Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що таке арбітраж криптовалюта? Приклади з таблицями в 2019 році

 1. Що таке арбітраж криптовалюта?
 2. Як заробляти на арбітражі криптовалюта
 3. Міжбіржові арбітраж криптовалюта
 4. недоліки
 5. витрати
 6. ліквідність
 7. ризик
 8. ускладнена схема
 9. біржові депозити
 10. недоліки
 11. внутрібіржевие трикутник
 12. ПО для арбітражу криптовалюта

І новачки, і досвідчені трейдери використовують арбітраж криптовалюта, щоб отримувати стабільний дохід, а то і зовсім зірвати куш

І новачки, і досвідчені трейдери використовують арбітраж криптовалюта, щоб отримувати стабільний дохід, а то і зовсім зірвати куш. Серед типових арбітражів в кріптоміре виділяють угоди з біткоіни і лайтконом, але варто розуміти, що оскільки їх курс паралельно вважається і не найстабільнішим, то варто оцінювати потенційні ризики, і можливо, працювати з іншими монетами.

Універсальність способу підтверджується тим, що його можна застосовувати, як на біржі криптовалюта poloniex , Так і EXMO і інших майданчиках, а крім цього використовувати, як в разі роботи крипта - крипта, так і фіат - крипта. Як отримати максимальну вигоду від ринкової стратегії - прямо зараз на GQ Blog Monitor.

Що таке арбітраж криптовалюта?

Сьогодні трейдинг криптовалюта не тільки перестав бути чимось дивним, а й цілком надовго укорінився в житті кожного інвестора, і кожен день ми зустрічаємося з різними поняттями, в яких необхідно розбиратися і розуміти. Наприклад, ви торгуєте біткоіни на біржі криптовалюта exmo , Де курс становить 10 тис. Доларів. Купивши монету там за таку суму, йдете на інший майданчик, де курс продажу - вже 10,2 $ за ВТС. Ця різниця і є арбітраж криптовалюта. По суті, подібна технологія допомагає нам збільшити наші інвестиції в інтернеті, адже граючи на різниці курсу, а крім цього використовуючи паралельно кілька крипт або зовсім пар крипта - фіат, можна істотно підняти свій профіт.

Арбітраж - традиційний метод торгівлі, не дарма позначається, як справедливий метод торгівлі. Фактично, такий тип стратегії є базовим в спекулятивному сегменті.

Як заробляти на арбітражі криптовалюта

Експерти стверджують, що стратегія при розумному використанні може збільшити ваш дохід до 300-400% на рік, зрозуміло, це занадто фантастичні цифри, але використовуючи стратегію, можуть стати цілком реальними. Плюс, варто приймати рішення швидко, але виважено, а ще один цінний рада, який і мене виручав, і я вам рекомендую - не скупитися, часом не правильно чекати надзвичайною ціни, нехтуючи хорошим пропозицією.

Пам'ятайте: нова угода приносить нові можливості.

Пропоную вам 3 способи, як постаратися заробити мільйон, якщо основний інструмент - криптовалюта. Класична схема технології, яка працює тільки в межах одного майданчика, виглядає так:

Крок 1

У нас є 1000 доларів, на які ми купуємо 4,3 Monero. Крок 2 Обмінюємо на 11,3 NEM. Крок 3 А потім NEM переводимо 1020 доларів.

Складність роботи в тому, що необхідно:

 • Точно підібрати пари для роботи з високим показником різниці курсу в плюсовом напрямку;
 • Чи не затягувати з покупкою і продажем;
 • Постійно стежити за різницею курсів.

Міжбіржові арбітраж криптовалюта

Заробити можна і використовуючи арбітраж між біржами криптовалюта. Фактично, ми використовуємо ту ж класичну схему, але не в рамках одного майданчика, а двох.

Крок 1

У нас є 1000 доларів, на які на біржі Binance
ми купуємо 1,35ETH (курс 736 доларів за 1 ефір) Крок 2 Продаємо ETH на біржі Yobit за 745 доларів за монету Крок 3 Отримуємо 1012 доларів. Чистий прибуток 12 доларів.

недоліки

Перш за все, цей спосіб вимагає постійного контролю над роботою різних майданчиків, щоб знайти максимально вдалий курс. По-друге, цей арбітраж повинен бути фінансово вигідним, оскільки біржі стягують комісію за операції. Плюс, необхідно враховувати комісію за введення або виведення фіата для покупки. Отримати солідний профіт в цьому випадку можна, якщо займатися великими партіями продажу, тому наперед необхідно детально оцінювати ліквідність і умови виведення коштів з тієї чи іншої біржі криптовалюта.

Спосіб дозволяє працювати не тільки в парі фіат - крипта, але ще і крипта - крипта. Він коректно працює, якщо спочатку ви не купуєте монети, а працюєте з припасеними раніше, прибираючи надлишки на комісії і витрачений час на покупку токенів.

витрати

Уявити цю категорію можна декількома пунктами:

 • Комісія за операцію на біржі;
 • Комісія за введення і виведення коштів;
 • Комісія, якщо ви купуєте за фіат крипту на біржі або через обмінник.

Також до цієї категорії можна віднести і тимчасові особливості, оскільки торгівля деякими криптами швидше, ніж іншими. Зокрема, причина падіння популярності біткоіни для арбітражної торгівлі в тому, що у Ріплі, швидкість транзакції в кілька разів швидше.

ліквідність

Цей показник настільки нестабільний, що, якщо вас цікавить арбітраж криптовалюта як основний засіб заробітку, тоді варто займатися тільки цим і постійно контролювати котирування, щоб не прогадати максимально вигідний показник. По суті, нам важливо купити дешевше, а продати дорожче, а показники змінюються щодня, і варто чітко для себе визначати стратегію.

Деякі досвідчені трейдери спеціально вибирають пари, які не славляться величезними стрибками в ціні, при цьому вони готові отримувати стабільно, але менше, ніж ризикувати солідними вкладеннями.

ризик

Основний ризик в стратегії - це не вгадати з тієї чи іншої валютою, Фіат і напрямком зростання курсу. Але при цьому варто розуміти, що в житті все динамічно і не стійке, тому сьогодні курс не в вашому напрямку, завтра може виявитися кардинально протилежним, і головне дочекатися цього «самого» завтра. Для того щоб мінімізувати ризик, зокрема під час роботи на кількох майданчиках, можна використовувати трохи ускладнену схему.

ускладнена схема

Це варіант підходить для тих трейдерів, які мають кілька кріптовалютних депозитів на різних біржах.

Крок 1

На депозиті Yobit у нас є 100 Monero і 10 ВТС.
На EXMO є аналогічна сума, тому в загальному 200 XMR і 20 ВТС. Крок 2 На біржі Yobit купуємо ще 50 монери, продаючи 1 ВТС.
Отримуємо 250 монери і 9 ВТС. На EXMO продаємо 200 монери, і отримуємо 11 ВТС. Крок 3 Переводимо на Yobit 11 ВТС. Крок 4 Сумарно отримуємо 250 XMR і 10 ВТС.

Зрозуміло, що подібний арбітраж приблизний, і вигідні пари варто визначати кожен день з урахуванням курсу і тенденцій на тій чи іншій біржі. В економіці прийнято виділяти і календарний арбітраж, але в разі роботи з криптовалюта так можна назвати виключно контракти на ф'ючерсах, оскільки вони мають строго визначений термін або момент завершення.

біржові депозити

Ця стратегія спрямована на середньо і довгострокові перспективні угоди, тому частіше застосовується в технологіях памп і дамп. Говорячи про основні переваги арбітражу криптовалюта за допомогою депозитів, виділю такі:

 1. Депозит вже готовий і сформований, тому не витрачаємо час на його створення;
 2. Паралельно працюємо з декількома майданчиками і декількома криптовалюта, а це суттєвий плюс в диверсифікації;
 3. Все, що нам потрібно, стежити за курсом, щоб забезпечити вигідний міжбіржові спред.

Прозора технологія має і свої певні недоліки, а про них - далі і детальніше.

недоліки

В технології не вказуються комісії за введення або виведення коштів, які у кожної площадки свої. Іноді міжбіржові спред настільки незначний, що навіть не варто витрачати час на проведення операцій, хіба що просто для того, щоб отримати певний досвід. По-друге, не завжди можна вгадати з відповідними парами для роботи, а крім цього дочекатися того самого потрібного моменту. По-третє, розмір максимального профіту залежить від розміру депозиту - чим більше вкладаєш, тим більше можеш отримати.

Ще один момент - не завжди безпечно зберігати гроші на тій чи іншій біржі, а час поповнювати аккаунт через гаманець теж потрібно враховувати в роботі. Деякі стверджують, що математичні схеми настільки нудні і не зовсім актуальні, якщо ми говоримо про криптовалюта, але, якщо розуміти, що торгівля криптой піддається аналогічним правилам, що і торгівля на продуктовому ринку, я б радила все ж звертати увагу на стратегії, які вже зарекомендували себе з роками. Для тих, хто ще думає, куди вкласти рублі , І приймає рішення відкрити для себе світ трейдингу криптой - варто розуміти і позитивні, і негативні сторони стратегії, і підходити до будь-якої фінансової операції зважено.

внутрібіржевие трикутник

Ця схема працює всередині одного майданчика, але при сприятливих умовах може принести кожному з нас непоганий прибуток, але тільки, якщо спостерігається зростання однієї котирування і стрімке падіння інший, і ви вгадали, який саме напрямок використовувати.

Крок 1

На біржі Yobit ми купили за 9500 доларів 1 ВТС. Крок 2 Далі ми купили за 10000 Ріплі за 1 ВТС. Крок 3 Ми продали 1000 Ріплі на суму 10000 доларів

Звертаю увагу, що це все приблизні цифри, і вони використовуються виключно для того, щоб візуально продемонструвати стратегію роботи.

Говорячи про трикутнику, я б виділила ще 3 топові вершини, які важливі для роботи саме в такий стратегії:

 • Постійно працювати з різними криптами, попередньо вивчивши їх поведінку на ринку;
 • Регулярно стежити за різними напрямками курсів - що найбільш вигідно в поточний момент;
 • Пам'ятати про 3 важливих моментах в трейдингу: час - ціна - інтуїція.

Іноді правило трикутника називають саме так, оскільки пропонують для роботи відразу 3 валюти: 2 крипти і 1 фіат.

Я вже уточнювала, щоб арбітраж спрацював найкращим чином, необхідно не тільки відмінне знання ринку, а й постійний контроль за курсами і котируваннями, а це означає - необхідно витрачати досить багато свого часу. Згодом почали з'являтися спеціальні додатки для спрощення роботи, і про них далі більш детально.

ПО для арбітражу криптовалюта

Основна перевага - не треба в цілодобовому режимі стежити за появою потрібної ціни, а крім цього, такі програми, як на мене, допомагають трохи стабілізувати псіхофон - відпускаєш ситуацію і насолоджуєшся трейдингом, а там, як правило, і прибуток простіше приходить. Однією з таких програм є Haasbot, яка дозволяє і новачкам, і акулам працювати з арбітражем, але при цьому бере на себе частину функцій:

 • Працює паралельно з декількома майданчиками для визначення кращих варіантів покупки і продажу;
 • Оповіщає користувача про найкращих курсах в тій чи іншій парі;
 • Працює в цілодобовому режимі і швидко, а також надійно і максимально грамотно приймає рішення про ту чи іншу операцію.

Але є і онлайн-сервіси, які допомагають моментально оцінювати актуальний курс валюти з урахуванням кількості завершених угод, середньої ціни, кількості бірж, куди крипта додана для торгів. Одним з таких сайтів є bitcoinity. Якщо ви тільки освоюєте арбітраж, тоді він допоможе вам бачити актуальну вартість і розуміти, чи є вигода в поточний момент працювати з монетою.

По суті, арбітраж - це налагоджена і більш ефективна схема трейдингу криптовалюта, яка заточена на отримання прибутку за рахунок декількох операцій і не передбачає тривалого зберігання монет у гаманці. Подібний спосіб дозволяє постійно збільшувати капітал за рахунок частоти угод і їх обсягу, але лише при грамотному підході, який мінімізує ризики і попередньому розрахунку всіх витрат, якщо мова йде про міжбіржові способі. Традиційно бажаю вам, щоб ця стратегія виявилася ефективною і змогла принести очікувану стабільно високий прибуток, як в крипті, так і Фіат.

Передплачуйте і завжди будьте в курсі останніх новин:

 1. Канал телеграм
 2. вКонтакте

Що таке арбітраж криптовалюта?
Що таке арбітраж криптовалюта?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: