Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Шість додатків для iPhone, які потрібно завантажити прямо зараз

 1. «Перекладач Google»
 2. відстеження додатків
 3. Список покупок
 4. Клієнт сервісу хмарного зберігання
 5. Instagram
 6. 2GIS

Оскільки контроль над вмістом віртуальних полиць магазину додатків App Store повністю знаходиться в руках Apple, компанія не надто переймається питаннями наповнення базового комплекту програм. Звичайно, «вшиті» в iOS додатки від версії до версії змінюються і доповнюються, як мінімум під вимоги поточних тенденцій. Однак перше, що робить зазвичай щасливий володар iPhone - це реєструється в App Store і починає додавати відсутні йому необхідні або просто корисні програми. Ми вирішили трохи допомогти нашим читачам в цьому процесі і склали на основі особистого досвіду список найбільш важливих і корисних додатків, скачати які рекомендуємо в першу чергу.

«Перекладач Google»

Хоча навчання іноземним мовам в Росії починається в другому класі загальноосвітньої школи та триває в вищих і середніх спеціальних навчальних закладах, он-лайнові перекладачі, програми перекладу і словники по популярності обходять багато груп книг, сайтів і програм.

Але навіть якщо хтось володіє іноземною мовою майже так само добре, як рідним, йому не завадить мати на iPhone додаток «Перекладач Google» - хоча б тому, що воно дозволяє переводити слова і невеликі тексти на три десятка популярних мов. До речі, в нових версіях додаток активно використовує можливості камери смартфона, дозволяючи не набирати цікавить текст на компактній сенсорній клавіатурі, а просто сфотографувати його.

відстеження додатків

Не секрет, що левова частка завдань, з якими стикається власник iPhone, вирішується безкоштовними додатками. Однак так само не секрет, що перед кожним користувачем мобільної техніки Apple рано чи пізно постає питання отримання в App Store програми за гроші. Це може бути якесь специфічне ПЗ, поліпшена версія безкоштовної утиліти. Нарешті, це може бути гра.

App Price Drop

Практично завжди покупка платного додатка не є терміновою. А значить - можна і потрібно користуватися тим, що ціни в App Store не фіксовані. Більш того, між платними і безкоштовними програмами чіткої межі немає - і вартість чогось в один прекрасний день може обнулитися, а ярлик «Free» одного разу замінять цілком конкретним цінником.

Щоб відстежувати всі ці знижкові акції, раптові подорожчання і зміну вартісного статусу в App Store існує цілий клас додатків, одне з яких ми вам настійно радимо встановити.

AppShopper Social

В якості критеріїв вибору конкретного додатка можемо порекомендувати звернути увагу на наступні опції. Програма повинна вміти сортувати об'єкти за жанрами, популярності, типу зміни ціни, типу пристрою (iPad, iPhone, універсальне). Воно повинно вміти працювати з різними національними секторами App Store, вести статистику змін ціни на додаток, запам'ятовувати додатки, зміна цін на які потрібно відстежувати. Також програма повинна давати можливість знайти конкретне застосування за назвою і видати про нього інформації не перекидаючи вас в App Store.

В якості конкретних прикладів додатків для відстеження знижок можна назвати App Price Drop і AppShopper Social .

Список покупок

Загальновідомо, що створення списку покупок перед походом в магазин згадується в якості одного з найпопулярніших порад по веденню господарства. Зазвичай ці списки пишуться на зошитових листках, нерідко - в спеціально купуються для цього блокнотах, а часом - і просто на випадкових шматочках паперу.

Наявність смартфона - хороший привід для кардинального перегляду моделі створення списку, приведення її до зручного, сучасного вигляду. Ще один момент: ведення списку покупок на смартфоні - це, мабуть, найлегший спосіб почати планування життєдіяльності. Ведення реєстру справ, щоденника, особистої бухгалтерії - все це набагато складніше і з незвички найчастіше закінчується лише швидким згасанням ентузіазму.

Ведення реєстру справ, щоденника, особистої бухгалтерії - все це набагато складніше і з незвички найчастіше закінчується лише швидким згасанням ентузіазму

Купи батон

На платформі iOS випущено чимало програм, що дозволяють вести список покупок. На наш погляд, при виборі одного з них однозначно варто в першу чергу звертати увагу на російські розробки - як максимально наближені до реалій.

Listick

З рекомендованих критеріїв вибору програми також можна згадати підтримку декількох списків, наявність хмарної синхронізації, можливість додавання своїх назв товарів, колірне розділення товарів по групам, можливість очищення списку струшуванням апарату і викреслювання товару зі списку одним дотиком (з обов'язковою можливістю скасування помилкового натискання!).

)

SuperList

У відповідність з даними бажаними функціями ми можемо порекомендувати звернути увагу на програму «Купи батон» , Listick і SuperList . Остання - овольно стара розробка, останнє оновлення якої ставитися до 2013 року. Але програма цілком стабільно працює, має масу корисних опцій і сумісна з iOS версії 4.3 (і вище, зрозуміло).

Клієнт сервісу хмарного зберігання

Поява сервісів хмарного зберігання інформації - одне з головних важливих нововведень інтернет-технологій останніх років. Завдяки хмарних сервісів ми перестали турбуватися про синхронізацію даних між кількома пристроями, перестали боятися втратити смартфон з цінною для нас інформацією, менше часу приділяємо своєчасному дублювання важливих документів і файлів, легше ділимося з друзями і колегами текстами, зображеннями, музикою і фотографіями, простіше організуємо роботу над спільними проектами.

У екосистему Apple інтегрований власний хмарний сервіс зберігання iCloud Drive. І хоча його зручність всередині цієї екосистеми досить велике, для роботи зовні все ж слід звернути увагу на сторонні служби.

І хоча його зручність всередині цієї екосистеми досить велике, для роботи зовні все ж слід звернути увагу на сторонні служби

Dropbox

Безумовно, до лідерів в плані універсальності відноситься сервіс Dropbox . Його клієнт влаштувався в App Store вже дуже давно. Dropbox також охоче працює на ПК під Windows і Linux, на Mac OS X, на Android, Windows Phone, Blackberry, Symbian і навіть Bada. За п'ятирічку існування на ринку сервіс привчив розробників програмного забезпечення вбудовувати підтримку хмарних технологій з опорою саме на нього.

Втім, при всій простоті, доступності та зручності, Dropbox не ідеальний. До його недоліків в першу чергу зараховують недостатній обсяг безкоштовно виділяється простору - всього 2 гігабайти. Якщо в 2010 році це виглядало досить тверезо, то в 2015 - відверто зухвало. Звичайно, обсяг можна наростити. Для цього є як методи, що включають різні партнерські програми ( «приведи сто друзів ...», «купи смартфон X ...»), так і простий спосіб покупки одного терабайта за 10 євро в місяць.

»), так і простий спосіб покупки одного терабайта за 10 євро в місяць

Яндекс.Діск

А відразу 10 гігабайт безкоштовного обсягу можна отримати в сервісі «Яндекс.Діск» . Крім iOS, хмара «Яндекса» має клієнтські програми для Windows, Windows Phone, Linux, Mac OS X і Android. Сервіс дозволяє швидко завантажувати фото- і відеофайли, присутній глибока інтеграція з пакетом Microsoft Office. Для збільшення хмарного простору в «Яндекс.Діск» існує досить гнучка триступенева лінійка тарифів, що починається з позначки +10 гігабайт за 30 рублів на місяць (або 300 рублів в рік).

Instagram

Немає сумнівів в тому, що практично кожен новий власник iPhone практично відразу завантажує з App Store клієнт який-небудь соціальної мережі. Facebook, «ВКонтакте», Google+, LinkedIn, «Однокласники» ... всі вони легко знаходяться в AppStore - причому, як «офіційні» додатка, так і сторонні клієнти, створені захопленими ентузіастами і студіями.

Безумовно, ми навіть теоретично не маємо права давати будь-які поради щодо вибору відповідної соціальної мережі. Кожному, як то кажуть, своє. Однак в одному ми впевнені абсолютно точно: маючи в руках iPhone з його відмінною тильній камерою можна пройти повз Instagram .

Однак в одному ми впевнені абсолютно точно: маючи в руках iPhone з його відмінною тильній камерою можна пройти повз  Instagram

Хоча в даний час з публікацією знятих на камеру смартфона фотографій проблем немає - це дозволяють робити десятки сервісів - саме Instagram став неофіційним центром, де кількість матеріалу незмінно переходить в його якість. В даний час багато відомих фотохудожники та професійні фотографи відкрито говорять, що використовують Instagram в якості майданчика для публікації своїх творчих експериментів. Дуже часто інструментом їм в цьому служить тильна камера iPhone і відповідну програму з App Store. Звичайно, ми знаємо, що відсоток шедеврів в Instagram не так вже й великий і основну масу завантажуються кадрів складають обідні натюрморти і автопортрети. Але навіть у публікують їх десятками і сотнями користувачів іноді так промайне знімок, який по праву стає прикрасою стрічки.

2GIS

Ще відносно недавно в багатьох містах існували компанії або групи ентузіастів, які розробляли інтерактивні карти своїх муніципальних утворень. Карти були дуже різні за якістю, за зручністю, повноті пропонованої інформації. Практично всі вони розроблялися виключно для платформи Windows і працювали на ПК.

Картографічний пакет-довідник 2GIS новосибірської компанії «Техноград плюс» теж спочатку був локальним проектом. Але саме його автори першими побачили перспективу цього ринку і знайшли сили і засоби для перетворення проекту в універсальну платформу, яка охоплює майже всі великі міста Росії і найближчого зарубіжжя. Можливо, спочатку, карти 2GIS для інших (Новосибірська) міст поступалися в точності місцевим аналогам, але у пакета спочатку були дуже сильні козирі: швидкий тривимірний движок, зручний інтерфейс, велика кількість інформації з розташуванням фірм і установ, телефонами, режимами роботи і так далі . Нарешті, 2GIS регулярно і оперативно оновлював дані.

Нарешті, 2GIS регулярно і оперативно оновлював дані

Новий виток у розвитку пакету трапився, коли з'явилися версії 2GIS для мобільних платформ. Вони не поступалися за зручністю комп'ютерної версії, ділячи з нею базу даних міст.

В даний час пакет 2GIS для iOS є удобнейшим інструментом міської навігації, відмінним довідником по фірмам і установам міста, довідником по новобудовах і гарною підмогою в туристичних поїздках по Росії.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: