Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створення блогу на Bogger, реєстрація, перший вхід, зміна адреси або назви блогу

 1. Реєстрація Blogger
 2. Створення блогу на Blogger
 3. Як змінити назву або адресу блогу
 4. Як поміняти шаблон в Blogger
 5. Як видалити блог

Доброго часу доби, шановні читачі блогу. Починаю нову серію статей про Blogger з самих азів. Доброго часу доби, шановні читачі блогу

Blogger - це один з сервісів Google, тому для створення блогу на Blogspot необхідно мати акаунт в Google. Аккаунт Google об'єднує всі свої сервіси, в тому числі і блогер.

Тому, при відкритті посилання http://blogger.com браузер нас перенаправляє на сторінку авторизації Google. Якщо ви зареєстровані в Google, то просто авторизуйтесь, ви потрапите на головну сторінку панелі адміністратора блогу.

Якщо немає, то реєстрація Blogger відбувається через реєстрацію в Google.

Реєстрація Blogger

Кількома за посиланням внизу вікна "Створити акаунт"

І заповнюємо всі поля:

Натиснувши в кінці кнопку Далі, ми потрапляємо на сторінку з поздоровленнями і кнопкою Назад до сервісу Blogger Натиснувши в кінці кнопку "Далі", ми потрапляємо на сторінку з поздоровленнями і кнопкою "Назад до сервісу Blogger".

Тепер, щоб увійти в Blogger, ви повинні бути авторизовані в акаунтах Google, а в сам блогер заходити або безпосередньо набравши адресу http://blogger.com, або з будь-якої сторінки Google через знак "Сервіси":

Заходячи вперше в Blooger, вам буде запропоновано вибрати профіль, який буде відображатися в блозі і у ваших читачів Заходячи вперше в Blooger, вам буде запропоновано вибрати профіль, який буде відображатися в блозі і у ваших читачів.

Принципова різниця в профілях полягає в тому, що в Google+ профіль повинен належати реальній людині, навіть якщо ви використовуєте псевдонім (ксерокопію паспорта від вас ніхто не буде вимагати). Профіль Blogger може бути повністю анонімним.

Не хочу вдаватися в подробиці переваг профілю Google+ тема моєї статті трохи про інше, при бажанні, дізнаєтеся це самостійно, але якщо ви виберете профіль Google+, то весь ваш блог буде нерозривно пов'язаний з цією соціальною мережею.

Ваші фотографії будуть зберігатися в альбомах в Google+, при публікації нового матеріалу буде запропоновано дублювати запис на свою сторінку в Google+, якщо ваші друзі з Google+ будуть шукати щось в інтернеті по темі, на яку у вас є повідомлення в блозі, то їм буде показана ваша стаття із зазначенням, що саме ви є її автором.

Якщо ж виберете профіль Blogger, то можливостей може буде і поменше, але гірше від цього точно не стане.

Якщо зараз вам складно визначитися з профілем, ви поки не впевнені, що хочете об'єднувати по суті два блога в один (тому що Google+ є соціальною мережею, що підтримує публікацію контенту), то виберіть профіль Blogger. У майбутньому ви завжди зможете поміняти його на інший.

Вибравши профіль Blogger, вам буде запропоновано вказати свій нік, ім'я, яке все бачитимуть у вашому блозі:

 • в спеціальному гаджеті, якщо ви його встановіть;
 • в коментарях, коли ви будете відповідати в своєму блозі або чужих блогах,

тобто ви повинні вибрати те ім'я, по якому вас будуть знати, як блогера.

І ось зараз, перебуваючи на головній сторінці панелі адміністратора Blogger, ми приступаємо до найголовнішого, створення блогу на Blogger.

Створення блогу на Blogger

Тиснемо на кнопку "Новий блог" в лівому верхньому кутку, відкривається вікно "Створення нового блогу"

Вказуємо заголовок блогу так, як його будуть бачити ваші читачі в шапці. Навіть якщо зараз ви помилитеся, це не страшно, заголовок завжди можна буде змінити.

Вказуємо адресу блогу в домені третього рівня:

moe-pridumannoe-nazvanie.blogspot.com

Також можете не переживати, якщо помилитеся, адреса блогу теж можна буде змінити. Швидше тиснемо кнопку "Створити блог".

Я спеціально на скріншоті залишила адресу Blogger.com, щоб ще раз підкреслити, що створення блогу на blogspot.com відбувається за адресою Blogger.com, при цьому потрібно обов'язково бути авторизованим в обліковий запис Google. Без авторизації в гугл, блог не зареєструвати.

Отже, блог створено, ми на сторінці Огляд.

Що робити, якщо ми помилилися при введенні назви або адреси?

Як змінити назву або адресу блогу

Адреса блогу або його назву можна змінити в настройках блогу. В панелі адміністратора зліва в меню останній пункт Настройки - Основне

На цій вкладці можна міняти і те й інше:

Як поміняти шаблон в Blogger

Blogger передбачає установку стандартних шаблонів, які надаються розробниками в адмінці блогера, а також установку шаблонів від сторонніх розробників.

Стандартний шаблон змінюється на вкладці Шаблон

Тут можна вибрати потрібний шаблон відразу, або, натиснувши на кнопку Налаштувати, перейти в дизайнер шаблонів, і вибрати шаблон через дизайнер Тут можна вибрати потрібний шаблон відразу, або, натиснувши на кнопку "Налаштувати", перейти в дизайнер шаблонів, і вибрати шаблон через дизайнер.

У дизайнера шаблонів можна не тільки поміняти шаблон, але і налаштувати його на свій смак У дизайнера шаблонів можна не тільки поміняти шаблон, але і налаштувати його на свій смак. Але це вже інша історія.

Як вже сказала вище, в блог можна встановлювати і нестандартні шаблони. Але перш, ніж встановити, потрібно знайти потрібний шаблон через пошук на спеціальних сайтах.

Завантажити шаблон на свій комп'ютер, це може бути архів з кількома файлами, а може бути тільки один файл, але обов'язково цей файл повинен мати розширення XML. Тільки він встановлюється в блог. І більше нічого.

Там же, на вкладці Шаблон, в правому верхньому куті під посиланням на профіль, є кнопка "Створення резервних копій та відновлення"

Відкривається вікно, де, натиснувши на кнопку Огляд, ви можете завантажити зі свого комп'ютера новий шаблон Відкривається вікно, де, натиснувши на кнопку "Огляд", ви можете завантажити зі свого комп'ютера новий шаблон.

Якщо вашого блогу вже не перший день, і ви робили будь-які налаштування в шаблоні, перш, ніж завантажити новий шаблон, зробіть резервну копію наявного. Якщо раптом новий шаблон не сподобається, ви відразу ж зможете завантажити старий свій шаблон.

Як видалити блог

Видалити блог на Blogger дуже просто, тому перш, ніж це зробити, подумайте серйозно.

Якщо є хоч крапелька сумніву, перш, ніж видалити блог безповоротно, краще закрийте блог від перегляду та індексації на якийсь час. Блог може існувати "вічно", і його ніхто не побачить. За цей час ви гарненько все обдумаєте.

Якщо ж ваше рішення остаточне, то йдемо в Настройки - Інше. Перший розділ Інструменти блогу - Видалити блог.

Про платформі Blogger можна писати нескінченно, але на цьому поки закінчую. Попереду тільки найкраще і цікаве. Підписуйтесь на оновлення блогу, щоб завжди бути в курсі першими.

Що робити, якщо ми помилилися при введенні назви або адреси?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: