Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Що таке інтернет провайдер

 1. Що таке Інтернет провайдер
 2. Схема використання мережі Інтернет
 3. Як знайти провайдера
 4. 5 нюансів при підключенні до Інтернету
 5. Будь ласка, проголосуйте!
 6. Відео "Як правильно вибрати інтернет-провайдера"

Кожному користувачеві для підключення до Інтернету потрібно комп'ютер, браузер (програма для перегляду веб-сторінок) і провайдер послуг Інтернету Кожному користувачеві для підключення до Інтернету потрібно комп'ютер, браузер (програма для перегляду веб-сторінок) і провайдер послуг Інтернету.

Смію припустити, що комп'ютер у Вас вже є (ноутбук, настільний ПК, планшет і т.п.) До складу операційної системи Windows входить браузер Internet Explorer (його ще називають «вбудований браузер»).

зміст:

1. Що таке Інтернет провайдер
2. Схема використання мережі Інтернет
3. Як знайти провайдера
4. 5 нюансів при підключенні до Інтернету
5. Опитування "Як Ви виходите в Інтернет?"
6. Відео "Як правильно вибрати інтернет-провайдера"

Якщо комп'ютер і браузер у користувача є в наявності, залишається визначитися з Інтернет провайдером.

Що таке Інтернет провайдер

Провайдер - це компанія, яка надає доступ до Інтернету.

Скорочено її можна назвати ISP, що означає Internet Service Provider. Це можна перевести як Інтернет-провайдер або краще по-російськи перевести як постачальник послуг Інтернет.

Можна дати і таке визначення:

Постачальник послуг Інтернет (Інтернет провайдер) - це компанія, яка володіє постійно діючим каналом зв'язку з Мережею.

Щоб скористатися можливостями Інтернет провайдера, необхідно отримати доступ до одного з його серверів, через які організовується використання каналу зв'язку з Мережею.

Користувачів Інтернету багато. Компаній, що надають доступ до Інтернету, набагато менше. Тому кожному клієнту надається лише невелика частина «загального пирога», тобто, деяка частина загальної пропускної здатності каналу зв'язку Інтернет провайдера. Яка саме частина - це залежить від типу підключення до Мережі, а також від тарифного плану - чим більше грошей Ви платите, тим швидший доступ отримуєте. Відповідно найшвидший доступ - це доступ без обмежень або так званий безлімітний доступ, але він і найдорожчий.

ідентифікація кожного користувача Інтернет провайдера здійснюється за допомогою імені користувача (login - логін) і пароля (password).

Схема використання мережі Інтернет

Розглянемо, як взаємодіє Ваш комп'ютер і сервер Інтернет провайдера. Для цього припустимо, що Ви організували стійкий зв'язок між своїм комп'ютером і сервером Інтернет провайдера. Іншими словами, Ви вже користуєтеся послугами провайдера. Використовуючи спеціальне програмне забезпечення (як правило, браузер або, його ще називають, web-браузер), Ви посилаєте зі свого комп'ютера віддаленого сервера провайдера будь-якої запит на отримання інформації (наприклад, запит на завантаження цієї веб-сторінки, яку Ви зараз читаєте ).

Сервер Інтернет провайдера обробляє Ваш запит і передає його необхідного сервера мережі Інтернет (тому сервера, на якому зберігається запитувана сторінка). Саме на таких серверах зберігаються всі сайти, картинки, музика, відео та інші дані, які Ви можете переглядати або закачувати з Глобальної мережі.

Сервер, що знаходиться в Глобальній мережі (позначений цифрою 3 на рис. 1), приймає запит від сервера вашого постачальника послуг Інтернет (цифра 2 на рис. 1) і, якщо він може надати запитувану інформацію, то передає її сервера вашого провайдера. Сервер Інтернет провайдера, в свою чергу, переадресовує отримані результати запиту вашого комп'ютера (цифра 1 на рис. 1).

1)

Мал. 1 Схема використання мережі Інтернет

В результаті виконання такого ланцюжка дій Ви або отримаєте у себе на комп'ютері відповідь на Ваш запит, тобто, потрібну Web-сторінку, або побачите повідомлення про неможливість (з різних причин) знайти необхідний сервер мережі Інтернет або інформацію на ньому.

Як бачимо, Інтернет складно влаштований, але досить простий у використанні.

Як знайти провайдера

Різні провайдери обслуговують різні галузі і географічні регіони. Найкраще дізнатися у своїх знайомих, сусідів і друзів, як вони підключені до мережі і що думають про якість зв'язку, що надається конкретним провайдером. Дізнайтеся також про вартість послуг кожного з провайдерів і виберіть того з них, хто найбільше Вам підходить (якщо буде з кого вибирати).

Також можна знайти в Інтернеті тематичні форуми з відгуками користувачів про роботу того чи іншого Інтернет провайдера.

Зазвичай послуги надаються на місячній основі. Якщо Вам щось не сподобається, то через місяць можна перейти до іншого провайдера.

5 нюансів при підключенні до Інтернету

перший нюанс

Послідовність етапів підключення та налаштування домашньої мережі з використанням роутера (або без нього) складається з наступних 4-х пунктів:

1) Виберіть "свого провайдера", з яким Ви збираєтеся працювати і який надасть Вам доступ в Інтернет. Практично у всіх Інтернет-провайдерів є свої сайти.

На сайті обраного Вами інтернет-провайдера ознайомтеся:

 • з вимогами до устаткування, яке повинно бути з Вашого боку,
 • з можливостями (лімітний або безлімітний, швидкість, зона покриття, інші моменти),
 • з вартістю,
 • з умовами надання (безкоштовно або за гроші, помісячна оплата або ж відразу після вичерпання ліміту наданого інтернет-трафіку).

Після чого можна звернутися до обраного інтернет-провайдеру, уточнити у них якісь питання, якщо вони у Вас є, і укласти договір з провайдером на підключення до інтернету і подальшого технічного обслуговування.

Коли договір з провайдером у Вас підписаний, далі вже все зробить його підтримка: прийде майстер в узгоджений з Вами час, який займається установкою і налаштуванням Інтернету.

Якщо ж Ви хочете самостійно отримати більше інформації про те, як відбувається підключення до мережі, тоді прошу читати далі.

2) На сайті провайдера або за телефоном гарячої лінії (або по телефону їх техпідтримки), вказаною на сайті, ознайомтеся з правилами Налаштування обладнання, що встановлюється з Вашого боку.

3) Там же, щоб ознайомитись з Налаштування Ваших комп'ютерів і гаджетів, щоб вони без проблем мали доступ в Інтернет.

Як правило, сучасні роутери такі, що спеціальні Налаштування комп'ютерів і гаджетів не потрібні, але можуть бути винятки.

4) Не забувайте регулярно оплачувати послуги провайдера, і все буде добре працювати. Можливі інциденти будуть усуватися силами техпідтримки інтернет-провайдера.

Наприклад, якщо в якості провайдера вибрати Yota , То знадобиться модем Yota, який підключається через USB для роботи тільки на одному комп'ютері. А для виходу в Інтернет одночасно декількох комп'ютерів і гаджетів ще знадобиться придбати роутер з можливостями роздачі Wi-Fi. Модем і роутер Yota потрібно буде налаштувати, слідуючи інструкціям, що додаються до модему і роутера.

З боку комп'ютерів і гаджетів Налаштування не потрібні. Операційна система, яка стоїть на Вашому комп'ютері, як правило, не має значення для підключення до Інтернету.

другий нюанс

Інтернет провайдер надає доступ в Інтернет на платній основі. Але далеко не завжди за підключення до Інтернет платить користувач ПК.

Іноді можна отримати доступ в Інтернет безкоштовно, через Wi-Fi. Сучасні ноутбуки та планшети підтримують підключення до Wi-Fi. Тому при знаходженні в зоні дії Wi-Fi доступ до Інтернету можна отримати безкоштовно без пароля, або по паролю, який Вам пропонують, як клієнтові. Таке можливо на деяких станціях метро, ​​іноді в кафе, в готелях на ресепшен, в ВУЗах і т.п., де оплату послуг провайдера здійснює організація, що надала Вам Wi-Fi підключення.

третій нюанс

Провайдери можуть надавати доступ в Інтернет з похвилинною тарифікацією, за обсягом викачуваного трафіку (вхідного і вихідного), або можуть надати безлімітний доступ. Бажано дізнатися про такі «нюанси», точніше, про тарифи перш, ніж Ви вийдете в Інтернет. Інакше в кінці місяця Ви можете бути неприємно здивовані, побачивши представлений рахунок за користування послугами доступу в Інтернет.

Колись у мене був Інтернет на місяць з обмеженням за обсягом трафіку. Один раз вийшло так, що цей граничний обсяг був трохи перевищено. За це довелося внести суму, що перевищує оплату Інтернету за місяць в 1,5 рази. З тих пір мені нічого не залишається, як бути дуже допитливою і уважною по відношенню до тарифів Інтернет-провайдерів.

четвертий нюанс

Підключитися до Інтернету можна різними способами. Найповільніший з них - підключення за допомогою телефонного модему і звичайної домашньої телефонної лінії (комутований спосіб). Краще користуватися високошвидкісними видами підключення, наприклад,

 • ADSL-модем, що значно збільшує швидкість обміну даними по телефонній лінії,
 • підключення по виділеній лінії LAN (для цього провайдер повинен мати технічну можливість «дотягнути» цю лінію безпосередньо до Вашого ПК),
 • WLAN-підключення до провайдера послуг мобільної телефонії за допомогою SIM-картки (для цього Ваш ПК повинен володіти такими можливостями, або треба до нього підключити додаткові пристрої)
 • та ін.

Однак високошвидкісні підключення до Інтернету доступні далеко не скрізь. На жаль, вибір способу підключення зазвичай визначається не особистими перевагами користувача, а тієї місцевістю, в якій Ви живете, і наданими Вам можливостями.

Правда, все змінюється швидко, тому через деякий час після підключення до Інтернету можна сильно здивуватися, як змінилися тарифи і, відповідно, вибрати для себе найбільш підходящий тариф, або змінити провайдера послуг на іншого, більш дешевого або на більш якісного.

п'ятий нюанс

Пам'ятайте, що Ви платите провайдеру за одне підключення до Інтернету. Після установки домашньої мережі можна використовувати один і той же підключення для різних комп'ютерів, мобільних телефонів, телевізорів та інших пристроїв, що вимагають підключення до Інтернету.

Якщо у Вас є «провідний Інтернет», то можна підключений до Інтернету ноутбук налаштувати так, що він буде роздавати Wi-Fi для інших Ваших пристроїв, наприклад, для планшета, для смартфона.

Будь ласка, проголосуйте!

Прошу прийняти участь в опитуванні "Як Ви виходите в Інтернет?". Можна вибрати кілька варіантів.

Пропоную подивитися

Відео "Як правильно вибрати інтернет-провайдера"

PS Подивіться інші статті про доступ в Інтернет:

Що таке роутер і в чому його користь

Інтернет в новобудові: підключаємо мережу

Що значить браузер?

Чи можуть провайдер, браузер або антивірус впливати на швидкість Інтернету


Прошу прийняти участь в опитуванні "Як Ви виходите в Інтернет?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: