Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що краще Joomla або (vs) Wordpress - порівняння, переваги і недоліки

 1. Наскільки схожі WordPress і Joomla?
 2. переваги WordPress
 3. Підручники, посібники та безкоштовні ресурси
 4. Порівнюємо ціни на Вордпресс і Джумла
 5. Що краще для блогера Joomla або WordPress?
 6. Joomla vs WordPress для інтернет маркетингу
 7. Проблема вибору: Joomla або WordPress?
 8. Так що ж вибрати? Joomla vs WordPress?
 9. Правильний вибір для новачків

Створюєте ви веб-сайт, блог, онлайн магазин або будь-який інший онлайн об'єкт - вам буде потрібно для цього платформа або глибокі знання в кодуванні.

Якщо ви новачок в веб розробках, то цілком нормально, що ви можете особливо і не розбираєтеся в кодуванні.

Для цього власне і існують системи управління вмістом (CMS), такі як, наприклад, Joomla або WordPress.

На цій картинці ви побачите порівняння Joomla та WordPress

А тепер щоб ви не мучилися переведу ці пункти:

 • Easy to install - Легкість установки
 • Number of features - Кількість функцій
 • System requirements - Системні вимоги
 • Compatibility - Сумісність
 • Easy to customize - Легкість налаштувань
 • Techsupport - Технічна підтримка
 • Searchfunction - Функція пошуку
 • Themes available - Доступні теми
 • Seo options - SEO опції

Принадність роботи з CMS полягає в тому, що ви можете створювати сайт з блогом все на тому ж доменному імені. Дана система дозволяє створювати свій власний дизайн на основі готової теми або шаблону, управляти контентом і робити багато інших необхідних речей. Звичайно, нічого особливо новенького ви тут не знайдете, але для новачка в якості навчання - це ідеальний варіант.

Якщо ви зондували простори інтернету в пошуках інформації що краще сайт на Joomla або WordPress, то, швидше за все, ви знову і знову натикалися на одну і ту ж інформацію, суть якої в наступному: для новачків, блогерів і більшості веб майстрів WordPress-це найкраще рішення.

Однак для любителів різноманітних технічних штучок Joomla краще. Втім, обидві ці системи дуже гарні, але більшості людей все ж хочеться працювати з простою в експлуатації системою, а такою є WordPress.

Якщо ви як і раніше не віддали перевагу жодній з систем і хочете зрозуміти, що вам до душі вибрати Joomla або все ж сайт на WordPress, то вам необхідно зрозуміти кілька принципових вещей.Большінство хостингових компаній надають безкоштовний доступ до обох цих систем, тому тут не стоїть питання ціни.

Однак якщо ви плануєте найняти дизайнера, то тоді дійсно доведеться задуматися про вартість кожної з цих систем. При цьому буде дуже важливо подумати не тільки про ціну і про тимчасові витрати, а й про інші важливі аспекти.

Наскільки схожі WordPress і Joomla?

Якби я став порівнювати хостинг Joomla з хостингом WordPress років так 5 назад, то текст моєї статті разюче відрізнявся від нинішнього, тому що за цей час дуже багато що змінилося. Обидві системи зросли на голову, але при цьому вони надають користувачам досить схожі послуги, ніж це було раніше. Якщо поглянути на їх функції, то стає зрозумілим, що ці системи дуже схожі для кінцевого користувача.

Варто відзначити, що жорстка конкуренція між Joomla та WordPress істотно зіграла на руку звичайним користувачам. Обидві системи еволюціонували і заповнили багато недоліків. Варто також зрозуміти, що відтепер між цими двома система не лежить прірва, тому і зробити вибір між Joomla vs WordPress не так-то просто. Саме тому пропоную вам зробити порівняння WordPress і Joomla:

переваги WordPress

переваги Joomla

Для створення сайту і блогу WordPress - це одна з найпотужніших систем з управління контентом. З її допомогою ви зможете створювати кілька профілів авторів, управляти великим обсягом контенту; існує величезний вибір тим і всіляких плагінів. Крім того WordPress має дуже чуйним і зрозумілим інтерфейсом, а також набором функцій з якими розбереться навіть школяр. Віддавши перевагу Joomla, ви отримаєте потужний інтерфейс, який досить простий у використанні. Дана система також розроблена таким чином, що з її допомогою легко управляти великим обсягом статей. Крім того, хостинг Joomla дуже популярний, тому ви з легкістю зможете знайти хостінговую компанію, яка запропонує економічні тарифи для Joomla.

Підручники, посібники та безкоштовні ресурси

На просторах інтернету ви зможете знайти величезну кількість різних навчальних посібників з користування як WordPress, так і Joomla. Однак у зв'язку з тим, що користувачів WordPress все-таки на порядок більше, ресурсів, що надають інформацію по WordPress, а також різних спільнот набагато більше.

Вибравши WordPress, вам буде легше знайти відповідь на яке вас цікавить по користуванню даної CMS, як на різних тематичних форумах, так і на офіціальномфоруме підтримки користувачів WordPress. Більш того, багато вордпрессовскіе теми мають власні форуми, де можна отримати допомогу по специфічним функціям.

Більш того, багато вордпрессовскіе теми мають власні форуми, де можна отримати допомогу по специфічним функціям

У веб-хостингу Joomla також досить підтримки, але в порівнянні з WordPress співтовариство Joomla набагато менше. Користувачів Joomla менше, тому і навчального матеріалу для новачків також на порядок менше, ніж у WordPress.

Ви також не знайдете так багато відео-уроків, самовчителів і підручників по користуванню Joomla, як це є у WordPress, тому новачкам веб розробок краще віддати перевагу WordPress.

Порівнюємо ціни на Вордпресс і Джумла

Якщо ви хочете когось найняти для розробки дизайну вашого сайту, а потім повністю взяти на себе управлінням їм, то ви повинні розуміти, у скільки вам обійдеться як Joomla, так і WordPress. В силу популярності WordPress знайти фахівця зі створення такого сайту буде набагато легше, також ви менше йому заплатите, ніж це буде за створення сайту на Joomla.

Більшість дизайнерів візьмуть за розробку сайту на WordPress менше $ 500 (в залежності від розміру сайту), а ось якщо ви віддасте перевагу Joomla, то приготуйтеся викласти понад $ 1,000, так що якщо порівнювати ціни, то і тут WordPress виграє.

Що краще для блогера Joomla або WordPress?

Одне з основних відмінностей Joomla та WordPress полягає в тому, з чого вони почали. WordPress спочатку замислювався як платформа для блогу і тільки потім були додані всі функції, що дозволяють цій блогової платформі функціонувати як повноправною CMS. Що стосується Joomla, то вона спочатку була традиційною CMS, до якої були додані блогові функції.

З урахуванням усього вищесказаного, у вас не повинно залишитися ніяких сумнівів - для блогера WordPress краще!

Joomla vs WordPress для інтернет маркетингу

Побудова лендінгових сторінок, нарощування авторитету сайту, а також використання сайту уметою інтернет маркетингу - все це вимагає ретельного вибору CMS і копіткої роботи. Новачки, вибравши Joomla, при побудові лендінгових сторінок витратять набагато більше часу і сил, ніж це було б, зробивши вони вибір на користь WordPress. Хоча Joomla ідеально підходить для лендінгових сторінок, вона вимагає великих знань і навичок.

Висновок очевидний: для новачків в сфері інтернет маркетингу WordPress - це найкраще рішення.

Проблема вибору: Joomla або WordPress?

Якщо поглянути на WordPress і Joomla, то перша система краще другий. Хоча Joomla по-режнему входить в трійку найпопулярніших CMS; вона поступається WordPress в легкості управління і за кількістю SEO переваг. До речі, в трійку найбільших систем управління вмістом входить Drupal, яка надає великий вибір налаштувань, орієнтованих для веб розробників. А що стосується Joomla, то вона знаходиться десь посередині.

Для більшості користувачів WordPress - це сама зрозуміла система, з якої зручно починати робити перші кроки в веб розробках. Крім того вона має безліч функцій і можливостей, які не потребують великих затрат часу на освоєння. Однак Joomla - це свого роду ветеран даної області, тому існує досить багато великих сайтів до сих пір використовують Joomla.

Так що ж вибрати? Joomla vs WordPress?

Вибираючи між двома найпопулярнішими CMS, необхідно, перш за все, відповісти собі на питання: «Що ви хочете зробити?» І «Як ви збираєтеся це реалізувати?». Іноді для певних типів сайтів або блогів краще підходить та чи інша CMS, а часом вибір системи - це всього лише справа особистих уподобань.

Якщо ви не є досвідченим веб розробником, то вам, звичайно ж, буде легше працювати з WordPress, а якщо ви майстер в даній області, то тут вже в гру вступають особисті переваги. Багато досвідчених розробники на питання: «Яка CMS краще Joomla або WordPress» - дадуть відповідь, що не можна порівнювати ці дві системи, тому що вони обидві гарні і надають різні переваги.

Joomla складніше освоїти, тому новачкам краще підійде WordPress. Крім того, в WordPress легше працювати при наявності багатьох користувачів. Однак якщо вам необхідно управляти тисячами записів сайту або блогу, то краще віддати перевагу Joomla, тому що в ній передбачені спеціальні функції для такого випадку.

Вибір між Joomla та WordPress може бути також заснований на перевазі інтерфейсу системи. У обох цих систем передбачені безкоштовні демо, що дає уявлення про те, як виглядає админка, тому обов'язково подивіться їх, порівняйте і тільки потім зробіть вибір.

Правильний вибір для новачків

Після того як ви зважите все «за» і «проти», а також визначитеся з поставленими цілями і способами їх реалізації, то швидше за все, ви віддасте перевагу WordPress ніж Joomla. У будь-якої категорії, якщо порівнювати ці дві системи, WordPress краще для новічков.Однако це зовсім не означає, що WordPress набагато краще Joomla, просто Joomla зручніше використовувати в певних областях і її складніше освоїти. Для початківців веб розробників Joomla може здатися заплутаною.

WordPress - це гранично зрозуміла і легка в використанні система. Новачкам буде набагато легше і простіше побудувати сайт / блог на WordPress, ніж на Joomla. А ще якщо ви збираєтеся керувати своїм сайтом / блогом без допомоги професіоналів, то знову ж таки, WordPress краще.

Наскільки схожі WordPress і Joomla?
Так що ж вибрати?
Joomla vs WordPress?
Наскільки схожі WordPress і Joomla?
Що краще для блогера Joomla або WordPress?
Проблема вибору: Joomla або WordPress?
Так що ж вибрати?
Joomla vs WordPress?
Вибираючи між двома найпопулярнішими CMS, необхідно, перш за все, відповісти собі на питання: «Що ви хочете зробити?
» І «Як ви збираєтеся це реалізувати?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: