якщо ж синій екран гасне відразу ж після його появи, і ви не встигаєте записати помилку, необхідно відключити перезавантаження системи під час краху ОС. Що для цього потрібно?
Якщо синій екран до завантаження Windows.


Перед завантаженням операційної системи, через кілька секунд після включення комп'ютера, весь час натискайте на клавіатурі клавішу F8, до тих пір поки не з'явиться меню Windows. У зазначеному меню виберіть пункт "Вимкнення автоматичного перезавантаження".
Якщо синій екран під час роботи в операційній системі

Якщо синій екран під час роботи в операційній системі


Для цього необхідно на Робочому столі натиснути правою кнопкою миші по іконці "Мій комп'ютер" і вибрати властивості. У вікні виберіть вкладку "Додатково" і кнопку "Параметри", на під тексті "Завантаження і відновлення". У новому вікні знайдіть параметр "Виконувати автоматичне перезавантаження", якщо прапорець встановлений, приберіть ЇЇ. Тепер перезавантаження системи не буде відбувається під час збою, і код помилки буде у вас в руках. Отриманий код помилки ви знаходите у мене на сайті, і робите подальші висновки.
Попередня робоча конфігурація
Якщо це сталося через установки нової програми або драйвера, просто скористайтеся завантажувальним меню, і виберіть пункт "Завантаження останньої вдалої конфігурації". Зазвичай ця опція позбавляє від дуже багатьох проблем, я б порекомендував її використовувати якщо відбуваються і інші комп'ютерні збої.
Безпечний режим
Остання вдала конфігурація не допомогла, заходимо через F8 в безпечний режим з підтримкою командного рядка, і виконуємо перевірку диска на помилки, як це написано в статті " Перевірка жорсткого диска на помилки ". Потім виконуємо рекомендації по видалення вірусів з комп'ютера , Так як будь-який троян або вірус так само може викликати конфлікт в системі. Не допомогло? Згадуємо, що встановили до появи синього екрану, і видаляємо цю злюку через безпечний режим Windows.
Чи не працює безпечний режим

Тут уже ситуація трохи складніше, але і її можна виправити. По-перше ви завжди можете перевстановити систему, тільки переконливе прохання не ставити нову ОС поверх існуючої. Завжди перед установкою ОС форматуйте жорсткий диск, на якому була встановлена стара ОС, але не треба форматувати диск з даними, якщо звичайно він у вас розділений. Зазвичай перевстановлення Windows з форматування диска, позбавляє користувача від синього екрану смерті.
Якщо ви не знаєте як перевстановлювати систему, можу порадити завантажити завантажувальний диск Hiren's BootCd , І записати його на диск. Після вдалого запису завантажувального диска на флешку або CD, ви можете завантажуватися в оболонку минаючи ОС. Наприклад ось так
Для цього необхідно на Робочому столі натиснути правою кнопкою миші по іконці Мій комп'ютер і вибрати властивості
А вже тут ви можете перевірити систему на віруси, видалити різні файли, очистити корзину, що дуже може опомочь при вирішення проблеми з синім екраном.
Нічого не допомагає ви в розпачі, пишіть сюди, буду радий допомогти. Переконливе прохання писати проблеми повністю, що робили, яка помилка, код помилки, а не типу цього "Допоможіть у мене синій екран". Перед публікацією проблеми обов'язково виконай рекомендації, інакше допомогти я вам ен зможу. Допомогло, отпишись.

Що для цього потрібно?
Не допомогло?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: