Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Створити Wi-Fi точку доступу на ноутбуці

 1. Визначимо сфери застосування даної Wireless Local Area Network (бездротову локальну мережу).
 2. Етап 1
 3. етап 2

У цій статті розпишемо «на пальцях», яким чином можна створити Wi-Fi точку доступу на ноутбуці з мінімальним багажем комп'ютерних знань «на борту»

У цій статті розпишемо «на пальцях», яким чином можна створити Wi-Fi точку доступу на ноутбуці з мінімальним багажем комп'ютерних знань «на борту».

На самому початку настройки нам знадобиться робочий, добротно налаштований ноутбук з Wi-Fi модулем. Відремонтувати і налаштувати ноутбук будь-якої марки можна в нашій компанії. Вся інформація на сайті за посиланням тут . Перед налаштуванням бажано переконатися у відсутності вірусів в операційній системі Windows, так як віруси дуже часто ускладнюють роботи з бездротовими мережами. Не йдучи з нашого ресурсу, можна прочитати про антивіруси, порівняти, потім завантажити та встановити свіжий безкоштовний антивірус . Після установки бажано провести повне або хоча б швидке сканування системи. На цьому підготовка ноутбука закінчена - далі поради щодо застосування такого роду мережі і опис налаштувань.

Визначимо сфери застосування даної Wireless Local Area Network (бездротову локальну мережу).

 • Типова ситуація №1: у Вас є інтернет через кабель (домашня мережа, кабельний модем, як у Космос ТВ) на ноутбуці з встановленою Windows 7, але тут же з'явився смартфон (iPhone, будь планшет, Андроїд) і термінова необхідність вийти в інтернет через нього.
 • Типова ситуація №2: у Вас є файли на відмінно налаштованому ноутбуці , Які терміново знадобилося скинути на мобільний пристрій з підтримкою Wi-Fi. Можливо, що така необхідність виникає регулярно або періодично і дуже Вам потрібна.

Для таких ситуацій можна досить легко і просто пристосувати створену нами бездротову точку доступу (Wi-Fi Hot Spot).
Отже, далі все тільки по темі.

Щоб створити локальну бездротову Wi-Fi мережу між двома комп'ютерами з можливістю виходу в інтернет через один з них, який буде підключений до інтернету через провід LAN (звичайний мережевий кабель) необхідно пройти кілька етапів. Вони досить прості - головне зрозуміти принцип і неухильно дотримуватися налаштувань.

 1. Етап - створюємо віртуальний мережевий адаптер на ноутбуці Virtual Wi-Fi, який буде транслювати бездротову мережу і інтернет.
 2. Етап - налаштовуємо доступ до інтернету. Реалізовуємо принцип повноцінної точки доступу на базі ноутбука.

Етап 1

Перший крок починається з того, що на ноутбуці, який стане точкою доступу і до якого можна буде підключити будь-який бездротовий пристрій, ми створимо Virtual Hotspot.

Для цього виконаємо команду cmd з правами адміністратора.
У що з'явилася консолі наберемо вручну або скопіюємо рядок:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "MS Virtual Wi-Fi" key = "Pass for virtual Wi-Fi" keyUsage = persistent

Де ssid - це назва нашої створюваної мережі, а значення key - це пароль для підключення, виберете його самі (8 - 63 символів ASCII). Наприклад значення типу: erQ564U0. У нашому випадку вийде такий рядок, яку вводимо в консоль:

netsh wlan set hostednetwork mode = allow ssid = "MS Virtual Wi-Fi" key = "erQ564U0" keyUsage = persistent

В результаті наших дій в ноутбуці має з'явитися ще одне бездротове пристрій - Адаптер міні-порту віртуального WiFi Microsoft (Microsoft Virtual WiFi miniport adapter).

Це віртуальний бездротової адаптер. Створюється він як окремий пристрій для трансляції мережі, так як в технології Wi-Fi не вітається використання одного адаптера для кількох цілей. Поки наша мережа створена, але знаходиться в неактивному стані.

Важливо: якщо в диспетчері пристроїв не з'явилося нове бездротове пристрій під назвою Microsoft Virtual Wi-Fi miniport adapter, значить з драйвером модуля Wi-Fi проблема - скачайте і встановіть оригінальний драйвер. Інакше мережу працювати не буде.

Інакше мережу працювати не буде

Для активації нашої бездротової мережі знову запускаємо консоль командою cmd з правами адміністратора. У ній вводимо таке значення:

netsh wlan start hostednetwork

За аналогією, щоб в разі потреби зупинити мережу набираємо команду:

netsh wlan stop hostednetwork

Всі ці команди краще оформити у вигляді бат-файлів для швидкого запуску в міру необхідності.

Після запуску нашої мережі через netsh wlan start hostednetwork, в нашому приміщенні почне визначатися ще одна Wi-Fi мережу.
Перевірити наявність нами створеної мережі можна зайшовши в меню пошуку і підключення мереж, наприклад, смартфона на Andoid OS (Налаштування-Мережа-Налаштування WiFi-Включити WiFi-мережі WiFi).
Підключитися ж до неї можна натиснувши кнопку «Підключення» в списку доступних мереж і ввівши пароль, який ми задали при створенні мережі. У нашому випадку це - erQ564U0.

Етап №1 виконано. Бездротова програмна точка доступу (SoftAP) з пральний захистом створена і готова до використання.

етап 2

На даному етапі нам необхідно отримати доступ до мережі інтернет за допомогою нашої програмної точки доступу на базі ноутбука. Для цього нам знадобиться розшарити (зробити відкритим) доступ проводового мережевого адаптера LAN на ноутбуці.

Робиться це так:
Заходимо в Панель управління - Мережа та Інтернет - Мережеві підключення. Знаходимо мережевий адаптер, в нашому випадку це: Підключення по локальній мережі - Atheros AR8162 / 8166/8168 PCI-E Fast Ethernet Controller. Правою кнопкою миші по значку адаптера - Властивості - Доступ - Ставимо галочку (чекбокс): Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до інтернету даного комп'ютера. Так само треба вказати конкретно якого адаптера ми даємо доступ в мережу в випадаючому меню трохи нижче (Підключення домашньої мережі). Тут треба вказати нашу, тільки що створену віртуальну мережу. У нашому випадку це - Бездротове мережеве з'єднання 2.

У нашому випадку це - Бездротове мережеве з'єднання 2

Тиснемо кнопку Ок для збереження параметрів. Мережа повинна відразу ж почати роздавати інтернет без перезавантаження. Виглядати конфігурація мереж на ноутбуці, роздає інтернет, повинна так - нами створена мережа повинна бути з доступом до Інтернету.

Виглядати конфігурація мереж на ноутбуці, роздає інтернет, повинна так - нами створена мережа повинна бути з доступом до Інтернету

Важливо: запускати створену мережу необхідно після кожного перезапуску операційної системи Windows. Тобто в консолі прописувати netsh wlan start hostednetwork. А це втомлює робити раз по раз. Щоб цього не робити, необхідно створити бат-файл (.bat) і вивести його ярлик на робочий стіл для максимальної зручності.

Готові бат-файли можна скачати далі:
Запустити бездротову Wi-Fi мережу - start_bat
зупинити - stop_bat

Можливо, що інтернет в такій мережі буде працювати досить посередньо, швидкість може і не впаде, але пінг виросте, мережа швидше за все буде періодами давати збої. Так само треба зауважити, що налаштувати бездротовий роутер Wi-Fi можна автоматично за допомогою спеціального програмного забезпечення. Як варіант, в майбутньому для максимального комфорту можна купити і встановити бездротову точку доступу на прикладі установки бездротового доступу для cosmos TV в Мінську .

Читайте також:

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: