Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що робити, якщо Mac не завантажується і зависає на логотипі Apple

 1. Mac не завантажується і зависає на логотипі Apple? Звертайтеся - усунемо цю проблему за 2-3 години від 1500 рублів!
 2. Чому Mac не завантажується і зависає на лого Apple
 3. Mac не завантажується і зависає. Що робити?
 4. Завантаження в безпечному режимі
 5. Виправлення помилок за допомогою дискової утиліти
 6. Перевстановлення операційної системи MacOS

Mac не завантажується і зависає на логотипі Apple? Звертайтеся - усунемо цю проблему за 2-3 години від 1500 рублів!

Вибрати сервіс-центр на карті

На жаль, будь-який користувач комп'ютера може зіткнутися з проблемою, коли операційна система Mac не завантажується і як би зависає на процесі завантаження. Виглядає це, як правило, так: комп'ютер починає завантажуватися, на екрані звично з'являється логотип Apple, але далі нічого не відбувається - система не завантажується, а комп'ютер ні на що, крім примусового виключення кнопкою харчування, не реагує. В інших випадках під "яблучним" логотипом може з'явитися індикатор завантаження (аналогічно тому, як це показано на зображенні вище), але далі також нічого не відбувається. Чому так відбувається і як з цим можна боротися? Чи потрібна в таких випадках ремонт MacBook ? Розберемося по порядку.

Чому Mac не завантажується і зависає на лого Apple

Причини того, що Mac перестав завантажуватися можуть бути різні:

 • Помилка операційної системи, пов'язаний з пошкодженням важливих системних файлів (наприклад, в разі не коректної установки оновлення компонентів системи, або установки нової ОС).
 • Пошкодження системних файлів через дії шкідливого ПЗ.
 • Відсутність вільного місця на завантажувальному томі комп'ютера.
 • Неможливість визначити завантажувальний тому через програмної помилки або пошкодження шлейфу жорсткого диска (явний симптом цього - Mac показує папку зі знаком питання ).
 • Несправність апаратних компонентів (пошкодження жорсткого диска або SSD, дефект відеочипа і т.д.).

Mac не завантажується і зависає. Що робити?

Залежно від причин появи проблеми, існують і різні варіації її рішення. Деякі можна спробувати здійснити самостійно, інші ж зможе реалізувати тільки фахівець в сервісному центрі. Нижче дамо кілька рекомендацій, що можна зробити, якщо Mac перестав завантажуватися і зависає на логотипі Apple або індикаторі завантаження. Почнемо з простого.

Завантаження в безпечному режимі

Мало хто знає, що операційна система MacOS дозволяє завантажитися в безпечному режимі (Safe mode), який дозволяє виявити різні програмні помилки системи. У режимі Safe mode завантажується тільки ядро ​​системи з основними важливими функціями, при цьому в ході завантаження комп'ютера в безпечному режимі проводиться перевірка файлової системи на наявність помилок і, по можливості, їх усунення. Тому в більшості легких випадків завантаження Mac в безпечному режимі з подальшим коректної програмної перезавантаженням може вирішити проблему, якщо Ваш Mac не завантажується і зависає.

Для того, щоб завантажити Mac (не важливо будь то MacBook, iMac або Mac Mini) в безпечному режимі, необхідно при включенні комп'ютера затиснути клавішу "Shift" на клавіатурі і утримувати до появи смужки індикатора завантаження. Відзначимо, що час завантаження MacOS в безпечному режимі займає значно більше часу, ніж стандартне завантаження операційної системи, тому рекомендуємо набратися терпіння.

Виправлення помилок за допомогою дискової утиліти

Дискова утиліта - це спеціалізований додаток для роботи з завантажувальним томом і файлової системою MacOS, що дозволяє, крім стандартних функцій форматування або розбивки диска на розділи, здійснити перевірку диска і завантажувального розділу на наявність помилок і коректність прав доступу до системних файлів.

Щоб запустити дискову утиліту, якщо не вдається завантажити в штатному режимі, потрібно завантажитися з вбудованого розділу відновлення MacOS. Для цього необхідно при включенні комп'ютера натиснути кнопку Alt / Option (⌥) і утримувати її до моменту появи на екрані вибору розділів завантаження, потім вибрати розділ відновлення (Recovery). Примусова завантаження з розділу відновлення MacOS може здійснюватися при натисканні клавіш Command (⌘) -R при запуску комп'ютера.

Коли розділ відновлення буде запущений, необхідно вибрати пункт "Дискова утиліта":

У Дисковою утиліті виберіть розділ "Перша допомога" і натисніть "Запустити" (актуально для MacOS версій El Capitan і Sierra), або вручну виберіть "Перевірити диск" і "Перевірити права доступу" (доступно для OS X Yosemite і старіше). Якщо по закінченню процесу дискова утиліта повідомить про те, що диск справний або відновлений, то спробуйте перезавантажити комп'ютер і перевірити завантаження операційної системи ще раз. У разі успішного виправлення знайдених помилок MacOS повинна коректно завантажитися в штатному режимі.

Якщо ж в процесі перевірки дискова утиліта видає повідомлення про помилки, виправити які не вдається, варто задуматися про те, як зберегти важливі файли і документи, а потім перевстановити операційну систему.

Перевстановлення операційної системи MacOS

Якщо Mac не завантажується і зависає на індикаторі завантаження, а відновлення штатними засобами результату не дає, то, найімовірніше, без переустановлення операційної системи обійтися навряд чи вдасться. При цьому, з огляду на той факт, що комп'ютер не завантажується, витягти файли і документи користувача може бути вельми проблематично.

Для того, щоб витягти файли з завантажувального тому, що не вдається запустити, потрібно або підключити комп'ютер до іншого Mac в режимі зовнішнього диска (спосіб досить не простий і вимагає наявності другого комп'ютера Mac, кабелю FireWire або Thunderbolth, а також суворого відповідності версій Mac OS на обох комп'ютерах), або підключитися до комп'ютера з зовнішнього носія з встановленою операційною системою, або спеціальним програмним забезпеченням для вилучення і перенесення даних.

На жаль, ні у кожного користувача Mac є можливість проведення подібних маніпуляцій і, стикаючись з ситуацією, коли їх комп'ютер перестає коректно завантажуватися і зависає, а прості способи вирішення проблеми не допомагають, просто-напросто не знають, що ж робити. Якщо Ваш MacBook Pro, MacBook Air або iMac не завантажуються або операційна система зависає при завантаженні, Ви завжди можете звернутися за допомогою до фахівців нашого сервісного центру. ремонт MacBook буде проведений максимально оперативно з урахуванням всіх Ваших побажань про збереження важливих даних і бажаних налаштуваннях, які наші співробітники зроблять для Вашого комп'ютера, щоб він радував своєю стабільною роботою ще дуже довгий час.

Якщо Ваш macbook зависає на яблуці, виправимо швидко - від 30 хвилин. Звертайтеся!

Зателефонуйте нам або приходьте в гості - ми завжди будемо раді допомогти в рішенні Ваших проблем.

Вибрати сервіс-центр на карті


Мітки: Apple , iMac , Mac , Mac mini , Mac не завантажується , MacBook , Macbook не завантажується , ремонт MacBook

Можливо, Вам буде це цікаво:

Mac не завантажується і зависає на логотипі Apple?
Що робити?
Чому так відбувається і як з цим можна боротися?
Що робити?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: