Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Світлодіодні біжучі рядки «Імпульс» для Вашої реклами

Компанія «РусІмпульс» пропонує виготовлення світлодіодних рядків, що біжать марки «Імпульс» в Москві для приміщень і використання на відкритому повітрі. Серійні моделі рухомих рядків цього бренду випускаються з висотою символів від 80 до 1000 мм і можуть відрізнятися розмірами і кольором світіння індикаторів.

Серед розмаїття сучасних візуальних інструментів реклами світлодіодні рядки, що біжать займають одну з лідируючих позицій в рейтингу. Це обумовлено ефективністю використання рядків, що біжать, як засобу залучення уваги: ​​яскраві контрастні світяться символи і динамічний відображення інформації незмінно приковують погляд.

Електронна біжучий рядок - це конструкція, в основі якої лежать світлодіодні текстові матриці різного розміру. Основне призначення електронної рядка, що біжить - відображення текстової, цифрової, графічної інформації. Крім рекламних оголошень, рядки, що біжать на основі світлодіодів використовуються для відображення поточної дати, часу, температури повітря та інших метеоданих.

Найбільшим попитом користуються біжучі рядки для реклами з червоним кольором світіння. Також можливе виготовлення світлодіодних рядків жовтого, білого, синього і зеленого кольорів світіння.

Термін гарантії на рядки, що біжать "Імпульс" - 2 роки.

Завантажити ще

Можливість використання широкого спектру візуальних спецефектів в процесі виведення даних на світлодіодне табло «рядок, що біжить» в Москві дозволяє ефективно привертати увагу оточуючих до інформації на табло «Імпульс», «оживляти» блоки текстової інформації, акцентувати увагу на ключових фразах.

 • установка датчика температури
 • установка датчика тиску
 • установка датчика вологості
 • перетворювач інтерфейсів USB-RS232
 • установка інтерфейсу Ethernet і інші опції

Введення інформації в інформаційні рядки, що біжать здійснюється за допомогою комп'ютера (під ОС Windows) за допомогою спеціальної завантажувальної програми. Програма-завантажувач дозволяє створювати і завантажувати рекламні повідомленні в табло рядок, що біжить, редагувати повідомлення, вибираючи відповідні шрифти, швидкість руху інформації, налаштовувати візуальні спецефекти. У режимі емуляції програма також дозволяє ще до моменту завантаження рекламного повідомлення з вибраними настройками побачити в табло, як воно буде виглядати на панелі світлодіодна рядок, що біжить.

Підключення табло до Com-порту комп'ютера виконується за допомогою кабелю зв'язку (стандартна довжина -15 м), інтерфейс зв'язку RS 232 (при відстанях від табло до ПК не більше 100м). Для підключення рядка, що біжить до USB-порту застосовується перетворювач USB-RS232 (додаткова опція). Підключення світлодіодного табло можливо і до локальної комп'ютерної мережі за допомогою перетворювача Ethernet-RS232. Якщо відстань від рядка, що біжить до ПК понад 100м, але не більше 1000 м, використовується більш потужний інтерфейс зв'язку RS485.

Харчування електронних табло «рядок, що біжить» здійснюється від мережі змінного струму 220В / 50Гц, при цьому не потрібно додаткових пристроїв. Вбудований режим збереження налаштувань при аварійному відключенні електроенергії дозволяє зберегти інформацію у внутрішній пам'яті табло.

Вуличні і офісні світлодіодні рядки, що біжать виконані в сучасному дизайні. Широкий модельний ряд табло базовій комплектації забезпечує можливість без особливих труднощів підібрати світлодіодну біжучий рядок для реклами необхідних параметрів. Можливо проектування і виготовлення світлодіодних панелей під замовлення.

Якщо Ви хочете купити біжучий рядок, але не впевнені у виборі конкретної моделі, зв'яжіться з нами по телефону в Москві +7 (495) 248-07-00. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант або розрахують вартість виготовлення нестандартної конструкції.

=========================================

* Гарантія 2 роки не поширюється на рядки, що біжать серії ІМПУЛЬС-5К10 , Виготовлені на основі модулів індикації типу P10 (виробництво КНР)

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике


  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой


  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: