Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що робити якщо не працює гібернація і сплячий режим на комп'ютері?

 1. Варіанти вирішення проблеми
 2. 1. Повернення до попереднього стану Windows
 3. 2. Перевірити, чи повторюється проблема в безпечному режимі Windows.
 4. Відключення автозавантаження і основних служб при звичайному запуску Windows.
 5. 3. Перевірити, чи всі встановлені драйвера і оновити їх.
 6. 4. Видаліть всі фірмові програми для вашого комп'ютера, а також всі підозрілі або невикористовувані вами.
 7. 5. Перевірка комп'ютера на віруси.
 8. висновок

Нещодавно вперше зіткнувся з такою проблемою на своєму ноутбуці з встановленою операційною системою Windows 10 ... Як завжди, при розрядці батареї ноутбука він повинен був піти в режим гібернації. Підходжу я до комп'ютера, щоб пробудити його, а виявилося що він був вимкненим. Для мене це здалося відразу дивним і я почав думати на те, що здихає мій акумулятор і при його розрядки комп'ютер різко вимкнувся і не встиг піти в режим гібернації. Через якийсь час знову залишаю комп'ютер з відкритими програмами і звернув увагу на заряд акумулятора, рівні 95%. Комп'ютер налаштований так, що через 10 хвилин простою сам йде в сплячий режим, щоб менше витрачати заряд батареї. Коли повернувся до комп'ютера, знову бачу, що він вимкнений і всі програми мої закриті, а якісь дані не збереглися!

Перевіривши налаштування електроживлення і переконався, що комп'ютер точно налаштований на перехід в сплячий режим через 10 хвилин, а не на виключення.

Спробував перевести комп'ютер в сплячий режим вручну та вже точно стало зрозуміло, що щось тут не так ... У сплячий режим він перекладався за часом хвилин 15 і весь цей час кулери чомусь працювали на підвищених обертах, немов комп'ютер виконує складні завдання, наприклад , гра якась запущена. А коли він ніби як пішов в сон і я спробував його розбудити, то зрозумів, що під час сну він вимкнувся, причому аварійно, судячи по журналах Windows. те ж саме зробив з режимом глибокого сну і виявилося, що з ним така ж проблема, комп'ютер починає думати близько 10-15 хвилин, а потім не йде в потрібний режим, а просто вимикається.

Без сну і режим глибокого сну на комп'ютері працювати, мені, не зручно, тому що, як мінімум я не можу спокійно залишати комп при роботі від батареї і йти, адже якщо батарея розрядиться, в режим сну або в сон комп вже не піде як годиться.

Як виявилося, чіткого вирішення даної проблеми немає і в кожному конкретному випадку можуть допомогти різні способи ...

Мною було помічено, що виникає дана проблема в 99% випадків саме на комп'ютерах з операційною системою Windows 10 і при цьому якщо система встановлена ​​на диск SSD, а не на звичайний жорсткий диск.

Не виключаю те, що проблема у кого-то вирішиться сама по собі після чергових оновлень системи.

Варіанти вирішення проблеми

Нижче я опишу кілька способів, які можуть допомогти вам вирішити аналогічну проблему з відходом комп'ютера в режим сну або глибокого сну, почавши з тих, що допомогли мені самому на 2-х різних комп'ютерах.

1. Повернення до попереднього стану Windows

Це найпростіший варіант вирішення проблеми, які нерідко допомагає - виконати відновлення системи до однієї з раніше створених контрольних точок. Тобто ви відновите параметри системи на стан за обраний день, а всі встановлені після обраного дня будуть видалені. Тим самим ви можете позбутися від проблеми, якщо вона крилася в зміні якихось налаштувань системи (в тому числі несанкціонованих) або через установки якихось програм. При цьому ви не втрачаєте ніяких своїх файлів!

Про те, як виконати відновлення комп'ютера до попереднього стану Windows, розказано тут >>

2. Перевірити, чи повторюється проблема в безпечному режимі Windows.

Описані нижче варіант вирішення допоміг мені на моєму основному комп'ютері. Вам потрібно перейти в так званий безпечний режим і вже в ньому спробувати відправити комп'ютер в один з режимів: сну або глибокого сну.

Безпечний режим - це той, в якому мають виконуватися тільки критично важливі для роботи Windows служби, а також буде повністю відключена автозавантаження (т. Е. Автоматично не запускатися жодна програма). Завдяки цьому діагностичному режиму, по-перше, просто запустити Windows, коли з якоїсь причини вона відмовляється запускатися в звичайному режимі. По-друге, він може допомогти обчислити джерело проблем, що виникають в системі.

Детальніше про безпечний режим і про те як в нього перейти розказано тут >>

Отже, запустіть безпечний режим Windows, після чого відкрийте будь-яку програму, наприклад, блокнот або відкрийте ще якісь вікна в Windows, щоб потім перевірити, йде чи комп'ютер в обраний режим енергозбереження і успішно звідти пробуджується.

Тепер відправте комп'ютер в обраний режим, натиснувши кнопку живлення.

У безпечному режимі в меню «Пуск» при виборі варіанта завершення роботи може бути відсутнім варіанти переходу як в режим сну, так і в гібернацію. В цьому випадку відкрийте настройки електроживлення (там, де можна змінювати режими «Висока продуктивність», «Економія енергії» та ін.) І перейдіть до підрозділу «Дії кнопок харчування» або «Дії при закритті кришки» (потрапите в один в один і той ж підрозділ).


) І перейдіть до підрозділу «Дії кнопок харчування» або «Дії при закритті кришки» (потрапите в один в один і той ж підрозділ)

Там в опції «Дії після натискання кнопки живлення» виберіть «Гибернация» або «Сон» (1) і збережіть налаштування (2). Так чи інакше, якщо комп'ютер піде в один з режимів, то, значить, найімовірніше, працює і другий.


Так чи інакше, якщо комп'ютер піде в один з режимів, то, значить, найімовірніше, працює і другий

Після того як комп'ютер «відключиться», пробудити його, натиснувши знову кнопку харчування і чекайте завантаження системи. Якщо ви знову побачили безпечний режим і всі відкриті вами вікна системи і програми, що означає, що комп'ютер успішно все зберіг в пам'яті і заснув. Тобто режим енергозбереження працює в безпечному режимі. У цьому випадку проблема, швидше за все, криється в одне або декількох автозапускаемой на комп'ютері програм або службах, адже при звичайному запуску Windows все це відразу завантажується, на відміну від безпечного режиму.

Якщо ж при поновленні роботи система запуститься так, що всі відкриті вами вікна і програми будуть закриті (немов ви включили комп'ютер і знову його включили), значить, сон не працює і в безпечному режимі і тоді потрібно пробувати інші способи.

Відключення автозавантаження і основних служб при звичайному запуску Windows.

Якщо комп'ютер нормально йде в сон або гібернацію через безпечний режим, то наступним вашим кроком буде звичайний запуск комп'ютера і відключення всіх сторонніх служб (ті, що не від Microsoft) і відключення всіх програм з автозавантаження, т. Е. Тих, що вантажаться при запуску Windows.

Немає сенсу проробляти ці дії, якщо ви переконалися, що режим сну / глибокого сну не працює і в безпечному режимі.

Запустивши звичайним чином Windows, відкрийте утиліту «Конфігурація системи». Знайти її можна з пошуку Windows, набравши «конфігурація системи» або «msconfig».Докладна стаття про те як користуватися пошуком в різних версіях Windows.

Перейдіть на вкладку «Служби» (1), відзначте внизу «Не відображати служби Майкрософт» (2) і відключіть всі залишилися в списку служби (3), після чого натисніть «Застосувати» і поки що відмовтеся від перезавантаження.


Перейдіть на вкладку «Служби» (1), відзначте внизу «Не відображати служби Майкрософт» (2) і відключіть всі залишилися в списку служби (3), після чого натисніть «Застосувати» і поки що відмовтеся від перезавантаження

Якщо у вас Windows 7, то в цій же утиліті перейдіть на вкладку «Автозавантаження» і відключіть там все програми, після чого знову застосуйте зміни і відмовтеся від перезавантаження.

Якщо Windows у вас новіше (8 або 10), то відкрийте диспетчер задач, затиснувши клавіші Ctrl + Shift + Esc, перейдіть на вкладку «Автозавантаження» (1) і вимкніть по черзі всі додатки (2), клікаючи по кожному правою кнопкою миші (далі «ПКМ») і вибираючи «Відключити».Тепер перезавантажте комп'ютер і відправте його вручну в режим сну або глибокого сну. Якщо комп'ютер як годиться пішов в обраний режим і потім нормально прокинувся, значить, справа була точно в одній зі служб або програм. Далі, вам залишається тільки поступово з'ясувати, в якій саме програмі або службі була проблема. Тим самим ви зможете видалити заважає встановлений сервіс на комп'ютері або програму, яка не дає комп'ютера нормально засипати. Для цього вам потрібно включати частково відключені служби і програми з автозавантаження, після чого кожен раз перезавантажувати комп'ютер і перевіряти можливість відходу в сон.

Можна зробити так:

 1. Включаєте всі програми в автозавантаження, потім перезавантажується і перевіряєте результат.

  Якщо сон працювати перестав, значить, проблема в одній з програм автозавантаження. Тоді відключаєте одну половину програм і перевіряєте, потім другу половину, далі можна відключити за однією, щоб точно з'ясувати в якій програмі проблема.

  Якщо програми в автозавантаження все включили, а сон не працює, значить, проблема в службах (дивися параграф 2).

 2. Включаєте половину відключених служб і перевіряєте результат. Якщо сон перестав працювати, то з тієї включеної половини служб відключаєте знову половину і, таким чином, ви обчисліть, в якій службі проблема. А зрозумівши службу, дізнаєтеся і що за програма заважає переходу в сон, після чого зможете її видалити.

3. Перевірити, чи всі встановлені драйвера і оновити їх.

На одному з комп'ютерів, коли я в подальшому зустрівся з аналогічною проблемою, мені допоміг спосіб з оновленням драйверів.

Про те, що таке драйвера і як їх встановлювати ви можете прочитати в статті тут >>

В першу чергу вам потрібно перевірити, а чи всі потрібні драйвера встановлені? Для цього відкриваєте диспетчер пристроїв, який можна знайти через пошук, набравши однойменний запит.

Якщо в диспетчері пристроїв ви бачите хоча б один пристрій зі знаком оклику, значить, на нього не встановлені драйвера. приклад:


приклад:

В цьому випадку встановіть в першу чергу відсутні драйвера.

Наступним етапом є оновлення драйверів пристроїв на комп'ютері. Для цього вам потрібно по черзі відкривати кожен розділ в диспетчері, натискати ПКМ по кожному пристрою з розділу і вибирати «Оновити драйвер».У вікні натискаєте «Автоматичний пошук оновлених драйверів».В результаті якісь драйвера в ході цього процесу ви відновите.

Пристроїв в диспетчері відображається в цілому у всіх розділах багато, тому даний процес може зайняти у вас хвилин 20 або більше, з урахуванням, що пошук нових версій драйверів для деяких пристроїв іноді затягується на кілька хвилин.

Після того як всі відсутні драйвера будуть встановлені, а також оновлені всі вже наявні, перезавантажте комп'ютер і вручну відправте його в сон / гібернацію, щоб перевірити, чи не зважилася тепер проблема.

4. Видаліть всі фірмові програми для вашого комп'ютера, а також всі підозрілі або невикористовувані вами.

Це рішення може виручати в різних ситуаціях, тому що деякі встановлені програми можуть викликати конфлікти, збої в роботі Windows.

Відкрийте розділ «Програми та засоби» в Windows і пробіжіться по всьому списку встановлених на комп'ютері програм. Видаліть в першу чергу все ті, що є спеціальними фірмовими утилітами для вашого комп'ютера (особливо це відноситься до ноутбуків). Це можуть бути програми для управління живленням, для включення додаткових режимів енергозбереження, для управління бездротовими мережами та інші. Наприклад, якщо у вас ноутбук Acer, спробуйте видалити всі програми зі списку, розроблені цією фірмою.

Всі фірмові утиліти для вашого комп'ютера ви зможете завжди скачати з офіційного сайту виробника комп'ютера, там же де можете знайти і драйвера.

Потім видаліть зі списку всі ті, якими ви ніколи не користуєтеся або зовсім якісь підозрілі програми, наприклад, рекламні панелі інструментів, додаткові браузери, які ви не ставили та інше.

Якщо не знаєте, для чого потрібна та чи інша програма, подивіться інформацію про неї в інтернеті.

Після видалення програм, перезавантажте комп'ютер і перевірте чи не зникла проблема.

5. Перевірка комп'ютера на віруси.

Це, мабуть, стандартне дія, яку потрібно виконувати при будь-яких збоях системи. Тому що віруси можуть стати причиною будь-якої поведінки системи, будь то автоматичні перезавантаження, вимикання, відкриття рекламних банерів, відсутність можливості піти в сплячий режим і багатьох інших проблем.

Тому, якщо нічого не допомагає, спробуйте ретельно перевірити комп'ютер на віруси, може бути підчепили раніше якусь заразу і вона є джерелом проблеми.

Про те, як перевірити комп'ютер на наявність вірусів і видалити їх, розказано тут >>

висновок

Як показує практика, проблема з переходом в сплячий режим або режим глибокого сну - не така-то і популярна, проте, при її виникненні з'являються реальні незручності. Кому-то ці режими енергозбереження і не потрібні, а хтось ними користується постійно.
Якщо ви зіткнулися з описаною проблемою і вам не допоміг жоден із способів, про які йшлося в статті, то в кінцевому рахунку можна Windows перевстановити, що в сучасних версіях систем робиться дуже просто і недовго. Потрібні дані тільки перед цим з комп'ютера не забудьте скопіювати, а то віддалиться все :)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: