Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створення і ведення блога. Що для цього потрібно?

Вирішили створити блог, але не знаєте з чого почати? У даній статті я підібрала основні важливі моменти, які слід враховувати при створенні та веденні блогу незалежно від його тематики навіть, якщо це блог для заробітку .

Блог на спеціальній платформі або незалежний блог?

За місцем розміщення блоги можна розділити на автономні і ті, які розміщуються на спеціальних платформах для ведення блогів. У першому випадку, Вам необхідно самостійно створити сайт, купити доменне ім'я та хостинг, на якому розміщуватиметься ресурс. Весь вміст блогу буде належати виключно Вам і Ви в будь-який момент зможете перенести свій сайт на інший хостинг. Другий варіант теж має свої плюси. Створити блог на спеціальному для цьому ресурсі можна в лічені хвилини, при цьому підібрати дизайн і забезпечити початкове просування свого проекту. Система соціальних зв'язків, яку забезпечують подібного роду платформи (вибране, френдинг і інше), дозволяє в короткий період набрати стабільне число читачів / передплатників. Монетизація такого блогу також можлива, але заробляти за допомогою автономного блогу набагато простіше, так як ви в такому разі не пов'язані правилами платформи.

Блог по категорії авторства.

Я розділила блоги за наступними категоріями авторства:

 • безособовий. Коли відвідувач заходить на такий блог, він навряд чи зрозуміє, хто його автор і яка конкретна тематика ресурсу. Зазвичай на таких сайтах публікують різні статті без згадки автора. Основна мета таких блогів - заробіток на розміщенні реклами. Автори подібних блогів не ставлять за мету просунути себе або свою ідею.
 • авторський. Заголовки подібних блогів часто говорять за себе, наприклад, блог Андрія Павлова і тп. Уже з подібного заголовка зрозуміло, кому цей блог належить і що його основна концепція - авторські ідеї, авторське суб'єктивна думка. Подібні блоги можуть бути як і тематичними, так і "про все".
 • колективні блоги. Такого роду ресурси мають або ціле співтовариство авторів, або кілька постійних. Подібні блоги часто дуже цікаві для читачів, так як представляють точку зору відразу декількох авторів.
 • корпоративні. Такі блоги виконують соціальні функції, а також відіграють важливу роль у просуванні. У них зазвичай публікуються новини компанії, різні релізи, підсумки від імені компанії і її керівництва.

Види контенту на блозі.

 1. Текстовий блог. Чисто текстових блогів напевно не існує, в будь-якому випадку на такі блоги додається і інший контент, наприклад, картинки. Але в текстових блогах основний упор робиться на текстовий матеріал, який пише автор / автори. Він грає найбільш значущу роль.
 2. Фотоблог. Це інтернет-ресурс, в якому переважають зображення. Це можуть бути звіти про подорожі, творчі роботи, портфоліо фотографії і т. П. Іноді блоги з малюнками і картинами художників.
 3. Відеоблог з великою кількістю відеороликів.
 4. Подкасти. Своєрідні і досить рідкісні блоги, де основна частина контенту аудіозаписи. Подкаст - аналог радіопередачі.

Основні етапи створення блогу.

Спочатку необхідно вибрати тематичне спрямування Вашого блогу. Вибирайте ту тему, яка Вам близька і в якій Ви маєте хоча б якісь знання. Можна створити блог виключно для себе, наприклад, блог-щоденник. Якщо ж Ви маєте намір на ньому заробляти, то тематику варто продумати більш ретельно, щоб вона зацікавила відвідувачів і перетворила їх на постійних читачів. Тематика блогу повинна бути затребуваною і конкурентоспроможною. І не забувайте золоте правило, що конкретика цінується завжди, на відміну від довгих особистих міркувань і роздумів, зміст яких необхідно довго шукати.

Важливий момент - реєстрація доменного імені для Вашого блогу. Зареєструвати домен можна разом з покупкою хостингу. Багато хостерів пропонують домен в подарунок при покупці хостингу, тобто Ви зможете ще й непогано заощадити. Для назви блогу варто придумати короткий і оригінальне ім'я, просте, щоб його було легко запам'ятати і вимовляти вголос. Реєструйте доменне ім'я тільки на реальні дані, вибирайте продуману доменну зону, яка всім відома - .com, .ru, .net, .org, і Вашим читачам завжди буде легко знаходити Вас серед тисячі інших блогів в Інтернет.

Наступний важливий етап - вибір хостингу . Всі досвідчені фахівці вже давно не женуться за дешевизною або безкоштовним хостингом. Для стабільної роботи блогу необхідно вибрати хостинг-компанію з багаторічним досвідом роботи, з високим Аптайм і кваліфікованої техподдержкой, яка б змогла допомогти навіть недосвідченому користувачу налаштувати роботу сайту на хостингу. Я раніше писала вже кілька матеріалів про підбір хостингу, в тому числі " На що варто звернути увагу при підборі хостингу "," Як вибрати хостинг для блогу? ".

Важливим кроком є підбір CMS для майбутнього блогу. 99% всіх незалежних блогів розроблені на CMS WordPress. Все через те, що ця система має масу плюсів у використанні, серед яких: повна безкоштовність; проста і зрозуміла установка на хостинг в кілька кліків; періодичні і регулярні оновлення; наявність великої кількості шаблонів (тем), плагінів і доповнень; легка установка тим і плагінів; зрозумілий інтерфейс адмінпанелі; величезну кількість документації, форумів і сайтів, де можна отримати грамотну консультацію від інших користувачів системою.

Крім переваг існують і недоліки WordPress. Найбільш часто веб-фахівці скаржаться на те, що система дає істотне навантаження на сервер, це, зокрема, спостерігається при великому числі встановлених плагінів; "В чистому вигляді" WordPress не підходить для розробки серйозного проекту, але це можна виправити за допомогою установки необхідних плагінів і редагуванням коду;

серйозна уразливість до зломів і спамерським атакам; генерація великого числа дублів контенту, які необхідно закривати від індексації. Всі ці мінуси притаманні і іншим системам управління контентом. Тому вибір тільки за Вами.

І один з найважливіших етапів - це ведення блогу. Для того, щоб Ваш ресурс набирав популярність і заробляв гроші, необхідно постійно працювати над наповненням контентом. Головний принцип роботи - блог потрібно регулярно оновлювати новими статтями. І нехай оновлення будуть раз в тиждень, але вони повинні бути. Це зможе утримати постійну аудиторію і залучати нову.

Пишіть статті наперед (якщо, звичайно, у вас не новинний блог), і публікуйте заготовлене, коли немає натхнення або часу.

У будь-якому випадку контент повинен бути унікальним і "свіжим". Можна писати самому або замовляти у фахівців в цій області. Тексту необхідно структурувати - розбивати на короткі абзаци, використовувати списки, виділення, рамки, зображення.

Коментування на блозі залучає інших читачів. Обов'язково стежте за спамом. Його потрібно відразу ж видаляти.

Як підсумок, що потрібно для створення блогу? В першу чергу, це натхнення і бажання працювати. Хостинг, домен і CMS можна підібрати самостійно або ж звернутися до фахівців в даній області . Якщо у Вас залишилися питання, звертайтеся, буду рада спілкуванню!

2997 раз (а) 13 Сьогодні переглянуто раз (а)

Вирішили створити блог, але не знаєте з чого почати?
Блог на спеціальній платформі або незалежний блог?
Як підсумок, що потрібно для створення блогу?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: