Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?

 1. Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті? Кожен комп'ютер має свій цифровий...
 2. У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього
 3. Як визначити ip свого комп'ютера (особистий або глобальний)
 4. Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?
 5. Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?
 6. Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?
 7. вступ
 8. У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього
 9. Як визначити ip свого комп'ютера (особистий або глобальний)
 10. Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?
 11. Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?
 12. Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?
 13. вступ
 14. У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього
 15. Як визначити ip свого комп'ютера (особистий або глобальний)
 16. Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?
 17. Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?

Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?

Кожен комп'ютер має свій цифровий адреса, а у нього є своє спеціальну назву - айпі, що в перекладі означає «інтернет протокол». Поява параметра ip адреса комп'ютера викликано необхідністю передачі даних всередині глобальної та локальної мережі.

Тобто даний параметр потрібен для спілкування між комп'ютерами, що дозволяє використовувати його в різних цілях. Давайте спробуємо розібратися в цьому використовую прості приклади.

вступ

До чого я це веду, почастішали випадки, коли у користувачів інтернет мережі крадуть сторінки, профілі в інтернеті, через деякий час можна звичайно повернути свої дані і відновити вкрадені сторінки. Але на цьому скривджені користувачі не зупиняються і хочуть знайти людину, яка заподіяв їм стільки морального, а іноді і матеріального збитку.

Надивившись фільмів про хакерів і начитавшись різних форумів, люди починають процеси обчислення шахрая своїми силами і їх не бентежить факт того, що у них немає навіть мінімального запасу знань в даній області. Вони просто ображені і починають битися з крайності в крайність. І майже всі дружно кричать, я вирахував ip адресу шахрая, тепер залишилося тільки його зловити.

Тобто, розумієте, в голові у людини склалася така картина, що є якийсь ресурс на якому він зараз введе айпі адресу і йому відразу покажуть фио шахрая. Все, можна буде бігти писати заяву в поліцію. Ну це просто крах, зараз я буду руйнувати ваші фантазії, пора повернутися в реальність.

Щоб донести до вас інформацію про реальність, я почну розповідь з того що таке ip адресу, навіщо він потрібен і тільки потім обговоримо, як його використовують для обчислення шахраїв.

Ознайомтеся зі змістом статті, щоб зрозуміти, скільки нової інформації ви отримаєте прямо зараз.

Ip адреса - це унікальний мережеву адресу вузла в комп'ютерній мережі. Тепер трохи по нашому - це інтернет протокол, який в обов'язковому порядку потрібний для виходу в мережу і спілкування між комп'ютерами.

Кожен комп'ютер в світі має свій власний ip адресу. Давайте спробуємо розібратися на прикладі, припустимо, ви живете в місті Володимир, вул. Радянська д. 5 кв. 199, ваш друг або знайомий вирішив відправити вам лист, телеграму або посилку, він при відправці пише ваш особистий адреса, щоб лист прийшов саме вам, а не комусь іншому. Тобто, щоб знайти людину або приїхати до будь-якого об'єкта в реальному житті ми повинні знати адресу цього об'єкта. Наприклад, назвати таксисту адресу і він відразу буде знати, куди вас відвезти.

Теж саме відбувається і з комп'ютерами, тільки у них замість особистої адреси вказується ip - адреса, який складається з цифр. Саме за допомогою айпі адреси можливе спілкування між комп'ютерами.

Запам'ятайте, у кожного комп'ютера є свій індивідуальний ip. Але ж якщо він унікальний, то використовуючи сучасну техніку ми легко зможемо дізнатися, де знаходиться комп'ютер з певним айпі. Але про це пізніше. Спочатку ми поповнимо свій «багаж» знань технічною інформацією. Хоча б трохи.

Отже, ip адреси були придумані вже дуже давно і по закінченню деякого часу технологія розвивалася, з'являлися нові версії, формати ip адрес. На даний момент їх називають інтернет протоколами, нам потрібно знати лише кілька найпопулярніших.

IPv4 - це дуже відомий протокол, в якому айпі адреси складаються з чотирьох цифр в діапазоні від 0 до 255, а між ними ставиться крапка. Чи не навантажуємо голову, а просто дивимося приклади:

156.214.222.255

102.5.66.21

87.12.241.36

Думаю, сенс цілком зрозумілий і тепер ви знаєте, як виглядає адреса комп'ютера. Нагадую, що я даю вам лише саму базу, тому що якщо зовсім по серйозному, то ці цифри треба перевести в двійкову систему числення і дізнатися де там зірвані такі параметри, як маска під мережі, хост і адреса мережі. Але нам це поки не потрібно.

Йдемо далі, час летить швидко, а техніка розвивається ще швидше, інтернет мережу так полюбилася багатьом людям, що кількість пристроїв з яких здійснюється вихід в інтернет стало просто неймовірним і рано чи пізно трапилася б така ситуація, що всі ip адреси вже привласнені, а для підключення нових пристроїв просто немає вільних айпі. Тому був випущений новий протокол, який може роздавати адреси мало не до нескінченності.

IPv6 - теж інтернет протокол, тільки це нова, просунута версія, в якій вже не чотири комбінації цифр, а аж 9 комбінацій ще й букви AF, ось приклад:

2001: 0DB8: AB10: 0000: 0000: 0000: 0000: 00FC

Погодьтеся, що це просто неймовірна кількість можливих комбінацій, тому точно має вистачити для всіх пристроїв. Сподіваюся з першим кроком ми розібралися і тепер можна йти далі.

У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього

У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього

З першим розділом багато були знайомі, а ось на другому етапі можуть виникнути проблеми. До речі, я в цьому дуже легко переконався, грав по мережі зі знайомим в онлайн стратегію, поки базікали він поцікавився про що я пишу нову статтю. Я йому і розповів, мовляв пишу про ip адреси, він мені відразу сказав, що це нафіг нікому не треба, все тепер знають що це таке.

Не довго думаючи, я запитав, що таке зовнішній айпі адресу, що таке внутрішній або глобальний. Було забавно чути, як знайомий з блискавичною швидкістю стукав пальцями по клавіатурі, щоб дізнатися у гугла про що йде мова. Щоб ви в таку ситуацію не потрапили, давайте я трохи про це розповім. В цілому айпі в народі можуть називати зовнішніми і внутрішніми (глобальні і домашні).

Внутрішній (домашній) ip адреса - це звичайний айпі, але його зона впливу це ваш комп'ютер і можливо локальна мережа між комп'ютерами.

Зовнішній (глобальний) ip адреса - це теж самий звичайний айпі, але його зона впливу це всесвітня павутина (вплив у всьому інтернеті) Тобто поки ви сиділи і грали на своєму комп'ютері у вас міг бути свій, домашній ip адресу, а як тільки ви вийшли в інтернет вам було присвоєно глобальний айпі адресу, який надає ваш провайдер.

І це ще не все, важливо знати що бувають різні типи айпі:

Статичний ip адреса - це адреса, який завжди буде однаковий, скільки б раз ви не виходили з інтернету і не перезавантажували комп'ютер. Даний вид дуже зручний своєю безпекою, тому що можна налаштувати комп'ютер, сайт, сервер або який-небудь ресурс так, щоб на нього можна буде зайти виключно з даними айпі адресою.

Динамічний ip адреса - це адреса, який при кожному виході в інтернет буде автоматично змінюватися на новий. Буває зручно якщо вас заблокували в грі по айпі, то ви просто перезавантажуєте інтернет з'єднання і знову заходите в гру, вас будуть вважати за іншого гравця. (Прокотить далеко не завжди)

Як визначити ip свого комп'ютера (особистий або глобальний)

Отже, тепер ми знаємо, що домашній айпі може відрізнятися від глобального. Щоб визначити ip адресу свого комп'ютера досить ввести в командний рядок комбінацію «ipconfig».

Для це переходимо в меню пуск - всі програми - стандартні - командна терміну, запускаємо, перед вами відкриється приблизно ось таке вікно:

Для це переходимо в меню пуск - всі програми - стандартні - командна терміну, запускаємо, перед вами відкриється приблизно ось таке вікно:

Вводимо команду «ipconfig»

Вводимо команду «ipconfig»

І натискаємо «Enter» перед нами відкриються статистичні дані в яких ми можемо знайти свій айпі адресу сайту.

І натискаємо «Enter» перед нами відкриються статистичні дані в яких ми можемо знайти свій айпі адресу сайту

Якщо ви хочете подивитися свій ip адресу в глобальній мережі, то знадобиться відкрити будь-який браузер, зайти на сайт 2ip.ru і з лівого боку відразу буде показана адреса вашого комп'ютера, точніше як його бачать в мережі інтернет.

ru і з лівого боку відразу буде показана адреса вашого комп'ютера, точніше як його бачать в мережі інтернет

Погодьтеся все дуже просто? Якщо ви захочете дізнатися статичний у вас айпі адресу або динамічний, то найнадійнішим засобом буде дзвінок вашому провайдеру, там вам відразу скажуть відповідь на ваше запитання.

Ну або можете самі моніторити, перевіряючи адресу раз на добу, якщо він завжди буде однаковий, значить це статичний ip, якщо буде змінюватися, значить динамічний.

Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?

Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті

Ось ми потихеньку і дісталися до самого інтригуючого багатьох питання, як же зловити шахрая в інтернеті, якщо ти знаєш тільки його ip адресу.

Відразу хочу сказати, визначити людину по айпі можна, а ось машину, комп'ютер з якого було виконано ту чи іншу дію можна. Але тут теж мало просто хотіти, треба бути або генієм, або діяти за законом. Давайте я почну по порядку.

Припустимо вам відомий ip комп'ютера, який використовував шахрай, далі по ідеї залишається всього лише пробити адресу і справа «в кишені», але на жаль, це далеко не так.

Навіть якщо вам відомий айпі адресу, то пробиваючи його самостійно ви потрапите на будь-якого провайдера і все. Вивчаючи докладніше ви дізнаєтеся, що він належить, наприклад, Ростелекому і що далі? Адже сьогодні провайдер дав даний ip адреса одній людині, а завтра іншому і так до нескінченності, тобто цей айпі могли використовувати кілька мільйонів клієнтів даного провайдера. Саме в цей момент для звичайного користувача настає безвихідь.

Але є і дуже наполегливі люди, які напишуть листа провайдеру, сказавши, що з такого-то айпі було скоєно злочин, і вам терміново необхідно дізнатися з якого комп'ютера був доступ в той момент, на кого оформлений договір, кого вам необхідно шукати, щоб покарати ? Але, на жаль, у відповідь ви отримати, тільки сухий відповідь, суть якого буде зводиться до того, що це секретні дані, які не підлягають розголошенню.

Ось це вже безвихідь. Тому що все що ви можете зробити далі обмежується законом, тобто можна піти в поліцію і написати заяву за яким вже вони будуть робити запит провайдеру. Правоохоронним органам провайдер надасть інформацію, але чи буде наша поліція цим займатися, якщо у вас хтось просто поцупив сторінку від соц.сети. Посміються і будуть далі своїми справами займатися.

Ось такий не приємний фінал. Тому я завжди рекомендую замислюватися про свою безпеку в мережі до того, як щось сталося, щоб потім не бігати з піною у рота в пошуках допомоги. Нижче ви можете подивитися відео в якому я наочно покажу, як вирахувати людину в інтернеті.

Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?

На цьому я буду закінчувати даний огляд, чекаю ваші коментарі, розповіді з життя по даній темі, хтось може бути порадить цікаві методи обчислення або стеження. Завжди радий почитати ваші висловлювання, всім щаслива і до нових зустрічей.

Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?

Кожен комп'ютер має свій цифровий адреса, а у нього є своє спеціальну назву - айпі, що в перекладі означає «інтернет протокол». Поява параметра ip адреса комп'ютера викликано необхідністю передачі даних всередині глобальної та локальної мережі.

Тобто даний параметр потрібен для спілкування між комп'ютерами, що дозволяє використовувати його в різних цілях. Давайте спробуємо розібратися в цьому використовую прості приклади.

вступ

До чого я це веду, почастішали випадки, коли у користувачів інтернет мережі крадуть сторінки, профілі в інтернеті, через деякий час можна звичайно повернути свої дані і відновити вкрадені сторінки. Але на цьому скривджені користувачі не зупиняються і хочуть знайти людину, яка заподіяв їм стільки морального, а іноді і матеріального збитку.

Надивившись фільмів про хакерів і начитавшись різних форумів, люди починають процеси обчислення шахрая своїми силами і їх не бентежить факт того, що у них немає навіть мінімального запасу знань в даній області. Вони просто ображені і починають битися з крайності в крайність. І майже всі дружно кричать, я вирахував ip адресу шахрая, тепер залишилося тільки його зловити.

Тобто, розумієте, в голові у людини склалася така картина, що є якийсь ресурс на якому він зараз введе айпі адресу і йому відразу покажуть фио шахрая. Все, можна буде бігти писати заяву в поліцію. Ну це просто крах, зараз я буду руйнувати ваші фантазії, пора повернутися в реальність.

Щоб донести до вас інформацію про реальність, я почну розповідь з того що таке ip адресу, навіщо він потрібен і тільки потім обговоримо, як його використовують для обчислення шахраїв.

Ознайомтеся зі змістом статті, щоб зрозуміти, скільки нової інформації ви отримаєте прямо зараз.

Ip адреса - це унікальний мережеву адресу вузла в комп'ютерній мережі. Тепер трохи по нашому - це інтернет протокол, який в обов'язковому порядку потрібний для виходу в мережу і спілкування між комп'ютерами.

Кожен комп'ютер в світі має свій власний ip адресу. Давайте спробуємо розібратися на прикладі, припустимо, ви живете в місті Володимир, вул. Радянська д. 5 кв. 199, ваш друг або знайомий вирішив відправити вам лист, телеграму або посилку, він при відправці пише ваш особистий адреса, щоб лист прийшов саме вам, а не комусь іншому. Тобто, щоб знайти людину або приїхати до будь-якого об'єкта в реальному житті ми повинні знати адресу цього об'єкта. Наприклад, назвати таксисту адресу і він відразу буде знати, куди вас відвезти.

Теж саме відбувається і з комп'ютерами, тільки у них замість особистої адреси вказується ip - адреса, який складається з цифр. Саме за допомогою айпі адреси можливе спілкування між комп'ютерами.

Запам'ятайте, у кожного комп'ютера є свій індивідуальний ip. Але ж якщо він унікальний, то використовуючи сучасну техніку ми легко зможемо дізнатися, де знаходиться комп'ютер з певним айпі. Але про це пізніше. Спочатку ми поповнимо свій «багаж» знань технічною інформацією. Хоча б трохи.

Отже, ip адреси були придумані вже дуже давно і по закінченню деякого часу технологія розвивалася, з'являлися нові версії, формати ip адрес. На даний момент їх називають інтернет протоколами, нам потрібно знати лише кілька найпопулярніших.

IPv4 - це дуже відомий протокол, в якому айпі адреси складаються з чотирьох цифр в діапазоні від 0 до 255, а між ними ставиться крапка. Чи не навантажуємо голову, а просто дивимося приклади:

156.214.222.255

102.5.66.21

87.12.241.36

Думаю, сенс цілком зрозумілий і тепер ви знаєте, як виглядає адреса комп'ютера. Нагадую, що я даю вам лише саму базу, тому що якщо зовсім по серйозному, то ці цифри треба перевести в двійкову систему числення і дізнатися де там зірвані такі параметри, як маска під мережі, хост і адреса мережі. Але нам це поки не потрібно.

Йдемо далі, час летить швидко, а техніка розвивається ще швидше, інтернет мережу так полюбилася багатьом людям, що кількість пристроїв з яких здійснюється вихід в інтернет стало просто неймовірним і рано чи пізно трапилася б така ситуація, що всі ip адреси вже привласнені, а для підключення нових пристроїв просто немає вільних айпі. Тому був випущений новий протокол, який може роздавати адреси мало не до нескінченності.

IPv6 - теж інтернет протокол, тільки це нова, просунута версія, в якій вже не чотири комбінації цифр, а аж 9 комбінацій ще й букви AF, ось приклад:

2001: 0DB8: AB10: 0000: 0000: 0000: 0000: 00FC

Погодьтеся, що це просто неймовірна кількість можливих комбінацій, тому точно має вистачити для всіх пристроїв. Сподіваюся з першим кроком ми розібралися і тепер можна йти далі.

У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього

У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього

З першим розділом багато були знайомі, а ось на другому етапі можуть виникнути проблеми. До речі, я в цьому дуже легко переконався, грав по мережі зі знайомим в онлайн стратегію, поки базікали він поцікавився про що я пишу нову статтю. Я йому і розповів, мовляв пишу про ip адреси, він мені відразу сказав, що це нафіг нікому не треба, все тепер знають що це таке.

Не довго думаючи, я запитав, що таке зовнішній айпі адресу, що таке внутрішній або глобальний. Було забавно чути, як знайомий з блискавичною швидкістю стукав пальцями по клавіатурі, щоб дізнатися у гугла про що йде мова. Щоб ви в таку ситуацію не потрапили, давайте я трохи про це розповім. В цілому айпі в народі можуть називати зовнішніми і внутрішніми (глобальні і домашні).

Внутрішній (домашній) ip адреса - це звичайний айпі, але його зона впливу це ваш комп'ютер і можливо локальна мережа між комп'ютерами.

Зовнішній (глобальний) ip адреса - це теж самий звичайний айпі, але його зона впливу це всесвітня павутина (вплив у всьому інтернеті) Тобто поки ви сиділи і грали на своєму комп'ютері у вас міг бути свій, домашній ip адресу, а як тільки ви вийшли в інтернет вам було присвоєно глобальний айпі адресу, який надає ваш провайдер.

І це ще не все, важливо знати що бувають різні типи айпі:

Статичний ip адреса - це адреса, який завжди буде однаковий, скільки б раз ви не виходили з інтернету і не перезавантажували комп'ютер. Даний вид дуже зручний своєю безпекою, тому що можна налаштувати комп'ютер, сайт, сервер або який-небудь ресурс так, щоб на нього можна буде зайти виключно з даними айпі адресою.

Динамічний ip адреса - це адреса, який при кожному виході в інтернет буде автоматично змінюватися на новий. Буває зручно якщо вас заблокували в грі по айпі, то ви просто перезавантажуєте інтернет з'єднання і знову заходите в гру, вас будуть вважати за іншого гравця. (Прокотить далеко не завжди)

Як визначити ip свого комп'ютера (особистий або глобальний)

Отже, тепер ми знаємо, що домашній айпі може відрізнятися від глобального. Щоб визначити ip адресу свого комп'ютера досить ввести в командний рядок комбінацію «ipconfig».

Для це переходимо в меню пуск - всі програми - стандартні - командна терміну, запускаємо, перед вами відкриється приблизно ось таке вікно:

Для це переходимо в меню пуск - всі програми - стандартні - командна терміну, запускаємо, перед вами відкриється приблизно ось таке вікно:

Вводимо команду «ipconfig»

Вводимо команду «ipconfig»

І натискаємо «Enter» перед нами відкриються статистичні дані в яких ми можемо знайти свій айпі адресу сайту.

І натискаємо «Enter» перед нами відкриються статистичні дані в яких ми можемо знайти свій айпі адресу сайту

Якщо ви хочете подивитися свій ip адресу в глобальній мережі, то знадобиться відкрити будь-який браузер, зайти на сайт 2ip.ru і з лівого боку відразу буде показана адреса вашого комп'ютера, точніше як його бачать в мережі інтернет.

ru і з лівого боку відразу буде показана адреса вашого комп'ютера, точніше як його бачать в мережі інтернет

Погодьтеся все дуже просто? Якщо ви захочете дізнатися статичний у вас айпі адресу або динамічний, то найнадійнішим засобом буде дзвінок вашому провайдеру, там вам відразу скажуть відповідь на ваше запитання.

Ну або можете самі моніторити, перевіряючи адресу раз на добу, якщо він завжди буде однаковий, значить це статичний ip, якщо буде змінюватися, значить динамічний.

Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?

Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті

Ось ми потихеньку і дісталися до самого інтригуючого багатьох питання, як же зловити шахрая в інтернеті, якщо ти знаєш тільки його ip адресу.

Відразу хочу сказати, визначити людину по айпі можна, а ось машину, комп'ютер з якого було виконано ту чи іншу дію можна. Але тут теж мало просто хотіти, треба бути або генієм, або діяти за законом. Давайте я почну по порядку.

Припустимо вам відомий ip комп'ютера, який використовував шахрай, далі по ідеї залишається всього лише пробити адресу і справа «в кишені», але на жаль, це далеко не так.

Навіть якщо вам відомий айпі адресу, то пробиваючи його самостійно ви потрапите на будь-якого провайдера і все. Вивчаючи докладніше ви дізнаєтеся, що він належить, наприклад, Ростелекому і що далі? Адже сьогодні провайдер дав даний ip адреса одній людині, а завтра іншому і так до нескінченності, тобто цей айпі могли використовувати кілька мільйонів клієнтів даного провайдера. Саме в цей момент для звичайного користувача настає безвихідь.

Але є і дуже наполегливі люди, які напишуть листа провайдеру, сказавши, що з такого-то айпі було скоєно злочин, і вам терміново необхідно дізнатися з якого комп'ютера був доступ в той момент, на кого оформлений договір, кого вам необхідно шукати, щоб покарати ? Але, на жаль, у відповідь ви отримати, тільки сухий відповідь, суть якого буде зводиться до того, що це секретні дані, які не підлягають розголошенню.

Ось це вже безвихідь. Тому що все що ви можете зробити далі обмежується законом, тобто можна піти в поліцію і написати заяву за яким вже вони будуть робити запит провайдеру. Правоохоронним органам провайдер надасть інформацію, але чи буде наша поліція цим займатися, якщо у вас хтось просто поцупив сторінку від соц.сети. Посміються і будуть далі своїми справами займатися.

Ось такий не приємний фінал. Тому я завжди рекомендую замислюватися про свою безпеку в мережі до того, як щось сталося, щоб потім не бігати з піною у рота в пошуках допомоги. Нижче ви можете подивитися відео в якому я наочно покажу, як вирахувати людину в інтернеті.

Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?

На цьому я буду закінчувати даний огляд, чекаю ваші коментарі, розповіді з життя по даній темі, хтось може бути порадить цікаві методи обчислення або стеження. Завжди радий почитати ваші висловлювання, всім щаслива і до нових зустрічей.

Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?

Кожен комп'ютер має свій цифровий адреса, а у нього є своє спеціальну назву - айпі, що в перекладі означає «інтернет протокол». Поява параметра ip адреса комп'ютера викликано необхідністю передачі даних всередині глобальної та локальної мережі.

Тобто даний параметр потрібен для спілкування між комп'ютерами, що дозволяє використовувати його в різних цілях. Давайте спробуємо розібратися в цьому використовую прості приклади.

вступ

До чого я це веду, почастішали випадки, коли у користувачів інтернет мережі крадуть сторінки, профілі в інтернеті, через деякий час можна звичайно повернути свої дані і відновити вкрадені сторінки. Але на цьому скривджені користувачі не зупиняються і хочуть знайти людину, яка заподіяв їм стільки морального, а іноді і матеріального збитку.

Надивившись фільмів про хакерів і начитавшись різних форумів, люди починають процеси обчислення шахрая своїми силами і їх не бентежить факт того, що у них немає навіть мінімального запасу знань в даній області. Вони просто ображені і починають битися з крайності в крайність. І майже всі дружно кричать, я вирахував ip адресу шахрая, тепер залишилося тільки його зловити.

Тобто, розумієте, в голові у людини склалася така картина, що є якийсь ресурс на якому він зараз введе айпі адресу і йому відразу покажуть фио шахрая. Все, можна буде бігти писати заяву в поліцію. Ну це просто крах, зараз я буду руйнувати ваші фантазії, пора повернутися в реальність.

Щоб донести до вас інформацію про реальність, я почну розповідь з того що таке ip адресу, навіщо він потрібен і тільки потім обговоримо, як його використовують для обчислення шахраїв.

Ознайомтеся зі змістом статті, щоб зрозуміти, скільки нової інформації ви отримаєте прямо зараз.

Ip адреса - це унікальний мережеву адресу вузла в комп'ютерній мережі. Тепер трохи по нашому - це інтернет протокол, який в обов'язковому порядку потрібний для виходу в мережу і спілкування між комп'ютерами.

Кожен комп'ютер в світі має свій власний ip адресу. Давайте спробуємо розібратися на прикладі, припустимо, ви живете в місті Володимир, вул. Радянська д. 5 кв. 199, ваш друг або знайомий вирішив відправити вам лист, телеграму або посилку, він при відправці пише ваш особистий адреса, щоб лист прийшов саме вам, а не комусь іншому. Тобто, щоб знайти людину або приїхати до будь-якого об'єкта в реальному житті ми повинні знати адресу цього об'єкта. Наприклад, назвати таксисту адресу і він відразу буде знати, куди вас відвезти.

Теж саме відбувається і з комп'ютерами, тільки у них замість особистої адреси вказується ip - адреса, який складається з цифр. Саме за допомогою айпі адреси можливе спілкування між комп'ютерами.

Запам'ятайте, у кожного комп'ютера є свій індивідуальний ip. Але ж якщо він унікальний, то використовуючи сучасну техніку ми легко зможемо дізнатися, де знаходиться комп'ютер з певним айпі. Але про це пізніше. Спочатку ми поповнимо свій «багаж» знань технічною інформацією. Хоча б трохи.

Отже, ip адреси були придумані вже дуже давно і по закінченню деякого часу технологія розвивалася, з'являлися нові версії, формати ip адрес. На даний момент їх називають інтернет протоколами, нам потрібно знати лише кілька найпопулярніших.

IPv4 - це дуже відомий протокол, в якому айпі адреси складаються з чотирьох цифр в діапазоні від 0 до 255, а між ними ставиться крапка. Чи не навантажуємо голову, а просто дивимося приклади:

156.214.222.255

102.5.66.21

87.12.241.36

Думаю, сенс цілком зрозумілий і тепер ви знаєте, як виглядає адреса комп'ютера. Нагадую, що я даю вам лише саму базу, тому що якщо зовсім по серйозному, то ці цифри треба перевести в двійкову систему числення і дізнатися де там зірвані такі параметри, як маска під мережі, хост і адреса мережі. Але нам це поки не потрібно.

Йдемо далі, час летить швидко, а техніка розвивається ще швидше, інтернет мережу так полюбилася багатьом людям, що кількість пристроїв з яких здійснюється вихід в інтернет стало просто неймовірним і рано чи пізно трапилася б така ситуація, що всі ip адреси вже привласнені, а для підключення нових пристроїв просто немає вільних айпі. Тому був випущений новий протокол, який може роздавати адреси мало не до нескінченності.

IPv6 - теж інтернет протокол, тільки це нова, просунута версія, в якій вже не чотири комбінації цифр, а аж 9 комбінацій ще й букви AF, ось приклад:

2001: 0DB8: AB10: 0000: 0000: 0000: 0000: 00FC

Погодьтеся, що це просто неймовірна кількість можливих комбінацій, тому точно має вистачити для всіх пристроїв. Сподіваюся з першим кроком ми розібралися і тепер можна йти далі.

У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього

У чому відмінності зовнішнього ip від внутрішнього

З першим розділом багато були знайомі, а ось на другому етапі можуть виникнути проблеми. До речі, я в цьому дуже легко переконався, грав по мережі зі знайомим в онлайн стратегію, поки базікали він поцікавився про що я пишу нову статтю. Я йому і розповів, мовляв пишу про ip адреси, він мені відразу сказав, що це нафіг нікому не треба, все тепер знають що це таке.

Не довго думаючи, я запитав, що таке зовнішній айпі адресу, що таке внутрішній або глобальний. Було забавно чути, як знайомий з блискавичною швидкістю стукав пальцями по клавіатурі, щоб дізнатися у гугла про що йде мова. Щоб ви в таку ситуацію не потрапили, давайте я трохи про це розповім. В цілому айпі в народі можуть називати зовнішніми і внутрішніми (глобальні і домашні).

Внутрішній (домашній) ip адреса - це звичайний айпі, але його зона впливу це ваш комп'ютер і можливо локальна мережа між комп'ютерами.

Зовнішній (глобальний) ip адреса - це теж самий звичайний айпі, але його зона впливу це всесвітня павутина (вплив у всьому інтернеті) Тобто поки ви сиділи і грали на своєму комп'ютері у вас міг бути свій, домашній ip адресу, а як тільки ви вийшли в інтернет вам було присвоєно глобальний айпі адресу, який надає ваш провайдер.

І це ще не все, важливо знати що бувають різні типи айпі:

Статичний ip адреса - це адреса, який завжди буде однаковий, скільки б раз ви не виходили з інтернету і не перезавантажували комп'ютер. Даний вид дуже зручний своєю безпекою, тому що можна налаштувати комп'ютер, сайт, сервер або який-небудь ресурс так, щоб на нього можна буде зайти виключно з даними айпі адресою.

Динамічний ip адреса - це адреса, який при кожному виході в інтернет буде автоматично змінюватися на новий. Буває зручно якщо вас заблокували в грі по айпі, то ви просто перезавантажуєте інтернет з'єднання і знову заходите в гру, вас будуть вважати за іншого гравця. (Прокотить далеко не завжди)

Як визначити ip свого комп'ютера (особистий або глобальний)

Отже, тепер ми знаємо, що домашній айпі може відрізнятися від глобального. Щоб визначити ip адресу свого комп'ютера досить ввести в командний рядок комбінацію «ipconfig».

Для це переходимо в меню пуск - всі програми - стандартні - командна терміну, запускаємо, перед вами відкриється приблизно ось таке вікно:

Для це переходимо в меню пуск - всі програми - стандартні - командна терміну, запускаємо, перед вами відкриється приблизно ось таке вікно:

Вводимо команду «ipconfig»

Вводимо команду «ipconfig»

І натискаємо «Enter» перед нами відкриються статистичні дані в яких ми можемо знайти свій айпі адресу сайту.

І натискаємо «Enter» перед нами відкриються статистичні дані в яких ми можемо знайти свій айпі адресу сайту

Якщо ви хочете подивитися свій ip адресу в глобальній мережі, то знадобиться відкрити будь-який браузер, зайти на сайт 2ip.ru і з лівого боку відразу буде показана адреса вашого комп'ютера, точніше як його бачать в мережі інтернет.

ru і з лівого боку відразу буде показана адреса вашого комп'ютера, точніше як його бачать в мережі інтернет

Погодьтеся все дуже просто? Якщо ви захочете дізнатися статичний у вас айпі адресу або динамічний, то найнадійнішим засобом буде дзвінок вашому провайдеру, там вам відразу скажуть відповідь на ваше запитання.

Ну або можете самі моніторити, перевіряючи адресу раз на добу, якщо він завжди буде однаковий, значить це статичний ip, якщо буде змінюватися, значить динамічний.

Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?

Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті

Ось ми потихеньку і дісталися до самого інтригуючого багатьох питання, як же зловити шахрая в інтернеті, якщо ти знаєш тільки його ip адресу.

Відразу хочу сказати, визначити людину по айпі можна, а ось машину, комп'ютер з якого було виконано ту чи іншу дію можна. Але тут теж мало просто хотіти, треба бути або генієм, або діяти за законом. Давайте я почну по порядку.

Припустимо вам відомий ip комп'ютера, який використовував шахрай, далі по ідеї залишається всього лише пробити адресу і справа «в кишені», але на жаль, це далеко не так.

Навіть якщо вам відомий айпі адресу, то пробиваючи його самостійно ви потрапите на будь-якого провайдера і все. Вивчаючи докладніше ви дізнаєтеся, що він належить, наприклад, Ростелекому і що далі? Адже сьогодні провайдер дав даний ip адреса одній людині, а завтра іншому і так до нескінченності, тобто цей айпі могли використовувати кілька мільйонів клієнтів даного провайдера. Саме в цей момент для звичайного користувача настає безвихідь.

Але є і дуже наполегливі люди, які напишуть листа провайдеру, сказавши, що з такого-то айпі було скоєно злочин, і вам терміново необхідно дізнатися з якого комп'ютера був доступ в той момент, на кого оформлений договір, кого вам необхідно шукати, щоб покарати ? Але, на жаль, у відповідь ви отримати, тільки сухий відповідь, суть якого буде зводиться до того, що це секретні дані, які не підлягають розголошенню.

Ось це вже безвихідь. Тому що все що ви можете зробити далі обмежується законом, тобто можна піти в поліцію і написати заяву за яким вже вони будуть робити запит провайдеру. Правоохоронним органам провайдер надасть інформацію, але чи буде наша поліція цим займатися, якщо у вас хтось просто поцупив сторінку від соц.сети. Посміються і будуть далі своїми справами займатися.

Ось такий не приємний фінал. Тому я завжди рекомендую замислюватися про свою безпеку в мережі до того, як щось сталося, щоб потім не бігати з піною у рота в пошуках допомоги. Нижче ви можете подивитися відео в якому я наочно покажу, як вирахувати людину в інтернеті.

Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?

На цьому я буду закінчувати даний огляд, чекаю ваші коментарі, розповіді з життя по даній темі, хтось може бути порадить цікаві методи обчислення або стеження. Завжди радий почитати ваші висловлювання, всім щаслива і до нових зустрічей.

Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?
Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?
Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?
Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?
Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?
Відео на тему: Що таке ip адреса комп'ютера і як обчислити шахрая в інтернеті?
Що таке ip адреса комп'ютера і як вирахувати людину в інтернеті?
Погодьтеся все дуже просто?
Як за допомогою айпі вирахувати людину в інтернеті?
Вивчаючи докладніше ви дізнаєтеся, що він належить, наприклад, Ростелекому і що далі?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: