Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що таке блог і як його створити на безкоштовному движку WordPress, оптимізація і заробіток на своєму інтернет-щоденнику

 1. Що таке блог, навіщо він потрібен і які бувають щоденники
 2. На якому безкоштовному движку створити свій блог
 3. Покрокове керівництво створення блогу на WordPress
 4. Оптимізація інтернет-щоденника, його розкручування і просування
 5. Як заробляти на своєму блозі по максимуму

Привіт, шановні читачі KtoNaNovenkogo.ru. Сьогодні стаття почнеться з того, що ми спробуємо дати визначення слову «блог», дізнаємося що це таке і чим він відрізняється від звичайного сайту, які блоги найчастіше зустрічаються в інтернеті і, власне, навіщо вони потрібні і чому їх легше просувати і розкручувати самому , Ніж звичайні проекти.

просувати і розкручувати самому

Ну, а потім я спробую узагальнити всю інформацію, яка є на KtoNaNovenkogo.ru з приводу того, як самому безкоштовно створити свій блог на движку WordPress, як його розкрутити і почати заробляти на ньому (а як же, все в цьому світі має оплачуватися, іноді, правда, гроші замінюються подяками, Тешен самолюбства і т.п.).

У статті ви зустрінете багато посилань на інші матеріали, бо це буде розводяща публікація відразу для декількох рубрик проекту KtoNaNovenkogo.ru.

Що таке блог, навіщо він потрібен і які бувають щоденники

Власне, сьогодні я хочу написати статтю аналогічну тій, що я вже публікував на тему створення сайтів з нуля на безкоштовному движку . До речі, основною відмінністю блогу від звичайного сайту є те, що він може існувати взагалі практично без трафіку з пошукових систем (без припливу відвідувачів з Yandex і google.ru ).

Окремі автори блогів, які мають досить-таки розвиненими комунікативними здібностями (спілкуються на тематичних форумах, соцмережах, і примудряються затесатися в коло інших популярних блогерів), але не приділяють належну увагу оптимізації і просуванню свого проекту, можуть мати читацьку аудиторію тільки за рахунок своєї популярності (Терехов, Борисов).

Але якщо ви крім популяризації свого ресурсу і себе самого докладіть зусиль до проведення пошукової оптимізації (читайте про це в статті про те, як розкрутити сайт ), То результати будуть набагато краще (прикладом може служити Девакі). Але давайте спочатку дамо визначення, що ж таке блог і навіщо він потрібен?

Саме слово «блог» походить від поєднання слів web log, тобто інтернет Log або ж, іншими словами, інтернет-щоденник (запис подій). У загальному розумінні, він повинен представляти із себе сукупність коротких записів (до речі, сервіс мікроблогінгу Twitter може служити зразком стислості), залишених одним або декількома авторами, які упорядковуються в хронологічному порядку (нові записи вгорі), і до кожної такої записи в такому щоденнику його читачі можуть залишати свої власні коментарі.

Тобто блог - це своєрідний діалог між його автором і людьми зі схожими інтересами або проблемами. У міру розвитку інтернет-щоденника в нього, як правило, формується своя власна аудиторія читачів, яка інформуються про появу нових матеріалів найчастіше за допомогою RSS стрічки .

Взагалі, на мій погляд, якраз тієї однієї з основних рис блогу є наявність RSS каналу, завдяки якій його можна відрізнити від сайту або форуму. Там теж, звичайно ж, можна використовувати RSS для трансляції новин, але це все-таки не так важливо, як для інтернет-щоденника. А ось блогеру без цього потужного і зручного інструменту було б не реально створити і підтримувати свою постійну читацьку аудиторію.

А ось блогеру без цього потужного і зручного інструменту було б не реально створити і підтримувати свою постійну читацьку аудиторію

Що таке RSS і як налаштувати її трансляцію в Feedburner ви можете прочитати за наведеними посиланнями. Фідбернет (який зараз належить Google і за останні років сім взагалі ніяк не змінився) є дуже важливим сервісом для будь-якого автора інтернет-щоденника, і якщо він хоче домогтися популярності, то без нього йому буде ніяк не обійтися (ще б пак, це ж пузомерка) .

Feedburner дозволяє оцінити розмір аудиторії ваших читачів, яка у деяких топових блогерів може досягати декількох десятків тисяч чоловік. Чи не застосуєте скористатися даним сервісом (його опис знайдете за наведеною трохи вище посиланням), якщо зберетеся створити свій проект на блоговому движку (напевно, окрім Вордпресс і вибору-то особливо немає).

Блоги прийнято розкручувати в різних соціальних мережах ( Де взяти відвідувачів - SMO ), Що може приносити їх авторам досить пристойні дивіденди у вигляді додаткового потоку відвідувачів. Для цих цілей блогери дуже часто (якщо не завжди) використовують різні кнопки соцмереж (Наприклад, Яндекс «Поділитися» або Аптулайк ), За допомогою який здійснюється популяризація і поширення анонсів статей в соцмережах (расшаріваніє) відвідувачами вашого блогу.

Для цих цілей блогери дуже часто (якщо не завжди) використовують  різні кнопки соцмереж  (Наприклад,  Яндекс «Поділитися»  або  Аптулайк  ), За допомогою який здійснюється популяризація і поширення анонсів статей в соцмережах (расшаріваніє) відвідувачами вашого блогу

У відповідь на питання «Що таке блог і навіщо він потрібен» можна буде привести цілий ряд прикладів відповідних цим визначенням сайтів, причому всі вони можуть бути дуже різними, як і самі щоденники.

 1. Наприклад, найбільш відповідає поняттю інтернет-щоденника варіант особистого блога, в якому автор пише про ті події, які відбуваються в його житті. Як ви думаєте, наскільки може бути популярним особистий блог? Правильно, настільки ж, наскільки популярна особистість його ведучого. Якщо ви відомий співак, політик чи письменник, то успіх вам практично забезпечений, ну а якщо ви «Вася Пупкін» і належної харизмою не володієте, то відвідуваність вашого сайту залишатиме бажати кращого, у всякому разі спочатку, ну, а там ви можете опинитися геніальним блогером «з родзинкою» і з усіма наслідками, що випливають приємними (для гаманця і марнославства ) Наслідками.
 2. Ще існують спеціалізовані блоги (професійні, тематичні), до яких з деякими натяжками можна віднести і KtoNaNovenkogo.ru, а також і всі SEO блоги і т.п. Тут я думаю все зрозуміло - в спеціалізованому щоденнику обговорюється не життя і вчинки його ведучого, а та тема, якій присвячено даний ресурс.
 3. Є ще й новинні блоги, які теж дуже часто бувають одночасно і спеціалізованими. Це все той же Сео Ньюс і йому подібні проекти. Їх можуть вести відразу кілька людей, багато читають і шукають нову і цікаву інформацію на сторінках інтернету. Такі проекти бувають досить-таки популярними через свіжості та актуальності викладаємо на них інформації. Але тримати весь час «руку на пульсі» дуже складно і вимативающе.

На якому безкоштовному движку створити свій блог

Крім вмісту, яке на них публікується, блоги можуть відрізнятися по тому, на якому движку вони працюють. Є цілий ряд сервісів (безкоштовних платформ - ЛайвІнтернет, лайфджорнал, блогер і т.п.), які запропонують вам створити свій інтернет-щоденник безкоштовно на їх власному безкоштовному і загальному для всіх движку. Зробити це дуже просто. Про це говорить хоча б той факт, що багато вебмастера створюють такі щоденники пачками для проставлення з них зворотних посилань на свій основний проект (читайте про посилання з безкоштовних блогів ).

Напевно, це не єдиний відповідь на питання «навіщо створювати блог на безкоштовній платформі», але все ж я б рекомендував серйозний проект починати на автономної платформі або, іншими словами, на власному движку (читайте про це в статті про движки сайту або, по іншому, Cms ).

У цьому випадку створюється вами ресурс (нехай і на безкоштовному движку) буде належати тільки вам і ви зможете з часом дуже навіть пристойно заробляти гроші на своєму інтернет-щоденнику . Правда, якщо завчасно не опустіть руки, бо іноді до серйозних заробітків справа доходить тільки через рік або два.

Особливого вибору, на якому саме безкоштовному движку створити свій проект, практично немає. WordPress є однозначним лідером в області блогостроенія (та й взагалі, лідером серед всіх двигунів) і будь-яких серйозних і глобальних недоліків у нього немає (все в основному по дрібниці і успішно лікується при належному підході).

WordPress є однозначним лідером в області блогостроенія (та й взагалі, лідером серед всіх двигунів) і будь-яких серйозних і глобальних недоліків у нього немає (все в основному по дрібниці і успішно лікується при належному підході)

Взагалі, якщо порівнювати Joomla і WordPress за якістю збірки і загального підходу розробників до своєї справи, то останній, як мені здається, лежить набагато ближче до платних движкам, в яких розробники намагаються все зробити максимально зрозумілим і простим, а не лише б працювало, як часто роблять розробники Джумли. Ну це, звичайно ж, ІМХО.

Однак, крім вибору найбільш підходящого движка часто постає ще одне питання - навіщо створювати саме блог, а не зробити звичайний сайт все на тій же Joomla? Питання насправді дуже хороший, бо Джумла дозволяє створити настільки просту, зручну і інтуїтивно зрозумілу навігацію, яка Вордпресс і не снилася.

Так чи варто жертвувати юзабіліті заради незрозумілих переваг блогового движка? Я для себе вирішив, що варто, і для цього був ряд причин, хоча питання юзабіліті і простоти знаходження матеріалів на KtoNaNovenkogo.ru досі залишився так до кінця і не вирішеним (скаржаться читачі, так я і сам часто плутаюся).

По-перше, WordPress заточений під швидку індексацію (з урахуванням того, що ви цю саму індексацію сайту налаштували в robots.txt ), Чому сприяють додаткові сервіси пинга , Які ми можемо додати в адмінки Вордпресс. Тобто коли ви публікуєте нову статтю, то WordPress відправляє пошукачам та інших сервісів повідомлення про це, запрошуючи тим самим пошукового робота в гості. В Joomla теж можна реалізувати відправку пинга за допомогою плагіна, але в WP це зроблено за замовчуванням і це його фішка.

По-друге, рівень входження в WP значно нижче, ніж в джумла, що може послужити дуже значущим чинником вибору у початківців блогерів. Створити свій блог на безкоштовному движку WordPress досить просто і тут немає ніяких підводних каменів - все просто, прямолінійно і логічно. Joomla ж, на жаль, не може цим похвалитися, і там потрібно просто знати як це зробити, а ось здогадатися про це самому не завжди буває просто (читайте мій Самовчитель по Джумла ).

Взагалі, звичайно ж, блог можна зробити і на Joomla , Бо у неї є все для цього необхідне (той же Бармалей може служити прикладом), але WordPress тут буде набагато доречніше.

Покрокове керівництво створення блогу на WordPress

Отже, для початку вам потрібно буде завантажити і встановити WordPress на свій хостинг (читайте про те, що таке домен, хостинг, ip адреси і як все це пов'язано через DNS ).

Спочатку ви можете використовувати будь-який безкоштовний вебхостінг з підтримкою PHP і mysql для того, щоб зрозуміти, а чи варто вам взагалі надалі займатися блогінгом. Якщо ви ще поки не хочете викладати свій майбутній блог в загальний доступ, то можете його створити на локальному сервері OpenServer або старичка Денвері , Встановивши ці програмні продукти на свій комп'ютер.

Отже, Вордпресс ми встановили, але це зовсім не означає, що нам вже вдалося створити блог. Потрібно буде виконати ще не мало кроків з технічної і візуальної налаштування - дрібниць в цій справі не буває, точніше вони здадуться дрібницями тільки вам, а не Яндексу з Гуглом.

Крім цього, вам буде не вистачати однієї дуже маленькою, але важливу деталь - унікального контенту (Написаних вами цікавих і потрібних читачам статей, або як їх називають самі боггери - постів). Тільки після цього можна буде вважати блог створеним і він почне залучати до себе відвідувачів, яких ви зможете відслідковувати за допомогою лічильників відвідувань. як встановити лічильники на блог з WordPress ви зможете прочитати за посиланням.

Для візуального оформлення вам потрібно буде вибрати відповідний шаблон для свого блога, ну і, до речі, зрозуміти те, як взагалі влаштовані теми в WordPress буде теж дуже корисно і допоможе вам у подальшому створити повноцінний і функціональний проект, бо вони насправді дуже оригінально влаштовані і дозволяють додавати в ваш інтернет-щоденник нові елементи дуже просто і швидко, не вдаючись до послуг плагінів, які по-любому створюють додаткову і непотрібне навантаження на сервер вашого хостингу. Якщо можна буде обійтися без додаткових плагінів, то обов'язково не застосовуючи цим скористатися, нехай і на шкоду витраченого на вивчення будови тим часу.

Обов'язково, ще до того як ви будете додавати на свій блог матеріали, подумайте над тим, чи будете ви використовувати ЧПУ (человекопнятние урли) . Що це таке і як налаштувати ЧПУ ви зможете прочитати за посиланням. Відразу ж, щоб потім не забути, озаботьтесь створенням для свого щоденника осудною сторінки помилки 404 not found . Як, що і навіщо - все докладно описано в наведеній статті.

Було б не погано тепер пробігтися по налаштувань вордпресс і подивитися що до чого. Потім обов'язково розберіться як встановлювати і налаштовувати плагіни і, власне, можна приступати до установки тих з них, які стануть в нагоді для створюваного вами блогу ( тут перераховані плагіни для WordPress , Які працюють в даний момент на KtoNaNovenkogo.ru).

Отже, я вже колись писав, що у веб-майстра є два інструменти з управління індексацією свого сайту або блогу - файл robots.txt (приводив посилання на його опис трохи вище) і так звана карта сайту в форматі xml . У разі WordPress карту створюють найчастіше за допомогою плагіна Google XML Sitemaps , Або ж можна використовувати модуль плагіна All in One SEO Pack, про який мова піде трохи нижче.

Це я маю на увазі карту блогу, посилання на яку вам потрібно буде додати в свій аккаунт Яндекс вебмастера і панель Google Search Console , Щоб пошукові роботи вчасно дізнавалися про появу нових матеріалів на вашому блозі, ну і не тільки.

Є ще плагін Dagon Design Sitemap Generator , Але він потрібен зовсім для інших цілей. За допомогою нього створюється карта в форматі Html, яку будуть бачити відвідувачі створеного вами блогу ( карта KtoNaNovenkogo.ru ).

Мало просто створити свій інтернет-щоденник, потрібно ще його і оптимізувати, щоб він сподобався пошуковим системам Яндекс і Google. Знаєте як це просто і швидко зробити стосовно для WordPress? Правильно, досить встановити і налаштувати один єдиний плагін - All in One SEO Pack (Або один з його аналогів, за бажанням).

Річ просто приголомшлива, якій дуже не вистачає в Joomla. Після цього вважайте, що з внутрішньою оптимізацією блога у вас буде все в порядку і залишиться додати лише кілька штрихів ( додаткові налаштування WordPress і плагін для створення автоматичної внутрішньої перелинковки ).

Навіть якщо ваш блог ще не дуже-то відвідуємо, то, по-перше, не впадайте у відчай і читайте про залучення відвідувачів на сайт ), А, по-друге, треба думати про майбутнє і підготуватися до можливого зростання популярності свого блогу. Тут вам допоможе дуже цінний (незважаючи на те, що безкоштовний) плагін Hyper Cache . Я б без нього і десяти хвилин не простягнув - хостер (коли я жив на «віртуальному хостингу») блокував сайт за надмірне навантаження на сервер. А так, навіть при моїх теперішніх цифрах посещалку, я сиджу на цілком демократичному і недорогому тарифі VPS. Спасибі Hyper Cache за це.

Чомусь в Вордпресі за замовчуванням організована дуже незручна, на мій погляд, навігація по сторінках блогу (типу, «наступна» - «попередня»). Але біду цю поправити можна за дві секунди, встановивши і налаштувавши плагін WP-PageNavi (Багато часу витратив на його опис, сподіваюся, що ви оціните і подякуйте клацанням по кнопці «Google + 1» та інших соціалкам).

Ну, і ще для поліпшення і спрощення навігації по блогу можна використовувати хлібні крихти (Я вважав за краще варіант без плагінів, але ви можете використовувати, наприклад, Breadcrumb NavXT ).

Також я вважаю обов'язковим до установки і зручним у використанні на своєму блозі плагін Subscribe To Comments , Який дозволить вашим читачам підписуватися на нові коментарі до певних статей. При появі нового коментаря в блозі користувач отримає відповідний лист по електронній пошті.

Що цікаво, варто вам створити свій блог і ви відразу ж відчуєте всю красу розгрібання тонн спаму в коментарях. Раджу вам використовувати вибраний мною спосіб боротьби з цим невмирущим злом - плагін reCAPTCHA «Я не робот» від Google .

Раджу вам використовувати вибраний мною спосіб боротьби з цим невмирущим злом - плагін  reCAPTCHA «Я не робот» від Google

Як я згадував трохи вище, вам потрібно відразу ж після створення блогу налаштувати на ньому коректну роботу RSS стрічки . Зрозуміло, що для цього вам обов'язково доведеться використовувати Feedburner , Але для більш тонкої настройки RSS, можливо, стане в нагоді плагін Better Feed .

Зрозуміло, що для цього вам обов'язково доведеться використовувати  Feedburner  , Але для більш тонкої настройки RSS, можливо, стане в нагоді плагін  Better Feed

На цьому, мабуть, за основними плагинам можна, напевно, закінчити. Є, кінцеве ж, і ще ряд приємних доповнень, наприклад, все той же плагін SyntaxHighlighter Evolved (Підсвічування коду в статтях), але якщо код в статті ви вставляти не будете, то він вам і не знадобиться. Можна ще трохи облагородити і урізноманітнити коментарі свого блогу, включивши в нього відображення Gravatar і додавши в нього, наприклад, галерею для WordPress - NextGEN Gallery . До слова, можу «спалити» свої джерела іконок, значків, фонів, картинок і логотипів для сайту . Але тільки тсс.

Все, тепер можна вважати, що з технічної точки зору ви свій блог трохи підкували (ще тільки обов'язково про дзеркала і дублі сторінок , А також про Http відповіді сервера і редіректи прочитайте, бо це важливо), але залишилося ще створити для нього масу статей і наповнити ними його сторінки. Всі нюанси цієї нелегкої справи ви зможете дізнатися зі статті про те, як писати статті в блог і як, а головне для чого, слід використовувати тег More (посилання «Читати далі») .

Оптимізація інтернет-щоденника, його розкручування і просування

Давайте ще раз подивимося, чи всі технічні аспекти пошукової оптимізації блогу ви виконали:

 1. Чи є у вас Sitemap ?
 2. А ви Вже налаштувалі індексацію блогу через robots.txt ?
 3. Ві Вже Переконайся в правільності Відповідей сервера при зверненні до існуючіх або неіснуючім сторінкам вашого блогу?
 4. А перевірялі ви правільність формирование URL адреса на Вашому блозі и Відсутність дублювання одних і тих же сторінок за різними Урлам?
 5. Обов'язково дізнайтеся, чи правильно пошукові системи вибрали головне дзеркало вашого блогу ( 301 редирект з WWW )
 6. Додали ви свій інтернет-щоденник в Яндекс Вебмайстер и панель Google для того, щоб своєчасно отримувати сигнали про виникнення у пошукачів проблем з вашим ресурсом і відстежувати успішність його просування?
 7. Перевіряєте Ви ваш блог на биті посилання ? Адже при великій їхній кількості пошуковики можуть порахувати ваш проект покинутим і не гідним займати високі позиції в пошуку.
 8. А як у вас справи з швидкістю завантаження ? Google відверто говорить, що цей фактор враховується при ранжируванні сайтів .
 9. А ви здійснюєте моніторинг доступності блогу (перевіряєте Аптайм) ? Якщо ваш проект буде якийсь час періодично недоступний, то пошукові системи поставляться до цього дуже і дуже серйозно. Загалом, втратите в цьому випадку набагато більше, ніж заощадите на дешевому хостингу.
 10. Знаєте, як навчитися швидко друкувати на самому правильному клавіатурному тренажері ? Адже невміння швидко друкувати (ваш особистий технічний недолік) спричинить за собою складності в просуванні, бо унікальний контент набирається вручну, а не копіпастом. Загалом, повірте, що без пристойній швидкості друку в блогінгу вам робити буде нічого.

Зробили все? І навіть друкувати швидко вмієте? Ну, тоді настав час приступати до написання перших матеріалів в свій щоденник. Припустимо, що проблеми, про що саме писати, у вас немає, але писати статті просто так (розраховуючи лише на їх розуміння вашими читачами) я вважаю в корені не правильно. Сайт або блог для людей повинен бути гнучким і зглянутися до рівня пошуковиків (їх інтелект автор порівняв з IQ шестирічної дитини), щоб ваші тексти були б зрозумілі і Google з Яндексом, а не тільки читачам, чий інтелект істотно перевершує розвиток пошукових систем.

Зате ці самі пошуковики можуть привести вам за ручку ще дуже і дуже багато нових читачів. Все в цьому світі взаємопов'язано і неоднозначно. Ідея зрозуміла? Тепер коротко про те, як слідувати цій ідеї.

 1. По-перше, обов'язково перед написанням статті пробивайте майбутні ключові слова за статистикою Яндекс вордстат для складання семантичного ядра. Звучить спочатку лякає, але на практиці все просто. Більш детально по роботі зі статистикою запитів Яндекса і Google ви можете прочитати в наведеній статті. Крім цього раджу автоматизувати процес підбору ключових слів в Key Collector и групувати ключові фрази по сторінках (статей) в кластерізаторе .
 2. Щоб зрозуміті, як потрібно оптимізувати текст , Подивіться матеріал по посиланню, де ви знайдете моє тлумачення цього питання. Так само дуже важливо те, як ваш текст буде візуально сприйматися читачами. Про це читайте в статті « Як форматувати (оформляти) текст ». подивіться статтю про 10 основних помилок і 5 базових рекомендацій по SEO просування .
 3. Після появи на блозі перших матеріалів спробуйте додати сайт в пошукові системи Яндекс і Гугл через їх аддурілку, а також, у міру розвитку проекту, спробуйте додати його в Яндекс Каталог, dmoz та інші трастові та рейтингові каталоги. Гірше не буде, а ось краще - обов'язково.
 4. В принципі, не нехтуйте різними засобами отримання зворотних посилань і згадок (неактивних посилань), які теж важливі для просування. Це можуть бути тематичні форуми, соцмережі (в тому числі і нішеві) і т.п.
 5. раджу відстежувати позиції блогу через Site Auditor , У всякому разі мені ця безкоштовна і зручна програма дуже і дуже подобається.
 6. Так, є така штука, як витік статичної ваги (Пр) через зовнішні посилання (мається на увазі сумарний, накопичений вага всього проекту), а крім цього пошуковики вас можуть покарати за те, що хтось із ваших коментаторів непомітно для вас проставить посилання на бридкий та огидний ресурс. Щоб цього уникнути, чи не застосуєте при необхідності закривати зовнішні посилання в Nofollow .
 7. Ну, і обов'язково візьміть за правило робити резервне копіювання (бекап) хоча б бази даних (там будуть зберігатися тексти статей вашого блогу) за допомогою безкоштовно встановленого у хостера phpMyAdmin . Всі веб-майстра діляться на тих, хто робить бекап, і тих, хто «вже» робить бекап.

Можливо, що це буржуазне бачення успішної розкрутки блогу вам стане в нагоді (виступає автор найпопулярнішого блогу за тематикою SEO в буржунете):

Як заробляти на своєму блозі по максимуму

Отже, тепер залишилося тільки поговорити про заробіток на своєму інтернет-щоденнику. У статті про заробіток в інтернеті, посилання на яку була приведена на початку публікації, я перераховував найпопулярніші способи отримання прибутку їх мережі, але давайте подивимося що з цього краще всього підійде для блогу.

Власне, поки відвідуваність блогу невисока, то думати про монетизацію я б взагалі не радив. Ті «копійки», що ви отримаєте, приведуть тільки до розладу і «опускання рук». Повірте, що з «набором висоти» доходи з блогу будуть рости не в прямій, а скоріше в геометричній прогресії, а тому запасіться терпінням і просто працюйте. Так, це складно, але якщо блогінг вам подобається, то ви витримаєте, а якщо немає, то і намагатися не варто, бо «з-під палки» нічого не вийде.

Після «набору висоти», а саме по досягненню стійкої відвідуваності в районі декількох сотень уникав на добу, можна подумати про основне спосіб заробітку на блозі - установці коду рекламної мережі Яндекса (це зворотний бік Яндекс Директа) або коду Гугл адсенс (зворотний бік Гугл АдВордса ).

Так, при маленькій відвідуваності дохід буде не великий, але з розвитком блога профіт буде рости і знову ж, швидше за все, швидше, ніж в лінійній прогресії. Обов'язково раджу ознайомитися з моєю статтею по встановленню та налагодженню коду Гугл адсенс , Бо доходи ваші будуть залежати від безлічі різних нюансів, які ви по початку можете просто не помітити або проігнорувати.

І ще. Насамперед вивчіть досконально правила систем контексту. Там є дуже багато речей, які робити не можна. У гіршому випадку вас можуть «відлучити від годівниці», а знайти гідну заміну контекстній рекламі для заробітку на своєму блозі буде складно. Потрібно буде сильно заглиблюватися в тему, пробувати різні рекламні мережі, тізеркі, партнерки і т.п. Тому «бережіть честь змолоду» і «не шаліте».

Скільки зароблятиме ваш блог на РСЯ або Адсенсе? Не знаю. Якщо у блогу «дохідна тематика» (в якій дорогі кліки в Ю Я або АдВордса) і висока відвідуваність - будуть і захмарні прибутки. А на нема й суду нема. Згодом дохід може ще вирости за рахунок того, що на ваш блог будуть спеціально таргінг зацікавлені у вашій аудиторії рекламодавці.

Після того, як вам вдасться створити і розкрутити свій блог і підвищити більш-менш посещалку, то заробляти можна буде ще й на показі банерної реклами , А якщо дозволяє тематика, то і на тізера (З останніми акуратніше, тому що Яндекс проти «шок-реклами» і її варто фільтрувати засобами тізеркі). Не раджу так само використовувати всякі там спливаючі вікна або попандери, пошуковики вас можуть дуже суворо за це покарати фільтром або навіть баном .

Взагалі, не раджу переборщувати з рекламою. Я розумію, що при невеликій посещалку блогу хочеться вичавити з нього по максимуму, хоча б для того, щоб довести собі, що оріть ви не дарма. Але поспішати не треба ... Велика кількість реклами в більшості випадків матиме строго зворотний ефект - ви гарантовано вб'єте свій блог і зарубайте на корені всі свої потуги. Всього потрібно в міру, і чим пізніше ви почнете активну монетизацію, тим менше буде потрібно реклами ставити для задоволення ваших меркантильних інтересів . «Жабу» в ідеалі найкраще придушити, на перших порах.

Є ще варіант написання рекламних оглядів або анонсів. В цьому випадку для рекламодавця головною умовою є не отримання відкритої для індексації зворотного посилання, а розміщення огляду свого сервісу, послуги або чогось ще на відвідуваному блозі з потрібною йому аудиторією, якій даний продукт буде цікавий.

Чи не схвалюєте? Чи вважаєте, що «продаватися не варто». Ну ... Просто скажу, що крім грошей від рекламних оглядів можна отримати і зовсім несподівані плюшки. Наприклад, при вивченні посилальної маси, що веде на мій блог, я чимало знаходжу лінків проставлених саме на замовні статті. Це і самі реклам, і ті, кому ці статті сподобалися. Як не дивно, все залежить від підходу і того, наскільки «з душею» написаний нехай і «рекламний» матеріал. Загалом, справа ваша - писати за гроші чи ні. Особисто я приймаю обидві точки зору.

Можна заробляти і на партнерках, залучаючи рефералів в них зі сторінок свого блога (тут розповідається про це докладніше, і про страшне слово реферал - що це таке ). Партнерок в мережі під різні тематики можна знайти вагон і маленький візок. Велика частина з них фуфло, але в кожної купі гною є шанс знайти перлину. Я зараз активно працюю з цими:

 1. Бестчендж - популярний онлайн-обмінник електронних валют, який платить за дії залучених рефералів.
 2. Вктаргет - сервіс для заробітку на своїх акаунтах в соціальних мережах. Чесно платить.
 3. Рукапча - ще один варіант «заробітку для всіх», який можна використовувати на блогах близьких до заробітку тематик.
 4. WorkZilla - біржа віддаленої роботи для всіх.
 5. гогетлінкс - популярна біржа так званих «вічних посилань». На широкому спектрі блогів можна залучати в неї рефералів.
 6. Міралінкс - ще одна популярна біржа, але вже в області «просування статтями»
 7. РотаПост - популярна біржа «вічних посилань з блогів».
 8. Etxt - напевно найкраща з бірж копірайтингу, по крайней мере, в плані доходу на рефералах.
 9. МегаІндекс - популярний онлайн-ресурс для просування сайтів.
 10. Партнери Попова - відеокурси. Раніше було краще, але і зараз більш-менш.
 11. платний опитування - варіант заробітку на опитуваннях.
 12. Qкомент - біржа коментарів.

На деякий блогах, які іншими способами монетизувати не виходить, основним джерелом заробітку може стати продаж посилань в уже згаданих вище біржах:

 1. гогетлінкс - тут читайте про нюанси роботи з ним.
 2. ГетГудЛінкс - тут опис можливості з продажу посилань зі сторінок мають PR за великі гроші.
 3. РотаПост - тут повний огляд можливостей біржі.

Вам потрібно буде додати один абзац тексту в нову або стару статтю свого блогу з вказаною рекламодавцем посиланням і все, грошик у вас вже в кишені. І так до тих пір, поки статті в вашому щоденнику не закінчаться. Самі біржі і рекламодавці, як правило, не дозволять вам продати більше одного беклінк з поста, що не дозволить вам вийти за рамки пристойності.

Метод цей лише відносно безпечний і побоюватися санкцій з боку пошукових систем не варто тільки в тому випадку, якщо ви не дуже нахабні. Один з другорядних блогів, за монетизацію якого відповідаю я, потрапив таки під Минусинськ (обнулився Тиц і пропав трафік з Яндекса), але через місяць він з-під нього вийшов і до сих пір в строю. Правда, за час фільтра реклам познімали кілька десятків посилань і, можливо, це стало причиною зняття фільтра.

Трохи більш безпечний спосіб заробітку на блозі (або його платного просування) - біржі статей:

 1. Міралінкс , Детальний мануал по якій ви знайдете тут .
 2. ВебАртекс - порівняно молода, але перспективна біржа статей. Докладний огляд WebArtex дивіться тут .

Там взагалі нічого писати самому не треба (навіть жодного абзацу). Вам нададуть цілком статтю з посиланням на сайт рекламодавця, причому обов'язковою умовою є те, щоб тексти були унікальними. Ось вам і спосіб отримання безкоштовного унікального контенту (правда, обтяженого зашитими в нього посиланнями), за який, до речі, вам будуть ще й пристойно доплачувати. Загалом, лепота.

Так, зароблені на своєму блозі гроші доведеться виводити у вигляді WebMoney ( реєстрація в Веб мані, отримання WMID ), Працювати з якими можна різними способами через різні кипри: Keeper Classic , webmoney mini або через менш поширений Light . Правда в уникненні злому з цими електронними грошима краще працювати через систему enum storage , Зав'язуючи всі ваші операції з веб манямі на підтвердження через стільниковий телефон.

Ну або ще в рунеті поширені операції через Yandex гаманець , Але суті це не міняє. Потім зароблені гроші вам доведеться в той чи інший спосіб виводити з електронних знаків в реал. Роблять це зазвичай або через обмінники, або через сервіси перекладу грошей, або через банківські картки, або ще якось.

По початку я електронні гроші в реал не виводив - витрачав все на оплату різних послуг. Але після того, як блог почав набирати обертів, основний свій заробіток з адсенс виводжу через Рапіду безпосередньо на розрахунковий рахунок ІП (що це?) і плачу з них шестипроцентний податок рідній державі. У цій же статті я описав спосіб виведення вебмані по безналу за допомогою гарантійного агенства.

Загалом десь так. Начебто нічого не забув. Тепер, я думаю, для вас створити свій блог на безкоштовному движку, оптимізувати його і почати на ньому заробляти не складе проблем. Запам'ятайте тільки, що не все буде так швидко. Праці і часу блогінг забирає неймовірно багато - цим треба жити, дихати і насолоджуватися, інакше обов'язково закинути.

У мене в перший рік практично нічого заробити не виходило, і тільки на другий рік щось десь і якось потихеньку ... Загалом, терпіння і ще раз терпіння, і все буде, у всякому разі, на це потрібно сподіватися і планомірно йти вперед, навіть впираючись лобом в стіну (а раптом проломився).

Тут ми розглянули далеко не всі технічні та організаційні питання, які доводиться вирішувати вебмайстру. Тому настійно вам рекомендую подивитися ролик з вебмастерской Яндекса, де дуже доступно розкриваються основи запуску сайту і можливі помилки, які можуть звести всі ваші зусилля нанівець:

Удачі вам! До швидких зустрічей на страницах блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використову для заробітку

Однак, крім вибору найбільш підходящого движка часто постає ще одне питання - навіщо створювати саме блог, а не зробити звичайний сайт все на тій же Joomla?
Знаєте як це просто і швидко зробити стосовно для WordPress?
Зробили все?
І навіть друкувати швидко вмієте?
Ідея зрозуміла?
Скільки зароблятиме ваш блог на РСЯ або Адсенсе?
Чи не схвалюєте?
О це?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: