Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota. Читайте на Cossa.ru

 1. Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota Як купити і отримати SIM-карту
 2. додаток
 3. Управління репутацій бренду
 4. тарифи
 5. Як все працює: відгуки користувачів
 6. Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota
 7. прикладна програма
 8. Управління репутацій бренду
 9. тарифи
 10. Як все працює: відгуки користувачів
 11. Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota
 12. прикладна програма
 13. Управління репутацій бренду
 14. тарифи
 15. Як все працює: відгуки користувачів

Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota

Як купити і отримати SIM-карту

На даний момент пакети продаються в режимі попереднього замовлення. Щоб отримати SIM-карту, потрібно завантажити додаток Yota і залишити в ньому заявку. Після того, як заявка буде оброблена, потрібно вибрати спосіб доставки карти: самовивезення з офісу компанії, або доставка кур'єром. Щоб кур'єр віддав SIM-карту, потрібно показати йому паспорт і заплатити 500 рублів - ці гроші зараховуються на рахунок.

додаток

За допомогою програми, доступного для Android і iOS , Абоненти Yota можуть стежити за своїм балансом і самостійно управляти тарифом (додавати хвилини розмов з іншими операторами, підключати пакети безлімітних SMS).

Додаток, за допомогою якого можна стежити за своїм балансом, є і у інших операторів: у МТС і « Білайн »Додаток являє собою особистий кабінет, в якому користувач може стежити за балансом, поповнювати рахунок і міняти тариф, у« Мегафона »цілих три додатки:« Мегафон довідник абонента »І« Мегафон довідник »Дублюють інформацію з сайту та інформацію по коротким службовим номерами, а« Віджет-баланс »Потрібен для поповнення балансу.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

На відміну від інших операторів, в додатку Yota доступна функція чату зі службою підтримки (замість телефонної лінії).

тарифи

Тариф можна вибрати самостійно - в залежності від того, які функції SIM-карти користувачеві найважливіше. Базова вартість безлімітного інтернету зі швидкістю 11- 15 МБ / c для смартфона плюс безлімітні дзвінки на номери абонентів Yota становить 300 рублів на місяць. Далі користувач вибирає, скільки хвилин в місяць він витрачає на розмови з іншими операторами (вартість варіюється від 1 руб. / Хв до 1,4 руб. / Хв), і за бажанням може за 50 рублів на місяць підключити безлімітні SMS.

Додаткова плата за роумінг усередині мережі Yota по Росії не знімається.

Додаткова плата за роумінг усередині мережі Yota по Росії не знімається

Як все працює: відгуки користувачівМаксим Зенін

Заступник генерального директора з технологій, Weborama Russia

В цілому все добре, привезли швидко, голосовий зв'язок працює нормально, але от про те, що поки немає LTE під «яблучні» пристрої, потрібно було, звичайно, попередити заздалегідь.

В цілому тариф вийшов навіть трохи дорожче, ніж мій нинішній тариф у «Білайн», але відсутність 4G позбавляє цю переплату всякого сенсу. Так що користуватися SIM-картою далі не планую, поки не узгодять роботу LTE з Apple. Коли узгодять - можливо спробую ще раз.Михайло Зарін

Генеральний директор Bojole Research, співзасновник proved.co

До Yota я користувався «Білайном». У нового оператора сподобалася швидкість мобільного інтернету, хоч 4G пристроїв у мене немає. Велике проблем виникло з прив'язкою номера телефону до профілю Facebook. Для верифікації номера потрібно відправити F на короткий номер: SMS не відправилася. Є варіант із запитом та отриманням коду на телефон, спробував його - SMS з кодом не прийшло.

Є варіант із запитом та отриманням коду на телефон, спробував його - SMS з кодом не прийшло

Петро Фроляк

Арт директор

На Yota вирішив перейти просто тому, що є можливість міняти операторів, не змінюючи номери, і порівнювати якість. Плюс до всього я не згоден з ціновою політикою «Білайну», який обмежує мобільний інтернет. Мені припала до душі ідея Yota з безлімітним інтернетом і фіксованою оплатою за місяць. Але поки проблем більше, ніж переваг. Наприклад, я перестав отримувати SMS-повідомлення за операціями з банківською картою. Дзвонив в банк, проблема на стороні оператора. Це важливий момент і велика незручність.

Всі контакти зі службою підтримки через вбудований в додаток Yota-месенджер: з одного боку плюс, що не треба висіти на телефоні і чекати оператора. З іншого боку месенджер працює дуже нестабільно, буває, напишеш довге повідомлення, і воно тупо видаляється при відправці, доводиться писати заново. Сам додаток теж може бути недоступно через відсутність доступу до Мережі (це при тому, що я нібито повинен цей доступ від цього самого оператора отримувати). За швидкістю 3G і Edge, поки що нічого видатного. Можливо з LTE і 4G справи йдуть краще. Поки покористуються, планую замінити «айфон» на більш новий, а там подивимося. Поміняти оператора, як з'ясувалося, зовсім не складно і не довго.Анатолій Сморгонский

Генеральний директор Yota

На яких пристроях не працює 4G?

4G від Yota працює на всіх пристроях, крім iPhone (LTE на iPad працює). В даний час компанія Apple тестує мережу LTE Yota. Як тільки тести закінчаться, клієнти Yota зможуть користуватися 4G-інтернетом на тих моделях iPhone, які підтримують LTE. На iPad LTE працює вже зараз.

Чи правда, що МТС блокував ваше додаток?

У нашу службу підтримки надходять численні скарги від користувачів, які не можуть відправити заявку на SIM-карту через некоректну роботу нашого застосування на мобільному інтернеті МТС. При перемиканні на wi-fi або мобільний інтернет іншого оператора проблема вирішується і додаток працює коректно.

Чому не працює прив'язка номера Yota до Facebook?

Частина сервісів, які відправляють своїм користувачам повідомлення, ще не прописали нашу номерну ємність. Ми максимально оперативно зв'язуємося з представниками таких сервісів, і вони оперативно вносять нас в свої системи, після чого проблема повністю вирішується.

Чому ви вирішили вивести нового гравця на мобільний ринок, а не модернізувати «Мегафон»?

Робота різними брендами в вузькі сегменти - поширена практика і бізнес-стратегія для роботи на насичених і висококонкурентних ринках. Проникнення послуг зв'язку в РФ вже близько 170%.

Мобільний оператор Yota орієнтований на просунутих користувачів, які звикли постійно бути онлайн. Базовою послугою для нас є безлімітний мобільний інтернет, голосові послуги для нас це VAS (Value Added Services, послуги, що приносять додатковий дохід).

Ми повністю відмовилися від складних тарифних планів і пропонуємо нашим клієнтам самим формувати пакет послуг.

Як організовано керівництво в Yota, YotaPhone і Yota Sim?

YotaPhone - розробка Yota Devices, яка не має на даний момент ніякого відношення до Yota. Це дві різні компанії, з різними акціонерами і продуктами.

Вся команда Yota працює як над наданням безлімітного 4G-інтернету за допомогою модемів і роутерів Yota, так і над новим федеральним мобільним оператором. Загальним принципом для двох напрямків бізнесу компанії є безлімітний інтернет.

Чи будете ви розвивати офіси зв'язку з Росії?

Так, ми плануємо розвивати власну роздріб.

Чи буде телефонна лінія підтримки?

Ми робимо упор на онлайн-службу підтримки через чат, яким можна скористатися як в мобільному додатку Yota, так і на сайті yota.ru. Такий канал комунікації зручніше і звичніше для наших клієнтів. Це дозволяє клієнту економити свій час: йому не треба телефонувати, перемикатися в голосовому меню, чекати, коли відповість оператор. Крім того, історія листування зберігається, і вся необхідна інформація завжди залишається під рукою. Тому, якщо питання постане повторно, не треба знову звертатися в службу підтримки. Досить просто перечитати повідомлення.

Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota

Як купити і отримати SIM-карту

На даний момент пакети продаються в режимі попереднього замовлення. Щоб отримати SIM-карту, потрібно завантажити додаток Yota і залишити в ньому заявку. Після того, як заявка буде оброблена, потрібно вибрати спосіб доставки карти: самовивезення з офісу компанії, або доставка кур'єром. Щоб кур'єр віддав SIM-карту, потрібно показати йому паспорт і заплатити 500 рублів - ці гроші зараховуються на рахунок.

прикладна програма

За допомогою програми, доступного для Android і iOS , Абоненти Yota можуть стежити за своїм балансом і самостійно управляти тарифом (додавати хвилини розмов з іншими операторами, підключати пакети безлімітних SMS).

Додаток, за допомогою якого можна стежити за своїм балансом, є і у інших операторів: у МТС і « Білайн »Додаток являє собою особистий кабінет, в якому користувач може стежити за балансом, поповнювати рахунок і міняти тариф, у« Мегафона »цілих три додатки:« Мегафон довідник абонента »І« Мегафон довідник »Дублюють інформацію з сайту та інформацію по коротким службовим номерами, а« Віджет-баланс »Потрібен для поповнення балансу.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

На відміну від інших операторів, в додатку Yota доступна функція чату зі службою підтримки (замість телефонної лінії).

тарифи

Тариф можна вибрати самостійно - в залежності від того, які функції SIM-карти користувачеві найважливіше. Базова вартість безлімітного інтернету зі швидкістю 11- 15 МБ / c для смартфона плюс безлімітні дзвінки на номери абонентів Yota становить 300 рублів на місяць. Далі користувач вибирає, скільки хвилин в місяць він витрачає на розмови з іншими операторами (вартість варіюється від 1 руб. / Хв до 1,4 руб. / Хв), і за бажанням може за 50 рублів на місяць підключити безлімітні SMS.

Додаткова плата за роумінг усередині мережі Yota по Росії не знімається.

Додаткова плата за роумінг усередині мережі Yota по Росії не знімається

Як все працює: відгуки користувачівМаксим Зенін

Заступник генерального директора з технологій, Weborama Russia

В цілому все добре, привезли швидко, голосовий зв'язок працює нормально, але от про те, що поки немає LTE під «яблучні» пристрої, потрібно було, звичайно, попередити заздалегідь.

В цілому тариф вийшов навіть трохи дорожче, ніж мій нинішній тариф у «Білайн», але відсутність 4G позбавляє цю переплату всякого сенсу. Так що користуватися SIM-картою далі не планую, поки не узгодять роботу LTE з Apple. Коли узгодять - можливо спробую ще раз.Михайло Зарін

Генеральний директор Bojole Research, співзасновник proved.co

До Yota я користувався «Білайном». У нового оператора сподобалася швидкість мобільного інтернету, хоч 4G пристроїв у мене немає. Велике проблем виникло з прив'язкою номера телефону до профілю Facebook. Для верифікації номера потрібно відправити F на короткий номер: SMS не відправилася. Є варіант із запитом та отриманням коду на телефон, спробував його - SMS з кодом не прийшло.

Є варіант із запитом та отриманням коду на телефон, спробував його - SMS з кодом не прийшло

Петро Фроляк

Арт директор

На Yota вирішив перейти просто тому, що є можливість міняти операторів, не змінюючи номери, і порівнювати якість. Плюс до всього я не згоден з ціновою політикою «Білайну», який обмежує мобільний інтернет. Мені припала до душі ідея Yota з безлімітним інтернетом і фіксованою оплатою за місяць. Але поки проблем більше, ніж переваг. Наприклад, я перестав отримувати SMS-повідомлення за операціями з банківською картою. Дзвонив в банк, проблема на стороні оператора. Це важливий момент і велика незручність.

Всі контакти зі службою підтримки через вбудований в додаток Yota-месенджер: з одного боку плюс, що не треба висіти на телефоні і чекати оператора. З іншого боку месенджер працює дуже нестабільно, буває, напишеш довге повідомлення, і воно тупо видаляється при відправці, доводиться писати заново. Сам додаток теж може бути недоступно через відсутність доступу до Мережі (це при тому, що я нібито повинен цей доступ від цього самого оператора отримувати). За швидкістю 3G і Edge, поки що нічого видатного. Можливо з LTE і 4G справи йдуть краще. Поки покористуються, планую замінити «айфон» на більш новий, а там подивимося. Поміняти оператора, як з'ясувалося, зовсім не складно і не довго.Анатолій Сморгонский

Генеральний директор Yota

На яких пристроях не працює 4G?

4G від Yota працює на всіх пристроях, крім iPhone (LTE на iPad працює). В даний час компанія Apple тестує мережу LTE Yota. Як тільки тести закінчаться, клієнти Yota зможуть користуватися 4G-інтернетом на тих моделях iPhone, які підтримують LTE. На iPad LTE працює вже зараз.

Чи правда, що МТС блокував ваше додаток?

У нашу службу підтримки надходять численні скарги від користувачів, які не можуть відправити заявку на SIM-карту через некоректну роботу нашого застосування на мобільному інтернеті МТС. При перемиканні на wi-fi або мобільний інтернет іншого оператора проблема вирішується і додаток працює коректно.

Чому не працює прив'язка номера Yota до Facebook?

Частина сервісів, які відправляють своїм користувачам повідомлення, ще не прописали нашу номерну ємність. Ми максимально оперативно зв'язуємося з представниками таких сервісів, і вони оперативно вносять нас в свої системи, після чого проблема повністю вирішується.

Чому ви вирішили вивести нового гравця на мобільний ринок, а не модернізувати «Мегафон»?

Робота різними брендами в вузькі сегменти - поширена практика і бізнес-стратегія для роботи на насичених і висококонкурентних ринках. Проникнення послуг зв'язку в РФ вже близько 170%.

Мобільний оператор Yota орієнтований на просунутих користувачів, які звикли постійно бути онлайн. Базовою послугою для нас є безлімітний мобільний інтернет, голосові послуги для нас це VAS (Value Added Services, послуги, що приносять додатковий дохід).

Ми повністю відмовилися від складних тарифних планів і пропонуємо нашим клієнтам самим формувати пакет послуг.

Як організовано керівництво в Yota, YotaPhone і Yota Sim?

YotaPhone - розробка Yota Devices, яка не має на даний момент ніякого відношення до Yota. Це дві різні компанії, з різними акціонерами і продуктами.

Вся команда Yota працює як над наданням безлімітного 4G-інтернету за допомогою модемів і роутерів Yota, так і над новим федеральним мобільним оператором. Загальним принципом для двох напрямків бізнесу компанії є безлімітний інтернет.

Чи будете ви розвивати офіси зв'язку з Росії?

Так, ми плануємо розвивати власну роздріб.

Чи буде телефонна лінія підтримки?

Ми робимо упор на онлайн-службу підтримки через чат, яким можна скористатися як в мобільному додатку Yota, так і на сайті yota.ru. Такий канал комунікації зручніше і звичніше для наших клієнтів. Це дозволяє клієнту економити свій час: йому не треба телефонувати, перемикатися в голосовому меню, чекати, коли відповість оператор. Крім того, історія листування зберігається, і вся необхідна інформація завжди залишається під рукою. Тому, якщо питання постане повторно, не треба знову звертатися в службу підтримки. Досить просто перечитати повідомлення.

Що вам потрібно знати про новий мобільному операторі Yota

Як купити і отримати SIM-карту

На даний момент пакети продаються в режимі попереднього замовлення. Щоб отримати SIM-карту, потрібно завантажити додаток Yota і залишити в ньому заявку. Після того, як заявка буде оброблена, потрібно вибрати спосіб доставки карти: самовивезення з офісу компанії, або доставка кур'єром. Щоб кур'єр віддав SIM-карту, потрібно показати йому паспорт і заплатити 500 рублів - ці гроші зараховуються на рахунок.

прикладна програма

За допомогою програми, доступного для Android і iOS , Абоненти Yota можуть стежити за своїм балансом і самостійно управляти тарифом (додавати хвилини розмов з іншими операторами, підключати пакети безлімітних SMS).

Додаток, за допомогою якого можна стежити за своїм балансом, є і у інших операторів: у МТС і « Білайн »Додаток являє собою особистий кабінет, в якому користувач може стежити за балансом, поповнювати рахунок і міняти тариф, у« Мегафона »цілих три додатки:« Мегафон довідник абонента »І« Мегафон довідник »Дублюють інформацію з сайту та інформацію по коротким службовим номерами, а« Віджет-баланс »Потрібен для поповнення балансу.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама

На відміну від інших операторів, в додатку Yota доступна функція чату зі службою підтримки (замість телефонної лінії).

тарифи

Тариф можна вибрати самостійно - в залежності від того, які функції SIM-карти користувачеві найважливіше. Базова вартість безлімітного інтернету зі швидкістю 11- 15 МБ / c для смартфона плюс безлімітні дзвінки на номери абонентів Yota становить 300 рублів на місяць. Далі користувач вибирає, скільки хвилин в місяць він витрачає на розмови з іншими операторами (вартість варіюється від 1 руб. / Хв до 1,4 руб. / Хв), і за бажанням може за 50 рублів на місяць підключити безлімітні SMS.

Додаткова плата за роумінг усередині мережі Yota по Росії не знімається.

Додаткова плата за роумінг усередині мережі Yota по Росії не знімається

Як все працює: відгуки користувачівМаксим Зенін

Заступник генерального директора з технологій, Weborama Russia

В цілому все добре, привезли швидко, голосовий зв'язок працює нормально, але от про те, що поки немає LTE під «яблучні» пристрої, потрібно було, звичайно, попередити заздалегідь.

В цілому тариф вийшов навіть трохи дорожче, ніж мій нинішній тариф у «Білайн», але відсутність 4G позбавляє цю переплату всякого сенсу. Так що користуватися SIM-картою далі не планую, поки не узгодять роботу LTE з Apple. Коли узгодять - можливо спробую ще раз.Михайло Зарін

Генеральний директор Bojole Research, співзасновник proved.co

До Yota я користувався «Білайном». У нового оператора сподобалася швидкість мобільного інтернету, хоч 4G пристроїв у мене немає. Велике проблем виникло з прив'язкою номера телефону до профілю Facebook. Для верифікації номера потрібно відправити F на короткий номер: SMS не відправилася. Є варіант із запитом та отриманням коду на телефон, спробував його - SMS з кодом не прийшло.

Є варіант із запитом та отриманням коду на телефон, спробував його - SMS з кодом не прийшло

Петро Фроляк

Арт директор

На Yota вирішив перейти просто тому, що є можливість міняти операторів, не змінюючи номери, і порівнювати якість. Плюс до всього я не згоден з ціновою політикою «Білайну», який обмежує мобільний інтернет. Мені припала до душі ідея Yota з безлімітним інтернетом і фіксованою оплатою за місяць. Але поки проблем більше, ніж переваг. Наприклад, я перестав отримувати SMS-повідомлення за операціями з банківською картою. Дзвонив в банк, проблема на стороні оператора. Це важливий момент і велика незручність.

Всі контакти зі службою підтримки через вбудований в додаток Yota-месенджер: з одного боку плюс, що не треба висіти на телефоні і чекати оператора. З іншого боку месенджер працює дуже нестабільно, буває, напишеш довге повідомлення, і воно тупо видаляється при відправці, доводиться писати заново. Сам додаток теж може бути недоступно через відсутність доступу до Мережі (це при тому, що я нібито повинен цей доступ від цього самого оператора отримувати). За швидкістю 3G і Edge, поки що нічого видатного. Можливо з LTE і 4G справи йдуть краще. Поки покористуються, планую замінити «айфон» на більш новий, а там подивимося. Поміняти оператора, як з'ясувалося, зовсім не складно і не довго.Анатолій Сморгонский

Генеральний директор Yota

На яких пристроях не працює 4G?

4G від Yota працює на всіх пристроях, крім iPhone (LTE на iPad працює). В даний час компанія Apple тестує мережу LTE Yota. Як тільки тести закінчаться, клієнти Yota зможуть користуватися 4G-інтернетом на тих моделях iPhone, які підтримують LTE. На iPad LTE працює вже зараз.

Чи правда, що МТС блокував ваше додаток?

У нашу службу підтримки надходять численні скарги від користувачів, які не можуть відправити заявку на SIM-карту через некоректну роботу нашого застосування на мобільному інтернеті МТС. При перемиканні на wi-fi або мобільний інтернет іншого оператора проблема вирішується і додаток працює коректно.

Чому не працює прив'язка номера Yota до Facebook?

Частина сервісів, які відправляють своїм користувачам повідомлення, ще не прописали нашу номерну ємність. Ми максимально оперативно зв'язуємося з представниками таких сервісів, і вони оперативно вносять нас в свої системи, після чого проблема повністю вирішується.

Чому ви вирішили вивести нового гравця на мобільний ринок, а не модернізувати «Мегафон»?

Робота різними брендами в вузькі сегменти - поширена практика і бізнес-стратегія для роботи на насичених і висококонкурентних ринках. Проникнення послуг зв'язку в РФ вже близько 170%.

Мобільний оператор Yota орієнтований на просунутих користувачів, які звикли постійно бути онлайн. Базовою послугою для нас є безлімітний мобільний інтернет, голосові послуги для нас це VAS (Value Added Services, послуги, що приносять додатковий дохід).

Ми повністю відмовилися від складних тарифних планів і пропонуємо нашим клієнтам самим формувати пакет послуг.

Як організовано керівництво в Yota, YotaPhone і Yota Sim?

YotaPhone - розробка Yota Devices, яка не має на даний момент ніякого відношення до Yota. Це дві різні компанії, з різними акціонерами і продуктами.

Вся команда Yota працює як над наданням безлімітного 4G-інтернету за допомогою модемів і роутерів Yota, так і над новим федеральним мобільним оператором. Загальним принципом для двох напрямків бізнесу компанії є безлімітний інтернет.

Чи будете ви розвивати офіси зв'язку з Росії?

Так, ми плануємо розвивати власну роздріб.

Чи буде телефонна лінія підтримки?

Ми робимо упор на онлайн-службу підтримки через чат, яким можна скористатися як в мобільному додатку Yota, так і на сайті yota.ru. Такий канал комунікації зручніше і звичніше для наших клієнтів. Це дозволяє клієнту економити свій час: йому не треба телефонувати, перемикатися в голосовому меню, чекати, коли відповість оператор. Крім того, історія листування зберігається, і вся необхідна інформація завжди залишається під рукою. Тому, якщо питання постане повторно, не треба знову звертатися в службу підтримки. Досить просто перечитати повідомлення.

Чи правда, що МТС блокував ваше додаток?
Чому не працює прив'язка номера Yota до Facebook?
Чому ви вирішили вивести нового гравця на мобільний ринок, а не модернізувати «Мегафон»?
Як організовано керівництво в Yota, YotaPhone і Yota Sim?
Чи будете ви розвивати офіси зв'язку з Росії?
Чи буде телефонна лінія підтримки?
Чи правда, що МТС блокував ваше додаток?
Чому не працює прив'язка номера Yota до Facebook?
Чому ви вирішили вивести нового гравця на мобільний ринок, а не модернізувати «Мегафон»?
Як організовано керівництво в Yota, YotaPhone і Yota Sim?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: in[email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: