Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що дає реєстрація на сайті

 1. Що дає реєстрація на сайті?
 2. Реєстрація на сайті і вхід на сайт, в чому різниця?
 3. Як зробити реєстрацію на сайті?
 4. Що таке логін і пароль?
 5. Про умови використання того чи іншого сайту
 6. Що дає реєстрація на сайті?
 7. Звичайна реєстрація на сайті - перший вид реєстрації
 8. Реєстрація на сайті через соціальні мережі - другий вид реєстрації
 9. Інвайт - третій спосіб реєстрації
 10. Довіряй але перевіряй

Більшість сайтів безкоштовні Більшість сайтів безкоштовні. Разом з тим, відвідуючи який-небудь сайт, часто потрібно зробити певні дії, звані реєстрацією, щоб отримати допуск:

 • до розширеного вмісту ресурсу і
 • до його додаткового функціоналу.

Спробуємо розібратися в наступних питаннях:

 • Що таке реєстрація на сайті?
 • Реєстрація на сайті і вхід на сайт, в чому різниця?
 • Як зробити реєстрацію на сайті?
 • Що таке логін і пароль?
 • Про умови використання того чи іншого сайту
 • Звичайна реєстрація на сайті - перший вид реєстрації
 • Реєстрація на сайті через соціальні мережі - другий вид реєстрації
 • Інвайт - третій спосіб реєстрації
 • Довіряй але перевіряй

Що дає реєстрація на сайті?

Реєстрація на сайті - це дії, спрямовані на створення особистий обліковий запис на web-ресурсі, з метою отримання доступу до його повного функціоналу (будь то розширені можливості або доступ до сторінок Інтернет-ресурсів, переглядати які можливо лише після реєстрації).

Тобто, реєстрація - це спосіб входу (або отримання можливості входу) на певний web-ресурс. У більшості випадків це процес обов'язковий, особливо це стосується соціальних мереж, де можливості користувачів без реєстрації обмежені.

Реєстрація на сайті і вхід на сайт, в чому різниця?

Вхід можливий тільки після того, як пройдена реєстрація. Один раз досить зареєструватися на сайті, а потім можна багаторазово заходити на сайт через опції «Увійти», або «Вхід». Таким чином, реєструємося на будь-якому сайті тільки один раз, а потім заходимо на нього в міру необхідності стільки раз, скільки потрібно.

Розглянемо на конкретних прикладах, в чому відмінність Реєстрації на сайті від Входу на нього. На малюнку 1 представлений портал гос.услуг, де треба спочатку тільки один раз пройти реєстрацію (цифра 2 на рис. 1). Потім можна скільки завгодно раз заходити на цей портал через кнопку «Вхід» (цифра 1 на рис. 1).

Мал. 1 Реєстрація та вхід на порталі держпослуг

Нижче на малюнку 2 представлена ​​Яндекс.Пошті. Тут теж реєструємося один раз по кнопці «Завести ящик» - цифра 2 на рис. 2, докладніше про це тут.

Після реєстрації користуватися Яндекс.Пошті можна буде

 • через кнопку «Увійти» (цифра 1 на рис. 2),
 • або через соціальні мережі (цифра 3 на рис. 2).

Мал. 2 Реєстрація (Завести ящик) і вхід (Ввійти) на Яндекс.Пошті

Як зробити реєстрацію на сайті?

Єдиної системи реєстрації на всіх веб-сайтах немає. На кожному сайті реєстрація відбувається за правилом «хто на що здатний», що більше схоже на відсутність будь-яких правил. Проте, є спільні моменти. Почнемо з термінів, що застосовуються при реєстрації на сайтах.

Як правило, відразу після реєстрації створюється

 • аккаунт користувача,
 • його також називають обліковим записом,
 • іноді - це особистий кабінет користувача.

В Інтернеті також зустрічаються такі вирази з приводу реєстрації на сайтах:

 • Авторизуватись (від слова «Авторизація», означає ввести свій логін і пароль, отримані при реєстрації на сайті).
 • Залогінитися (означає «Ввести логін», іноді це означає зареєструватися, іноді - увійти під своїм логіном і паролем).
 • Зарегиться (скорочення від «Зареєструватися», тобто, «пройти реєстрацію»).

Таким чином, зазвичай загальними ознаками (явищами) у всіх реєстрацій є логін і пароль.

Що таке логін і пароль?

Логін - це ім'я, що складається з букв (латинських або російських) і цифр, які користувач придумує собі сам. Іноді логін називають ніком. Можна придумати собі якийсь один логін (нік) та всюди, де можна, його використовувати. Логін повинен бути унікальним, тобто, користувач з таким іменем повинен бути єдиним і неповторним на тому сайті, де він реєструється.

Тому якщо є на сайті користувач з логіном «compgramotnost» або «Надія», то новому користувачеві, який хоче використовувати аналогічне ім'я (нік), можна порекомендувати додати цифри, наприклад, «compgramotnost01» або «Надежда01».

Пароль зазвичай складається не менше ніж з 6-ти символів. Про інші особливості при складанні пароля я писала тут . Для безпеки при введенні пароля в процесі реєстрації або входу на сайт зазвичай відображаються зірочки. Це не дозволяє «підглянути» пароль з екрану комп'ютера. Деякі сайти самі видають пароль, правда, потім його зазвичай можна поміняти.

Логіни і паролі слід неодмінно зберігати, щоб не забути, наприклад, записуючи їх в паперовий блокнотик або користуючись спеціальними програмами - так званими менеджерами паролів.

Крім логіна і пароля, при реєстрації на сайті також часто необхідно вказувати e-mail. Для реєстрації на «сумнівних» сайтах, які не викликають довіри, можна використовувати тимчасовий e-mail, про який можна прочитати тут.

Про умови використання того чи іншого сайту

Деякі сайти при реєстрації пропонують прочитати «Умови використання» або «Політику конфіденційності», «Ліцензійна угода» і т.п. По крайней мере, якщо не поставити галочку, що ознайомився з цими умовами, то реєстрація не відбудеться. Прочитав умови -не прочитав, а галочку, будь люб'язний, постав.

Написані такі «Умови використання», як правило, зубодробильним мовою виробника - юристів або авторів сайту. Проте, іноді буває дуже корисним прочитати умови використання - цю «стіну тексту», щоб здивуватися, що багато (так, напевно, майже всі) сервіси не несуть ніякої відповідальності і не дають гарантій на використання своїх послуг.

Я, до речі, рекомендую прочитати умови використання Хмари Майл ру і Яндекс.Діск. Багато цікавого є щодо відповідальності за зберігання розміщених там файлів і т.п.

Свого часу був скандал з приводу умов використання Хмари Майл ру, які називаються "Ліцензійна угода". Передбачалося, що особисті файли користувач зберігає в Хмарі на свій страх і ризик, без будь-яких гарантій з боку Майл ру. Після великого шуму в Інтернеті з цього приводу були внесені зміни в Ліцензійна угода Майл ру. До речі, це Ліцензійна угода в останньому варіанті можна знайти за адресою: cloud.mail.ru/LA/

Чи є в дійсності необхідність реєстрації на різних сайтах. І кому вона насправді потрібна:

 • користувачам,
 • власникам сайтів або
 • розробникам (програмістам) сайтів?

Що дає реєстрація на сайті?

Реєстрація на сайті (або авторизація) необхідна в першу чергу власникам сайтів для створення активних спільнот і збору інформаційних даних про цільову аудиторію свого проекту. Реєстраційні дані використовуються адміністрацією сайту для прямого зв'язку з її користувачами.

Розробник сайту використовує реєстрацію для установки на сайт додаткових можливостей, які для гостей реалізувати було б важко. Наприклад, для установки системи рейтингу, надання доступу до матеріалів «не для всіх» або для можливості відправки приватних (особистих) повідомлень.

Якщо ж говорити про користувачів, то реєстрація на сайті їм не потрібна. Багато з них намагаються уникати сайти, що вимагають обов'язкової реєстрації, особливо якщо вони заходять на сайти ненадовго і нерегулярно, наприклад, щоб один раз завантажити один який-небудь файл.

Звичайна реєстрація на сайті - перший вид реєстрації

Реєстрація може бути декількох видів. Перший з них - це звичайна реєстрація, де має бути якомога менше полів для заповнення. Ідеальний варіант включає в себе тільки поля: логін, пароль та електронну адресу.

Адміністратори багатьох сайтів роблять одну і ту ж поширену помилку, вимагають придумувати складний пароль, що складається з ряду різних цифр і букв, що створює користувачеві додаткові незручності.

В даному випадку було б достатньо лише попередити людини про те, що придуманий ним пароль занадто простий і може виявитися доступним для зловмисників. Який саме вводити пароль - право кожного користувача і не варто йому в цьому заважати.

З іншого боку, при введенні пароля на сайти типу інтернет-банку користувачам рекомендується використовувати екранну клавіатуру . Це запобігає зчитування пароля програмою-кейлогерам, записуючої все натискання на клавіші клавіатури комп'ютера.

Так само не обов'язковий дублікат пароля, так як багато хто робить в ньому помилки з першого разу. А використання капчі (введення в спеціальному полі тексту, показаного на картинці) не завжди може захистити від роботів. Краще придумати якесь питання, на який людина легко дасть відповідь, наприклад, скільки буде 2 + 2.

У будь-якому випадку зайві поля, на зразок дати народження або статі, не потрібні. Всі ці дані користувач, при бажанні, зможе вказати після реєстрації на сайті, відредагувавши свій профіль. Додаткові поля не повинні вимагати обов'язкового заповнення.

Реєстрація на сайті через соціальні мережі - другий вид реєстрації

Інший вид реєстрації на web-ресурсі, реєстрація за допомогою різних соціальних мереж (цифра 3 на рис. 2). Останнім часом він стає найпростішим для багатьох користувач, оскільки у кожного з них є своя сторінка в будь-якому подібному сервісі (ВКонтакте, Однокласники, Facebook, Twitter та ін.).

Такий спосіб дає можливість адміністраторам сайтів без проблем зареєструвати користувача, який вже має свій аккаунт у соціальній мережі. І користувачам не потрібно буде заново реєструватися ще на одному ресурсі, придумуючи новий пароль, логін, «світити» адресу своєї електронної пошти.

Однак і тут є свої мінуси. Соціальна мережа просить дозволу на надання сайту особистих даних користувача. Це багатьох відлякує, так як вони не довіряють сайтам.

Інвайт - третій спосіб реєстрації

Інвайт виглядає як пароль, що складається з букв і цифр. Він потрібен для того, щоб зареєструватися на тому сайті, де застосовується такий спосіб реєстрації.

Після реєстрації по інвайт надається доступ до закритого розділу на сайті або якісь інші можливості типу "тільки для своїх", для зареєстрованих. Можливі варіанти, навіщо потрібен такий складний доступ до реєстрації на сайті, а також як можна отримати інвайт, я описувала в цієї статті.

Довіряй але перевіряй

Звичайно, слід бути уважним при реєстрації на сайтах. І гарненько подумати, перш ніж викладати свої персональні дані, особливо дані банківської картки, номери рахунків і т.п.

Завжди слід звертати увагу на адресу сайту в браузерної рядку. є фішингові сайти - підробка під справжні, під офіційні сайти. Адреса фішингових сайту може відрізнятися від адреси цього сайту всього лише однією цифрою, або однією літерою, в загальному, одним символом. Дизайн у сайту-підробки повністю збігається з офіційним сайтом, відрізнити важко, особливо якщо входити на такі сайти по незрозуміло ким і звідки надісланим посиланнях. Якщо на фішинговому сайті залишити свій логін і пароль, то ці дані відразу потрапляють до шахраїв.

Також слід пам'ятати, що повідомляти свої паролі не потрібно нікому, в тому числі, співробітникам банків, поштових сервісів і т.п.

Навіть на такому солідному сайті як, наприклад, сайт РЖД, був такий сумний випадок, як крадіжка даних банківських карток. Я була частково постраждала від цього, про що писала тут . Після цього банк мені безкоштовно поміняв віртуальну карту для оплати в Інтернеті, інших негативних наслідків не було. І сайтом РЖД я продовжую іноді користуватися для придбання квитка на поїзд, зручно.

Напишіть в коментарях, а що Ви думаєте з приводу реєстрації на сайтах?

PS Ех, як почнеш реєструватися, так і кінця краю немає цим реєстрацій:

Особливості згоди на обробку персональних даних в інтернеті і не тільки

Як на сайті Аерофлоту пройти онлайн-реєстрацію

Реєстрація на сайті РЖД

Чому довго вантажаться сторінки сайтів: основні причини


Автор: Надія


Що дає реєстрація на сайті?
Реєстрація на сайті і вхід на сайт, в чому різниця?
Як зробити реєстрацію на сайті?
Що таке логін і пароль?
Реєстрація на сайті і вхід на сайт, в чому різниця?
Як зробити реєстрацію на сайті?
Що таке логін і пароль?
Реєстрація на сайті і вхід на сайт, в чому різниця?
Що таке логін і пароль?
Що дає реєстрація на сайті?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: