Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Швейцарський франк: Все, що потрібно знати трейдеру

Торгівля на валютному ринку стає все популярнішим Торгівля на валютному ринку стає все популярнішим. Форекс з першого погляду вражає своїми масштабами і ліквідністю, працюватиме цілодобово і практично необмеженими можливостями по використанню кредитного плеча.

Проте, не дивлячись на привабливість в очах трейдерів, валютний ринок характеризується особливою складністю і високим ступенем конкуренції. На форексі представлені найбільші торгові доми і фонди, які здатні швидко реагувати на нову інформацію при здійсненні операцій. Виходячи з цього, можна зробити висновок про те, валютний ринок - не місце для невігласів. Щоб торгівля проходила ефективно, трейдеру потрібно володіти знаннями про основні валютах. Крім поточних економічних індикаторів, потрібно брати до уваги і інші фактори, здатні вплинути на курсах валют.

Швейцарський франк: Введення

Швейцарія завжди займала важливе місце в світовому фінансовому співтоваристві, і її валюта не була винятком. Так, швейцарський франк є шостою за популярністю валютою в світі, хоча економіка Швейцарії займає лише 19-й рядок зверху за обсягом ВВП .

Швейцарський франк не належить до числа світових резервних валют, хоча Швейцарія характеризується сильною прихильністю консерватизму і має репутацію розсудливості в підході до фінансової сфери.

Роль центробанку в Швейцарії виконує Національний банк Швейцарії. Відповідно до репутації тверезого і консервативного підходу до управління економікою цільової поріг інфляції НБШ встановлений в зоні 2%.

Економіка Швейцарії

Незважаючи на невеликі розміри, економіка Швейцарії грає важливу роль в світовому банківському співтоваристві. На частку фінансових послуг припадає понад 11% ВВП Швейцарії, а чітка політика щодо нейтралітету і зберігання банківської таємниці призвела до того, що Швейцарія стала популярним напрямком для потоку світового капіталу.

Незважаючи на те, що Швейцарію змусили частково розкрити свої банківські секрети, вважається, що в швейцарських банках зберігається близько третини світового офшорного капіталу.

Хоча НБШ прагне до цінової стабільності, показники економічного зростання не можуть похвалитися стабільністю. Так, за останні 20 років показник ВВП чотири рази був негативним і часто опускався нижче 2% г / г. Дійсно, Швейцарії вдавалося успішно контролювати інфляцію протягом останніх двох десятиліть, а співвідношення рівня боргу до обсягу ВВП в ході декількох років утримувалася в зоні 55%.

Крім того, Швейцарія може похвалитися дивно низьким рівнем безробіття, і хоча показники промислового сектора довгий час падали, ряд галузей все ще володіє високою конкурентоспроможністю - хімічна промисловість, фармацевтика, електротехніка.

З огляду на вищесказане, можна зробити висновок, що сфера послуг (а особливо послуг у фінансовій сфері) є основним драйвером економіки і визначає високий рівень доходу на душу населення.

Ключові драйвери

До провідних статистичними показниками, які вимагають уваги трейдера, відносяться наступні дані: ВВП, промислове виробництво, роздрібні продажі, торговий баланс і інфляція. Крім того, трейдерам необхідно відстежувати такі показники, як статистика по зайнятості, процентні ставки, не випустити з уваги засідання центробанків. В цілому варто стежити за потоком денних новин, повідомленнями про природні катастрофи, вибори і нових урядових рішеннях в політиці. Все це безпосередньо впливає на курси валют.

Крім того, котирування франка залежать від попиту на швейцарські послуги у фінансовій сфері за кордоном. У порівнянні з доларом, євро і фунтом швейцарський франк стабільніший в періоди невизначеності або перетурбацій.

Незважаючи на те, що обсяг обороту швейцарських франків недостатній для того, щоб використовувати їх в якості резервної валюти, учасники ринку часто віддають перевагу "швейцарцю" при погіршенні економічний умов за кордоном.

Керрі-трейд

Що стосується угод керрі-трейд, то, звичайно, першою в цьому випадку на думку спадає японська ієна. Проте, завдяки низьким ставкам, стабільності і ліквідності, швейцарський франк також часто стає учасником подібних спекуляцій.

Як правило, угоди керрі-трейд з франком полягають проти євро або фунта, тому трейдерам необхідно відстежувати коливання процентних ставок в цих регіонах, так як вони можуть відбиватися на попиті на франк.

унікальні чинники

Знаменитий нейтралітет Швейцарії є важливим фактором для економіки країни і її валюти. Хоча Швейцарія погодить багато дій з країнами зони євро, вона не входить до складу валютного блоку, зберігаючи незалежність.

Більш того, будучи кінцевим пунктом для переселилися капіталу, Швейцарія менш чутлива до економічних показників сусідніх країн. Тим не менш, вона обтяжена низкою ризиків в зв'язку з високим ступенем залежності від банківського сектора.

Під тиском таких країн як США і Німеччина Швейцарії довелося змінити ряд законів про банківську таємницю. Найімовірніше, це вчинить всіх тих, хто волів би тримати відомості про свій капітал в секреті. В результаті ряд інших країн, наприклад, Сінгапур, спробували зайняти місце Швейцарії в цій ніші, ставши альтернативою для осідання "офшорів".

Крім того, при торгівлі франком варто врахувати, що дана валюта на відміну від інших не так сильно залежить від ситуації всередині країни. Так, наприклад, долар, який хоч і є світовою резервною валютою, залежить від економічних умов в США. Що стосується франка, то іноді здається, що єдине, що може вплинути на його котирування, це рішення по розміру процентних ставок НБШ. Можливо, це обумовлено послідовністю економічної політики Швейцарії, а, може бути, пов'язано з тим, що попит на франк визначається його ліквідністю, стабільністю і надійністю як альтеранатівной валюти.

висновок

Швейцарія навряд чи зважиться на серйозні зміни в консервативному поході до економіки, орієнтованому на низькі темпи зростання і низький рівень боргу, ймовірно, зберігши роль ключового банківського центру, тому швейцарський франк продовжить впевнено утримувати позиції на ринку. Більш того, з огляду на те, що політика Швейцарії призводить до низьких процентних ставках, франк залишиться привабливим з точки зору угод керрі-трейд, а також збереже за собою місце серед основних світових валют.

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: