Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створення блогу з нуля: є 3 способи

 1. Що таке блог
 2. Навіщо потрібен блог або який варіант вибрати
 3. Процес створення блогу

Привіт, читач мого інформаційного ресурсу. Щодня я отримую купу листів на свою електронну скриньку з різноманітними питаннями і ось що помітила: вивчивши мої огляди, інтернет користувачі починаються замислюватися над розробкою власного сайту. Це досить приємно. Тому сьогодні я вирішила поділитися з вами своїми знаннями та напрацюваннями в цій галузі, а саме, хочу розповісти про те, що має на увазі під собою створення блогу.

Чому блогу? Тому що я сама розвиваюся в цій області, знаю підводні камені, які можуть налякати початківців блогерів. Хочете отримати з нуля покрокову інструкцію, здатну допомогти вам створити шедевр? Тоді займайте зручну позицію, візьміть блокнот, ручку і уважно читайте представлений огляд.

Що таке блог

Якщо заглянути в тлумачний словник, то можна зрозуміти, що блог - свого роду інтернет-щоденник, за коштами якого один інтернет користувач може ділитися своїми спостереженнями, емоціями або досвідом з людьми, що знаходяться на будь-якій точці континенту.

Ви в дитинстві вели зошит або блокнот, в якій фіксували свої почуття, перемоги і т.д.? Я так. Скажу по секрету, що за рекомендацією коучів Енергелікі я і зараз фіксую свої перемоги, досягнення і позитивні емоції. Це для мене свого роду мотиваційний журнал. Чому я так кажу?

А ви уявіть собі людину, який втратив все. Прошу вибачення за такий приклад (всі - значить нічого), але він як не один інший дозволить вам зрозуміти призначення щоденника успіху. Представили? А тепер подумайте про стан цієї людини? Він пригнічений, у нього немає сил і мотивації піднятися і продовжити свій шлях, адже його життя не закінчена. А де взяти ці сили?

Досить відкрити таку щасливу зошит, зануритися в спогади, щоб подарувати собі надію на світле майбутнє Досить відкрити таку щасливу зошит, зануритися в спогади, щоб подарувати собі надію на світле майбутнє. Згадайте, як ви раділи, коли закінчили школу, перший раз закохалися, виграли важливі змагання і т.д. Хіба ці перемоги не підштовхують вас до подальшого розвитку?

Так ось, своєрідною заміною такої зошити може стати ваш блог. Ви можете ділитися в ньому своїми порадами з матусями, які перебувають в декреті, розглядати існуючі способи отримання доходу в глобальній мережі, вивчати автомобілі, ділитися дивовижними рецептами і т.д. Це зрозуміло?

Що найцікавіше? Це те, що вам не обов'язково бути багатим або народитися в сім'ї кінозірок, носити «Левіс» або прості джинси. Стати блогером може будь-хто, але ось популярним і відомим - одиниці. Чому? Тому що ваша інформація повинна бути корисна інтернет користувачам, ви повинні щодня або трохи рідше публікувати нові огляди, замітки і підтримувати зв'язок зі своїми передплатниками. Тільки тоді ви досягнете успіху.

Навіщо потрібен блог або який варіант вибрати

Перед тим, як я дам вам алгоритм, названий «Створення блогу», я хочу, щоб ви відповіли на наступні питання:

 1. Навіщо вам блог?
 2. Хто буде його вести?
 3. Яка тематика? Чому саме вона?
 4. Чи готові ви працювати, щоб домогтися результатів?

Чи готові ви працювати, щоб домогтися результатів

Не поспішайте читати далі, зупиніться на цих питаннях і гарненько подумайте, поміркувати. Для цього вам і потрібен блокнот чи зошит. Пишіть свої думки, адже вони допоможуть вам створити цілі і почати вибудовувати шлях, що веде до їх здійснення.

Залежно від поставлених цілей і обраної тематики, вам потрібно буде визначитися з типом блогу:

 1. Особистий (це і є щоденник одкровень). Як правило, його читає лише кілька людей (сам автор і його близькі друзі), отже, заробити на такому ресурсі не вийде. Хоча, якщо ви будете викладати корисну інформацію (ваш шопінг по модним будинкам, правильно харчування і схуднення і т.д.), то з часом зможете стати відомим блогером і почати заробляти.
 2. Професійний (пізнавальний). На таких ресурсах автор ділиться своїм досвідом, отриманими навичками, дає поради і т.д. Знаючи це, можна здогадатися, що аудиторія може бути найрізноманітнішою (від пари людина, до сотень і тисяч передплатників). Цей показник буде залежати від актуальності обраної вами тематики (з цим не посперечаєшся).

На такому блозі можна заробити, але для початку його доведеться розкрутити. Для цього потрібно постійно розміщувати нові матеріали, підтримувати спілкування з інтернет користувачами, адже вони можуть підказати теми для оглядів, дати поради по способу подачі інформації і т.д. Запам'ятайте, блог ви створюєте для людей, отже, прислухайтеся до їх побажань.

 1. Бренд. Такий варіант використовується з рекламною метою (для просування певної продукції). У ньому розміщується продає контент, з особистим ставленням автора до продукції (подобається чи ні, використовуваний матеріал і т.д.). Такий підхід змушує багатьох інтернет користувачів довіряти продукції або товару, що суттєвою збільшує продажі.

Такий підхід змушує багатьох інтернет користувачів довіряти продукції або товару, що суттєвою збільшує продажі

Природно, раз це комерційне творіння, то автор повідомляє про знижки, акції, розпродажі та отримує гроші не тільки за рекламу, але і відсоток від угод з покупцями, які прийшли з його боку. Це зрозуміло?

 1. Блог новин. Скажу відразу, що працювати над таким ресурсом досить важко, адже потрібно встигати стежити за подіями, що відбуваються в країні, світі моди, IT-технологій і т.д. Як тільки щось дізналися, потрібно швидко створювати огляд, щоб ви стали першими, хто сповістив людей про це. Отже, працювати над таким блогом краще кільком людям одночасно (командою).

Що стосується прибутку, то так, її можна отримувати, але для цього доведеться постаратися - стати відомим ресурсом, отримати довіру передплатників, іншими словами - розкрутити і просунути свій блог. Як це зробити? Ви можете спробувати застосувати кілька методів, з описаних мною раніше. Читайте опубліковані раніше огляди і застосовуйте отримані знання на практиці, щоб переконатися в ефективності цих підходів.

Отже, ви вже визначилися з варіантом вашого творіння? Поставили собі за мету, заради яких готові взятися за настільки важку роботу? Не варто сміятися, створення і ведення блогу - досить копітка робота, адже одне незручне слово може завдати шкоди вашій репутації надовго.

Процес створення блогу

Коли підготовчий етап пройдено, можна сміливо приступати до створення блогу. Що потрібно для цього? Терпіння і трохи вільного часу (буквально 30-40 хвилин).

Перше, до чого варто підійти усвідомлено - вибір платформи, на якій ви плануєте розмістити свій блог Перше, до чого варто підійти усвідомлено - вибір платформи, на якій ви плануєте розмістити свій блог. Для тих, хто не знає, їх існує велика кількість, проте, якщо є бажання безкоштовно самому створити цікавий і функціональний ресурс, то краще вибирати WordPress. Переваги цієї платформи:

 • відсутність оплати за використання;
 • легкість налаштувань;
 • величезний функціонал;
 • простота використання.

Якщо ж ви готові оплачувати щомісячні тарифи, то можете вибирати іншу платформу. Однак, ресурси, створені на вордпресс, радують своїх відвідувачів унікальним дизайном, цікавим контентом і нітрохи не поступаються іншим.

Ось, що потрібно, щоб почати втілювати задум:

 1. Зайти на офіційний сайт WordPress.
 2. Встановити на комп'ютер програму для створення унікального дизайну Denwer. Не лякайтеся, ця програма не займе багато місця на жорсткому диску, однак дозволить навчитися основам веб-дизайну.

Чому не можна спочатку встановити програму, а потім реєструватися на сайті? Можна, але ніхто не дає гарантії, що версія, скачаними зі сторонніх ресурсів, виявиться повною і без вірусів. Якщо хочете захистити своє робоче пристрій, то використовуйте той файл, який розміщений на офіційному сайті.

Для його установки і запуску доведеться пройти реєстрацію, не лякайтеся Для його установки і запуску доведеться пройти реєстрацію, не лякайтеся. Обов'язково вводите свій діючий е-майл адресу, адже саме на нього вам буде надіслане посилання для скачування потрібної версії робочої програми.

 1. Тепер потрібно встановити wordpress. Зробити це не складно, але на даному етапі потрібно бути уважним. Потрібно створити базу даних, для цього відкривайте програму, в пошуковику прописуєте: http://127.0.0.1/denwer/ , Вибираєте останню утиліту (адміністрування) і спеціальне поле вводите назву (використовуйте тільки латиницю) та база готова.
 2. В папці home створюйте новий файл з назвою та адресою свого сайту.
 3. Тепер через браузер спробуйте увійти на сайт, який записали раніше. Перед вами відкрилося вікно з написом «Файл налаштувань не створено», його потрібно створити (клікайте по відповідній кнопці).
 4. Запускаєте установку движка wordpress (ще раз перевірте електронну адресу, придумайте пароль, впишіть заголовок сайту).
 5. Вітаю, вам вдалося зробити найскладніше.

Тепер ви можете сміливо міняти шаблони свого блогу і робити його так, як гадалося. Для цього можна скористатися безкоштовними шаблонами на сайті вордпресс або завантажити з будь-якого іншого стороннього ресурсу. Не забувайте зберігати завантажені файли в свою заздалегідь створену папку (яка знаходиться в розділі home). Це зрозуміло?

Залишилася справа за малим, увійти в створений блог, як адміністратор, і зробити деякі коригування (встановити плагіни, завантажити контент і т.д.). Не думайте що це справа складна, адже використовуючи покрокове керівництво, ви зможете швидко втілити свою мрію в реальність і стати власником будь-якого типу блогу.

Якщо цей варіант здався вам складним, то ви можете скористатися конструктором сайтів Вікс Якщо цей варіант здався вам складним, то ви можете скористатися конструктором сайтів Вікс. Це досить новий спосіб, що дозволяє навіть самим починаючим інтернет користувачам створювати цікаві ресурси. Працювати з цим конструктором досить просто:

 • ви входите на ньому;
 • вибираєте відповідний для вас шаблон;
 • створюєте свій ресурс.

Звичайно, там є свої нюанси, але на офіційному сайті можна знайти правила роботи з конструктором. Уважно прочитайте їх, перегляньте представлені навчальні відео матеріали, при виникненні любі питань, звертайтеся в службу підтримки. Вона працює цілодобово.

Виходить, що існують різні способи створення блогу. Мабуть, я повторю їх спеціально для вас:

 • створення сайту на безкоштовній платформі WordPress;
 • використання конструктора сайтів Wix;
 • замовити у майстрів своєї справи (це досить витратний спосіб);

Працювати вони будуть так, як я вам розповіла, тому вирішуйте самі - чи варто платити за те, що можеш зробити сам?

 • вибір платних движків (на цей варіант погоджуються досвідчені майстри своєї справи). Адже не кожен готовий вкласти фінанси в своє починання. А ви готові? Якщо боїтеся, то не варто й ризикувати. Чому? Тому що здійснити свою мрію - створити блог і заробити на ньому перші гроші можна, використовуючи безкоштовний движок.

Тому що здійснити свою мрію - створити блог і заробити на ньому перші гроші можна, використовуючи безкоштовний движок

Єдине, що може бути не зовсім просто - знайти перших рекламодавців. До речі, як це зробити? Якщо ваш блог досить популярні, то ви можете не трудитися, пропозиції почнуть надходити до вас самостійно, адже рекламодавці постійно борознять простори глобальної мережі.

Якщо цього не відбулося, то ви можете викласти своє оголошення на спеціальних сайтах, вказавши його основні характеристики та вартість різного виду реклами ( банерної , тізерній ).

Мені здається, що я досить зрозуміло розповіла вам про ключові етапи створення блогу. Якщо залишилися питання, то ви можете задати їх мені, залишивши коментар до цього огляду. Я постараюся дати вам розгорнуту відповідь.

Якщо ви хочете стати відомим блогером і повністю перейти на віддалену роботу, тоді сміливо реєструйтеся в «Школу блогерів» Олександра Борисова. Саша дає докладний уроки про те, як підготуватися до творчості, як підібрати матеріал, де розмістити ресурс. Найцікавіше те, що за вашою роботою спостерігатиме майстер і його команда, якщо виникнуть труднощі, допоможуть розібратися.

До речі, цей тренінг підходить не тільки початківцям блогерів, а й досвідченим. Чому? Ви можете надати свій ресурс на перевірку, отримати рекомендації, дотримуючись яких підкорити нові висоти і домогтися унікальних результатів.

Вам сподобався огляд? Тоді швидше клікайте по клавішах, на яких зображені назви соціальних мереж, щоб поділитися отриманими знаннями з оточуючими і подарувати їм можливість втілити свою мрію. Не переживайте все ми особистості, а значить, зможемо створити унікальний інтернет ресурс, який буде радувати вашу цільову аудиторію. На цьому все, буду рада бачити вас на просторах свого блогу.

З повагою, Олена Ізотова.

Чому блогу?
Хочете отримати з нуля покрокову інструкцію, здатну допомогти вам створити шедевр?
Чому я так кажу?
Представили?
А тепер подумайте про стан цієї людини?
А де взяти ці сили?
Хіба ці перемоги не підштовхують вас до подальшого розвитку?
Це зрозуміло?
Що найцікавіше?
Чому?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: