Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Скільки коштує просування сайту в Google

 1. З чого складається ціна
 2. Кому ви платите за послуги
 3. Що входить у вартість SEO-просування
 4. Як платити за SEO-просування
 5. Комплексна робота над сайтом
 6. Плата за трафік
 7. Плата за позиції
 8. Плата за конверсію
 9. Раз заплатив - раз отримав
 10. Як же вибирати підрядника

Ви вже стикалися з тим, що студії і виконавці називають абсолютно різну вартість SEO-просування? Тут немає звичних матеріалів, якість яких можна оцінити на дотик, немає і характеристик потужності, країни збірки і т.д. Для 90% замовників стає незрозуміло - за що вони повинні платити гроші, якщо на словах все досить абстрактно.

Для 90% замовників стає незрозуміло - за що вони повинні платити гроші, якщо на словах все досить абстрактно

Отже:

 • Чому вартість послуг оптимізації відрізняється у різних виконавців?
 • З чого формується ціна?
 • Чому один виконавець згоден на оплату за результат, в той час як інший не береться без передоплати?
 • Який спосіб розрахунку вибрати і чи варто вірити гарантіям?

На всі ці питання ми вже підготували відповіді.

З чого складається ціна

За стандартом вартість SEO-просування складається з 3 компонентів:

 1. Послуги фахівців (робота команди над проектом - оплата за трудочасов).
 2. Витрати на закупівлю посилань і рекламу.
 3. Підключення платних ресурсів, сервісів аналітики.

Це база. При випаданні з ланцюжка будь-якого компонента ви заощадите, але втратите швидший і довгограючий результат. Так що в перспективі краще економити на інших моментах.

Кому ви платите за послуги

Звичайно, якщо ви звернулися до фрілансера - безпосередньо платите йому. Але якщо ж знайшли виконавця в особі веб-студії, тут вже вартість закономірно розподіляється на команду:

 • SEO-спеціаліст (далі сеошник);
 • помічник сеошника;
 • лінкбілдер;
 • аккаунт-менеджер.

Перед початком оптимізації менеджер або сеошник оцінює обсяг роботи і прогнозує приблизні витрати по часу. Саме від кількості витрачених годин слід відштовхуватися при формуванні ціни.

У перший час роботи над проектом, якщо у вас в штаті немає програміста, до ціни можуть додаватися послуги штатного web-developer'a. Його завдання полягає в оптимізації коду - усунення помилок або причин, що стопорить подальшу розкрутку.

Крім цього деякі веб-студії пропонують послуги (або вони вже входять у вартість) інтернет-маркетолога , Фахівця з контекстної реклами, копірайтера. Всі ці професії правда потрібні, і правда важливі.

Що входить у вартість SEO-просування

І знову-таки все залежить від ситуації. Наприклад, сайту, який ще не оптимізувався раніше, буде потрібно для початку робота з внутрішнім наповненням. Це і оцінка структури, збір семантики, формування метатегов, написання оптимізованого контенту і т.д.

Для сайтів, які вже пройшли всі етапи внутрішньої оптимізації і на даний момент потребують аналізу і зовнішньому просуванні - вартість буде зовсім інша.

Так що умовно етапи просування можна розділити на:

 • базову;
 • циклічну.

У перший пакет по можливості повинен входити SEO-аудит. Про нього ви можете прочитати в нашій статті «5 етапів SEO-аудиту» . Завдяки йому створюється стратегія подальшого розвитку проекту, виявляються закладені в коді ще на етапі розробки сайту помилки, а також перевіряється код на наявність всіх необхідних для просування нюансів.

Інтернет маркетинг на сьогодні рідко яка компанія може вам запропонувати. Комплексний маркетинговий аналіз дозволяє зануритися в тематику проекту. Детально вивчити попит, потреби регіону, на який просувається ресурс, психологію покупок. Що згодом можна використовувати, для створення привабливих тригерів на сторінці, поліпшення юзабіліті, створення відповідної структури.

На базовому етапі формується план подальшої оптимізації . Залежно від кількості цільових сторінок, роботи по базовому просуванню можуть розтягнутися на кілька місяців. Належить зібрати детальний семантичне ядро, скласти унікальні метатеги, тексти і т.д. Так що чим більше має бути роботи - тим більше треба платити.

Деякі веб-студії пропонують оплату за оптимізацію сторінок, розраховуючи сео-пакети, наприклад, на 20 урлов. Тобто 20 - вони оптимізують, за інші доведеться доплатити. Чи не найправильніша тактика, адже ресурс набагато ефективніше просувати комплексно, ніж шматками.

Друга частина - циклічна, вона ж основна і розрахована в основному на:

 • нарощування маси;
 • крауд-маркетинг;
 • наповнення сайту унікальним контентом;
 • повторне розширення структури сайту і добір семантики;
 • доробка юзабіліті за фактом аналізу даних систем статистики;
 • коригування мета описів на посадочних сторінках;
 • впровадження додаткової перелинковки для користувачів.

Щоб правильно розподілити зусилля і не перестаратися, адже фільтри за переоптімізацію ще не скасували, потрібен постійний контроль тім-лідера. Це може бути сео-фахівець в зв'язці з маркетологом. Останній відстежує показники оптимізації, аналізує шляхи отримання максимальної вигоди для ресурсу і радиться з сеошник, складаючи стратегію подальших дій.

За що доведеться платити окремо:

 • копірайтинг (написання текстів для сайту і статей для зовнішньої оптимізації);
 • закупівлю посилань.

У копірайтингу багато нюансів, які роблять текст дорожче або ж дешевше. Наприклад, унікальність 90% - це вже зниження вартості готового продукту. В основному сеошникі, при написанні ТЗ, вказують необхідну унікальність. Читабельність і якість готового матеріалу багато в чому визначає його ціну. У більшості випадків розраховується вона за схемою - Х руб. / Тисяча знаків.

Посилання ж можуть закуповуватися безпосередньо або через біржі. Їх вартість встановлює власник ресурсу.

Як платити за SEO-просування

Ви вже знаєте, на які параметри і послуги розраховувати. Політика ціноутворення в кожній студії своя, заснована на досвіді, успішності проробляється роботи і т.д. Способи оплати також можуть відрізнятися. В основному вам пропонують платити за:

 • комплексну роботу;
 • трафік;
 • позиції;
 • конверсію.

У вас є можливість вибрати саме ту характеристику, яка на ваш погляд має пріоритетне значення для ресурсу. Для інтернет-магазину, наприклад, це конверсія і трафік, для інформаційного порталу - трафік і т.д. Це все умовно і залежить від специфіки і спрямованості бізнесу.

Комплексна робота над сайтом

Найчастіше - місячна або квартальна оплата. Прозорий бюджет. Замовник платить за трудочасов і додаткові витрати, як копірайтинг або покупка посилань.

У студії - статичний дохід і розпланований на багато місяців вперед графік робіт, що проводяться.

Плата за трафік

Ви платите тільки за кожного унікального відвідувача. Тобто обумовлену вартість за одиницю трафіку.

Плюс в тому, що платите вже по факту за результат. Тобто - гарантії того, що він буде. Якщо не буде - платити не доведеться.

Якщо не буде - платити не доведеться

Плата за позиції

Тут все просто - розраховуєтесь тоді, коли веб-ресурс займе потрібні вам позиції у видачі. Один з найдорожчих варіантів просування. Але в цьому випадку ви застраховані від невдачі: якщо сайт не займе потрібну позицію - платити не доведеться.

Плата за конверсію

Розраховуєтеся вже по факту за кожне цільове дію. Один з оптимальних варіантів розкрутки.

Пошукові системи дуже непередбачувані. Згадати тільки «Минусинськ» від Яндекса або «Пінгвіна» від Google. Без попередження буквально за добу з видачі повилітали топові проекти і ті, хто вкладав величезні гроші в закупівлю посилань. А буквально за кілька годин повністю змінилися правила «гри». Непередбачуваність пошукових систем - одна з основних причин, чому фахівці не гарантують 100% результат. Хто знає, можливо вже завтра Google приготував черговий фільтр, який занапастить репутацію десятків сайтів. Досвідчені гравці на ринку можуть обіцяти гарантії, тримаючи «руку на пульсі».

Раз заплатив - раз отримав

SEO-просування - процес перманентний. Одного разу отримавши високі позиції, ви швидко їх втратите, якщо не будете годувати сайт посиланнями, свіжим контентом, стежити за юзабіліті, поведінковими і т.д.

Тому одного разу оптимізувати ви можете, але в довгостроковій перспективі цей процес повинен бути постійним.

Як же вибирати підрядника

Все залежить від бюджету. Імениті студії пропонують свої послуги за конкурентною ринковою ціною. В їх вартість вже входить використання різних платних сервісів і програм, які дозволять на якісному рівні проводити аналіз і працювати над сайтом.

Занадто приваблива низька ціна - це ризик отримати «голу оптимізацію» без підключення необхідних інструментів.

Ви завжди можете оцінити портфоліо виконавця, знайти відгуки в Інтернеті про студію і вже робити висновки щодо виправданості ціни.

До того ж під кожен проект менеджер розраховує унікальну вартість, виходячи з тематики, конкуренції, регіону просування і вимог до результату.

З чого формується ціна?
Чому один виконавець згоден на оплату за результат, в той час як інший не береться без передоплати?
Який спосіб розрахунку вибрати і чи варто вірити гарантіям?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: