Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Список dofollow блогів

 1. 1. Dofollow блоги
 2. 2. Як працювати з dofollow блогами

Серед безкоштовних методів розкручування список dofollow блогів виявляється як ніколи до речі. Адже сайти з відкритими посиланнями в коментарях допомагають розвиватися іншим ресурсам в інтернеті. На жаль, зараз складно знайти актуальну базу dofollow блогів - списки або маленькі, або застарілі, або непридатні. Саме тому я вирішив зібрати власний список дофоллоу блогів і поділитися ним з читачами блогу.

Список dofollow блогів буде залишатися актуальним, для цього він буде постійно оновлюватися Список dofollow блогів буде залишатися актуальним, для цього він буде постійно оновлюватися. Уже присутні в базі блоги будуть перевірятися раз на місяць, так список буде завжди свіжим.

Якщо ви вирішили зробити свій блог dofollow (вільним від noindex nofollow ), То напишіть мені про це в коментарях, і я додам його в цей список. В якості подяки ви отримуєте від мене відкриту посилання на головну сторінку свого блогу. До речі, якщо ваш сайт стає дофоллоу після декількох коментарів - обов'язково про це повідомте.

Все блоги, що знаходяться в списку, постійно перевіряються і перевіряються, якщо якийсь з них перестав бути дофоллоу, то він дуже скоро зникне з бази.
А ось і сама база: (колонка N - кількість коментарів, після яких блог стане дофоллоу):
ОНОВЛЕНО 14.07.2013

1. Dofollow блоги

Блоги dofollow відрізняються від звичайних тим, що у них відкриті посилання в коментарях. Такі посилання дуже корисні при пошуковому просуванні, тому що вони передають вагу на ті сторінки, на які посилаються. Виходить взаємовигідний обмін: власник блогу отримує коментар, а коментатор за це отримує посилання на свій блог.Но для пошукового просування недостатньо отримати посилання з одного-двох дофоллоу блогів. Тому постає питання про групу dofollow блогів. Ось тут списки dofollow блогів і виявляються корисними. Пройшовшись по базі, ви отримаєте багато посилань на свій сайт, що в результаті призведе до:

 • підвищення тИЦ і PR (головної сторінки сайту);
 • прискоренню індексації блогу;
 • підвищенню трасту сайту ;
 • розведення посилальної маси.

Погодьтеся, що все перераховане вище дуже бажане. Тому коментування дофоллоу блогів зараз актуально. Особливо це корисно для молодих блогів, тільки що з'явилися в інтернете.Существует помилкова думка, ніби коментування dofollow блогів значно підвищує показник тИЦ - це не так. Вам доведеться отримати величезне число посилань з таких блогів (напевно більше 200 штук), тому намагатися підвищити пузомерки таким чином - трата часу. Не женіться за збільшенням тИЦ і PR, основний зміст коментування dofollow блогів полягає аж ніяк не в цьому! Нарощування маси і підвищення трасту - ось головний ефект! Погодьтеся, що все перераховане вище дуже бажане Ще один важливий момент - власники дофоллоу блогів вручну перевіряють коментарі та видаляють безглузді, дурні або занадто короткі. Тому якщо ви хочете отримати посилання, не полінуйтеся залишити хороший коментар, автор блогу на це заслуговує.

2. Як працювати з dofollow блогами

Список dofollow блогів сортується за наступними показниками (в порядку значущості):

 • тИЦ по зменшенню;
 • PR (головної сторінки) по зменшенню;
 • N, (по зростанню).

Виходячи з цього, неважко помітити, що вгорі знаходяться «корисні» для коментування блоги. З них і варто начінать.Кстаті, якщо ви, працюючи з базою, раптом помітите, що якийсь блог перестав бути dofollow - повідомте мені про це, і я видалю его.Вот вам кілька порад по роботі зі списком dofollow блогів:

 • Чи не коментуйте всі блоги в один день! Занадто швидке зростання посилань не сподобається пошуковим системам. Оптимальний варіант - по одному коментарю в день.
 • Починайте з верхніх блогів, тому що вони найкорисніші, а ефект від їх коментування найбільший.
 • Не обов'язково використовувати всі блоги списку, можна працювати тільки з тими, які збіглися з тематики з вашим сайтом.
 • Намагайтеся залишати коментарі на тих сторінках, на яких мало коментарів (чим більше посилань на сторінці, тим меншу вагу передається по кожній).
 • Залишайте осмислені коментарі, інакше їх будуть видаляти власники блогів.
 • Намагайтеся додавати коментарі одним з перших (чим вище буде посилання на сторінці, тим більший ефект від неї можна очікувати).

Загалом, працюйте зі списком dofollow блогів, збільшуйте кількість посилань, розвивайте свій блог. Адже пошуковим просуванням повинен займатися кожен блогер.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: