Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

SIP # 21 - A Yellow, a Mellow Martini

Отже ми продовжуємо наше скрупульозне дослідження Коктейлю Мартіні в сучасній парадигмі розшарений проекту і я вітаю себе, всіх реальних (можливо вони будуть) і потенційних (go delurked, dudes Отже ми продовжуємо наше скрупульозне дослідження Коктейлю Мартіні в сучасній парадигмі розшарений проекту і я вітаю себе, всіх реальних (можливо вони будуть) і потенційних (go delurked, dudes!) Учасників SIP з черговою віхою.

Зізнаюся відразу, спочатку конкретно ця віха була під питанням і швидше навіть не планувалася. Справа в тому, що як я неодноразово писав, вибір сухих вермутів в Україні хоч і не поганий [тобто дозволяє приготувати відмінний Сухий], але досить вузький, а конкретніше, до останнього часу багатьма так цінуються французькі сухі вермути в ньому представлені не були. Скажімо навіть трохи більше [ніж, напевно, варто було б], але завдяки таким ненависним мені людям як маркетолухі, величезний, успішний, багатий і в інших сенсах прекрасний алкогольний монстр гігант Bacardi Martini досі не поставляє в Україну абсолютно знаковий в контексті коктейлю Dry Martini французький вермут Noilly Prat, яким він, скнара-яловичина, володіє. Ну, що поробиш, нудним менеджерам не поясниш ж нічого, а судячи з усього навіть флагманський Martini Extra Dry у нас тут продається не супер, незважаючи навіть на те, що на ScienceOfDrink.com категорія вермут сухий в лідерах 8) Ну а народ, як водиться, вважає за краще Бьянкі.

Тому, коли я в лютому замислював цей ось наш грандіозний Martini Year , Який рухається лінню і небажанням гнатися за брендами (я просто вже допився до такого стану, що вже і без гонитви в курсі як догодити собі коханому;), я вирішив тему Martini Boom цілком присвятити таку штуку як Martini без Martini, образно кажучи [ну да не будемо забігати вперед;)], але доля як зазвичай і буває, розпорядилася інакше і послала мені [в черговий раз!] мого друга дитинства, з його неймовірним ентузіазмом, який ціною неабияких зусиль таки довів, що в Греції все є і привіз мені пляшечку Noilly Prat.

] мого друга дитинства, з його неймовірним ентузіазмом, який ціною неабияких зусиль таки довів, що в Греції все є і привіз мені пляшечку Noilly Prat

Саме бажання, і в тому числі необхідність дослідження мого нового Noilly Prat Extra Dry в Martini і змусила мене змінити наш графік і додати ще один захід, щоб сповна порине в атмосферу початку буму Мартіні, яке припало якраз десь на 20 - 40-ті роки ХХ століття і забезпечило Мартіні повне і безроздільне домінування на коктейльної сцені мінімум до кінця століття. Другою важливою характеристикою цього періоду є звичайно ж той факт, що вермут все ще був обов'язковим компонентом цього коктейлю;)

Отже, народився на початку ХХ століття , Сухий Мартіні вже в 1920-х був неймовірно популярний. Примітно, але Сухий Закон Сухий Мартіні пережив просто чудово, з одного боку він легко перелетів через океани і моря, влаштувався у Франції і Великобританії, так взагалі по всій Старій Європі (а також трохи ближче до своєї батьківщини - на Кубі), ваблячи тисячі стражденних в свої заспокійливі обійми, але чарівним чином він залишився і на батьківщині, в США, і все довгі роки Заборони рікою лилося у всіх спікізі :) Сухий Мартіні - це мабуть єдиний коктейль, який позитивно пережив ці посушливі часи у себе на батьківщині - часто сумнівне ка кість доступного барменам джина категорично потребувало маскування, що значно відтягнув момент експоненціального осушення цього коктейлю мінімум на декаду. Будучи, здавалося б, на нелегальному становищі, Сухий Мартіні проте міцно входив до сонму зірок літератури, театру і кіно - його ім'ям називали романи і стрічки німого кіно 20-х. Тому зовсім не дивно, що саме Сухий Мартіні став першим офіційно змішаним коктейлем в момент скасування Запрета1.

Після скасування Сухого Закону Сухий Мартіні однозначно став більше ніж коктейлем, він став культурним феноменом, культурною традицією, цивілізаційної прикметою. Як пишуть Аністатія Міллер і Джаред Браун у своїй 'Shaken Not Stirred', в певний момент коктейлі, домінуючим представником яких був Його Величність Мартіні з величезним почтом найближчих родичів, без перебільшення стали таким собі необхідним атрибутом успішного американського будинку. Уміння (здатність) господаря будинку змішати Мартіні своїм гостям було важливою ознакою цивілізованості, витонченості, деякої прилучення до тонких матерій хорошого життя, вмінню жити взагалі.

Мартіні був скрізь - на театральних і кіноафіша, в романах і новелах, в газетах і журналах, в кулуарах і хроніках з життя зірок. Це був справжній Мартіні бум, артефакти якого дійшли і до нашого часу в такій кількості, що навіть згадати найцікавіші з них в одному, нехай навіть SIP пості, просто нереально. Для занурення в Мартіні я можу порекомендувати кілька книг, присвячених виключно і тільки цього коктейлю, перш за все це абсолютно нереальна 'The Martini: an illustrated history of an American classic' by Barnaby, Conrad III (1995, USA), а також 'Shaken Not Stirred: A Celebration of the Martini 'by Miller, Anistatia R. and Brown, Jared M. (1997, USA) 2.

(1997, USA) 2

Але насправді я впевнений, що для повного занурення в атмосферу Dry Martini Cocktail 30-х нам сьогодні нічого не буде потрібно окрім вірша Фредеріка Огдена Неша 1935 го року, яке я навів в пості анонсі і яке містить відмінне поетичне опис коктейлю, причому в одному з моїх найулюбленіших видів (я взагалі не вірю, що у кого-то це може бути не так) - A tingle remarkably pleasant / A yellow, a mellow Martini - причому якщо з приємним пощипування і зрілим м'яким смаком і так все ясно, то желтізна3 звичайно вимагає деяких припущень, бо сучасний Сухий Мартіні - це, як правило, абсолютно безбарвний коктейль.

Швидше за все жовтий Мартіні це результат комбінації декількох чинників - набагато більш жовтого ніж інші (італійські) сухі вермути Noilly Prat (Original) Dry плюс yellow gin (такий як дуже популярний в ті роки Booth's House of Lords, який, до речі, і забезпечував mellow) плюс жовтий ж апельсиновий біттер. Ну що ж, це все цілком можливо реконструювати і зараз, залишилося тільки знайти пропорцію.

Всім відомо, що від свого народження і до певної точки, яка, ймовірно, спостерігалася в 90-х [і яку ми теж пройдемо, не сумнівайтеся], співвідношення між джином і вермутом в Сухому Мартіні росло, асимптотично наближаючись до нескінченності [хоч це і не зовсім математично коректно, так як на нуль ділити не можна :)] Тому і ми сьогодні трохи підсушити (щодо минулого заходу ) І використовуємо саму автентичну пропорцію 30-х - 40-х 3: 1, так званий 'Nick & Nora' Martini4:

Всім відомо, що від свого народження і до певної точки, яка, ймовірно, спостерігалася в 90-х [і яку ми теж пройдемо, не сумнівайтеся], співвідношення між джином і вермутом в Сухому Мартіні росло, асимптотично наближаючись до нескінченності [хоч це і не зовсім математично коректно, так як на нуль ділити не можна :)] Тому і ми сьогодні трохи підсушити (щодо  минулого заходу  ) І використовуємо саму автентичну пропорцію 30-х - 40-х 3: 1, так званий 'Nick & Nora' Martini4:

A Yellow, a Mellow 'Nick & Nora' Martini

60 ml yellow gin
20 ml dry vermouth
2 dash orange bitters
Stir all the ingredients over plenty of cracked ice in the mixing glass and strain to a pre-chilled cocktail glass. Garnish with an olive and add lemon zest.

З інгредієнтів я зупинюся тільки на вермуті (про єдиний доступному зараз на нашому ринку yellow gin - Seagram's Extra Dry я вже писав ). Як я вже згадував, волею випадку мені дістався Noilly Prat Extra Dry (з жовтою кришкою), який насправді не є тим оригінальним сухим вермутом Noilly Prat5, про який я писав пару абзаців вище. Для занурення в Мартіні 30-х - 40-х це теж штука неуатентічная бо спочатку Extra Dry версія (під назвою French Dry Vermouth) була випущена в 1979 році і продавалася виключно на американському ринку, при цьому маркетингова мета була - дати менш жовтий і більш легкий сухий вермут споживачеві, який на всю штурмував верхівку Евересту Сухості [тобто рівно протилежна нашому сьогоднішньому реконструкції] :) Проте, в контексті всіх наявних у мене на даний момент сухих вермутів, навіть такий Noilly Prat найжовтіший, породу-то все одно не проп'єш, хоча порода ця, в сенсі ідентичність сьогоднішнього Noilly Prat Extra Dry і того з 1979 року теж річ сумнівна бо Великдень тієї версія почила в бозі в 2009, коли пішла мода на все історично-автентичне і потужне, але після хвилі протестів і гнівних постів від активно голосують гаманцем за Dolin американських любителів Мартіні (у яких і так весь сенс життя в тому, що б нити про недостатню сухості), була «відроджена» в 2012 і, швидше за все, на цей раз глобально (пам'ятаєте, мені його з Греції привезли, хоча якби я продовжував писати блог англійською, то спеціально для американців довелося б уточнювати, що з тієї Греції, що на Балканському півострові, а не тієї що в графстві Монро, штату Нью-Йорк :)

Для занурення в Мартіні 30-х - 40-х це теж штука неуатентічная бо спочатку Extra Dry версія (під назвою French Dry Vermouth) була випущена в 1979 році і продавалася виключно на американському ринку, при цьому маркетингова мета була - дати менш жовтий і більш легкий сухий вермут споживачеві, який на всю штурмував верхівку Евересту Сухості [тобто рівно протилежна нашому сьогоднішньому реконструкції] :) Проте, в контексті всіх наявних у мене на даний момент сухих вермутів, навіть такий Noilly Prat найжовтіший, породу-то все одно не проп'єш, хоча порода ця, в сенсі ідентичність сьогоднішнього Noilly Prat Extra Dry і того з 1979 року теж річ сумнівна бо Великдень тієї версія почила в бозі в 2009, коли пішла мода на все історично-автентичне і потужне, але після хвилі протестів і гнівних постів від активно голосують гаманцем за Dolin американських любителів Мартіні (у яких і так весь сенс життя в тому, що б нити про недостатню сухості), була «відроджена» в 2012 і, швидше за все, на цей раз глобально (пам'ятаєте, мені його з Греції привезли, хоча якби я продовжував писати блог англійською, то спеціально для американців довелося б уточнювати, що з тієї Греції, що на Балканському півострові, а не тієї що в графстві Монро, штату Нью-Йорк :)

Для імбайбера, аж до останнього моменту люблячого і цінує з об'єктивних обставин виключно італійські сухі вермути, Нуаллі Пра виявився досить підозрілим продуктом - набагато більше вина і помітно менше трав, до того ж не дивлячись на Extra Dry і репутацію вермут виявився помітно солодше своїх італійських родичів. І ось у чому цей вермут помітно випередив мій звичний Martini Extra Dry так це в швидкості окислення, відкрита пляшка, з якої було відлито за один вечір максимум 150 мл вермуту вже через тиждень в холодильнику радикально змінила аромат на, скажімо так, більш звичний і схожий на вермут6;) Крім того, як виявилося, підбір джина для Нуаллі Пра справа набагато більш складне, ніж для італійців, в багатьох випадках цей вермут дає сумнівну солодкувату «сахаріновим» (а може лакричного) ноту, яка у мене ну ніяк не поєднується з чином Сухого березня тіні7.

Однак це зовсім не означає, що я вилив свою швидко окислилася літрову пляшку Нуаллі Пра, зовсім немає;) Насправді, я практично відразу знайшов відмінне поєднання, яке якраз і стало останньою краплею до рішучості змінювати тайм-лайн Martini Year і писати про A Yellow, a Mellow Martini 30-х. Це чудове поєднання Seagram's Extra Dry і, насправді, неважливо якого вермуту 8) Бо Мартіні, це взагалі-то, хлопці, не про вермуті, це, хлопці, про джин.

Це чарівно! Саме такий коктейль я і представляю, коли читаю рядки Неша - м'який, округлий коктейль з цікавим напрочуд багатим і дуже зрілим зразково сухим смаком.Примітки:

1 - першим офіційно змішаним після скасування Сухого Закону в США в 1933 році коктейлем, звичайно, вважається Dry Martini у виконанні тодішнього резидента Білого Дому нашого самого, мабуть, відомого колеги імбайбера-любителя Франкліна Делано Рузвельта;
2 - цю книгу легко сплутати з абсолютно культової 'Stirred Not Shaken: Dry Martini' by Doxat, John (1973, USA), яку я не згадав тільки тому що не читав (не зміг поки знайти);
3 - помітна жовтизна Мартіні того часу, крім поетичного опусу Фрудеріка Огдена Неша доводиться також численними рекламними плакатами того часу, та він реально був жовтим, дуже жовтим, просто-таки не годиться жовтим :)
4 - свою назву ця, навіть не варіація, а скоріше пропорція Мартіні отримала в честь детектива Ніка Чарльза і його дружини Нори, героїв дуже успішного комедійно-детективного фільму «Худа людина» ( «The Thin Man») 1934 року народження, в якому ця парочка випила не один такий Мартіні. Фільм був знятий за останнім однойменним романом Дешілла Хеметта, родоначальника жанру детективів «нуар». Будучи обожнювачем жанру «нуар», Дешілла Хеметта і Сухого Мартіні, я повз всіх цих чудових фактів пройти, звичайно ж, ніяк не міг 8)
5 - оригінальним сухим вермутом Нуаллі Пра, провідним свій родовід з 1813 року, коли французький гербаліст Джозеф Нуаллі розробив свою знамениту формулу, передбачається Noilly Prat Original Dry, у якого зелена кришка. Саме цей вермут вважається одним з легендарних компонентів для Сухого Мартіні. Одна з його знаменитих особливостей - це річна витримка місцевих марсельних вин Picpoul de Pinet і Clairette, які використовуються як основа вермуту, а також подслащивание (виробник цей процес називає «пом'якшенням») продукту містель - сумішшю виноградного соку і виноградного бренді. Головна відмінність версії Extra Dry, в основі якого композиція тих же 20 загадкових трав і спецій, що і у оригінального, - це використання тільки Clairette як основи і відсутність додаткової витримки в 3-6 тижнів для вже змішаного вермуту (але основою все так же є витримане вино).
6 - насправді, сам виробник Нуаллі Пра каже, що їх сухий вермут зберігає свої правильні органолептичні властивості (залишається "свіжим") протягом 6 місяців, за умови, що відкрита пляшка буде зберігатися в холодильнику. Так що цілком можливо ось ця зміна аромату з незвичайного на більш конвенціональний, це все лише очікувану поведінку;)
7 - розумієте, я ж люблю солодку ароматику, яка у мене йде під кодом оксамитова гіркоту - це можливо навіть досить солодкі, але і дуже багаті, ароматні суміші, такі, наприклад, як античні Мартіні , Мартінез . З іншого боку, я дуже люблю суху ароматику, яка йде у мене під кодом морозна сухість - це саме сухі (але не кислі і не солодкі) суміші, першою з яких у мене йде Мартіні, на тлі досконалої сухості якого, так приємно перебирати найлегші аромати ботаніки. Але солодкуватий Мартіні з бідним профілем ... Ні, це однозначно не мій вибір :)

Related

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: