Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що робити, коли шумить ноутбук?

Будь-яке обладнання потребує догляду і хорошому до нього відношенні Будь-яке обладнання потребує догляду і хорошому до нього відношенні. Особливо потрібно добре ставиться до ноутбука або комп'ютера, якщо ви заробляєте в інтернеті, а ваш дохід не такий великий, щоб придбати без проблем новий ноутбук або комп'ютер.

У мене виникла проблема з тим, що шумів вентилятор у ноутбука, і причому дуже сильно шумів. Це дуже сильно відволікало і не дозволяла більше тижня мені нормально попрацювати за комп'ютером. Знизилася моя працездатність в плані того, що я практично перестав приділяти увагу своїм сайтам в інтернеті і займатися їх розвитком. І перестав працювати вночі і в ранні години, адже шум, видаваний від моєї апаратури був здатний перешкодити одній людині спати, який знаходиться іншій кімнаті.

Я як і всі в такій ситуації, задався питанням - що робити якщо шумить (гуде) вентилятор ноутбука? Прочитав інформацію в інтернеті, переглянув відео про те, як розбирають ноутбук, та й запитав у центрі обслуговування про проблему гудіння вентилятора у ноутбука.

Спочатку хотів віддати фахівця, який за плату, розбере мені ноутбук і усуне проблему. Але так вийшло, що в тому місці, куди я ходжу з приводу виникають проблеми з ноутбуком захворів майстер. Майстер, який розбирається в цій техніці. І я зрозумів, що це доля. Це знак долі. Значить, прийшов мені час розібратися в ноутбуці детальніше, зрозуміти його внутрішній світ. Тому я не став шукати інших майстрів, а сам взявся за справу.

Розбирав в результаті і збирав ноутбук два рази. Так вийшло, що перший раз у мене не вийшло дістатися до вентилятора. Дуже складно в мене ноутбук влаштований. Щоб дістатися у мене до вентилятора потрібно було розібрати весь ноутбук. У мене ACER. Але є ноутбуки, в яких до вентилятора дістатися нічого не варто. Просто відкрутити пару болтів і все. Але у мене інша ситуація, тому, щоб розібрати ноутбук потрібно багато часу - пару годин при недосвідченості. І розібравши ноутбук наполовину, я не зовсім розумів, що робити далі. Тому в перший день розбирання ноутбука пройшовши половину шляху, зупинився, і щоб нічого не сталося зібрав ноутбук знову. Справа відклав на інший день. Ну нехай перший раз у мене не увінчався успіхом - зате я набув досвіду в невеликій розбиранні свого ноутбука.

Наступний день почав з розбирання ноутбука. Благо був вихідний і нікуди поспішати не треба. Знову дійшов до того моменту, на якому потрапив в ступор в минулий день. А саме, що робити з усіма проводами, і як від'єднати монітор ноутбука, щоб його не нашкодити. Виявилося, що дроти кріпляться легко, і потрібно в потрібно місці їх просто відсунути. Не можу точно підібрати слова, оскільки не розбираюся в технічних термінах. Але якщо вирішили розібрати свій ноутбук - просто прочитайте спеціалізовану літературу з розбирання ноутбука саме вашої моделі. Мені довелося то відкручувати болти з одного боку, то з іншого. Це було чимось схоже на лабіринт. Потрібно було шукати болт, який повинен був бути відкручені наступним. І в підсумку дістався до вентилятора з радіатором - головною причиною шуму.

Причини шуму (гудіння) ноутбука можуть бути наступними:

- сильна запиленість. В даному випадку потрібно позбутися від пилу. Хтось використовує пилесосос, можна використовувати інші прилади.

- проблема з кольором, вентилятором. Іноді тоді доведеться замінити кулер, вентилятор, щоб усунути проблему. А це коштує грошових витрат.

- проблема з обертовим моментом вентилятора. Змастити вентилятор в потрібному місці, змастити його підшипники.

Що робив я, щоб позбутися від шуму (гудіння) ноутбука.

Спочатку пару слів - вентилятор у ноутбука працює (а у кого-то шумить, гуде), коли нагрівається сам ноутбук. І він більше і потужніше буде працювати, якщо ноутбук нагріється ще більше.

У мене була маленька запиленість в області вентилятора. Може через те, що за день я пропилесосил область вентилятора через отвір, не розбираючи ноутбук. До речі, такий спосіб іноді рекомендують - і він дуже ефективний буває, якщо проблема шуму у вас пов'язана з запиленістю ноутбука, а його розбирати не дуже то й хочеться. Пилососити можна, як втягуючи пил, але якщо це не працює, то спробувати пропилососити напродув, в протилежному напрямку.

Але хоч пилу було і мало, я все одно трохи позбувся інших частинок пилу за допомогою сірника і вати. Зібрав з їх допомогою трохи бруду.

Але проблема після збирання пилу не була усунена. У мене проблема була з самим кольором. Тому, щоб вирішити проблему з кольором я змастив крутний момент маслом, невеликим його кількістю. Напевно доведеться коли-небудь розбирати і змащувати знову, щоб працював нормально. Деякі при проблемах з кольором, купують новий кулер.

Потім зібрав ноутбук. Збирати було лінь, але я зібрав свої сили і закінчив цю справу. До речі помітив, що збирати виходить значно швидше, ніж розбирати. Після того, як зібрав - включив ноутбук і зрадів його роботі - вентилятор працює добре.

Дбайте про свою техніку (ноутбук, комп'ютер), виявляйте їй догляд і вона буде жити довгі дні служити відмінною роботою і не буде набридати шумом.

(Visited 45 times, 1 visits today)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: