Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

SpeedFan - управління системою охолодження

 1. Початкове налаштування
 2. Автоматичний контроль вентиляторів
 3. Додаткові налаштування
 4. включення автоматики

Багато материнських плат мають вбудований в BIOS контролер швидкості обертання підключених до плати вентиляторів в системному блоці. Так як при відсутності навантаження процесор і інші компоненти системи нагріваються значно менше, це дозволяє знизити швидкість обертання відповідних кольорів, що зробить їх значно тихіше. На жаль, контролери подібного типу мають дуже обмежену кількість налаштувань, а більшість і зовсім мають лише параметри типу вкл. / Викл.

Тут на допомогу приходить програмне керування системою охолодження в особі безкоштовної програми SpeedFan.

Початкове налаштування

За замовчуванням контроль за кулерами залишається у материнської плати. Однак SpeedFan розпізнає більшість поширених мікросхем, що відповідають за управління вентиляторами, і дозволяє перетягувати управління PWM на себе. Для цього необхідно відкрити настройки програми кнопкою "Configure" і перейти на закладку "Advanced". За замовчуванням контроль за кулерами залишається у материнської плати Потім в списку, що випадає потрібно вибрати відповідний чіп контролера - найчастіше виробники материнських плат використовують для цих цілей ІС Winbond або ITE. Після цього потрібно знайти в списку властивостей параметри по імені "PWM mode" і переключити їх в стан "Manual". В результаті у нас повинна з'явитися можливість контролювати швидкості обертання кулерів. Переконатися в цьому можна закривши настройки програми і спробувавши кнопками зі стрілками поміняти швидкості обертання кулерів в головному вікні програми. По змін інформації про кількість оборотів в хвилину, а також на слух по гулу вентиляторів, можна зрозуміти, застосували чи внесені зміни.

Автоматичний контроль вентиляторів

Мати можливість вручну вибрати швидкість обертання кулерів - це добре, але резонно було б автоматизувати процес і поставити алгоритми, які збільшували б швидкість обертання вентиляторів при підвищенні температури з датчиків, і, в той же час, сповільнювали вентилятори, коли система знаходиться в стані простою. Іншими словами, нам потрібно відтворити дії вшитого в BIOS материнської плати контролера кольорів, ось тільки на цей раз у нас буде можливість змінювати його налаштування.
Для цього відкриваємо закладку "Fan Control" в налаштуваннях програми, ставимо галку в "Advanced fan control" і по кнопці "Add" створюємо новий контролер вентиляторів. Мати можливість вручну вибрати швидкість обертання кулерів - це добре, але резонно було б автоматизувати процес і поставити алгоритми, які збільшували б швидкість обертання вентиляторів при підвищенні температури з датчиків, і, в той же час, сповільнювали вентилятори, коли система знаходиться в стані простою Далі нам необхідно в випадаючому списку вибрати кулер, яким ми хочемо керувати, а також слід не забути поставити позначку в чекбокс "Controlled speed". Перерахуємо датчики, на свідчення яких буде орієнтуватися контролер при виборі швидкості: додаємо їх натисканням кнопки "Add" під блоком "Temperatures". По кліку на кожен доданий датчик буде показаний відповідний йому графік реакції кулера на зміну показань цього датчика. Форму графіка можна змінювати мишею.
Відзначимо, що в разі вибору кількох різних датчиків для одного і того ж кулера потрібно звернути увагу на опцію "Method", визначальну режим взаємодії налаштувань різних датчиків. За замовчуванням в ній обраний метод "SUM of speeds", який підсумовує зазначені в налаштуваннях датчиків швидкості. Так, наприклад, при вказівці мінімальних швидкостей, рівні 20%, на двох різних датчиках, кулер буде обертатися зі швидкістю 20 * 2 = 40%. Іншим варіантом є метод "MAX of speeds", який виставляє на кулері ту швидкість, яка є максимальною з усіх заданих параметрів.

Додаткові налаштування

Закладка "Temperatures" дозволяє задати для кожного температурного датчика граничний режим температури - для цього служить поле "Warning". За замовчуванням для кожного датчика це значення виставлено в 60С. Закладка Temperatures дозволяє задати для кожного температурного датчика граничний режим температури - для цього служить поле Warning Важливо зауважити, що якщо датчик не використовується ні в одному з правил "Advanced fan control", то ця настройка ні на що не вплине, але, в разі перевищення граничної температури одним з використовуваних налаштуваннях датчиків, швидкість обертання відповідного кулера буде збільшена до 100% незважаючи на вибрані параметри. Наприклад, якщо в налаштуваннях програмного контролера кулера максимальна швидкість виставлена ​​не вище 75%, але один з використовуваних датчиків вийшов за межі максимально допустимої температури, швидкість обертання кулера буде насильно переключена на 100%.
За допомогою закладки "Speeds" можна виставити максимальну і мінімальну швидкості для кожного контрольованого кулера. Зазначені тут швидкості будуть превалювати над швидкостями, що задаються в налаштуваннях програмних контролерів. Так, якщо одне з правил контролера буде виставляти швидкість обертання на 100% при досягненні деякої температури, а на закладці "Speeds" для цього кулера обрана максимальна швидкість 80%, то кулер при будь-яких умов не буде розкручуватися швидше 80%.

Відзначимо, що реакція кольорів на поставлені в PWM значення в загальному випадку не є лінійної. Для більшості 3-pin вентиляторів виставлення швидкості в 50% зовсім не означає, що вони будуть обертатися рівно в два рази повільніше, ніж при виставленні швидкості на 100%. Крім того, при виставленні надмірно низької швидкості обертання кулери можуть і зовсім зупинитися. Це пов'язано виключно з їх механіко-електричними кольорів, і програмно з цим нічого вдіяти не можна.

включення автоматики

Коли більшість параметрів визначені - залишається лише активувати нові програмні контролери. Для цього ставимо галку в чекбокс "Automatic Fan Speed" в головному вікні програми і спостерігаємо за плавним зміною швидкостей кольорів - таким, як це потрібно нам, а не з жорсткими Нередагована настройками, прошитими в BIOS материнської плати.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: