Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що робити при шумі вентилятора в ноутбуці

 1. Рекомендації щодо усунення шуму вентилятора в ноутбуці і максимального навантаження на процесор
 2. Регулюємо швидкість вентилятора в налаштуваннях БІОС
 3. Чистимо паку «TEMP»
 4. Чистка ноутбука або комп'ютера як вирішення проблеми з шумом вентилятора

Доброго дня! Кілька днів тому читач нашого сайту, звернувся до мене через форму коментарів, з проханням, допомогти вирішити проблему з ноутбуком. Сильно шумить вентилятор в ноутбуці, на повну крутиться кулер, таке відчуття, що комп'ютер працює при цілковитій завантаженні, ось приблизно так Андрій (користувач який залишив коментар), описав свою проблему.

На перший погляд все зрозуміло, якщо ноутбук шумить і на ньому дуже сильно крутиться вентилятор, це значить настав час його почистити, скоріше за все в усі отвори набився пил. Так буває часто, але не в цьому випадку. Андрій це передбачив і написав, що ноутбук не гріється, а навіть холодніше ніж завжди. Ось приклад коментаря в якому ви самі все прочитати.

Чи не дочитавши коментар до кінця я відразу ж подумав, що комп'ютер просто потрібно почистити і все, але, як тільки дочитав повідомлення повністю, відразу ж все поміняв і поміняв свою думку.

Подібні ситуації я вже зустрічав, і на своєму досвіді. Ось наприклад, колись до мене звернулися зі схожою проблемою, де дуже шумів вентилятор в ноутбуці і начебто процесор працював на повною потужність, але на відміну від Андрєєвої ситуації у мене ноут грівся дуже сильно. Розібравши я повністю почистив його від пилу, навіть поміняв термопасту, але це не допомогло, і комп'ютер грівся як і раніше.

Розібравши я повністю почистив його від пилу, навіть поміняв термопасту, але це не допомогло, і комп'ютер грівся як і раніше

Посидівши і розібравшись, що до чого, я зрозумів, що проблема була в сторонньому додаток, яке стояло в автозавантаженні ОС, і запускалося відразу після входу в систему. Внаслідок його запуску, процесор починав просто сходити з розуму, і працювати на повну котушку (на всі 100%). Як тільки я визначив, що за програма і позбувся неї, все стало працювати нормально, вентилятор в ноутбуці шуміти перестав і сам комп'ютер більше не грівся.

Як виявилося у Андрія був такий же випадок, де він знайшовши в диспетчері завдань, процес, який завантажував систему на повну потужність, вбив його, чим і вирішив свою проблему. Все стало на свої місця, ноутбук перестав шуміти, а вентилятор почав працювати на звичних для себе оборотах.

Але, це не єдина причина через яку може дуже сильно шуміти вентилятор в ноутбуці. Так як я вже не раз зустрічався з подібними ситуаціями, хочу поділиться з вами тими варіантами, за допомогою яких мені вдавалося побороти цю проблему, можливо для вас вони виявляться корисними.

Рекомендації щодо усунення шуму вентилятора в ноутбуці і максимального навантаження на процесор

Отже, якщо ви впевнені, що ваш ноутбук абсолютно повністю чистий, тоді почнемо перевірку з того варіанту, який я описав вище. Тобто, якщо у вас шумить ноутбук від великої швидкості кулера, і завантаженість процесора стоїть на позначці 100%, тоді відкриваємо диспетчер задач і шукаємо процес, який його вантажить і змушує наш кулер божеволіти.

Відкривши «Диспетчер завдань» (Інструкція на випадок якщо у вас диспетчер задач заблокований адміністратором ).

Відкривши «Диспетчер завдань» (Інструкція на випадок якщо у вас  диспетчер задач заблокований адміністратором  )

Тепер, виставляємо фільтр по «ЦП» в порядку убування, тобто на самому початку у вас має бути показані ті процеси, які використовують ресурс ЦП найбільше, і так далі, по спадаючій.

Тепер, виставляємо фільтр по «ЦП» в порядку убування, тобто на самому початку у вас має бути показані ті процеси, які використовують ресурс ЦП найбільше, і так далі, по спадаючій

У цьому списку від нас буде потрібно знайти процес, який найбільше використовує ресурс центрального процесора.

Тепер, давайте розберемо окремо кожну систему. Якщо ви використовуєте Windows XP, доведеться трохи помучитися і знайти місце зберігання цієї програми вручну, що б видалити її з комп'ютера.

Для споживачів Windows 7,8 і 10, все трохи простіше. Знайшовши потрібний процес, клікаєм по ньому правою кнопкою і вибираємо «Відкрити місце зберігання файлу». Таким чином перед вами повинна з'явиться папка в якій і зберігається файл запуску цього додатка.

Таким чином перед вами повинна з'явиться папка в якій і зберігається файл запуску цього додатка

Якщо він буде знаходиться в папці «TEMP», або в папках профілю користувача і при цьому мати незрозумілу назву (Приклад: Jsk2zq.exe), тоді безжально видаляйте його з вашого комп'ютера, це явно якийсь вірус або спам додаток.

Після видалення, перезавантажте ноутбук, запустили він повинен спокійно працювати, а вентилятор перестати шуміти.

Регулюємо швидкість вентилятора в налаштуваннях БІОС

Ще один випадок, який мені попадався на очі, був зі схожими симптомами, але частіше за все він зустрічався на стаціонарних ПК. Дуже шумить вентилятор, гуде комп'ютер, приблизно такі слова я чув від користувачів працюють за цими комп'ютерами.

Перевірка кольорів нічого не показала, вони крутилися нормально і були навіть свіжо змазаними. Закривши корпус я продовжив перевірку керуючись першим варіантом, але на мій подив там все було ідеально процесор простоював в «бездіяльність» на 90-95%.

І тут я вирішив перевірити температуру ЦП, зайшовши в БІОС, де і знайшов причину шуму вентилятора на ноутбуці.

Коригуємо швидкість обертів кулера

Як я згадував раніше, спочатку заходимо в БІОС .

Далі, хочу відразу уточнити те, що всі подальші настройки у вас можуть бути такі ж, або трохи відрізняться, все скріншоти, які я наведу тут, є тільки прикладом і наводиться для того, що б ви хоч якось розуміли про що йде мова .

У приклад використовується: Phoenix AwardBIOS

Отже, увійшовши в налаштування BIOSа, переходимо на вкладку «POWER» і відразу спускаємося до пункту «HardWare Monitor».

Отже, увійшовши в налаштування BIOSа, переходимо на вкладку «POWER» і відразу спускаємося до пункту «HardWare Monitor»

Тепер, якщо у вас не було включено «Q-FAN Function», включаємо його і спускаємося до значення температура.

Тепер, якщо у вас не було включено «Q-FAN Function», включаємо його і спускаємося до значення температура

Ось приблизно в такому меню як це «CPU Target Temperature», у вас може бути виставлено значення з дуже маленькою температурою. Тобто, тут буде вказуватися поріг допустимої температури для процесора, в наслідок чого при маленькому значення кулер буде крутиться з величезною швидкістю і намагаючись не перевищувати ліміт зазначених значень.

Тобто, тут буде вказуватися поріг допустимої температури для процесора, в наслідок чого при маленькому значення кулер буде крутиться з величезною швидкістю і намагаючись не перевищувати ліміт зазначених значень

Тому, вибираємо пункт «CPU Target Temperature» і натискаємо «Enter». Відкриється список значень, які можна встановити. Особисто я, рекомендую, Вам виставити від 50 - 60 градусів, таким чином ви позбудетеся від зайвого шуму і проблем з температурою процесора.

Чистимо паку «TEMP»

Не було б зайвим очистити папку тимчасових файлів, яка знаходиться в папці користувача.

Ось приклад адреси, де може знаходиться ця папка:

C: \ Users \ Папка_пользователя \ AppData \ Local \ Temp

Особисто я, завжди видаляю з цієї папці всі файли, так як там постійно збирається дуже багато гидоти з інтернету і різних програм. До речі, дуже багато вірусів зберігаються саме в цій папці, можливо в момент видалення сміття ви ще позбудетеся від різних вірусів, про які ви навіть не підозрювали.

Так що, заходимо в папку «TEMP», виділяємо всі файли і натискаємо «Delete»

Чистка ноутбука або комп'ютера як вирішення проблеми з шумом вентилятора

Ну звичайно ж, чистка комп'ютера, порада, яку просто ні в якому разі не можна упускати. Так як одним з найлютіших ворогів комп'ютера і ноутбуків - є саме пил, тому шум в ноутбуці може бути викликаний також нею. Можливо, вас зацікавить стаття, яку я написав недавно: про 10 речах, які не варто робити за комп'ютером і які допоможуть уберегти його від зайвого потрапляння різних курних субстанцій.

Так ось, веду я до того, що не завжди додатки або настройки є причинами, які волають нагрів ноутбука і подальший шум венілятора. Найчастіше, як раз, причиною всього цього виступає зовнішні чинники, які потрапляють в системний блок комп'ютера або всередину ноутбука, чим створюють незручності в охолодження різних комплектуючих.

Найчастіше, як раз, причиною всього цього виступає зовнішні чинники, які потрапляють в системний блок комп'ютера або всередину ноутбука, чим створюють незручності в охолодження різних комплектуючих

Так що, якщо перевіривши обидва варіанти про які йшлося кількома рядками вище, раджу вам заглянути в середину вашого комп'ютера і гарненько його там пропилососити, але не здумайте туди лізти з мокрою ганчіркою, а то хіба мало ...

На цьому мабуть все, ви головне не забуваєте підписуватися на наші оновлення і залишати питання в коментарях, завдяки чому зможе отримати, абсолютно безкоштовні, рекомендації та відповіді на ваші питання, від системного адміністратора.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: