Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що таке Wi-Fi роутер

 1. Wi-Fi роутер або бездротовий маршрутизатор
 2. Навіщо потрібен Wi-Fi роутер
 3. Відповіді на деякі питання з початку статті
 4. Налаштування роутера
 5. висновок

Пишу цю статтю для тих початківців користувачів, яким знайомі кажуть: «Купи роутер і не мучся», але недостатньо детально пояснюють, що це таке, а звідси питання у мене на сайті:  Навіщо потрібен Wi-Fi роутер Пишу цю статтю для тих початківців користувачів, яким знайомі кажуть: «Купи роутер і не мучся», але недостатньо детально пояснюють, що це таке, а звідси питання у мене на сайті:

 • Навіщо потрібен Wi-Fi роутер?
 • Якщо у мене немає проводового Інтернету і телефону, можу я купити роутер і сидіти в Інтернеті по Wi-Fi?
 • Скільки буде коштувати бездротовий Інтернет через роутер?
 • У мене є Wi-Fi в телефоні або планшеті, але він не підключається, якщо купити роутер, він буде працювати?
 • А можна зробити, щоб Інтернет був відразу на декількох комп'ютерах?
 • Чим відрізняється роутер від маршрутизатора?

Кому-то такі питання можуть здатися зовсім наївними, але я все-таки вважаю, що вони цілком нормальні: не кожна людина, особливо старшого покоління, повинен (і може) розбиратися в тому, як працюють всі ці бездротові мережі. Але, думаю, для тих, хто виявив бажання розібратися, я зможу пояснити, що до чого.

Wi-Fi роутер або бездротовий маршрутизатор

Перш за все: роутер і маршрутизатор - це синоніми, просто раніше таке слово як router (а так називається цей пристрій в англомовних країнах) було прийнято переводити на російську мову, в результаті виходив «маршрутизатор», тепер же частіше просто читають латинські символи по-російськи : маємо «роутер».

Перш за все: роутер і маршрутизатор - це синоніми, просто раніше таке слово як router (а так називається цей пристрій в англомовних країнах) було прийнято переводити на російську мову, в результаті виходив «маршрутизатор», тепер же частіше просто читають латинські символи по-російськи : маємо «роутер»

Типові Wi-Fi роутери

Якщо мова йде про Wi-Fi роутер, то мається на увазі можливість пристрою працювати через бездротові протоколи зв'язку, при цьому, більшість побутових моделей роутерів підтримують і дротове підключення.

Навіщо потрібен Wi-Fi роутер

Якщо подивитися в Вікіпедію, то можна виявити, що призначення маршрутизатора - об'єднання сегментів мережі. Малозрозумілою для рядового користувача. Спробуємо інакше.

Звичайний домашній Wi-Fi роутер об'єднує підключені до нього пристрої в будинку або офісі (комп'ютери, ноутбуки, телефон, планшет, принтер, телевізор Smart TV та інші) в локальну мережу і, навіщо його власне, більшість людей і купують, дозволяє користуватися Інтернет зі всіх пристроїв одночасно, без проводів (по Wi-Fi) або з ними, при наявності всього однієї лінії провайдера в квартирі. Приблизну схему роботи ви можете побачити на зображенні.

Відповіді на деякі питання з початку статті

Підсумовують вищесказане і відповідаю на питання, ось що маємо: для використання Wi-Fi роутера з метою доступу в Інтернет, потрібен сам цей доступ, який маршрутизатор вже буде «роздавати» на кінцеві девайси. Якщо використовувати роутер, не маючи проводового підключення до Інтернет (частина роутерів підтримують інші види підключення, наприклад - 3G або LTE), то за допомогою нього можна буде лише організувати локальну мережу, забезпечивши обмін даними між комп'ютерами, ноутбуками, мережевий друк і інші подібного роду функції.

Ціна Інтернету по Wi-Fi (якщо використовується домашній роутер) не відрізняється від такої для проводового Інтернету - тобто якщо у вас був безлімітний тариф, ви продовжуєте платити стільки ж, як раніше. При по мегабайтной оплаті, ціна буде залежати від сумарного трафіку всіх пристроїв, підключених до роутера.

Налаштування роутера

Одна з основних завдань, з якою стикається новий власник Wi-Fi роутера - це його настройка. Для більшості російських провайдерів потрібно налаштувати параметри Інтернет-підключення в самому роутері (він виступає комп'ютером, який підключається до Інтернету - тобто якщо раніше ви запускали підключення на ПК, то при організації Wi-Fi мережі, сам роутер повинен встановлювати це підключення) . Див. Налаштування роутера - інструкції для популярних моделей .

Для деяких провайдерів як така настройка підключення в роутері не потрібно - маршрутизатор, будучи підключеним до кабелю Інтернет із заводськими настройками відразу працює. В цьому випадку, слід подбати про налаштування безпеки Wi-Fi мережі, з тим, щоб виключити підключення до неї сторонніх осіб.

висновок

Підводячи підсумок, Wi-Fi роутер - корисний пристрій для будь-якого користувача, у якого в будинку є хоча б пара речей з можливістю виходу в Інтернет. Бездротові маршрутизатори для домашнього використання недорогі, забезпечують високу швидкість доступу в Інтернет, зручність використання і економію в порівнянні з використанням мереж стільникового зв'язку (поясню: у деяких є вдома провідний інтернет, але на планшетах і смартфонах вони завантажують додатки по 3G, навіть в межах квартири . У цьому випадку просто нераціонально не купувати роутер).

А раптом і це буде цікаво:

Якщо у мене немає проводового Інтернету і телефону, можу я купити роутер і сидіти в Інтернеті по Wi-Fi?
Скільки буде коштувати бездротовий Інтернет через роутер?
У мене є Wi-Fi в телефоні або планшеті, але він не підключається, якщо купити роутер, він буде працювати?
А можна зробити, щоб Інтернет був відразу на декількох комп'ютерах?
Чим відрізняється роутер від маршрутизатора?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: